Opinie o I.D. Marketing S.A. w

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy I.D. Marketing S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w I.D. Marketing S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o I.D. Marketing S.A. w

były kurier

ja jestem już po rozmowach prawnych ale na forum niema co się rozpisywać i wszystkim życzę zaparcia w (usunięte przez moderatora) tych śmiesznych samozwańczych dyrektorów i prezesów tak w nawiasie na dyrektora trzeba mieć głowę a co za tym idzie i wygląd !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

były kurier

Właśnie tak - szkoda się szarpać i na wzajem obrażać to nic nie da Było by dobrze gdyby ktoś z Warszawy zrobił pierwszy krok a mianowicie Poszukać jakąś dobrą firmę która wzięła by sprawę w swoje ręce i załatwiła wszystko . Tylko Pozew Zbiorowy ma sens inaczej będzie ciężko - takie jest moje zdanie

były kurier waw

dajcie sobie już spokój z (usunięte przez moderatora) ,trzeba teraz iść do prokuratury i walczyć o swoje wydane i zarobione pieniądze

oni

tak...tak , lejcie się ale po własnym ryju że daliście się wkręcić Morce

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie I.D. Marketing S.A.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
gotowy

Może jakaś ustawka, wszyscy chcą się lać po ryjach... Tak anonimowo, bez kontaktu nie ma tej satysfakcji :)

wwwwww

nikt tu nie jest anonimowy

wwwww

Cwaniaczki!!! Ci [usunięte przez moderatora] , którzy tak rzucają mięsem niech ujawnia sie a nie tak z partyzanta oczerniaja ludzi, jeden z drugim [usunięte przez moderatora] teraz boisz sie ujawnic?? boisz sie bo w pędzel byś dostał za oczernianie, nikt Was za reke nie przyprowadzil

ja WOLF

Panie, Panowie... mamy już "parę wiosen". Wydawać by się mogło,że kogo jak kogo,ale nas....nie da się tak łatwo oszukać.... [usunięte przez moderatora] , może wyolbrzymiona wiara w to,że "DAMY RADĘ". Nie wiem... może dalibyśmy radę, może stalibyśmy się konkurencją z prawdziwego zdarzenia dla "dużych firm:, może.......takich "MOŻE" zapewne jest dużo więcej,ale... ale ktoś kiedyś powiedział,że: "co było,a nie jest, nie pisze się w rejestr", trzeba iść dalej. Z tym ,że trzeba iść dalej, pragnę powiązać informację , dzięki której , bez Alfy bym nie posiadał... Otóż na stronie internetowej ,jednego z regionalnych portali znalazłem informację na temat pracy. Pewna firma z Katowic trudniąca się doręczaniem przesyłek bezadresowych o nazwie forPosta poszukuje przewoźników, ponieważ otwierają działalność kurierską. Strona wiarygodna, wypełniłem formularz (uwzględniłem w nim ,że "współtworzyłem" Alfę... dosłownie po paru godzinach otrzymałem telefon,że są zainteresowani moją osobą. Pani z biura, która do mnie przedzwoniła, była bardzo miła, wszystko było fajnie ustalone, gdy pod koniec rozmowy spytała mnie o współpracę z ALFĄ... Było to dla mnie motorem do tego , by poszperać w internecie opinie na temat tej firmy. Okazuje się, że owa firma w zeszłym roku wpadła na ten sam pomysł co [usunięte przez moderatora] , tyle że pod inną nazwą. Nazywali się NAVIT , pozatrudniali ludzi, Ci sumiennie pracowali przez miesiąc i do dziś nie zobaczyli za swą pracę złotówki. W tym momencie , zmienili nazwę , pozamieniali się stanowiskami w zarządzie i nazywają się forPosta. W identyczny sposób szukają ludzi,by zrobić prawdopodobnie to samo. Reasumując , gdyby nie Alfa, zostałbym oszukany przez kogoś innego, dlatego mogę podziękować za to ,że mam nadzieję więcej nie dam się już wrobić w podobną historię. Ciekawe czy [usunięte przez moderatora] sam to wymyślił, czy poprostu ściągnął pomysł od (FORPOSTA-NAVITU-PRAXISU) "kolegów" po fachu. Dzisiaj po prostu trzeba uważać nie na wszystko i wszystkich dookoła, jeżeli chce się cokolwiek osiągnąć uczciwą, sumienna pracą... Pozdrawiam , ja WOLF

kinia

Panowie chcielli szybko się dorobić, kasę robili tylko dla siebie a nikt nie myślał o firmie.Ludzie na najniższych stanowiskach bardziej myśleli o firmie niż pseudo kierwnictwo. Panowie z góry to Wasza ciężka praca powinna budować firmę a to Wy ją pogrążyliście. Popatrzcie na swoich pracowników na tych niskich stanowiskach i uczcie się jak trzeba pracować, aby coś osiągnąć. Banda kierwników i zero pomysłu- od [usunięte przez moderatora] strony chcieliście zacząć.

henio

ale gdzie robiliście??? był ktoś na policji od Was?

Alexia

Zapomnijcie, że ujrzycie kasę my robili 3 miesiące a już jest rok i nie ma kasy a warszawa upadła to czyli robiliśmy w czynie społecznym tak to wygląda [usunięte przez moderatora]

henio

to nie macie kasy jeszcze??

JA1

Mam nadzieję, że to prawda, bo tylko wtedy dostanę swoje pieniądze :)

A ja Wam mówię, że Pan [usunięte przez moderatora] tego tak nie zostawi i w poniedziałek najdalej w środę będzie inwestor- wspólnik :)

wujek Ździsio

Co wy chcecie od [usunięte przez moderatora] ? Podobna historia miała miejsce u wybrzeży Włoch. Kapitan statku "Costa Concordia" położył go na bok i [usunięte przez moderatora] jako pierwszy. Podobna, bo nasz kapitan zdążył zdetonować 25 tyś. gram trotylu (co miesiąc)!!

nnn

chłopaki jeżdżą po WAW za pracą, a nie szukają inwestora. Są za CIENCY i nie mają ambicji.

robo cop

wujek Ździsio - 2013-06-01 13:30:40 nowy inwestor już jest , to Ramaro Logistics" Sp. z o.o. jej szef właściciel postawi AP na "koła". Tylko trzeba troszkę czasu, bo jak do tej pory to "koła", ale "osinowego" jej wbił. Nowy inwestor ???? a popatrzyłeś kto tam jest w zarządzie ??? [usunięte przez moderatora] nasz najlepszy "przyjaciel" on na bank postawi wszystko na nogi - hahahahaha !!!!!

wujek Ździsio

xxx

Ten nowy inwestor to miał być już od kwietnia i jakoś nic z tego nie wyszło.

Artur

Nie ma żadnych inwestorów. To ściema, wszyscy w WłAW już szukają pracy z Dyrektorami na czele. Wydymali Nas bez mydła i nawet nie poczuwają się w obowiązku zadzwonić i wytłumaczyć zaistniałą sytuację

Zostaw merytoryczną opinię o I.D. Marketing S.A.

I.D. Marketing S.A.