ID MARKETING

Opinie o ID MARKETING

krasnoludek

Piszcie co chcecie a mi jest dobrze w ID. wynoszę co się da a w dodatku w tym miesiącu dostanę ( usunięte przez administratora ). ha ha ha ha.....

kontroler

Opóźnienia w płatnościach za wykonaną pracę to sprawa tak stara jak ID. Marketing natomiast napisana przez ciebie informacja że inwestują w nowe biura dotyczy chyba tylko siedziby przy ul. Ryżowej w Warszawie. Zapraszam do Wrocławia zobaczysz inwestycje ID budynek całkiem fajny ale na jego naprawę nigdy nie ma pieniędzy. Około dziesięć lat temu brał się za jego remont jakiś wspólnik (usunięte przez moderatora)ale remontu nie dokończył i zostało wszystko po staremu. „Kibel” pamięta jeszcze Gierka, płot się wali, dach za każdym razem w nowym miejscu cieknie, dali parę groszy na załatanie dziur przez magazynem bo wózek widłowy nie mógł już przez nie przejechać to są ich inwestycje reszta to Leasing.

kolporter

DO WYKORZYSTANA - co jest słów ci zabrakło że nic nie napisałaś ? cały czas się zastanawiam co jest grane ? DO MAGAZYNIER - co oznacza smutna buźka ? ludzie piszcie konkretniej co wiecie bo szczerze powiedziawszy ja nie mogę podzielić waszego zdania na temat TEJ firmy, co prawda płacą z opóźnieniem i w ratach ale to teraz prawie STANDARD bo niestety wiele firm tak płaci więc jeżeli współpracuje ktoś z kilkoma firmami to wie jak jest. a z tego co mi wiadomo to o upadłości firmy nikt nie ma zamiaru ogłosić , wręcz przeciwnie ONI inwestują w nowe biura i magazyny więc wg mnie chyba idzie do przodu a nie do upadłości!!! jeśli się mylę proszę poprawcie mnie ale z konkretnymi argumentami

magazynier

:-(

ola

co jest grane bo tu wałem smierdzi

kolporter

a kim ty NOWY jesteś w tej firmie że wiesz o takich rzeczach ??? to jest bardzo poważna sprawa więc jak coś więcej wiesz i jest to pewne to podziel się tym na forum bo na pewno wiele osób chciało by się dowiedzieć na czym stoi.

nowy

Obiecują wszystkim podwyżki i wielką rewolucję na listopad żeby wszyscy poświęcili się dystrybucji ''ikea'' a gdy już dostaną kasę za dystrybucję, to pan prezes ogłosi upadłość ID MARKETNGU. Wniosek jest już złożony do sądu,wiec kwestia czasu i ogłoszenia w gazecie prawnej.Pozostało nam tylko szukać nowej pracy.

były kolporter

Witam wszystkich( usunięte przez administratora ) przez tą firmę. Moja rada zbierać wszystkie umowy i nie podpisywać rachunków do wypłaty jeśli nie zgadzają Wam się kwoty, potem się tłumaczą, że trzeba było nie podpisywać takiego niezgodnego z rzeczywistością dokumentu. Wszystkie zaległe płatności są do odzyskania w sądzie nawet do 3 lat wstecz. Ścieżkę macie przetartą. Przegrali już nie jedną sprawę. Zbierać też wyciągi bankowe, bo przelewają mniaj kasy jak jest do wypłaty. To też jest do odzyskania. Obejrzyjcie sobie film na joutube jak ( usunięte przez administratora )k chce za Wasze wypłaty rozwijać w Polsce grę w golfa. Aż przykro na to patrzeć ile w tym człowieku jest niepohamowanej ( usunięte przez administratora )Szczyci się swoimi biznesowymi osiagnięciami - tylko za czyje pieniądze ?? Wazeliniarz i ( usunięte przez administratora )Jemu nie zależy już na tej firmie bo będzie zakładał nową, z której osiągnie dużo lepsze zyski. ID.Marketing będzie tylko na Jego drobne wydatki, coś w rodzaju zła koniecznego. Cieszę się, że już nie pracuję dla tej firmy od bardzo dawna. Teraz wiem, że żyję i bardzo dobrze prosperuję u konkurencji. Żałuje tylko, że tak późno się opamiętałam, bo nie mieliby szansy okraść mnie na tak wiele tysięcy. I jeszcze na koniec przestroga dla marketów. Wasze reklamy nigdy się nie ukażą jeśli ktoś ma pracować dla tej firmy za głodowe stawki.

kolporter

mnie nie interesuje co zrobią z nadwyżką katalogów tylko jak inni sobie radzą z ICH kolportażem !

