Opinie o ID MARKETING w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ID MARKETING. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w ID MARKETING o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ID MARKETING w Warszawa

lala

Przecież ID nie ma nic na własność wszystko jest w lisngu albo zapisane na rodzinkę, a kto będzie taki głupi żeby kupować tak zadłużoną firmę (usunięte przez administratora)

załamany

po wawie chodza plotki, że id się sprzedaje. Wie ktoś cokolwiek na ten temat? Ciekawe co z zaległymi wypłatami...???

I.D. Marketing S.A. jest członkiem: (usunięte przez administratora)zbierze żniwo owocnej współpracy ! Również pozdrawiam O.N.A.

Nie raczej tylko na 100 % nie odzyskają ,staracili w całej Polsce również Aldi.Ci co pracowali w marcu i teraz pracują to już kasę zobaczą jak świnia niebo ,nie mówiąc o tym że na konta ID wszedł w zeszłym tygodniu ZUS i US

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie ID MARKETING? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
koniec

ID straciło reala w całej Polsce. Już po firmie. Nikt raczej nie odzyska kasy...

bobek

Dobrze że makulatura w ;cenie; bo inaczej nie miał bym na paliwo!!!!! Idą Święta gazetki są grube więc trochę kasy będzie (wszystko na skup)

Witam! Pragnę wszystkich pozdrowić serdecznie i tych pracujących w ID Marketing , jak i tych , którzy zrezygnowali z tej pracy. To prawda , że nie płacą wynagrodzenia w określonym terminie ( sama czekałam 3 miesiące) na wypłatę wynagrodzenia . Oczywiście po licznych rozmowach telefonicznych (codziennie) gdzie słyszałam tylko same zapewnienia od sekretarki , księgowej , że przelew już dawno poszedł a pieniądze są już na moim koncie.Rozmawiałam również z Dyrektorem finansowym , który to osobiście zapewniał mnie o przelaniu pieniędzy na moje konto , co okazało się kolejnym kłamstwem( posiadam rozległą korespondencję z (usunięte przez administratora), Panią która jest specjalistką w dziale kadr , jak również samym Prezesem .Cóż wszyscy kłamią i najzwyczajniej w świeci zwodzą ludzi.Zainteresowanym mogę przesłać kopię wypocin , którymi karmili mnie pracodawcy.Co nie zmienia postaci rzeczy , że naturalnie oddaję sprawę do Sądu Pracy w miejscu właściwym dla pracodawcy. Zakładam również sprawę z powództwa Cywilnego w miejscu właściwym pod względem mego zamieszkania .Wszystkich poszkodowanych proszę o współpracę .Pozdrawiam Ona

Czy ktoś z Was ma może doświadczenia z pracy w centrali w Warszawie? Dzięki z góry!

Witam ! To prawda, że ID Marketing nie wypłaca wynagrodzenia . Nie polecam nikomu.

BIC-MAC

Moja kochana firma ID>)

krasnoludek

Piszcie co chcecie a mi jest dobrze w ID. wynoszę co się da a w dodatku w tym miesiącu dostanę (usunięte przez administratora). ha ha ha ha.....

kontroler

Opóźnienia w płatnościach za wykonaną pracę to sprawa tak stara jak ID. Marketing natomiast napisana przez ciebie informacja że inwestują w nowe biura dotyczy chyba tylko siedziby przy ul. Ryżowej w Warszawie. Zapraszam do Wrocławia zobaczysz inwestycje ID budynek całkiem fajny ale na jego naprawę nigdy nie ma pieniędzy. Około dziesięć lat temu brał się za jego remont jakiś wspólnik (usunięte przez moderatora)ale remontu nie dokończył i zostało wszystko po staremu. „Kibel” pamięta jeszcze Gierka, płot się wali, dach za każdym razem w nowym miejscu cieknie, dali parę groszy na załatanie dziur przez magazynem bo wózek widłowy nie mógł już przez nie przejechać to są ich inwestycje reszta to Leasing.

kolporter

DO WYKORZYSTANA - co jest słów ci zabrakło że nic nie napisałaś ? cały czas się zastanawiam co jest grane ? DO MAGAZYNIER - co oznacza smutna buźka ? ludzie piszcie konkretniej co wiecie bo szczerze powiedziawszy ja nie mogę podzielić waszego zdania na temat TEJ firmy, co prawda płacą z opóźnieniem i w ratach ale to teraz prawie STANDARD bo niestety wiele firm tak płaci więc jeżeli współpracuje ktoś z kilkoma firmami to wie jak jest. a z tego co mi wiadomo to o upadłości firmy nikt nie ma zamiaru ogłosić , wręcz przeciwnie ONI inwestują w nowe biura i magazyny więc wg mnie chyba idzie do przodu a nie do upadłości!!! jeśli się mylę proszę poprawcie mnie ale z konkretnymi argumentami

magazynier

:-(

ola

co jest grane bo tu wałem smierdzi

kolporter

a kim ty NOWY jesteś w tej firmie że wiesz o takich rzeczach ??? to jest bardzo poważna sprawa więc jak coś więcej wiesz i jest to pewne to podziel się tym na forum bo na pewno wiele osób chciało by się dowiedzieć na czym stoi.

nowy

Obiecują wszystkim podwyżki i wielką rewolucję na listopad żeby wszyscy poświęcili się dystrybucji ''ikea'' a gdy już dostaną kasę za dystrybucję, to pan prezes ogłosi upadłość ID MARKETNGU. Wniosek jest już złożony do sądu,wiec kwestia czasu i ogłoszenia w gazecie prawnej.Pozostało nam tylko szukać nowej pracy.

były kolporter

Witam wszystkich(usunięte przez administratora) przez tą firmę. Moja rada zbierać wszystkie umowy i nie podpisywać rachunków do wypłaty jeśli nie zgadzają Wam się kwoty, potem się tłumaczą, że trzeba było nie podpisywać takiego niezgodnego z rzeczywistością dokumentu. Wszystkie zaległe płatności są do odzyskania w sądzie nawet do 3 lat wstecz. Ścieżkę macie przetartą. Przegrali już nie jedną sprawę. Zbierać też wyciągi bankowe, bo przelewają mniaj kasy jak jest do wypłaty. To też jest do odzyskania. Obejrzyjcie sobie film na joutube jak (usunięte przez administratora)k chce za Wasze wypłaty rozwijać w Polsce grę w golfa. Aż przykro na to patrzeć ile w tym człowieku jest niepohamowanej (usunięte przez administratora)Szczyci się swoimi biznesowymi osiagnięciami - tylko za czyje pieniądze ?? Wazeliniarz i (usunięte przez administratora)Jemu nie zależy już na tej firmie bo będzie zakładał nową, z której osiągnie dużo lepsze zyski. ID.Marketing będzie tylko na Jego drobne wydatki, coś w rodzaju zła koniecznego. Cieszę się, że już nie pracuję dla tej firmy od bardzo dawna. Teraz wiem, że żyję i bardzo dobrze prosperuję u konkurencji. Żałuje tylko, że tak późno się opamiętałam, bo nie mieliby szansy okraść mnie na tak wiele tysięcy. I jeszcze na koniec przestroga dla marketów. Wasze reklamy nigdy się nie ukażą jeśli ktoś ma pracować dla tej firmy za głodowe stawki.

kolporter

mnie nie interesuje co zrobią z nadwyżką katalogów tylko jak inni sobie radzą z ICH kolportażem !

aaa

i tak połowę katalogów wywiozą na skup makulatury

Zostaw merytoryczną opinię o ID MARKETING - Warszawa

ID MARKETING