Opinie o Krzysztof Ryfka Eltec w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Krzysztof Ryfka Eltec. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Krzysztof Ryfka Eltec o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krzysztof Ryfka Eltec w Warszawa

Czy firma Krzysztof Ryfka Eltec w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Czy Krzysztof Ryfka Eltec organizuje staże dla studentów?

Nick Nowy wpis

Tak, są wyjazdy na wyspy Bahama, choć szkoda, że latem. Poza tym wyjazdy klimatyczne do Władywostoku na dłuższe terminy, generalnie staże w tej firmie cieszą się ogromną popularnością wśród studentów. W przyszłym roku firma myśli o lotach międzyplanetarnych, być może to pytający adminie cię zainteresuje ?

Krystyna Nowy wpis

A tak na poważnie? :) Nawet nie o staż mi sam chodzi, tylko ogólnie czy firma przyjmuje również studentów? Czy raczej nie ma co szukać w firmie, jeśli ktoś studiuje?

Alojzy Pędzelek Nowy wpis
@Krystyna

Krycha, adminko moja ty na zlecenie jedyna. Jeśli ktoś będzie zainteresowany, pewnie zadzwoni sobie do tej firmy. Po jaki ciul sztucznie napędzasz ruch na waszej stronie ? Może rozbierz się i wklej tu swoją fotkę, jest wtedy szansa, że może jakiś wygłodniały dziadek otworzy waszą stronkę :-)

@Nowy. Jak to wygląda z tym docenianiem pracowników? Dostaje się jakieś premie uznaniowe, albo kartę multisport? Czy tylko sama wypłata?

Andriej
@Marcin

Na początek karta wędkarska na wody morskie, dla wyższych stażem paszport Polsatu (ale tylko na kraje (usunięte przez administratora)

Helena
@Andriej

nie wiem po co takie złowśliwe komentarze nic nie wnoszące nam kandydatom szukajacym pracy o tym miejscu, jesli nic nie wiesz w temacie to po co piszesz?

Dingo
@Helena

Bo Marcin jest pracownikiem Gowork i sztucznie napędza ruch, aby zwiększyć atrakcyjność serwisu kosztem opisywanych firm. Czy to tak ciężko zrozumieć Helenko, czy też jesteś kolejnym pracownikiem firmy sztucznie zwiększającym ruch w serwisie ?

Elżbieta
@Dingo

Nawet jeśli by była to co w sumie z tego? ;p Nie macie po prostu ani premii ani benefitów i stąd taka reakcja?

Dingo
@Elżbieta

Ależ Elżbietko, vel Marcinie i vel co sobie tylko zażyczysz adminie tej stronki :-) ja mam w głębokim poważaniu tę firmę (o ile ona rzeczywiście istnieje w świecie realnym) ja tylko pokazuję, jak próbujecie niecnie zwiększać zainteresowanie waszym serwisem, kosztem innych - pies z kulawą noga nie chce zajrzeć do waszego serwisu, więc sami tworzycie sztuczny ruch - super :-) zgaduję, że wasz serwis do odsprzedaży, i statystyki trzeba podkręcić ?

Filipek

Bardzo miło wspominam pracę w tej firmie, nauczyła mnie ona bardzo dużo w kwestii customer service i logistyki ogółem. Serdeczne pozdrowienia dla całej załogi z Pawłem na czele. Nie pozdrawiam jedynie Przemka z magazynu bo jest parówą ;)

Firma Krzysztof Ryfka Eltec poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Jakie narzędzia pracy zapewnia Krzysztof Ryfka Eltec? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

ildefons

Słyszałem, że rozdają Ferrari, ale tylko w kolorze zielonym ( w dodatku z instalacją gazową) , więc jeśli marzysz o czerwonym, to musisz szukać innej firmy niestety :-(

Urszula

Z Waszych opinii wynika, ze zarobki są tutaj bardzo niskie. Zastanawiam się, dlaczego w takim razie tam pracujecie? W końcu do pracy nie przychodzi się tylko dla atmosfery. Napiszcie jak wygląda stawka, może podacie widełki? Mąż pilnie poszukuje pracy, dlatego zgodzi się nawet na gorsze warunki, o ile starczy nam do pierwszego.

Michał K.

Witam, chciałbym się podzielić swoją opinią na temat sprzętu fotograficznego jaki sprzedaje sklep Eltec. Zamówiłem sprzęt kurierem jednego dnia, po 5 dniach roboczych sprzętu nadal nie widać. Po kontakcie ze sklepem, dostałem informację że moje zamówienie dostało status opłacone i szczerze mówiąc nie wiem za ile przyjdzie. Konkretnej odpowiedzi nie dostałem dlaczego to tak długo trwa (niby wszystkie produkty na stronie internetowej mają na stanie). Ceny mają dobre ale kontakt i szybkość wysyłki pozostawia wiele do życzenia, tym bardziej, że potrzebuje sprzętu na sesję. Nie polecam tego sklepu

@Michał K.

