Opinie o I.D. Marketing S.A. w

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy I.D. Marketing S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w I.D. Marketing S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o I.D. Marketing S.A. w

kontrahent

frank - 2013-08-14 12:44:27 a komornik już działa i niewiele zostało do podziału jak mi wiadomo - więc gadajcie dalejPodobno jest jakiś wniosek o bankructwo IDMu. Czy ktoś z was coś o tym wie?

frank

ap?

Zgłaszajcie sprawę na Policję Nie czekać

listonosz

??!! - 2013-07-30 09:32:34 Oddzielcie, [usunięte przez moderatora] od id marketing, wrzucacie wszystko w jeden kocioł, całkiem niepotrzebnie ! IDM działał przez 15 lat i ma w (usunięte przez administratora) długów w całej Polsce, gdzie pojedynczy podwykonawcy mają niepopłacone po kilkaset tysięcy. [usunięte przez moderatora] działało miesiąc, więc piszcie opinie i szukajcie tych swoich dyrektorów i kierowników na opiniach dotyczących [usunięte przez moderatora] !A czy ktoś wie gdzie się teraz mieści ID marketing??? Telefonow nie odbierają, a mi ciągle wiszą prawie 25tys.!!!!

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie I.D. Marketing S.A.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Twoj stary

Historia zatoczyla kolo. [usunięte przez moderatora] Pozwole sobie na cytat z interii odnosnie [usunięte przez moderatora] inwestycji w czechach. Moj ulubiony fragment dotyczy niesplaconych zobowiazan i milczenia przedstawicieli spolki. A o to cytat: " "To smutny koniec wielkich planów. Jeden z największych alternatywnych operatorów pocztowych w kraju, firma I.D. Marketing (dawniej TNT Post), złożył wniosek o upadłość . Powodem jest niezdolność do spłaty długów, wysokość zaległych zobowiązań wzrosła do prawie sześćdziesięciu milionów koron". Przedstawiciele I.D. Marketing milczą o powodach kłopotów finansowych, ale czeska prasa wskazuje, że ostatecznym powodem ogłoszenia upadłości była strata najważniejszego klienta - sieci handlowej Tesco" Smutne, ze dalismy sie [usunięte przez moderatora]. Pozdro

??!!

anonim bis

Czy ktoś może podać jak mogę się skontaktować z panem [usunięte przez moderatora]? Fajny facet który ceni własną [usunięte przez moderatora]

Kolego [usunięte przez moderatora] smieszy mnie twoje podejscie jak dziecko ktore pojecia nie ma o prowadzeniu biznesu doslownie jak [usunięte przez moderatora], zwalanie na oddzialy a problem to lezal duzo duzo glebiej u samego pana prezesa. Szukasz problemu w kierownikach a co robili dyrektorzy w centrali ladowali prezesa w konia jak mogli to co sie kierownikom dziwisz naogladali sie jak mozna latwo i bezbolesnie zarobic to skorzystali z okazji kazdy by tak postapil jesli mialby okazje. Prezes nie mial pojecia o budowaniu prawdziwej firmy zatrudnial na wazne stanowiska swoich znajomkow co nie mieli pojecia o tej branzy marnowali ogrom pieniedzy okradali firme i sie zmywali a prezes zamiast nauczyc sie na jednym bledzie popelnial kolejne. problem mial z ogarnieciem centrali a co mowic o oddzialach, a dzial kontrolingu to byla fikcja smiechu warte. Nigdy nie przyszlo do glowy prezesowi zatrudnic managera z prawdziwego zdarzenia i handlowca. Tylko jakiegos [usunięte przez moderatora] co umie tylko klamac albo innych jak [usunięte przez moderatora] co ona tam w ogole robila czyste marnotrastwo. Najpierw kolego popatrz co sam Prezes robil a potem opiniuj.

apx

Co za pytanie ! - 2013-07-24 14:52:16 [usunięte przez moderatora]Normalne pytanie - Czy nie zna ktoś numeru telefonu do [usunięte przez moderatora] [usunięte przez moderatora]

apx

Nie znacie jakiegoś numeru telefonu do [usunięte przez moderatora] Czyżby wszystkie numery zmienili ?

xyz

nareszcie ktoś mówi po ludzku ;) myśle, że znajdą się tacy którzy będą chcieli trochę "dorobić" po godzinach ..... ;)

Fyi

A ja dam 5 tysi jak ktos mi od tego [usunięte przez moderatora] wyciagnie moje naleznosci.[usunięte przez moderatora]

A.P.

Tak czytam te wpisy i czasem się dziwię Kto z Was Był By Zadowolony Gdyby Tyle Kasy Uciekło Pomyślcie o Oddziałach w których to Ciotki , Siostry , Szwagry czy nawet Teściowe były zatrudnione choć nic nie robiły takie osoby a nawet odważył bym się powiedzieć nie Znały miejsca Pracy to tylko fikcja Kierownicy też nie małą kasę zapewne dostali Tu właśnie był Błąd - Na oddział powinno być na początek trzy cztery osoby i stopniowo zwiększać Taka Jest Prawda Panowie Kierownicy

algun

JA1 - 2013-07-11 10:53:00 Na jaki adres? Proponuję najbliższy sąd pracy i prokuraturę. Osobiście nie mam zamiaru podarować. Nie odzyskam kasy - trudno - dałem się nabrać... ale [usunięte przez moderatora] nie będzie spać spokojnie :)myśle, że on nie ma specjalnych problemów ze snem [usunięte przez moderatora]

JA1

Na jaki adres? Proponuję najbliższy sąd pracy i prokuraturę. Osobiście nie mam zamiaru podarować. Nie odzyskam kasy - trudno - dałem się nabrać... ale (usunięte przez administratora)nie będzie spać spokojnie :)

algun

to na jaki adres teraz uderzać? :-)

nikoś

Sorry ale wkurza mnie to już na maksa. Co to za teksty o zachowaniu spokoju? Może ktoś w końcu powie jasno co z nami? Co to za kombinacje?

Kochani zachowajcie spokój :)

algun - 2013-07-11 07:18:46 strona id marketing nie działa. koniec?Spokojnie... Serwer jest na Ryzowej, a ich tam już nie ma, stąd kłopoty ze stroną. Na marginesie, budynek już od ładnych paru miesięcy nie należy do RK, więc wyprowadzka, była nieunikniona ;)

algun

strona id marketing nie działa. koniec?

nikt

Hmm? W jakim sensie wydalony? Kto, co, jak?

Zostaw merytoryczną opinię o I.D. Marketing S.A.

I.D. Marketing S.A.