Opinie o Giacomo Conti w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Giacomo Conti. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Giacomo Conti o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Odzież, galanteria, biżuteria - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Giacomo Conti w Poznań

lola

Ktoś wie ile zarabia kierownik sklepu?

@lola

Na umowie czy realnie?

Hanna

A czy są jakieś rozbieżności między tymi dwoma rodzajami? Stawka określona na umowie powinna być stawką właściwą. Oczywiście z wyróżnieniem netto i brutto. Co zatem masz na myśli?

rozbawiona
@lola

zależy jak wysoko podniesiesz spódniczke.

Katarzyna
@rozbawiona

Jest to odpowiedź całkowicie nie na miejscu. Na forum GoWork.pl raczej takich nie tolerujemy. Ale jeśli masz coś wartościowego do przekazania na temat pracodawcy, jakim jest Giacomo Conti, to serdecznie Cię do tego zachęcam. Może powiesz nam na początek, czy pensja pracownika tej firmy składa się z samej podstawy, czy także i z prowizji? Takie informacje są przydatne, a więc mam nadzieję, iż rzetelnie odpowiesz na moje pytanie.

M

Pracowałam przez chwilę w sklepie w Koninie. Z plusów to na pewno p. regionalna R. - osoba z charakterem, charyzmą, empatyczna i mądra jako szef ale to można docenić jak się już miało kilku szefów. Jasne zasady pracy i płacy z jednym zastrzeżeniem co do premii ale nie będę pisać na forum:) Mam duży żal co do szkoleń. Albo firma powinna wymagać znajomości branży na etapie rekrutacji albo szkolić. A z tym nie jest najlepiej. Osoby szkolące prócz wiedzy branżowej powinny też mieć inteligencję emocjonalną i podejście do ludzi -ja niestety nie trafiłam na takie.Rozumiem brak czasu ale trzeba tez zrozumieć pracownika, który nie ma wiedzy a musi sprzedawać i mieć wyniki. Z mojej perspektywy odradzam tę pracę osobom, które naprawdę nie czują mody -zwłaszcza męskiej - dla nich ta praca będzie frustrująca. To jest specyficzna, niełatwa branża. Nie wystarczy dobrze wyglądać żeby sprzedawać modę męską. Ogólnie było to dla mnie cenne doświadczenie - mogę polecić tę firmę z zastrzeżeniem że naprawdę odpowiada nam ten asortyment i chcemy w niego wejść głębiej oraz że firma popracuje nad procesem szkoleń. Może jakieś e-learningi, warsztaty - jak to jest w sieciowych firmach.

@M

Czy chcesz powiedzieć, że praca w Giacomo Conti jest odpowiednia dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową? Wspomniane zaangażowanie w prace rzeczywiście potrafi wiele ułatwić. Podpowiesz nam, czy rzetelni i sumienni pracownicy zostają w firmie doceniani?

@Hanna

Rzetelny i uczciwy pracownik nie jest doceniony w tej firmie .Doceniony jest tylko nieuczciwy donosiciel i plociuch , który do zdarzenia dokłada własną zakłamaną wersje , w którą pracodawca ślepo wierzy . Uczciwy i rzetelny pracownik jest zwalniany .

@Hanna

A osoba bez doświadczenia też zostanie przyjęta do pracy tam?

@Były Pracownik

Chyba nie może być aż tak źle? Nie ma pozytywnych aspektów?

@Były Pracownik

Chyba nie może być aż tak źle? Nie ma pozytywnych aspektów?

Expracownik

DOKLADNIE !!!

Adrian
@Były Pracownik

Zgadzam sie w 100 % . Pracowałam po 16 godzin ,5 dni w tygodniu . Zero docenienia a na koniec nie dostałam wykonanej premii sklepowej . FIRMA POMYŁKA uważają się z lepszych od innych firm a biorą towar z tej samej hurtowni

NN
@M

Jeżeli ta R. jest mądra to ja jestem miś koala. To najgłębszą baba jaką spotkałam!

Nick1
@Adrian

Ta hurtownia to chiński (usunięte przez administratora) Niestety...

Nihj
@NN

Dobre... ????

Aktualność
Dzięki ogromnym sercom naszych Klientów oraz ich chęci wsparcia potrzebujących, przekazaliśmy ponad 10 tys. zł, by razem z Fundacją Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pomóc najmłodszym :)

Serdecznie dziękujemy za udział w naszych licytacjach!
Anonim07

Widzę że Giacomo chce przykryć negatywne wpisy marketingowym bullshitem.. ciekawa taktyka :D

A.R
@Anonim07

Reklama zawsze dobra na zasłonienie opinii ;) czyli mydlenie oczu jak zawsze :) jak dzis zobaczylam ogloszenie o prace i napis "elastyczny czas pracy " to parsknelam tak smiechem ze kawę wyplułam :)

Joanna

Nick1
@Anonim07

Raczej obrzydliwa...

