Opinie o Wincor Nixdorf w

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Wincor Nixdorf. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Wincor Nixdorf o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wincor Nixdorf w

ciekawy

Jakich kandydatów.

woltan20

Ludzie, przestańcie bredzić o Centrum Napraw. Bez obrazy, ale to jakiś niszowy dział, jeden z niewielu (dwóch?) akordowych, o pewnej swojej specyfice i nie ma żadnego przełożenia na całość firmy. WN ma swoje problemy, ale Wasza wiedza na ten temat kłopotów kilkuset innych osób jest wyraźnie ograniczona. Przejdźcie się może czasem po innych działach, pojedźcie na Popularną, na Jutrzenki, zamiast zanudzać o swoich wewnętrznych wojenkach. W potoku bezsensownych opowieści giną prawdziwie wartościowe uwagi, które mogą być dobrą wskazówką dla kandydatów.

kibic

qwerty - 2012-10-11 21:29:49 Jeśli nie masz pracy to warto spróbować, nic nie tracisz. Odpowiedz na ogłoszenie, idź na rozmowę, zatrudnij się, po 2 tygodniach zdecyduj co dalej. Centrum Napraw Banking: umowa zlecenie lub o pracę (1500 brutto + premie). Praca akordowa. Miesięczne zarobki 2500-5000 brutto.Miejsce pracy WCD. Okres próbny 1500 brutto 1-2 miesiące.Generalnie wszystkie działy akordowe mają podobne warunki. Elastyczny czas pracy.Jak tak ma wyglądać elastyczny czas pracy to ja[usunięte przez moderatora]. Przychodzą niektórzy skoro świt i kopniakiem otwierają drzwi do magazynu, po czym wybierają sobie atrakcyjny towar przygotowany dla wszystkich. Przyjdziesz normalnie do pracy dostaniesz ochłapy albo w ogóle nic, i bujaj się frajerze. No i jedni mają efekty a inni [usunięte przez moderatora] i [usunięte przez moderatora] mają. Stąd te miesięczne zarobki od 2500 do 5000 brutto. A kierownictwo chodzi i fotki robi, i czepia się pudełek bo sobie grzecznie leżą tu i tam.

w tym temacie

qwerty - 2012-10-11 21:29:49 Jeśli nie masz pracy to warto spróbować, nic nie tracisz. Odpowiedz na ogłoszenie, idź na rozmowę, zatrudnij się, po 2 tygodniach zdecyduj co dalej. Centrum Napraw Banking: umowa zlecenie lub o pracę (1500 brutto + premie). Praca akordowa. Miesięczne zarobki 2500-5000 brutto.Miejsce pracy WCD. Okres próbny 1500 brutto 1-2 miesiące.Generalnie wszystkie działy akordowe mają podobne warunki. Elastyczny czas pracy.No nie wprowadzaj ludzi w błąd. Zarobki są od 2500 do nawet 10 tyś. Co prawda te 10 tyś.to zarabia wąskie grono osób robiąc tylko wyselekcjonowane prace pod względem opłacalności, ale jak mówi kierownictwo każdy może robić to na co ma ochotę, więc i ty możesz bez problemu dołączyć do tego grona wybrańców. Czas pracy jest rzeczywiście elastyczny to znaczy jak masz ochotę do pracy to możesz w ogóle do domu nie wracać, po co, szkoda tracić czas na dojazd. Jakoś trzeba te 2500 zarobić.

qwerty

funny

No to niezłe stawki mają. Ja muszę [usunięte przez moderatora]prawie tydzień na 500 zeta, a tu bez wysiłku. Jak to załatwić, ja tak chce zarabiać. Raporcik codziennie, nie ma problemu. A przy okazji to i konkurencji bym się szybko pozbył, same plusy. Tylko te sumienie..........No ale czego się nie robi dla dobra kochanej firmy.

