Opinie o ID MARKETING w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ID MARKETING. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w ID MARKETING o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ID MARKETING w Warszawa

xxx Nowy wpis

zważając na to, że firma już nie istnieje.. :) chyba macie nieaktualne informacje niestety.

kacper Nowy wpis

Chyba firmy powinny być tutaj jakos bardziej może opisane, sprecyzowane, nie wiem co prawda jak to zrobić, ale chodzi mi o to żeby każdy pisząc przy wybranej firmie miał pewność że ta to ta... Ja chciałem zapytać o id marketing z warszawy konkretnie z ulicy Trojańskiej ale nie mam zadnej pewności ze w dobrym miejscu pisze

Wyciu Nowy wpis

Na dobrą sprawę ciężko weryfikować jakiś wpis jeżeli na terenie samej Warszawy istnieją chyba 2 albo 3 firmy o tej samej nazwie i teraz nie wiadomo, która jest przypisana do tego forum. A swoją drogą ID Marketing z Jarocina został zamknięty, więc to może też być jakaś poszlaka... Nie wiem tylko ile w tym prawdy ile ściemy.

ajsik Nowy wpis

Zweryfikuje ktoś jeszcze ten wpis powyżej? Interesowałoby mnie kiedy ostatnim razem robili rekrutacje, czy przyszedł ktoś nowy do firmy. Wątpię, by ID marketing stało w miejscu i nie zrobili ani żadnej rekrutacji, ani nie powiększali swojego personelu. Czy jednak z jakiś przyczyn jest przestój i są np. zwolnienia?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie ID MARKETING? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Rejestratorka medyczna / Rejestrator medyczny
Reh-Medica Centrum Rehabilitacji

Ktoś

podajcie numer sygnatury do tej sprawy o upadłość

rozczarowany

pracować się da tylko pieniędzy nie zobaczysz :)

Z checia co w zrobienia cos z tym jestem za bo tez zostalam [usunięte przez moderatora] wisza mi 200 zl

wiem gdzie sie teraz mieszcza. w warszawie na ulicy szyszkowej 18 lub 20

legionista z id

dogadajcie się w grupie lub sami idźcie do sądu lub prokuratury bez oglądania na innych - nikt za was tego nie załatwi. [usunięte przez moderatora]

zorientowany w sytuacji

Pracuję w firmie zajmującej się odzyskiwaniem należności. Ze sprawą firmy AP spotkałem się na początku czerwca. Od tamtej pory zbieram informację na jej temat. Rozmawiałem już z wieloma firmami i sporo udało mi sie na tę chwilę ustalić Jeżeli ktoś chce chętnie się nimi podzielę a także mogę zaproponowac pomoc w skutecznym odzyskaniu tych należności. Z racji że informacje umieszczane w internecie w różny sposób moga być wykorzystane proszę o uszanowanie tego że nie chce podawać wszystkich informacji o sobie. Jeżeli ktoś do mnie zadzwoni wszystko wytłumacze i do niczego nie zmuszę. Pozdrawiam

wwwww

jeżeli oddacie sprawę do sądu to zrobicie mu przysługę bo nic wam po tych wyrokach ktore powiesicie na ścianie a gośc będzie dalej ludzi naciągał, proponuję zgłoszenie o wyłudzenie w prokuraturze wówczas facet inaczej jest ścigany. Przy okazji okaże sie jak to było z [usunięte przez moderatora]

MACIEK

dałem sprawe do sądu i czekam ,ciekawe jak długo taka sprawa będzie trwała???

były pracownik wygrany

Dawno mnie tu nie było i jestem w szoku,że jeszcze łudzą się co niektórzy,że kasę dostaną od IDM z własnej i nieprzymuszonej woli.Nie pójdziecie do sądu,kasy nie dostaniecie,żaden pozew zbiorowy,każdy z osobna,wystarczą rachunki i jesteście wygrani.Nie ma naprawdę na co czekać. Powodzenia

MAGDA

W radomiu to już koniec nawet nie ma śladu po tej firmie tylko ciekawe kiedy nam wypłacą zaległą kase ? mi wiszą od sierpnia. niektórzy to dali sprawe do sądu.ta firma to jeszcze istneje???

qwerty

a gdzie mozna znalezc ogloszenie dot alfa post?

luk

A slyszeliscie że [usunięte przez moderatora] zaklada firme kurierska alfa post? [usunięte przez moderatora] Ciekawe czy tam bedzie placil. Szukaja kurierow, handlowcow itp. Slyszal ktos o tej firmie? Adres ten sam co ID Marketing.

art

padliscie juz? tyle bylo krzyku, a teraz cisza?

A zarząd w liczbie 1 jak się trzyma? Może was jeszcze wyciągnie na prostą. Szkoda firmy.

qwe

wszyscy normalni dawno odeszli teraz popłuczyny zostały - spuścić zasłonę nich się nie męczą - a przede wszystkim innych

on

Kto taki odchodzi?