Opinie o Wincor Nixdorf w

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Wincor Nixdorf. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Wincor Nixdorf o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wincor Nixdorf w

zyx

2300 zł brutto za pracę w systemie 3-4 zmianowym? i to tego dwa jezyki obce perfect na call desku? hahahahahahahahahha

bochenbezchleba

Moja rada jest chyba lepsza - bardzo dobry jest system pracy 36/12,tzn. pracujesz 36 godzin,idziesz do domu na 12 godzin przekimać i zrobić zakupy i znow dymasz na 36 h do pracy.Wydajnośc jest znakomita.Efekty znaczące i kaska rośnie w oczach jak mroczki.Ale dasz radę....

....

Zachęcony niezłymi zarobkami w Centrum Napraw rozważam przejście z innego działu do pracy w dziale serwisu CE. Wiem że zarobki wahają się od 2 do ponad 6 tyś. Jak wiem nie są one uzależnione tylko od tego ile kto pracuje ale pewnie głównie co robi. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć w co celować żeby się nie natyrać a trochę więcej kasy zarobić.

a o co chodzi

aaa - 2013-01-09 19:08:12 od 6000 do 12000 1/2 etatuW lesie za Magdalenko.

aaa

od 6000 do 12000 1/2 etatu

funny

Na stanowiskach "serwisowych" - ludzie w Centrum Napraw na Szyszkowej. Serwis polowy - serwisanci bankomatów w terenie. Zarobki według mojej wiedzy - w CN do lub powyżej 6000zł, serwis polowy 2500 netto lub nieco wyżej. Jak się mylę to sorry.

przyczajony

mało dobrego słowa o Wincor.. siedze w tym dziale w uk i Wincore uważany jest za solidną firme.. szukam mozliwie jak najwiecej firm z działu ATM ktore prężnie działają na polskim rynku, czy można liczyc na waszą pomoc:)?

a01

Czy w tej firmie coś się zmieniło?

eeee....service

Dlaczego Wojtenko przeszedł do MCXa ? Czegoś takiego to bym się nie spodziewał - chyba, że w WN rzeczywiście jest tak źle (i to nie tylko na stanowiskach "serwisowych").

zwierzenia z pijaństwa z kierownikie

Wita, nanowsze niusy. Jak zatrudnisz sie na umowę, na działalności to nie ma zwolnień, urlopow, a za nierozliczone częsci w systemie - bez Twojego wpływu - faktura. No gratuluje Panu Mariuszowi W. rzetelnej organizacji.

HR

Nie ma rekrutacji, im większy debil tym ma większą szanse na prace w tej firmie.

ola123

mam pytanie a jak wyglada rekrutacja w tej firmie?

bubelstein

zdezoriętowany - 2012-07-16 08:26:25 Jak ma coś dotrzeć do zarządu jeżeli sprawę referuje człowiek[usunięte przez moderatora]który przez rok ukrywał nazwisko bo złamał prawo zatrudniając się u konkurencji. Dotyczy to [usunięte przez moderatora]. Jak to świadczy o poziomie uczciwości i honorowego traktowania. Najlepszy numer to ten, że jeden z kierowników tak się wkurzył że sam składa podania o pracę w firmach konkurencyjnych :). I jemu akurat życzę powodzenia fajny chłop i dzieciak w drodze.Talmud dopuszcza takie rozwiązania jak czasowa zmiana nazwiska więc w czym problem? [usunięte przez moderatora]

optymista

Zarabiają do czasu. Jak im [usunięte przez moderatora] stawki to już niestety nie będą mieli się na co przerzucić. Wtedy będą[usunięte przez moderatora] za dwujaka po 12 godzin jak inni towarzysze, pracy oczywiście.

