Firma "Eltec" Akcesoria foto-video

Opinie o Firma "Eltec" Akcesoria foto-video

martus

Bardzo mile wspominam ponad roczną współpracę z tą firmą. Neguję wszystkie powyższe negatywne komentarze - żadna praca nie będzie fajna dla leni i obiboków, nikogo takiego też firma nie będzie trzymać pod swoimi skrzydłami, to oczywiste. Powodem mojego odejścia (jedynym) był wyjazd za granicę. Serdecznie pozdrawiam całą załogę Elteca.

WW

miłe wspomnienia po prawie dwuletniej współpracy, ludzie w porządku, pozdrawiam kierownika głównego i kierownika magazynu

Lobster

Tak naprawdę jak jesteś dobry to zarobisz więcej, jak w każdej sprzedaży telefonicznej

Lobster

CCCC

w koronie smaczne pierogi

M

Jaki kierownik taka firma. Beznadziejna

S

Wspomnienia dobre, obowiazki w miarę proste, trzeba byc prawdziwym leniem, zeby nie podołać. Produkty chinskie ale czesc bardzo dobrej jakości, stała pula klientów, kolejki w sobote jak do "manekina".

A

Ogólnie jedna z gorszych firm gdzie przyszło mi pracować. Wielki nieład gdziekolwiek sie nie spojrzy, atmosfera niby wszystko fajnie a za plecami gadaja jak mohery na kółku różańcowym, trzeba uważać co się mówi bo podpierdzielają aż miło. Nowy pracownik przejmuje praktycznie wszystkie obowiązki. Ogólnie nie polecam nikomu.

K

Balagan,nieprzyjemna atmosfera.Nikt z nowych pracowników nie zostaje na dluzej.

Zostaw opinię o Firma "Eltec" Akcesoria foto-video - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma "Eltec" Akcesoria foto-video