Opinie o Wincor Nixdorf w

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Wincor Nixdorf. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Wincor Nixdorf o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wincor Nixdorf w

poinformowany

Ja radzę aplikuj,będziesz bardzo zadowolony jak ja. Mnie też żadna porządna Firma nie chciała nawet do zamiatania, a ta wzięła z otwartymi ramionami i jestem szczęśliwy. Nie trać czasu bo kariera to ważna rzecz.

aplikant

O co takiego pytają na rozmowach?. Czy lubisz sporty ekstremalne !!!.

ten co wdepnął

A spróbuj się serwisancie pożegnać z firmą w sposób niegodziwy tj. rzuć w mordę te robote to panowie kierownicy cię załatwią. Zapłacisz za wirtualnie nierozliczone części, będziesz powodował straty dla firmy, zalegasz z jakimiś opłatami za leasing, itp, itd. Tu nie można się rozstać z frajerem (serwisantem) polubownie, chyba że masz na nich haka. Jak się rozstaniecie w zgodzie wyciągając brudy na siebie nawzajem, to i tak firma rozpuści ploty, że zostałeś wyrzucony. Czasu na szukanie nowej roboty też nie masz, bo zasuwasz non stop. Omijajcie to (usunięte przez administratora)

ciekawy

Jeśli jest wam w serwisie i w centrum napraw tak źle to dlaczego cały czas tam pracujecie? Trzeba się zwolnić i przyjąć w lepszym, znacznie bardziej przyjaznym dla miejscu. Co ciekawe to z tego co wiem rotacja ludzi zarówno w serwisie i w centrum napraw jest żadna. Znikają w zasadzie tylko ci, z którymi się firma czule żegna. Nie rozumiem. Jeśli jest tak źle to już dawno powinny w sieci działać całe zespoły naganiaczy do pracy, a tego nie widać. Widać za to od lat jakieś wpisy lamusów, którzy leczą swoje niezaspokojone ambicje zostania prezesem "bo nikt się nich nie poznał" i dalej jeżdżą na szmacie, anonimowymi wpisami na forum. Jak masz tak źle to idź do szefa, powiedz mu co o tym myślisz i albo to zmienisz albo znajdziesz coś co ci lepiej odpowiada. Większość ludzi szukaj tutaj opinii o zespołach, które nie mają z serwisem nic wspólnego, ale przez kilku anonimów od lat słyszy narzekania na stawki/ cięcie / niekompetentnych szefów itp. Pisane prawdopodobnie przez tego samego niezaspokojonego jełopa. Chłopie, jak masz coś do powiedzenia i masz odrobinę odwagi cywilnej to wystąp "przed szereg" i powiedz co ciebie drapie, przynajmniej ubaw będzie.

X

Zmieniło się coś w serwisie polowym banking ? czy nadal syf i obniżki stawek ?? Ktoś odszedł ostatnio ?? Za moich czasów było już kiepsko ( za wszytko trzeba było płacić, a maile typu od jutra obniżamy stawkę o 30% zdarzały się zbyt często) jak teraz podejrzewam, że jeszcze gorzej. Pozdrawiam

@X

A w Centrum Napraw Banking na działkowej zarobki nawet dziesięć tysięcy mimo cięć stawek!!!!!.

Y
@@

Ja dodam że również,w Centrum Napraw Banking na ul.działkowej zarobki nawet ok. tysiaka brutto w systemie akordowym.!!!!

@X

Dramat po prostu. Cięcia stawek co tydzień. Ludzie nie mąją co jeść, wymagania absurdalne, nikt się niech ce przyjmować do pracy. Po prostu dramat. Co jeszcze chcesz misiu wiedzieć?

Zdzichu
@poinformowany

Ty się już zwolniłeś czy przykuty łańcuchem zapychasz dalej na szmacie?

Bobik

Czy może ktoś coś napisać o stanowisku Konsultant Help Desk -j. rosyjskim ? Zarobki/warunki pracy/ ekipa ? Czy się opłaca ?

odp.

