ID MARKETING

Olsztyn

Opinie o ID MARKETING

miłek

firma zawiesiła niestety działalność, także nie ma już o czym mówić. Szkoda, bo sądziłem, że takie firmy z branży marketingowej mają szansę w Polsce na rozwój.

były pracownik

Z przykrością stwierdzam, że o olsztyńskim oddziale firmy I.D. Marketing nie mogę nic pozytywnego powiedzieć. Po przyjęciu mnie na stanowisko kierowcy od razu przydzielono mnie do roznoszenia ulotek. Kierownictwo oddziału nie traktuje poważnie pracowników, z jednej strony obiecują pracę jako kierowca i podkreślają, że absolutnie nie mamy obowiązku roznoszenia ulotek, a za chwile po prostu każą biegać z gazetkami. Po zrezygnowaniu z pracy dostałem umowę do podpisania, na której nie ma nawet podanej stawki wynagrodzenia, z resztą to i tak mało ważne, bo wypłaty jak nie było tak nie ma.

ID MARKETING KIEROWNIK ODDZIAŁU

Jak już wcześniej pisałem najlepiej oczerniać kogoś ANONIMOWO i ludzi którzy cięzko pracują nazywać szpanerami, a samemu chować sie za monitorem i wypisywać banialuki. Informuję wszystkich państwa ,że wszelkie zobowiązania finansowe firmy IDMarketing za okres pracy do dnia 1maja 2011 są na dzień dzisiejszy rozliczone w 100% a anonimowe posty konkurencji są tylko bezmyślnym dzialaniem osób lub firm które dawno upadły na DNO i starają się działać na zasadzie nieuczciwej konkurencji. JEŻELI KTOŚ MA ZASTRZEZENIA DO FIRMY ID ZAPRASZAM DO ODDZIAŁU I OSTRZEGAM ŻE KOLEJNE PRÓBY FAŁSZYWEGO OCZERNIANIA FIRMY I NAZYWANIA MNIE SZPANEREM ZAKOŃCZĄ SIE NA POLICJI.

były pracownik

zgadzam sie z tobą,ta firma zeruje na ludziach,( usunięte przez administratora )a pieniedzy nie widac,kierownik to jeden wielki szpaner ,zatrudniają ż( usunięte przez administratora )o to za firma wogle...PORAZKA!!

Zostaw opinię o ID MARKETING - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ID MARKETING