Treść nie ma nic wspólnego z pracą w tej firmie.

Klient

, kupiłem u nich sprzęt. Który o mały włos doprowadził by do porażenia prądem. Urwał się pin w kablu zasilającym i pozostał w kontakcie. Firma nie poważna nie chce brać odpowiedzialności za to co sprzedaje. W dodatku narazili mnie na straty i o mały włos na utratę życia. Nawet największemu wrogowi nie polecił bym tej firmy i jej produktu.

Wojtas
@Klient

To forum o pracy, widzę, ze już wypłakałeś się w każdym możliwym miejscu na tę firmę, ale tu piszemy rzeczowo o warunkach pracy

Grek

Żeby być zadowolonym z pracy trzeba dobrze robić swoją pracę. Niestety nie każdy taki jest i dlatego narzekają ludzie a przecież firma jest ok.

Bimbo
@Grek

(usunięte przez administratora) żeby być zadowolonym z pracy trzeba... traktować pracowaników jak ludzi(usunięte przez administratora) Zeby być zadowolonym z pracy trzeba dobrze płacić bo ludzie tam chodzą by zarabiać a nie zachrzaniać w pocie czoła za nedzne pieniadze.

Nowy.
@Bimbo

Święta racja. Firma wyzyskuje pracowników a jak ktokolwiek się odezwie to robią na niego nagonke. Może warto zacząć doceniać pracowników.

Prawdziwy Seba

Kiedyś pomówiono mnie o wystawienie komentarza tutaj. :P Atmosfera w firmie była jak w każdej, parę osób do których na odległość kija nie podchodź, ale też sporo naprawdę fajnych ludzi. Wszystko co mogę powiedzieć o firmie jest przeciętne, poza wynagrodzeniem które było po prostu słabe. Pozdrawiam znajomych i kierownika w koszulce w groszki xD

Seba
@Prawdziwy Seba

Ach i zapomniałem dodać że strasznie irytuje mnie fakt że nie wiem czy to szef, czy kierownik wypisuje pozytywne komentarze w tym dziale. Nie wiem czy wszystkie, ale 3 na pewno. Słabe Panowie. Zrzućcie małomęskie odzienia i przyjmujcie krytykę na klatę. Pozdrawiam :)

@Seba

Pytanie dla czytających. Kto jak nie kadra kierownicza dislajkuje? :P

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Firma "Eltec" Akcesoria foto-video? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Prawdziwy Seba

Atmosfera jest dwojaka. Ludzie z którymi współpracuje się bezpośrednio byli świetni, niestety wypasła się na górze zasiedziana przez lata kasta która luźno podchodzi do pracy i każdego traktuje z wyższością. Ale to chyba taki niechciany standard w większości firm.

Olek

Trudno odmówić firmie, że jest dobrym pracodawcą. Żeby otrzymywać lepsze wynagrodzenie trzeba spełniać pewne wymagania!!

Tfu

Umowa zlecenie ze stawką 15zł brutto!!! Ogłoszenie z 2019r. Kpina!

Tryt

dobre wspomnienia, w porządku ekipa

martus

Bardzo mile wspominam ponad roczną współpracę z tą firmą. Neguję wszystkie powyższe negatywne komentarze - żadna praca nie będzie fajna dla leni i obiboków, nikogo takiego też firma nie będzie trzymać pod swoimi skrzydłami, to oczywiste. Powodem mojego odejścia (jedynym) był wyjazd za granicę. Serdecznie pozdrawiam całą załogę Elteca.

WW

miłe wspomnienia po prawie dwuletniej współpracy, ludzie w porządku, pozdrawiam kierownika głównego i kierownika magazynu

Lobster

Tak naprawdę jak jesteś dobry to zarobisz więcej, jak w każdej sprzedaży telefonicznej

Lobster

CCCC

w koronie smaczne pierogi

M

Jaki kierownik taka firma. Beznadziejna

Zostaw merytoryczną opinię o Krzysztof Ryfka Eltec - Warszawa

• Jak się pracuje w Krzysztof Ryfka Eltec?

Zobacz opinie na temat firmy Krzysztof Ryfka Eltec tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Krzysztof Ryfka Eltec
3.6/5 Na podstawie 30 ocen.
  • Andrzejowska 3 lok. 14
    02-312 Warszawa