realista

Działy akordowe. - 2012-10-26 19:19:25 Tylko, że inne działy w których panuje system akordowy są w opłakanym stanie. Wszystko co się dzieje na Szyszkowej przypomina wojnę. Szefostwo patrzy na stawki, \"koledzy\" patrzą na twój sprzęt i twoje zarobki. Straszna nerwówka, jakbyś prowadził jakieś lewe interesy przed nosem organów ścigania. Ogólnie zgadzam się że da się zarobić, ale oszukując swoich kolegów i robiąc to po ci (usunięte przez administratora) lub za przyzwoleniem przełożonego. O działach akordowych masz tu skrót w punktach: 1. Duży stres - w niektórych działach bardzo duży. 2. Dla dużych zarobków praca po 12 godzin dziennie, również w weekendy + oszukiwanie zarówno szefostwa jak i kolegów z działu (rywalizacja o najlepsze kąski - wielu na tej płaszczyźnie jest prawdziwymi qrwmi) 3. Rezygnacja z życia codziennego, dostawy sprzętu są stosunkowo nieregularne co powoduje siedzenie w pracy na pusto i strata swojego czasu. 4. Problemy organizacyjne, nikt nie potrafi ułożyć planu dnia. Problem z załatwieniem środków niezbędnych do wykonywania pracy. 5. Sprzedawanie kolegów z działu. 6. Działy współpracujące zrzucają na siebie odpowiedzialność za każde najbardziej błahe uchybienie, na czym traci i firma i organizacja pracy. 7. Bardzo słaba kadra managerska, wiedzę o wydajności pracy w swoich działach czerpią z wirtualnych tabelek excelu czy innym syfie, sami mają nikłe pojęcie o realiach. Kompletnie się nie orientuje o co dokładnie w tej pracy chodzi. 8. Zatrudnienie poprzez firmę zewnętrzną - outsourcing na umowę śmieciową. 9. Firma nie ma procedur realnych, wszystko jest wirtualne i na papierze. 10. Bardzo duże problemy komunikacyjne, informacje między działami często dochodzą drogą okrężną. 11. Duża rotacja pracowników. 12. Siedziba na kompletnym za (usunięte przez administratora) iu. 13. NAJWAŻNIESZE - PRACUJĄC UCZCIWE DOROBISZ SIĘ TYLKO GARBA. 14. Zarobki to ok 3000zł brutto tyle zarobisz pracując w stałych godzinach po 7-9 godzin dziennie i słuchając wytycznych przełożonego. Większość ma trochę więcej ponieważ albo siedzi po godzinach, albo robi wałki. A jak i jedno, i drugie to 7000-10000 jest w zasięgu pod warunkiem że przełożony Cię lubi. Reasumując: \"+\" za zarobki, bo nie trzeba tu studiów wyższych a można trochę dorobić, (z drugiej strony kopiąc rowy po 12 godzin dziennie też się głodem nie przymiera). \"-\" za utratę zdrowia psychicznego, utratę życia osobistego i stanie się wyzbytym zasad niewolnikiem. TA FIRMA NISZCZY LUDZI. I to na tyle Jeden mały plusik i całe mnóstwo minusów to naciąganą mierna. Dokładnie tak jak ją oceniają internauci. PS \"Panowie managerowie i panie managerki\". Nie silcie się na ripostowanie czy wyjaśnienia, takie są realia. Tak wygląda wasza firma, którą Wy zarządzacie. Płacą wam za odpowiedzialność i nie zwalajcie jej na innych bo robi się to żenujące. Wincor z takim bałaganem nie jest w stanie wytrzymać naporu konkurencji.Panowie nie jest tak tragicznie. Są ludzie którzy mimo cięć stawek od lat zarabiają po ponad 6 tysiaków a nawet więcej oddając robotę na inne osoby. Niech ktoś nie ściemnia że pracuje po 12 godzin i w weekendy bo to nie prawda. Ci ludzie robią tylko to co jest jeszcze opłacalne i cała prawda. Niech ktoś spróbuje po zawodówce zarobić taką kasę w innej firmie. Serwis polowy po studiach ma 2500 a jaka różnica. Jak by porównał cep z kombajnem.

taki jeden

Popieram, ocena działów akordowych celująca.Tak wygląda coś co nie jest kierowane tylko puszczone na tzw. żywioł. A tak na marginesie to podobało mi się zasłyszane kiedyś określenie CN że jest to, Niemiecki (usunięte przez administratora) w Polsce. Na szczęście nie przymusowy.

