Opinie o Wincor Nixdorf w

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Wincor Nixdorf. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Wincor Nixdorf o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wincor Nixdorf w

Koti

Chora firma,chory (usunięte przez administratora),za sam syf w kuchni sanepid zamknął by tę norę.Firmę ratują naiwni ludzie wykorzystywani w granicach możliwości przez tych pierwszych tych \\\\\\\"równiejszych\\\\\\\" pokroju słabej (usunięte przez administratora)del kiero call center,(usunięte przez administratora)wspominianego tu niejednokrotnie,i k(usunięte przez administratora) rajdowca Bmw .Uciekać z dala od tego miejsca.

zdezoriętowany

Jak ma coś dotrzeć do zarządu jeżeli sprawę referuje człowiek z BZWBK który przez rok ukrywał nazwisko bo złamał prawo zatrudniając się u konkurencji. (usunięte przez administratora) Jak to świadczy o poziomie uczciwości i honorowego traktowania. Najlepszy numer to ten, że jeden z kierowników tak się wkurzył że sam składa podania o pracę w firmach konkurencyjnych :). I jemu akurat życzę powodzenia fajny chłop i dzieciak w drodze.

zxy

To jest żywa promocja tej firmy.

taki jeden

Człowiekowi chodziło o pracę jako serwisant polowy a nie pracę w Centrum Napraw. Owszem w CN zrobiło się ciasno bo przyjmują ciągle nowych ludzi tylko że nie wszyscy decydują się pracować w tym bałaganie i pokazują (usunięte przez administratora) a i odchodzą. Szczególnie jak posłuchają takiego jednego gostka co zrobił desant z góry, to im przechodzi chęć pracy tutaj. Ludzie chcą pracować ale nie za wszelką cenę, dotrze to do kogoś w tej firmie.

zahartowany

zszokowany - 2012-07-02 20:58:35 Po prostu obecnie w Warszawie serwisanci totalnie sobie nie radzą, rozmawiam z nimi przy okazji wizyt przy naprawach, mówią ,że instrukcje dostają tylko w nie chrześcijańskim języku jakim jest niemiecki i używają translatora google żeby zrozumieć cokolwiek, a tak poza tym jak widzę co oni robią przy naprawie to ręce można załamać, sam chciałem się dostać do pracy tam bo robotę mam lipną a mają być zwolnienia u nas ale poczytałem to tu i doświadczenie z napraw przy których byłem bardzo mnie zniechęciły, pracować z takimi ludźmi to musi być straszneI dobrze bo mamy już nadkomplet i jest ciężko oddychać. Więc panu już dziękujemy.

xyz

Niedługo mam rozmowę na helpdesk, o ile (po przeczytaniu tych komentarzy) będę udawać jelenia, to mam szansę taką robotę dostać. W sumie teraz nie zależy mi jeszcze tak bardzo na pieniądzach jak na stalym dochodzie (byleby wyrobić z opłatami). Dzięki za ostrzeżenia, powodzenia w karierach życzę. Pzdr.

zszokowany

reaplay

Od zawsze mieli w (usunięte przez administratora) ie fachowców liczy się tania siła robocza i tyle w temacie. Dlatego odchodzą bo mają ich tam gdzie oni ich.

CD

Buuuuahaha ty chyba firmy pomyliłeś

ferie

Szkoda gościa, zdolny chłopak.

jak docenia firma procowników

No i znowu wolny etat w wawie, wyrzucili najbardziej doświadczonego pracownika z doskonałą znajomością niemeieckiego. Wyleciała osoba która stanowiła zagrożenie dla zarządu ponieważ swobodnie rozmawiała po niemiecku i mogłta co nieco chlapnąć. Pozdrawiam trzęsącą się świnkę, która w firmie robi co chce i to bezkarnie do czasu Hen.. do czasu. Niosła świnia razy kilka ponieśli i ją ....

uczciwy inaczej

Jak zgłosić do prokuratury przestepstwo które nie jest udokumentowane. \rb musiałby na siebie dokument stworzyć, tzn kazda częsć powinna być identyfikowalna, a tak nie jest. Jedyne co mozna i należy zrobić to roztoczyć nadzur włascicielski nad elementem wymienionym odpłatnie, nie dać się okradać dwa razy.

Dasz Bór

Stawka to średnia Niemiecka netto około 6000 tysięcy, specjalista z hd.

funny

Umowa śmieciowa. Zarobek 1500 brutto za min 12 godzin dziennie. [usunięte przez admina]

asdasd

Witam, dostałem propozycję pracy w firmie Wincor Nixdorf na stanowisku telefonicznym Helpdesk. Moim zadaniem byłoby odbieranie telefonu z Wielkiej Brytanii oraz RPA (takie informację dostałem podczas rozmowy) w celu pomocy technicznej użytkowników. Jakie są wg was opinie nt tej pracy? Ile się zarabia na takim stanowisku? Pozdrawiam.

lubiący szkocje

A co sądzicie o likwidacji wysoko kwalifikowanej kadry, jak wieść niesie najlepszy ze wsparcia HD Banking odszedł na swoje.[usunięte przez admina]

Jasnowidz

No najlepszy pracodawca /;). Ma 15 ofert związanych z rozwojem czyli takie warunki pracy, że rozpoczyna się rotacja pracowników. Zaczynają kręcić się jak g.. w przeręblu. Ale jak może być inaczej gdy szef serwisu ma wykształcenie leśnika, a za pracę bez zwolnień i na własnej dzialalności proponują 2500 PLN. Gdzie niemiec za grunwald (czyli takie same warunki) ma 4000 EUR.

wariot

Zapomnieli dopisać że za samochód, laptop i telefon komórkowy co miesiąc płacisz Wincorowi ponad 2600zł.

zafrapowany44

Czy w tej firmie istnieje jakiś dział poza Centrum Napraw?

ślepy technik

do 20 tysięcy jak H Z. ci nie potrąci albo R.B. za zepsutą częsć. W centrum napraw bez układu to palec w tyłek jak coś naprawisz a ktoś stwiedzi że źle to zabiorą ci pięciokrotna stawkę - na umowę śmieciową przyją.

Zostaw merytoryczną opinię o Wincor Nixdorf

• Jak się pracuje w Wincor Nixdorf?

Zobacz opinie na temat firmy Wincor Nixdorf tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wincor Nixdorf?

Kandydaci do pracy w Wincor Nixdorf napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wincor Nixdorf