Ja nie polecam. Serwis urządzeń sprowadza się do głównie do ich rozbierania,czyszczenia i wymiany zużytych części. Czyli szmata denaturat lub woda z detergentem i jedziemy. Urządzenie ma wyglądać jak nowe bo chyba sprzedają klientowi jako nowe. Praca mało ambitna i szkodliwa bo wdychasz chemie a wentylacja jest ale nieskuteczna. Praca akordowa 'na wariata' ale musisz uważać żeby nie załapać reklamy bo wtedy x4 w plecy i żółta kartka.(tyle co płacą za naprawę tej części X4) Obiecują 3 do 3,5 brutto ale to tu fikcja, nie zarobisz tyle bez doświadczenia. Tyle to możesz zarobić w innych firmach na dniówkę bo są ogłoszenia 14 zł na godz. plus premia i wychodzi na to samo. Nie musisz walczyć o to czy masz co robić czy dostaniesz reklamę i czy cię jutro nie wymienią na innego. A tu ciągły stres, wyścig szczurów, układy i układziki, kolesiostwo, cwaniactwo i 'rodzinna' atmosfera. Poza tym jak tu już kolega pisze pracy jest mało i nie ma co liczyć na zarobek.

Siemka

Jestem na szkoleniu w centrum napraw. Jest spoko. Z tego co wyczaiłem to można tu zarobić niezłą kasę. Trzeba się tylko zakręcić żeby mieć robótkę za którą jest kasiora czyli więcej płacą. Bo jak kiepska robota to zarabiają góra 2 tysiaki a inni to nawet ponad 6 tys wyciągają. Trzeba patrzeć co robią ci co zarabiają dużo szmalu bo reszta to chłam i szkoda czasu żeby się tym zajmować. Pozdro

odp.
@Siemka

Mam pytanie czy ktoś powiedział Ci poco zostałeś zatrudniony. Masz robić robotę której nikt nie ma ochoty robić bo właśnie obcięli stawkę. A jak będziesz cwaniakował to w ogóle nie dostaniesz nic do roboty i będziesz patrzył jak się zarabia kasę.

taka rada

Podjąłeś bardzo mądrą decyzje. Widać mądrze zauważyłeś poziom inteligencji tych z kierownictwa?. Nie żałuj tych 10 tysiaków bo to zarobek abstrakcyjny. Nikt tu tyle nigdy nie zarobił!!!. Jest kilku chacharów co zarabiają ok. siódemki ale cała reszta nie ma układów i robi robotę mało płatną więc zapie...la i zarabia ok.dwójkę brutto, jak jeszcze ma co robić !!. Generalnie roboty jest bardzo mało. Firma liczy na projekt Niemiecki, więc rozpoczęła rekrutacje czyli nabór nowych jeleni(przepraszam ale trudno inaczej określić) do przyuczenia do pracy w CNB. Rozmowy z Niemcami trwają już prawie ROK!!. W mojej ocenie zakończą się niczym i wtedy nowi pracownicy dołączą do grona ludzi którzy już dziś nie mają co robić i co wtedy??. Wszyscy zaczną zarabiać po ile? 5 stówek brutto jak wydrą robotę koledze. Moje uwagi kieruje do ludzi napalonych na robotę w tej firmie, proszę podejmujcie decyzje rozważnie, nie dajcie się wy..mać.Pytajcie ludzi co tam pracują a dowiecie się całej prawdy(gorzkiej).

doradca finansowy

Chcesz dobrze zarobić to w WN to możliwe.Tak jak wcześniej ktoś napisał nawet można 10 tysiaków zarobić. Zapraszam do Centrum Napraw Banking.

realista

Pick module - urządzenie elektromechaniczne do transportu banknotów w bankomacie firmy NCR. Denaturat - mocny płyn spirytusowy używany jako środek czyszczący lub do picia dla mocno spragnionych. 10 tysięcy złotych - zarobek roczny w CNB po podwyżce stawek inaczej i reorganizacji. sielanka miodem płynąca - bałagan i syf.