Działy akordowe.

Tylko, że inne działy w których panuje system akordowy są w opłakanym stanie. Wszystko co się dzieje na Szyszkowej przypomina wojnę. Szefostwo patrzy na stawki, \"koledzy\" patrzą na twój sprzęt i twoje zarobki. Straszna nerwówka, jakbyś prowadził jakieś lewe interesy przed nosem organów ścigania. Ogólnie zgadzam się że da się zarobić, ale oszukując swoich kolegów i robiąc to po cichu lub za przyzwoleniem przełożonego. O działach akordowych masz tu skrót w punktach: 1. Duży stres - w niektórych działach bardzo duży. 2. Dla dużych zarobków praca po 12 godzin dziennie, również w weekendy + oszukiwanie zarówno szefostwa jak i kolegów z działu (rywalizacja o najlepsze kąski - wielu na tej płaszczyźnie jest prawdziwymi qrwmi) 3. Rezygnacja z życia codziennego, dostawy sprzętu są stosunkowo nieregularne co powoduje siedzenie w pracy na pusto i strata swojego czasu. 4. Problemy organizacyjne, nikt nie potrafi ułożyć planu dnia. Problem z załatwieniem środków niezbędnych do wykonywania pracy. 5. Sprzedawanie kolegów z działu. 6. Działy współpracujące zrzucają na siebie odpowiedzialność za każde najbardziej błahe uchybienie, na czym traci i firma i organizacja pracy. 7. Bardzo słaba kadra managerska, wiedzę o wydajności pracy w swoich działach czerpią z wirtualnych tabelek excelu czy innym syfie, sami mają nikłe pojęcie o realiach. Kompletnie się nie orientuje o co dokładnie w tej pracy chodzi. 8. Zatrudnienie poprzez firmę zewnętrzną - outsourcing na umowę śmieciową. 9. Firma nie ma procedur realnych, wszystko jest wirtualne i na papierze. 10. Bardzo duże problemy komunikacyjne, informacje między działami często dochodzą drogą okrężną. 11. Duża rotacja pracowników. 12. Siedziba na kompletnym za (usunięte przez administratora) iu. 13. NAJWAŻNIESZE - PRACUJĄC UCZCIWE DOROBISZ SIĘ TYLKO GARBA. 14. Zarobki to ok 3000zł brutto tyle zarobisz pracując w stałych godzinach po 7-9 godzin dziennie i słuchając wytycznych przełożonego. Większość ma trochę więcej ponieważ albo siedzi po godzinach, albo robi wałki. A jak i jedno, i drugie to 7000-10000 jest w zasięgu pod warunkiem że przełożony Cię lubi. Reasumując: \"+\" za zarobki, bo nie trzeba tu studiów wyższych a można trochę dorobić, (z drugiej strony kopiąc rowy po 12 godzin dziennie też się głodem nie przymiera). \"-\" za utratę zdrowia psychicznego, utratę życia osobistego i stanie się wyzbytym zasad niewolnikiem. TA FIRMA NISZCZY LUDZI. I to na tyle Jeden mały plusik i całe mnóstwo minusów to naciąganą mierna. Dokładnie tak jak ją oceniają internauci. PS \"Panowie managerowie i panie managerki\". Nie silcie się na ripostowanie czy wyjaśnienia, takie są realia. Tak wygląda wasza firma, którą Wy zarządzacie. Płacą wam za odpowiedzialność i nie zwalajcie jej na innych bo robi się to żenujące. Wincor z takim bałaganem nie jest w stanie wytrzymać naporu konkurencji.

