Opinie o I.D. Marketing S.A. w

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy I.D. Marketing S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w I.D. Marketing S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o I.D. Marketing S.A. w

hit

Dyrektory??? Beztalencia!!! Siedzą w WAW i zero pojęcia, każdy chłop by lepiej sprawy łatwił...

aaa

Dyrektory, Powiedzmy że jest inwestor, co z tego jak my mamy nie popłacone kredyty, bo nie możemy otrzymać swoich pieniędzy. Za co mamy lać ropę do aut, za co żyć? Przyjdzie nowy właściciel, zabawa zacznie się od nowa a my zostajemy z długiem [usunięte przez moderatora] ? Szukacie kolejnych jeleni??? Jakie macie plany w temacie zaległych pieniędzy?

aaaaaaaaa

Dyrekcja - 2013-05-31 16:35:11 Proponuję jeszcze do wtorku poczekać jest podobno inwestor Do wtorku i będziecie w tv. Również powodzenia

jarson

Dyrektorze dajemy czas do wtorku na decyzję, wiadomość i idziemy ze sprawą do tv. Powodzenia

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie I.D. Marketing S.A.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
frajer

Tacy ludzie, jacy przyszli do AP, doświadczeni, z kontaktami mogli by zbudować w rok firmę, która zarabiała by sama na siebie. Kapitał ludzki z AP był po prostu bezcenny, mam na myśli głównie ludzi drugiego planu, handlowców, kierowników, kurierów, zwykłych pracowników. Jak widać, [usunięte przez moderatora] to interesowało. Kłaść łapę na pobraniach klientów już w pierwszym miesiącu działania firmy, no trzeba być po prostu z innej planety. To co [usunięte przez moderatora] przytulił z pobrań i tak musi oddać klientom, jak nie to czeka go prokuratura. Ci co myślą, że okradł nas z kasy są w błędzie bo nie zarobił na tym biznesie żadnej złotówki, no chyba że faktury za usługi, pensje dla pracowników czy inne opłaty uważacie za jego przychody. Zarobił to może pan [usunięte przez moderatora] jeżeli dostał swoją skromną wypłatę.

oni

Potrzeba było tylko czasu by to ruszyło na 100%, ludzie co przyszli znają się bardzo dobrze na kurierce to nie są ludzie prosto z ulicy - gdyby dYREKCJA nie przeszkadzała ustalając swoje pobory to w rok notowania firmy poszły by wysoko. Nie piszę że winnym jest tylko [usunięte przez moderatora] a inni co ? Wszyscy dYREKTORZY za to odpowiadają ale znając nasze realia to [usunięte przez moderatora] im zrobią.

Obiektywny

Według mnie paru cwaniakow chciało dobrze i szybko zarobić. Myśleli że trafili na jelenia od którego będzie można ciągnąć kasę... Jednak trochę się przeliczyli, bo "jeleń" po pierwsze nie za bardzo miał, po drugie nawet gdyby, to i tak nie widząc efektów z całą pewnością by nie dał. I skończyło się, dobrze że szybko bo za jakiś czas... dopiero mógłby być niezły bigos.

frajer

Maszynka gotowa do robienia pieniędzy, ludzie kompetentni, zaangażowani, wystarczyło dać nam czas, choćby te 3 miesiące a [usunięte przez moderatora] nie olał by tego tematu bo co za idiota zabija kurę znoszącą złote jaja? Trzeba powiedzieć sobie prawdę, Wszyscy jesteśmy frajerami bo poszliśmy za nazwiskami, [usunięte przez moderatora] postać znana wszystkim i co dziś nam pan [usunięte przez moderatora] powie? Poskacze ,pokrzyczy na dyrektorów warszawskich, zwali na nich całą winę bo nie sprawdzili [usunięte przez moderatora] Marne pocieszenie dla ludzi, którzy włożyli serce, czas, pieniądze. Mam nadzieję, że [usunięte przez moderatora] robiąc nas w [usunięte przez moderatora] dostanie to, na co zasłużył, bo znajdą się tacy co nię będą się z nim cackać. Nam pozostaje sąd i dobry prawnik. Dzięki panie super dyrektorze [usunięte przez moderatora] za lekcję biznesu, zawsze możemy na Ciebie liczyć. Pozdrawiam frajer

Dyrekcja

Proponuję jeszcze do wtorku poczekać jest podobno inwestor

fk

IDM udław się żółcią !!! Twoje posty nikomu nic nie dają a pokazują jak pustym człowiekiem jesteś

jurand

Coś nareszcie z sensem, prócz anonimowych pogróżek i pieniactwa. Proponuję się zastanowić kto tak naprawdę znalazł pewnego "inwestora" ? Kto formalnie "zarządza" firmą ? To są właściwi adresaci pretensji i zalów.

Zostaw merytoryczną opinię o I.D. Marketing S.A.

I.D. Marketing S.A.