zainteresowany

zainteresowana - 2012-08-24 19:14:35 Mam pytanie odnośnie pracy na Helpdesku: Co pytali na tej rozmowie?? Były to pytania o jakieś aspekty techniczne?? Jak weryfikowali Twój poziom języka? Jak wyglądają zarobki?? Pozdrawiam. PowodzeniaPytali na co mogę się zgodzić żeby dostać tę pracę, czy jestem w stanie poświęcić kolegę i podłożyć mu świnię, czy potrafię dochować tajemnicy i przekazywać wszystkie informację o kolegach i takie tam. Wynagrodzenie podstawowe 3.000 za dodatkowe informację o tym co się dzieje w firmie premia 500. O poziom języka i aspekty techniczne nie pytali. Po tym podziękowałem, co za ludzie ja[usunięte przez moderatora]

ja tak myślę

zoriętowany - 2012-09-14 08:33:23 Za to co zostawiasz w toalecie - prezes bierze pieniądze. Ale najlepszy numer to, to że całą firmą rządzi pewien grubas aliaz [usunięte przez moderatora] Ów poliglota twierdzi, że może załatwić wszystko. To może wstawi :) drzwi do sracza. Pozdrawiam. Wstydliwy pracownik.Tą firmą chyba nikt nie rządzi a jeśli już to bardzo głupio.

Rnst

Nie masz wiedzy bo drzwi już niestety wstawione. Szkoda bo można było sobie na [usunięte przez moderatora] popatrzeć.

zoriętowany

servus

karmin - 2012-09-03 18:19:33 Czy może mi ktoś powiedzieć, co jest z umową o pracę? W ogłoszeniu \\\"help desk operator\\\" była umowa o pracę. Na miejscu powiedziano mi, że najpierw jest umowa zlecenie na miesiąc.W dodatku umowę podpisuje się z inną firmą. To dla mnie dziwne i pokręcone. Wydawało mi się, że to duża firma a tu się okazuje, że oni sami nie zatrudniają pracowników. Czy potem nie wiadomo, kto jest kto i kto jest odpowiedzialny?Bo ta umowa o pracę jest tylko w ogłoszeniu. Jak się zdecydujesz i podpiszesz cyrograf to nagłym zbiegiem okoliczności okaże sie że zatrudniony jesteś na umowie śmieciowej poprzez firmę Simplika. Takich zbiegów okoliczności jest duuuuuuużoooooo w tej ,,firmie\" począwszy od zarobków, czasu pracy, obowiązków, itd. Witamy w Wincorze.

royal

Myslałeś człowieku,że to duża,niemiecka firma....tak naprawdę to straszny syf,w którym \"kierownictwo\" nie potrafi od dwóch miesiecy wstawić drzwi do sracza.Ludzie załatwiaja swoje potrzeby zasłonięci kartonem.Nikt by nie uwierzył kto by tego nie widział....Gdzie jest prezes tego szamba?Za co ten człeczyna bierze pieniadze?

wredny

A świstak siedzi i zawija w sreberka. Po co żeby ładnie wyglądało. Myślałem, duża firma, niemiecka nazwa itd. Zatrudnij się to zobaczysz co w ogóle jest. Jak już musisz to twój wybór.

karmin

bulbul

Ta łajba nabiera wodę.

HZ :D

Rekrutacje są na okrągło, cały czas.

anonim1

Czy ta firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

gienek

bochenchleba - 2012-08-24 21:34:23 Nie wiem na co tak narzekają ci wzyscy malkontenci.Firma cały czas się dynamicznie rozwija.Jest w doskonałej kondycji finansowej.Sukcesywnie sa wdrazane nowe technologie i modele bankomatów.W slad za tym rosną pensje procowników.Kadra kierownicvza jest na najwyzszym poziomie merytorycznym.Stosuje na codzień i w kazdej sytuacji zasady savoir vivre. Kierownictwo zna wszystkich pracowników po imieniu i jest czułe na ich problemy życiowe.Warunki pracy są bardzo dobre. Personel techniczny chwali sobie warunki socjalne.Szczególnie sanitariaty sa stopniowo madenizowane i uwzgledniaja normy unii europejskiejPrzyjmowani sa nowi pracownicy którzy sa objeci specjalistycznym szkoleniem na najwyzszy,europejskim poziomie.Normalnie Zielona Wyspa ;-)

Ernst

Potwierdzam to wszystko prawda. Proszę uwierzcie mi.

bochenchleba

Zostaw merytoryczną opinię o Wincor Nixdorf

• Jak się pracuje w Wincor Nixdorf?

Zobacz opinie na temat firmy Wincor Nixdorf tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wincor Nixdorf?

Kandydaci do pracy w Wincor Nixdorf napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wincor Nixdorf