Niezadowolona111

Nie polecam. Pracowałam trochę w jednym z salonów(usunięte przez administratora).coz mogę powiedzieć. Towar jaki ma ta firma,to co karzą mówić o nim i o firmie klientom,brak porządnych szkoleń to jakiś ŻART. Szkoda że nie uwierzyłam przed rozpoczęciem pracy w tej firmie w opinie które tu są zamieszczone bo oszczędziła bym sobie upokorzeń (usunięte przez administratora)z tego co zauważyłam to jedynymi wymaganiami menadżera aby przyjąć do pracy były wygląd, młody wiek i umiejętność ładnego uśmiechania się. W ogóle nie słuchał tego co się do niego mówiło.(usunięte przez administratora)

zażenowana
@Niezadowolona111

hej, jak wygląda wypłata wynagrodzenia za przepracowane 3 dni, czytam że jest problem z wypłatą kasy? Brak umowy, jedynie wypełniony kwesionariusz do ubezpieczenia.... oraz podpisy na liscie obecnosci. Zaczęłam pracę w tej firmie w zeszłym tygodniu ,niestety to jedna wielka pomyłka. Kierowniczka : zupełnie brak jakichkolwiek podstaw w zarządzaniu ludźmi, lata po obiekcie handlowym na swoje prywatne zakupy z przyjaciółką, która w tym też salonie jest sprzedawcą. Wysuwa cięte riposty, myśląc, że pozjadała rozumy i ma przed sobą jakiegoś tłuka:) ale niestety ludzie często zapominają ze mogą miec przed sobą osobę o bardzo dużym doświadczeniu Obłęd... jeszcze nie spotkałam się z tak pazernymi ludźmi. Pierwszy miesiąc miał być to miesiac szkoleniowy na obserwację oraz poznawane tkanin, taktyk sprzedaży, kroi koszul, garniturów.... hahahahaha Na drugi dzień sprzedałam garnitur plus spinki,koszule... Więc moje szkolenie adekwatne do rozmowy kwalifikacyjnej trwało jeden dzien. Suma sumarum poszło mi bardzo dobrze, jednak atmosfera która panuje w tym miejscu jest chora. Dziewczyny (chociaz zaznacze ze nie wszystkie) zachowuja sie jak byłyby w jakiejs sekcie. Naciąganie klientów, kuse sukienki ledwo zakrywające pupeeee byle by tylko przyciągnac klienta (mowimy tu o mezczyznie) ATAAAK od samego wejscia, chore teksty kierowane w stronę potencjalnych klientów.... Boże trzymajcie mnie bo nie wierzę ze jeszcze takie puste kobiety chodzą po tym świecie.... Giacomo? Skąd wytrzasneliscie te kierowniczkę? MAsakraaaaa

Wesoły
@Niezadowolona111

„Karzą mówić „ I WSZYSTKO JASNE.:)))

Elo mario
@zażenowana

Aw jakim miescie ?

Doradca Klienta

Typowo korpo rozmowa (sztuczna atmosfera) Rozmowa z Manager sprzedaży gruby typ "a ą ę" I przyszła kierowniczka sklepu. Na początku opowiedzieli o sobie potem ja musiałam zrobić mini marketing jak to manager okreslił. Następnie zadania w stylu jak wygląda idealna sprzedaż co wniosła by pani do naszego zespołu dlaczego to właśnie panią powinniśmy wybrać jakby pani się zintegrowala jako nowa osoba z naszym zespolem... Ogólnie warto przemyśleć każde zdanie co się mówi bo czepiają się każdego słówka.Pytan było więcej ale już nie pamiętam. Rozmowa jak na niezbyt ambitne stanowisko "Doradca Klienta" Wyglądala conajmniej jakbym ubiegała się o Stanowisko Kierasa.... Uwaga w ogłoszeniu umowa o pracę od 1 dnia pracy a to nie prawda 3 msc próbne naa śmieciówce a potem umowa o pracę za najniższa.. Dostałam pracę ale nie przyjęłam oferty ze względu na słabe wynagrodzenie

Typowe pytania

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Olgierd

W Giacomo Conti nie pracowałam zbyt długo . A to Dlatego że przysłali do sklepu jakas (usunięte przez administratora) I szkoda moje zdrowa psychicznego tak potrafi kogoś zniszczyć i porównać do śmieciai a sama jest nie lepsza bo prawda jest taka że gówna wie i gówna widziała.rozwalila najlepszy zespół na który trzeba ciężko pracować ale jak to ona stwierdziła że sklep nie przynosi korzyści.. Została sama bo myśli że potrafi góry przenosci a tak naprawdę guzik potrafi tylko chodzi jak paNi i nic nie robi ale najelepiej wychodzi jej krytykowane innych ludzi.. A to wszystko zaadzialo się w jednym miesiącu.i życzę alby sklep w galerii neptun (Starogardzie gdańskim ) został zamknięty, bo przez takich ludzi jak p.natalia nie warto tam się zatrudniać .

