Opinie o Lobos w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Lobos. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Lobos o rekrutacji.

Branże: Sprzęt biurowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lobos w Kraków

Podbijam pytanie które ktoś napisał wyżej: Czy może ktoś napisać kto w tej firmie pracuje, ile na rękę zarabia magazynier i czy praca jest tylko od poniedziałku do piątku czy w sobotę też trzeba przyjść ?

Iza

@zoltan89 Proponuję zapytać o wszystkie kwestie dotyczące pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego w Lobos pod adresem e-mail: biuro@lobos.pl

Czy może mi ktoś napisać kto w tej firmie pracuje, ile na rękę zarabia magazynier i czy praca jest tylko od poniedziałku do piątku czy w sobotę też trzeba przyjść ? Dzięki za odpowiedź.

nie polecam pracy w tej firmie

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Lobos na stanowisko Przedstawiciel Handlowy? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
zoltan89

Witam, czy ktoś wie jak się pracuje jako PH w oddziale w Krakowie? Jakie warunki zatrudnienia ?

Grono

Podobno....

rt
@Grono

Nie jest tak źle :), a przynajmniej całkiem korzystnie to wychodzi jak ktoś chce na działalność jak w moim przypadku.

Krystek

Ile osob tyle opinii. Gdy ja sie tam zatrudnialem 2 lata temu przekonalo mnie jedno - wiekszosc osob miala tam po 10, 15 niektozy po 20 lat stazu pracy. Dodam ze te osoby nadal tam pracuja, mysle ze reszta dywagacji jest zbedna.

Zibi

mój kumpell pracuje w Lobosie ponad 10 lat jako PH i wiem ze jest tam dużo pracowników z podobnym stażem , bardzo chwali pracę jest na własnej działalności już kawałek czasu i nie lamentuje :)

tomrk

no własnie dla mnie to też jest na minus, bo jednka za swoją działalnośc to musisz płacić tez konkretną kwotę za co miesiąc i też nie masz pewnosci czy faktycznie na plus na tym wyjdziesz tak co miesiąc.. no sam teraz nie wiem już w sumie na co się zdecydować. Mam nadzieje, ze teraz pojawią się jakieś nowe oferty pracy od nich.

zadowolony

Większość z tych opinii jak widać pochodzi z przed dwóch lat, w tym czasie wiele się w firmie zmieniło. Moja współpraca z firmą Lobos, jeszcze jak pracowałem w innej firmie, układała się na tyle dobrze że teraz szukając nowej pracy chce aplikować do nich i tak właśnie znalazłem tą stronę z opiniami. Od 2012 roku minęło trochę czasu więc uważam iż każdy powinien sam spróbować i samodzielnie ocenić.

ciekawy

Jak się pracuje w oddziale w Nowym Sączu? Nie oferują normalnego etatu tylko śmieciówki?

gość

Czy ktoś jeszcze może się podzielić opinią na temat pracy w LOBOSIE, oddział Nowy Sącz? Wybieram się na rozmowę na stanowisko handlowiec-fakturzystka. Jakie obowiązki, wynagrodzenie, atmosfera pracy?

Zapytanie

Jestem umówiony na rozmowę w sprawie pracy jako koordynator handlowy, a dokładnie podejżewam że jest to praca jako przedstawiciel handlowy. czy ktoś może mi powiedzieć coś na temat tej firmy ? Jakie zarobki, jak wygląda rekrutacja itp?

Zostaw merytoryczną opinię o Lobos - Kraków

• Jak się pracuje w Lobos?

Zobacz opinie na temat firmy Lobos tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Lobos