doradca fizyczny

Zgadza się, za bramą czeka stu chętnych na jedno miejsce. A praca tak jak kolega wyżej napisał, łatwa czysta i przyjemna. Pic module na stół, pielucha i denaturat w łapę i jedziesz..., generując dochody. Jak się dużo wyobraża i naiwnie wierzy w każdą opinie na gowork to sielanka miodem płynąca jak znalazł ;)

tak pytam
@doradca fizyczny

A ten denaturat to się pije żeby się lepiej pracowało czy po co.?

doradca finansowy

Jak chcesz więcej zarobić to zatrudnij się w Centrum Napraw Banking. Tutaj można zarobić nawet 10 tys. pracując kilka godzin dziennie. Masz wolne weekendy, pracujesz kiedy masz czas i ochotę na prace. Praca łatwa,czysta i przyjemna.Atmosfera rodzinna. Daj sobie szanse i pomyśl, bo szkoda czasu. Kariera to ważna rzecz.!!!

życzliwy

Nie ma co bazować wyłącznie na komentarzach z tej strony, co dział to inne opinie. Jak nie spróbujesz, to się nie przekonasz

albo praca albo picie

No dobry język przydatny, złymi wspomnieniami się nie przejmuj, wystarczy dużo wazeliny a będzie dobrze, poboli i przestanie. Grunt to być człowiekiem nastawionym na sukces, a pozytywne surrealistyczne podejście to podstawa. Dasz radę. Kariera to ważna rzecz!

@

Spokojnie aplikuj,wiesz ile kasy kosztują sporty ekstremalne?. W tej firmie adrenalina jest za darmo i jeszcze na jakieś piwko można nawet zarobić.

Tak rusza nowy projekt, będzie autoryzowany serwis Wincor'a na Europe. Będzie dużo pracy, podwyżki już były w Firmie. Teraz jest nabór wysoko wyspecjalizowanych specjalistów którzy będą naprawiać ten skomplikowany sprzęt.Zostały poczynione poważne inwestycje i jest szansa na duże zyski zarówno dla Firmy jak i dla pracowników.

taki gość

Ja tam pracowałem niedawno ale już nie pracuje. Można było trochę zarobić nawet i dychę. Głównie robiłem NCRa prezentery i pik moduły. Ale tylko pik moduł nowego typu był super opłacalny. Na tym to można było i 5 stówek dziennie zarobić bo płacili jak za stary model a roboty sporo mniej. No ale inni też lubią łatwy zarobek więc lekko nie było, ciągle wyścigi kto pierwszy ten lepszy i tak to było. Jak jest teraz nie wiem pewnie się wkurzyli i dali po stawkach jak zwykle.

$

Bardzo jestem zainteresowany tą pracą bo też bym chętnie taką kaskę łyknął. Ci kolesie co tam pracują mówią że nie na wszystkim można tam zarobić, coś tam mówią o jakiś kasetach czy coś tam na jakiejś mięcie?. Może ktoś zdradzi na czym, bardzo proszę.!!!

