Opinie o I.D. Marketing S.A. w

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy I.D. Marketing S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w I.D. Marketing S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o I.D. Marketing S.A. w

ap

popieram - 2013-06-27 12:01:37 jeszcze lepszy bylby system zaliczkowy, zaliczka co 2 tyg, tak zeby pokrywala koszty paliwa a potem reszta wypłaty. na starych zasadach nikt nie wroci nawet po wypleceniu pieniedzy. ale to wszystko jest jeszcze do dogadaniaNo tylko co z tego Czy ktoś jeszcze pomyśli żeby to dźwignąć z powrotem Skoro telefony milczą może tam już nie ma nikogo A szkoda bo naprawdę dobrze ruszyło

popieram

ap

Szansa Jest Na pewno Tylko Kasę Wypłacić i można startować od nowa Na Nowych Zasadach Płatności co dwa tygodnie z terminem 7-dni max 14-dni

Smutna prawda

Wszyscy, którzy pisali i piszą na tym forum, zrobili sobie taką antyreklamę, że szansa na podniesienie się tej firmy jest ŻADNA !

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie I.D. Marketing S.A.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
kurier.alfapost

uważam, ze na tym etapie dyskusje tego typu nie powinny być zamieszczane na publicznym forum. poczta mailowa będzie właściwa, mój mail: kurier.alfapost@onet.pl. przyda się do wymiany informacji, bo niestety nie jest ona na właściwym poziomie w tej firmie.

JA1

Mail został rozesłany na skrzynki mailowe. Większość z nas ma go już na prywatnych adresach. Pismo jest faktem, ale czy zawarte w nich obietnice po raz kolejny pozostaną tylko na papierze - tego nie wie nikt z nas...

żart

kkk - 2013-06-26 17:40:25 ja - 2013-06-26 17:38:18 a kto się podpisał pod tym mailemkomplementariusz [usunięte przez moderatora] nie chodzą wam maile? to jest jakiś żart czy kpina? ludzie zamiast działać to wy sobie jaja robicie i w podchody sie bawicie. otrząśnij się i zamilcz.

kkk

zainteresowany

W treści jest mowa o tym, ze negocjacje z inwestorem zostaną sfinalizowane 27 czerwca. i najlepszy kawałek:" Apeluję do wszystkich o jeszcze kilka dni cierpliwości. Przed nami wszystkimi wielka szansa Nowego Otwarcia. Nie wolno nam tej szansy zmarnować."

ktoś

Masz rację mają nowego sponsora, a ten sponsor, to tzw. NAIWNI Klienci. Sam właściciel WIELKI przekręt i nic więcej. Swojego czasu nawet dostał nagrodę Vektora - którą mu przyznali kolesie z Pracodawców RP, także tam sprawował funkcję, to co miał nie dostać,

Skery

kierownik - 2013-06-26 15:07:08 zzz - 2013-06-26 12:45:37 Mam pytanie do optymistów czekających na cud... Czego się spodziewacie? Na co liczycie? Cudów nie ma. Przypominam że przy tego typu spółce przy odzyskaniu należności liczy się kolejność wniosków. [usunięte przez moderatora] zbyt wiele nie ma więc...kto pierwszy ten może cokolwiek odzyska. I tak prawdopodobnie Wszyscy którzy będą chcieli cokolwiek wywalczyć trafią do warszawskiego sądu a to będzie trwało. Czas ma bardzo duże znaczenie. Ludzie obudźcie się, firma się już nie podniesie, zacznijcie walczyć o swoje. Czas chyba zakończyć ten cyrka dostałeś dzisiaj maila? myślę, ze warto jeszcze nie przekreślac wszystkiego i zaczekać pare dni... to, co zbudowali- taka strukturę oddziałów w całym kraju szkoda zaprzepaścić, myślę ze zdają sobie sprawę, że to bardzo wiele jak na początek. oddziały i ludzie przeciez znający się na tym fachu.jeśli zapłacą co mają zapłacić zgodzicie się na dalszą współpracę ale z jakimś zabezpieczniem np w formie przedpłaty co dwa tygodnie?A mógłbyś zacytować tego maila?

Skery

lila - 2013-06-26 12:56:08 Słuchajcie a co z tymi telefonami kierowników i wyposażeniem biura itp.??? Czy komus to już zabrali?A mógłbyś zacytować tego maila?

jakiego maila?poczta nie działa!

kierownik

lila

zzz

wkurzony

Tel są wyłączone bo nie zapłacono rachunków- normalne. Nie wiem czy to gra na zwłokę, gdyby chciał rozsprzedać swój majątek, zanim zaczniemy ściagać długi to juz by to zrobił. Przy tego rodzaju formie prawnej działalności gospodarczej wystarczy, że sprzeda wszystko żonie i już w świetle prawa nie ma nic, czyli nie ma czym zapłacić. Przecież nawet gdyby miał tego po kilka sztuk- nieruchomości, samochody itp to takie ustawione transakcje dałoby się sfinalizować w ciągu kilku dni. także nie rozumiem waszego argumenty, że gra na zwłokę, bo po co mu ona?

xxx

wkurzony - 2013-06-26 10:02:47 a czy do kogoś z was dzwonił prezes z pytaniem o ewentualną dalszą współpracę i z informacją, że jest inwestor, który wyłoży kasę na poczet jego zobowiązań?To jest tylko po to żeby ludzie nie myśleli jak ściągać Kasę Gra na zwłokę Te obietnice są od połowy Maja i Co ????? Nawet telefony milczą - czyżby nowy Inwestor wyłączył żeby oszczędzić na wypłatę dla Nas

wkurzony

qwerty

Dworzec Keleti !!! Panie Prezesie ,czas wracać !!!

Zostaw merytoryczną opinię o I.D. Marketing S.A.

I.D. Marketing S.A.