oferta pracy w WN

qwerty - 2012-10-11 21:29:49 Jeśli nie masz pracy to warto spróbować, nic nie tracisz. Odpowiedz na ogłoszenie, idź na rozmowę, zatrudnij się, po 2 tygodniach zdecyduj co dalej. Centrum Napraw Banking: umowa zlecenie lub o pracę (1500 brutto + premie). Praca akordowa. Miesięczne zarobki 2500-5000 brutto.Miejsce pracy WCD. Okres próbny 1500 brutto 1-2 miesiące.Generalnie wszystkie działy akordowe mają podobne warunki. Elastyczny czas pracy.Praca dla sprytnych, musisz wstać o świcie żeby nie dać się wyprzedzić innym. Wchodzisz do magazynu z kopa, ignorujesz zakaz wstępu, ale spoko rano nikogo nie ma więc możesz tam harcować do woli.Wybierasz atrakcyjny towarek tak zwane czyściochy i oczywiście klejnotki na których można zarobić i jesteś do przodu. A inni zajmą się potem tym złomem co zostanie jak nie są asertywni. A ty masz piontaka na miesiąc jak nic. Daj sobie szanse bo życie ucieka.

otobie

woltan20 - 2012-10-17 13:02:17 Ludzie, przestańcie bredzić o Centrum Napraw. Bez obrazy, ale to jakiś niszowy dział, jeden z niewielu (dwóch?) akordowych, o pewnej swojej specyfice i nie ma żadnego przełożenia na całość firmy. WN ma swoje problemy, ale Wasza wiedza na ten temat kłopotów kilkuset innych osób jest wyraźnie ograniczona. Przejdźcie się może czasem po innych działach, pojedźcie na Popularną, na Jutrzenki, zamiast zanudzać o swoich wewnętrznych wojenkach. W potoku bezsensownych opowieści giną prawdziwie wartościowe uwagi, które mogą być dobrą wskazówką dla kandydatów.Niszowa firma, niszowy dział, niszowi ludzie.

bredzący lud

woltan20 - 2012-10-17 13:02:17 Ludzie, przestańcie bredzić o Centrum Napraw. Bez obrazy, ale to jakiś niszowy dział, jeden z niewielu (dwóch?) akordowych, o pewnej swojej specyfice i nie ma żadnego przełożenia na całość firmy. WN ma swoje problemy, ale Wasza wiedza na ten temat kłopotów kilkuset innych osób jest wyraźnie ograniczona. Przejdźcie się może czasem po innych działach, pojedźcie na Popularną, na Jutrzenki, zamiast zanudzać o swoich wewnętrznych wojenkach. W potoku bezsensownych opowieści giną prawdziwie wartościowe uwagi, które mogą być dobrą wskazówką dla kandydatów. //Nie wiem na co tak narzekają ci wzyscy malkontenci.Firma cały czas się dynamicznie rozwija.Jest w doskonałej kondycji finansowej.Sukcesywnie sa wdrazane nowe technologie i modele bankomatów.W slad za tym rosną pensje procowników.Kadra kierownicvza jest na najwyzszym poziomie merytorycznym.Stosuje na codzień i w kazdej sytuacji zasady savoir vivre. Kierownictwo zna wszystkich pracowników po imieniu i jest czułe na ich problemy życiowe.Warunki pracy są bardzo dobre. Personel techniczny chwali sobie warunki socjalne.Szczególnie sanitariaty sa stopniowo madenizowane i uwzgledniaja normy unii europejskiejPrzyjmowani sa nowi pracownicy którzy sa objeci specjalistycznym szkoleniem na najwyzszy,europejskim poziomie. //

Zostaw merytoryczną opinię o Wincor Nixdorf

• Jak się pracuje w Wincor Nixdorf?

Zobacz opinie na temat firmy Wincor Nixdorf tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wincor Nixdorf?

Kandydaci do pracy w Wincor Nixdorf napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wincor Nixdorf