Opinie o FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.) w Rzeszów

Producent rozwiązań telekomunikacyjnych

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.) w Rzeszów

pracownik Rogoźnicy

@mmm, jezeli chodzi o pracę w biurze w Rogoźnicy to jest SUPER. Wchodzi, nic nie robić 8h i wychodzisz. POLECAM! PS. tylko kawe rano wypij bo zaśniesz

Kaja
@pracownik Rogoźnicy

dalej jest spoko, ale kiedyś bylo lepiej, bo nie kontrolowali komputerów. jak zainstalowali to oprogramowanie to juz nie było to samo, przeniosłam się do Urzędu marszałkowskiego i znowu jest fajnie

Jacek

Czołem, w którym z biur?

mmm
@Jacek

w Rogoźnicy

mmm

Witam, jak wygląda praca biurowa w tej firmie? Jest sporo negatywnych opinii, ale widzę, że chodzi o pracę na produkcji. Tak samo źle jest w biurze?

Byly Pracownik

Reprezentują wioche. Jakbym był prezesem to zwolnił bym bandę nierobów z biur

Planista

Rozmowa bardzo stresowa, próbowałem coś zażartować ale nikomu nie zależało na rozładowaniu atmosfery. Widac, ze panuje tam bardzo sztywna atmosfera. Po dyskusji o wymaganiach finansowych i reakcji jednej z osob na moje oczekiwania finansowe ( duzo zalezy od premi uznaniowej ktora czasami jest albo jej nie ma) nie mialem za duzo pytan odnosnie firmy. Pierwsze wrazenie jest bardzo wazne, zarówno ze strony kandydata jak i osób przeprowadzajacych kwalifikacje.

Dostałem pytania odnosnie mojej poprzedniej pracy, która wogóle nie była zwiqazana z obowiazkami na aplikowane stanowisko.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
Ola lala

wczoraj byt Dzień Kobiet. pracowałam tam 2 lata i nigdy kierownik nie złożył mi zyczeń i nie powiedział że ładnie wyglądał. traktuja pracownika jak maszynę do pracy nie jak kobiete

magazynier

Pracowałem rok w tej firmie. Szału z wynagrodzeniem nie było, ale czego można się spodziewać na Podkarpaciu. Kierownictwo ok, praca przyjemna, może trochę męcząca i za dużo wymagają.

abonent chwilowo niedostępny
@magazynier

podpisuję sie pod tą opinią. praca męcząca, a nie poto chodzę do pracy, żeby zmeczony wracać, bo mam młodszą żonę :)

Ogarniety

teraz jakas pseudo spolka VARIOEDGE rekrutuje do FIBRAIN. Zarejstrowana na adres ul BISKUPA PELCZARA 6c/14 ...

Polecam pracę w Fibrain dobre zarobki i miła atmosfera.

Anetta

mój mąż tam pracował, bardzo zmęczony wracał do domu zawsze i nic mu sie nie chciało. teraz pracuje gdzie indziej i już mamy dziecko i 500+. polecam

wiadomo kto

Haha ciekawe kto napisał taka opinie ;)na pewno nie ktoś kto pracował za godziwe pieniądz

ja ja

za darmo odbywa się szkolenie 3 dni a mi kazali jeszcze 4 dzień ale nie przyszłam nawet nie powiedzieli co jest nie tak tylko że nie ma wyników jak mogą być po 2 dniach i każdy dzień co innego robiłam potraktowali mnie jak szmatę tzn kierownik.

Aaagnes

Witam. W poniedzielk mam isc na rozmowę w sprawie pracy w firmie. Jest tu ktoś kto pracuje tam i może napisać mi jak wyglada praca na produkcji dla kobiet jakie są warunki pracy i jaknsie szanuje pracownika. ? Bede wdzięczna bo nie wiem czego mam się spodziewać. :)

marzenka
@Aaagnes

bez sensu. pracowałam w urzedzie wojewodzkim i w tej prywatnej firmie i to jest niewolniczy wyzysk. tylko pracuje pracuj, normy normy. i caly czas jakies wymagania, zaloz fartuch, zaloz gogle, bo bhp, bo sramto. nawet jak masz rzesy zrobione trzeba w goglach pracowac. nie da sie przerwy przedluzyc, jak zzaspisz to od razu wielki problem. nie ma automatu z woda i kawa nawet

ja ja

mówią że przemysł rozwija się dobrze a jak by inaczej skoro mają taką tanią siłę roboczą .Dobrze by było żeby wreszcie brakowało pracowników w tej firmie to docenili by tych co pracują.Odradzam iść na te darmowe szkolenia w innych firmach szkoli się na wstępnym zatrudnieniu,szkoda tylko pieniędzy na dojazdy i nerwów.