Robin Chud
@$

Witam serdecznie. Aby rozwiać wątpliwości co do tych 10tyś./mc zarobków i super warunków pracy, to już mówię, jak wygląda rzeczywiśtość w Centrum Napraw Banking przy ul.Działkowej 121 w Warszawie - na podstawie rozmowy kwalifikacyjnej z początku października 2014, zakończonej sukcesem i możliwością przystąpienia od zaraz do pracy. Mianowicie Panowie, nazwę ich 3-rzej królowie, prowadzący rozmowę kwalifikacyjną, zaproponowali mi ok.1500zł netto przez pierwsze dwa miesiące na umowę śmieciową, a w następnych miesiącach system akordowy uzależniony płacowo od ilości WŁAŚCIWIE PRZEPROWADZONYCH napraw modułów bankomatowych, czyli ok 3000-3500zł brutto. Dodatkowo wspomnę, że zatrudnia nas nie sam Nixdorf-Wincor, lecz firma zewnętrzna, która na polecenie pracodawcy może nam podziękować z dnia na dzień. Nim dżentelmeni przedstawili mi pełne warunki zatrudnienia, jeden z nich dokładnie przeanalizował moje CV i dotychczasowe wykształcenie, wiedzę teoretyczną z dziedziny elektroniki i elektrotechniki oraz ZATRUDNIENIE zadając mi dziesiątki pytań, a momentami nawet żartując z z tego, iż "często" zmieniałem pracę i sugerując mi, że jestem może wybredny, stąd tak spora rotacja między miejscami pracy (5-ciu pracodawców w ciągu 15lat - hmmm... to naprawdę mnóstwo). Każdy pewnie podzieli moje zdanie, że szukamy pracy lepszej od poprzedniej pod wieloma wzgledami, zwłaszcza finansowym i socjalnym. Dodatkowo zapytał o sposób zdobycia wykształcenia (dzienny, czy zaoczny, darmowy, czy płatny). Poczułem się wtedy dziwnie, jakby ktoś chciał mi zakomunikować, że moje zaoczne, płatne studia na renomowanej państwowej uczelni skończyłem na ładne oczy uiszczając za nie jedynie comiesięczne czesne. A tymczasem nikt nie wie, jak wygląda studiowanie osoby pracującej, mającej często rodzinę na utrzymaniu i do przyswojenia 5razy więcej wiedzy na raz, niżeli na studiach dziennych w trybie stacjonarnym. Lecz może kiedyś zrozumie to ktoś, komu rodzice dali na studia i jeszcze wybrali za niego kierunek kształcenia. Ale już pominę ten interesujący wątek. Następnie powiedziano mi jeszcze, że pierwszą pensję - taką podwójną 2x1500zł - dostanę dopiero za 2miesiące na przełomie listopad/grudzień 2014. Potem księżycowy system ustalania wynagrodzenia i jak zaznaczyłem wcześniej liczą się tylko WŁAŚCIWIE I STARANNIE PRZEPROWADZONE NAPRAWY, bo inaczej, jak coś się nie spodoba serwisantowi z terenu i zwróci naprawiony przez nas moduł, to potrącą nam wtedy z pensji całkowity koszt takiej operacji serwisowej, czyli: koszt naszej naprawy + koszt pracy serwisanta + koszt sciągnięcia załogi ochrony bankowej uczestniczącej w czynnościach bezpiecznej naprawy bankomatu przez serwisanta + koszty zwrotu nienależycie naprawionego modułu z powrotem do centrum napraw na ul.Działkową i do tego całość powyżej, jak powiedział jeden z monarchów, już dokładnie nie kojarzę, ale coś pomiędzy x3, czy x4 odjęte z pensji!!! Czyli zakładając,że serwisant uzna, iż wasza naprawa, to SHIT i wycenią koszty takiej operacji powiedzmy na 200zł+200zł+200zł+200zł=800zł i to jeszcze najmarniej x3 = 2400zł z pensji, to naprawdę robi wrażenie. No chyba, że ten Pan użył kwoty 3000-3500zł brutto, bo może tyle pozostanie z tych słynnych wspomnianych przez opiniujących 10000zł miesięcznie, bo jaki problem obciążyć pracownika 2-3ma niewłasciwymi naprawami w miesiącu, czyli ok -7000zł i wtedy robi się nam 3000-3500zł brutto. Wyobraźcie sobie taką HIPOTETYCZNĄ sytuację, podkreślam czysto HIPOTETYCZNĄ sytuację, nikogo o nic nie oskarżając!!! Na przykład serwisant terenowy firmy X ma dobre układy z kierownikiem działu napraw, a ten z osobą z wyższego szczebla. Do tego dochodzą znajomości z kimś z firmy zewnetrznej zatrudniającej pracowników do napraw oraz z osobą z biura firmy ochroniarskiej potrzebną do ewentualnego wystawienia dokumentów potwierdzających przybycia załóg do nadzorowania bezpiecznych napraw serwisanta terenowego. Wyobraźcie sobie, że dochodzi do podmiany na potrzeby takiej sytuacji poprawnie naprawionych przez was podzespołów na identyczne wadliwe, a znaleźć taki sam, lecz uzkodzony element, przy tego typu pracy, to pewnie bułka z masłem. Dla chcącego nic trudnego. I takim sposobem kilka osób co miesiąc tak załatwiając kilku/kilkunastu pracowników i potrącając część ich pensji, ma do podziału niezłą sumkę. Ponadto taka sytuacja wymusza częstą rotację samych pracowników, ponieważ z czasem praca staje się dla nich nieopłacalna. Tym samym firma X otrzymuje co jakiś czas "świeże mięso do patroszenia". W naszym kraju, to może nie dziwić, ponieważ wiadomo, że Polak "zdolny jest" ... w niemal każdej dziedzinie, o czym się słyszy na bieżąco. Abstrachując jednak od takich scenariuszy rodem z filmówi wracając na Ziemię i do tematu, to dałem sobie spokój z tą propozycją i tyle. Podsumowując... Jak ktoś studiuje lub mieszka w obrębie Warszawy, to niech pr

