I.D. Marketing S.A.
counter
2 270 377 5 1
pakor Nowy wpis

kletko, lekceważenie czyiś błędów to też można powiedzieć podpisywanie się pod nimi. Jeżeli komuś zależy na dobrej opinii to powinien takie sytuacje niwelować

Izero Nowy wpis

Ale czy taka sytuacja jak opisuje dino miała miejsce czy rzeczywiście przedsiębiorca zakłada kolejny biznes na zgliszczach starego w Jarocinie ? Odnoszę wrażenie, że niektóre z tych wypowiedzi są trochę przesadzone a nie mając konkretnego potwierdzenia nie ma co wysnuwać żadnych negatywnych wniosków - o ile ludzie w ID są szczęśliwi to ok

dino Nowy wpis

pół biedy jest jak gość który zakładał te firmę jest uczciwy i rzeczywiście po prostu nieudolnie prowadził biznes no i musiał go zamknąć. Co innego jesli na przykład zamknął go a za chwilę otworzy nowy... o byłych pracownikach pewnie już zapomni. Wielu tak robiło i niestety często udawało im się wyjść bez konsekwencji

Do pieknej Mery Nowy wpis

(usunięte przez administratora) to tez zaloz sobie firme, mozesz sprzatac domy, remontowac, jezdzic taksowka, prac tapicerke samochodowa, itd pelna dowolnosc. Zalozenie firmy to zadne wklady finansowe. Trzeba sie tylko naharowac na swoim. wiem, co pisze bo brat ma swoja firme.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Do pana Adwoatt

Zgadzam się z panem Adwokatt wiem kiedyś cos nietak napisałem i namierzyli mój IP komputera nie dość ze biedny jestem to teraz mam same problemy, chciałem cos napisac nietak i niete czasy mamy teraz. W myśl artykulu i paragrafów mam kłopoty karę grzywny i pozbawienie wolności ,szkoda mi tej osoby Piękna Mery jak mogę doradzić usuńcie ten wpis skoro to jest nieprawdą.

Adwokatt

Kto pisze nieprawdę musi się liczyć z odpowiedzialnością karną. Proszę o usunięcie wpisu nieprawdy Piękna mery pozdrawiam Adwokatt

Piękna Mery

Ja powiem tylko tyle ID Marketing w Warszawie choć dla nas był w porządku bo dowiedziałam sie w Zusie w Rybniku że składki płacili więc wypłaty wysyłali normalnie do Rybnika więc powinni nam zapłacić to tutaj no ale piękna pani sekretarka i Pani [usunięte przez moderatora] wzięły kase dla siebie wiadomo że tak jest a za co Pani [usunięte przez moderatora] otworzyła nową firmę wiadomo nikt nie jest głupi ale Panią [usunięte przez moderatora] sumienie gryzie napewno i co trza było kraść nie swoje pieniądze??? A jak tam [usunięte przez moderatora] już nie ma ale może ma inną?? Nie dziwie sie bo przy Pani każdy wysiada

Adwokatt
@Piękna Mery

Ktokolwiek napisał taką treść musi się liczyć z odpowiedzialnością karną. Proszę o usunięcie wpisu Pozdrawiam Piękna Mery

wezyr

I na tym kończy się historia firemki pan (usunięte przez administratora). - szkoda tylko że tyle krzywdy zrobiła wielu ludziom. Dla zainteresowanych - na stronie (usunięte przez administratora) można poczytać żale biednej sieroty, która najpierw wiernopoddańczo służyła panu (usunięte przez administratora), pomagając niszczyć pracowników ( głównie nakładają kary za wyimaginowane winy), a jak firma również im przestała płacić to nagle są pokrzywdzeni. (usunięte przez administratora)Żałosne miernoty

Były

KURATOR: POSTANOWIENIE SADU REJONOWEGO DLA M. ST. WARSZAWY W WARSZAWIE X WYDZIAŁ GOSPODARCZY DLA SPRAW UPADŁOSCIOWYCH I NAPRAWCZYCH Z DN. 15.01.2014 R. SYGN. AKT GU 463/13, Dane osoby powołanej w toku postepowania upadłosciowego do reprezentowania upadłego: ZARZADCA PRZYMUSOWY

kontrahent

czy ktoś coś wie o Pro post sp. zoo ? To jakieś nowe przedsięwzięcie dotychczasowego właściciela ID marketingu? Bo jest tam w zarządzie.

kiki

:( firma porażka ,oszuści!!!!!!!!

:( firma kpina

Ping

Oczywiscie zero odpowiedzi. Typowe - oczernic bez konkretow, opluc dla zasady. Pseudoanonimowosc osmiela, co? Macie cos przeciwko [usunięte przez moderatora], to mowcie wprost.

nicknoltie

czy ktos odzyskał kase? jakies nowiny?

?

wiadomość dla wszystkich, od października 2013r. były prezes ID został prezesem w konkurencji, w KRZ (były Integer). [usunięte przez moderatora] położy następna firmę :)

moi
@

A to [usunięte przez moderatora] położył IDM? Wydawało mi się, że zaczęło się sypać po zastąpieniu go utalentowanymi krewnymi i znajomymi [usunięte przez moderatora]

Baaaaa

Tak to prawda!

aaa

- 2013-09-10 07:49:15 I co tam biedaki polaki? komornik juz dziala cos? [usunięte przez moderatora] uciekl do francji a z nim nadzieje na windykacje wyrokow... Jaka swinia taki schab, poczekamy 10 lat... To na poważnie? Na stałe? Bo do Francji to on jeździł co jakiś czas.

vvv

nikt nie zgłosił wniosku o upadłość

kontrahent

frank - 2013-08-14 12:44:27 a komornik już działa i niewiele zostało do podziału jak mi wiadomo - więc gadajcie dalejPodobno jest jakiś wniosek o bankructwo IDMu. Czy ktoś z was coś o tym wie?

Zostaw merytoryczną opinię o I.D. Marketing S.A.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

I.D. Marketing S.A.