aaa

i tak połowę katalogów wywiozą na skup makulatury

kolporter

Właśnie zaczęliśmy kolportaż IKEA , i muszę stwierdzić że dla nas to jest MASAKRA !!! ponad 10 lat zajmujemy się dystrybucją ulotek ale takiego zlecenia jeszcze nigdy nie mieliśmy, a kontrole SZOK chyba z 8 osób było!!! przetrzęśli nas na wylot !!! KOSZMAR !!! ludzie , jak wy sobie z TYM radzicie ???? może ktoś ma jakiś koncept jak to po "ludzku " ogarnąć

góral

powiem Ci tak, albo załóż gruby segregator na zaległe faktury (zawsze trzymaj kopie bo często giną w centrali) albo zainwestujesz kasę której nigdy nie odzyskasz.

oprocz makulatury zabiora ludziom. sami mają co ( usunięte przez administratora )ie wiadomo czy zaplaca. musze robic bo taka umowa. uzalezniaja ludzi od siebie nie placac w terminach i potem ( usunięte przez administratora )

ślązaczka

to będą dobre miesiące dla firmy bo zaczyna się dystrybucja katalogów "ikea" więc połowę nakładu wywiozą na skup makulatury to będzie czysty zysk !@!

Jako kierowca nie jest zle wypłaty na czas co innego kolporter

LucaBrassi

Witam szanownych czytelników. Właśnie wróciłem z urzędu pracy gdzie zostałem skierowany właśnie do tej firmy ID M. w Rybniku jako kierowca. Dzięki za opinie!!!! bo miałem zamiar tam pracować. Pozdrawiam!

Rekawy do góry i do roboty. Szef niebawem zmienia auto no i ratę za ten piękny biurwec musi zapłacić.

Pracujcie,pracujcie bo Prezes nie będzie miał kasy na spłatę rat za swojego nowiutkiego Mercedesa!!!!!!

****

No to czekam na konkretne propozycje. Ruszmy się wreszcie i pokażmy na co nas stać.

****

A może zorganizujmy sie i ogłośmy stajk ogólnopolski ??? ( usunięte przez administratora )Czekam na propozycje. Jak będziemy zjednoczeni to nie będzie to nic trudnego i pójdą z torbami.

****

A gdzie jest ten , który zabrał kase w Katowicach i uciekł nie wiadomo dokąd ??? Kto go widział niech da znać , moze uda sie coś odzyskać . Firma rzeczywiście niewypłacalna i nierzetelna( usunięte przez administratora )

kozak

Ta firma to( usunięte przez administratora )t nic własnego nie posiada ( usunięte przez administratora ) więc jak jest winna Wam'' kasę'' to zabierajcie co wam się trafi na rękę.

anonimoowa.xd

pracowałam tam kiedyś a do tej pory nie dostałam pieniędzy. firma schodzi na psy. pracodawcy nie są słowni, okłamują. ewentualnie jak ktoś ma szczęście to dostanie ( usunięte przez administratora ). odradzam całkowicie( usunięte przez administratora ) warszawa to jest nic, w porównaniu do innych miast.

lika

beznadziejna firma.

były pracownik

pracowałm w ID. Marketing i tutaj OSTRZEGAM WSZYSTKICH KTÓRZY PLANUJĄ PODJĄĆ PRACĘ W TEJ FIRMIE. ( usunięte przez administratora )coś wam obetną, i połączą z inna ulotką za którą płacą marny ( usunięte przez administratora ) Sami zarabiają krocie, ulotki na skup makulatury oddają bo zostają im tony. ODRADZAM TĄ FIRMĘ.

aktualny pracownik

Mają kłopoty z wypłacalnością Wina leży w nie kompetencji osób kierujących tą firmą. Klan rodzinny!!!!!!!!!!!!!!!!!

niech pan dyrektor z reszta tej bandy idzie i sobie sam na siebie popracuje roznoszac ulotki .ludzie opamietajcie sie oni sobie siedza a wy na nich ciezko pracujecie oni tysiace zarabiaja a wy ile po 2 gr za ulotke.czas z tym wyzyskiem skonczyc

ostrzegam ludzi przed ta firma .czlowiek ciezko za marne grosze pracuje i musi prosic sie o zalegle wyplaty.pozdrawiam wszystkich ktorzy tak jak ja i moi koledzy czekamy od 2 miesiecy na wyplate.

kolporter

OSTRZEGAM - ( usunięte przez administratora )Jeśli już, to z dużym opóźnieniem i marne grosze. Nie płacą za ilość rozniesionych ulotek, a za pakiety, w których za 1-wszą ulotkę pełną stawkę, a każdą następną ulotkę za grosiczki. Nawet tak płacą za łączone pakiety REAL-a i TESCO jakby to była jedna firma, a nie konkurencja. ( usunięte przez administratora )

oszukana

Wypłaty za listopad 2009r. nie otzymałam do dziś. Moi znajomi również( usunięte przez administratora )

kolporter - 2009-12-02 17:57:36 pracuje w tej firmie 6 lat nigdy ,nie czekalem na wyplate ten ktos co napisal ze od 6 lat nie czekal na kase od nich to jest albo wipity albo nie umie liczyc kase jaka mu sie nalezy za reklamy

pracuje w tej firmie 6 lat nigdy ,nie czekalem na wyplate

Zostaw opinię o ID MARKETING - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ID MARKETING