były serwisant

Opinie piszą ludzie z managment-u . Bo Ci co pisali to już dawno pracę zmienili. NIe polecam.(usunięte przez administratora)

zdrapka

Witam, przeczytałam cały wątek, ale mało jest wpisów co mnie szczególnie interesują - helpdesk Warszawa. Ktoś mi może przybliżyć sprawę? Ciężko jest? Da się to pogodzić z własnym życiem, umowa o pracę jest od razu, czy dostaje się śmieciówkę z pośrednikiem? JAKA KASA? WARTO SIĘ W TO PAKOWAĆ?

@zdrapka

Byś się wziął za robotę a nie żebrał o podwyżkę.!!!Dziwny gość. Ja też się obijałem w magazynie i narzekałem na zarobki a teraz pracuje w CN i zarabiam prawie 10 tysiaków a gdyby nie było konkurencji to nawet 20 tysiaków było by możliwe wyciągnąć.

ws
@@

10 tyś chyba jak sobie narysujesz :-)

realista
@@

Pracował tu w CN już taki gość co wyciągał prawie 10 tys. Ale Mu podziękowali (Go wyrzucili) bo? - może chciał zarabiać 20. Ciekawe czy wyregulują stawki czy też wyrzucą.

!
@@

Czy to ten koleś co buszuje po magazynie i wybiera sobie atrakcyjny towarek do naprawy. Robienie w wala kolegów z działu i kierownictwo daje konkretne efekty jak widać.

!
@doradca finansowy

I te ciągłe podwyżki zarobków, szkoda nie skorzystać.

AAbstynent

Panie Prezesie, wielkie dzięki za bardzo udany bal 11.01. w Loft44.Było wspaniale. To była prawdziwa impreza integracyjna i doskonała zabawa. Dziękujemy.

to to
@AAbstynent

Byś dziękował za podwyżkę a nie za bal:-)na bal to sobie można samemu iść.dziwny gość.

yes
@to to

Większa kasa każdemu by się przydała, ale"walnąć lufkę"z kolegami z pracy lub "zintegrować" się z koleżanką z pracy to, rzecz bezcenna!!!.

Zostaw merytoryczną opinię o Wincor Nixdorf

• Jak się pracuje w Wincor Nixdorf?

Zobacz opinie na temat firmy Wincor Nixdorf tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wincor Nixdorf?

Kandydaci do pracy w Wincor Nixdorf napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wincor Nixdorf