lok

może by tak inspekcja pracy sprawdziła warunki zatrudnienia tej firmy skoro tak się nie liczą tam z ludźmi gorszy zakład od Zelmeru a myślałam że już gorzej się nie da za darmo 4 dni to już czysta przesada

nowa

Witam zdecydowanie odrazdzam jedno mówi N rozmowie a Nin po zatrudnieniu. Ja zrezygnowałam zrezygnowałam pracy gdzie miałam umowę na czas nie określony. Zapewniono mnie ze dostane umów o pracę a dostałam jakaś umowę absolwencka i byłam przez długi czas nieubezpieczona !!!!!oj ecuha wiele a dają nic!!!!! Teraz pracuje w porządnej firm wszytsko na czas zgodzie z bhp z czasem pracy z zasadami jakoś ci Anie ten ......brak słów na określenie tego czegoś !!!!

prawnik Jakub
@nowa

napisz coś więcej co było niezgodnego z BHP i kodeksem pracy, możemy rozważyć pozew, pobieram 30% odszkodowania

jak

ja pracowałam a właściwie się szkoliłam w Zaczerniu w fibrain 1 dzień praca dość znośna 2dzień ito samo stanowisko tylko inna robota i 3 dzień to co w p ierwszy z tym że po godzinie przyszedł kier ownik i powiedział słabe wyniki i się nie nadaję .powiedział że mogę iść do domu lub inne stanowisko ale jeszcze jeden dzień za darmo czyli już w sumie 4.Poco są brygadziści nie wiem bo nikt mi nie powiedział że coś jest nie tak.Nie polecam tej firmy i inspektor pracy mógłby się zainteresować że robi się pare dni za darmo.

XYZ

DAJCIE SPOKOJ Z TAKA firmą wrogowi bym odradziła !!!

abecadłospadło

jak wygląda praca na stanowisku operatora maszyn kablowych?

pawelB
@abecadłospadło

tragicznie, nawet nie ma kiedy odpoczac, a bulke mozna zjesc tylko w przerwie. caly czas trzeba pracowac, jest beznadziejnie pod tym wzgledem. i sprawdzaja alkomatem

Jacq
@pawelB

To ty idziesz do pracy poleżeć , najeść się , napić piwa , CZY PRACOWAĆ !!!!

Romantyk

jaka atmosfera w biurach?

maciek z biura
@Romantyk

słabiutka. wiekszosc ludzi w biurach napuszona i napompowana wlasna waznoscia, przez to puszczaja baki caly czas i nie mozna wytrzymac pogardzaja prawdziwych ludzi na produkcji i czuja sie lepsi, ale to juz dlugo nie potrwa

Monika S.

Jeżeli nie musicie to nie zaczynajcie tam pracy na produkcji wielka porażka ,kierownik wielki cwaniak ciężko się z nim rozmawia, człowiek się tam nie liczy .

franko

Czyli z agencji ? to pewnie najnizsza krajowa :/ kurcze ciekawe co dalej proponuja ....

Gosc
@franko

Sprobuj to sie przekonasz a jak umiesz sie podlizywac. I donosic to szybko awansujesz

truskawka

halllo ludzie co z pracą a raczej z atmosferą w pracy do wakacji było spoko a teraz ludzie zachowują się dziwnie jeden na drugiego by donosił zrobił się wyścig szczurów jeden naprzeciw drugiego liczą się tylko normy wysokie a jak przyjmowali to stawiali na jakość anie na ilość stołkowicze też nie są w porządku mogli by poważnie porozmawiać co mają do kogoś anie zwodzenie i mydlenie oczu dużo obiecanek i tyle czy nie można poważnie porozmawiać jak dorośli ludzie ale widocznie nie wyciąganie winnych po co przecież to nie przedszkole ale trzeba jasia poszukać wyciągnąć go i upokorzyć go przed wszystkimi nie w porządku są też ci co awansowali aprzecież byli jednymi z nas

Zostaw merytoryczną opinię o FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.) - Rzeszów

• Jak się pracuje w FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.)?

Zobacz opinie na temat firmy FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 4 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.)?

Kandydaci do pracy w FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.) napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.)