Hanna

@Work, a mogłabyś napisać, co takiego słyszałaś o pracy w giacomo conti w Gdańsku? Rozumiem, że jesteś zainteresowana podjęciem pracy w tym miejscu? @H., długo pracowałaś w tej firmie? Co Twoim zdaniem powinno ulec zmianie, aby firma była bardziej atrakcyjnym pracodawcą? @Adrianna, dziękuję za Twoją opinię, niemniej przypominam jednak, że wątek dotyczy pracy w giacomo conti w Gdańsku. Czy udało Ci się otrzymać swoją zaległą część wynagrodzenia?

Ja...
@Hanna

Slyszalam ze kierowniczka nie ma pojecia o kierowaniu zespolem.ciagle sie wydziera....no coz pewnie po znajomosci????albo bez wyksztalcenia .A z dobrych rzeczy to ponoc kasa niezla jesli sie obrot robi.Jak cos to bede probowala do Gdyni ponoc tam jakas ogarnieta klientka jest menadzerem.Trzymaj kciuki????

Adrianna
@Hanna

Ahahaha, bardzo zabawne. Do tej pory nie zobaczyłam pieniędzy, nikt z firmy się nie odzywa (nawet mimo tego, że kierowniczka z salonu miała się do mnie odezwać w sprawie podpisania kwitku od wynagrodzenia). Skoro i tak zmarnowałam tyle czasu i nerwów na tę firmę, to pomyślę o "zmarnowaniu" jeszcze kilku chwil na założenie wątku o pracy w GC w Poznaniu. Nie ja jedna będę mieć o czym opowiadać.

N.
@Ja...

Bylam na rozmowie 1700 zl. Netto. Hahahhahahahahahahahahahhaja i tyle na ten temat .Co z firma tak proponuje w 21 w.i jeszcze zlecenie 3 miesiace

@Ja...

Tam ogarnieta.....hhahhahajaHhhhh...blondi nie ma pojecia o zarzadzaniu

@Ja...

W Gdyni to chyba byla ogarnieta ale to daaaaaaawno temu ta nie ma pojecia o niczym zero doswiadczenia kierowniczego ...byly sprzedawca ????????????zero kompetencji ...atmosfera fatalna

@Ja...

(usunięte przez administratora) wielka pani kierownik hahahahahahahahh????????zero doswiadczenia ale oni lubia takie typy osobiwosci????no coz dlugimk wlosami nie nadrobi intelektu????????moze silownia????????bo tylko o tym jest w pracy zamiast szkolic ...

Agnieszka

@Ja... jak ma na imie ta pani kierowniczka? Chcialam próbowac sie tam dostac do pracy ale zrezygnyje, chyba ze zmienia kierowniczke w miedzyczasie. Mam doswiadczenie jako sprzedawca a ta frma wydawała byc sie interesująca. Czy mozna sie z toba jakos skontaktowac?

Aktualność
Kolekcja MIAMI to kwintesencja tego, co w modzie męskiej najlepsze – ponadczasowe printy, piękne kolory, doskonałej jakości materiały oraz fasony perfekcyjnie podkreślające sylwetkę.
Nie bez przyczyny inspiracją do stworzenia kolekcji sezonu SS2019 stało się właśnie to amerykańskie miasto. Miami to nie tylko słodkie drinki, piaszczyste plaże oraz lazurowa woda, jest również jednym z najważniejszych centrów finansów i gospodarki, skupiającym tym samym niezwykle elegancką społeczność biznesu międzynarodowego.

Z dumą przedstawiamy efekty najnowszej sesji zdjęciowej do wiosenno-letniej kampanii MIAMI :)

Mydlenia oczu ciąg dalszy :) gowork to nie jest miejsce na reklamę-nawet tą darmową, chyba coś się komuś pomyliło :)) lepiej odniescie się do tych wszystkich negatywnych komentarzy skoro już chcecie tutaj coś publikować, przecież je widzicie prawda ?

@Anonim

Wątpie żeby odnieśli się do opinii. Zawładnęli Goworkiem aby móc beszczelnie drwić publicznie z pracowników , bo tylko na to ich stać . Nie zdają sobie jednak sprawy , że swoimi fotkami ( których nie oglądam ) , przyznali się do lekceważenia i upodlenia swoich , również byłych pracowników , którym śmieją się prosto w twarz .

aNNewroom

Nie polecam pracy w sklepie Giacomo Conti Atrium Koszalin. Nadgodziny niepłatne-twierdza ze masz wliczone w premie (usunięte przez administratora) Obowiązuja kolejki sprzedażowe -kazdy ma swoje konto i musi codziennie cos sprzedac ale (usunięte przez administratora)nie dopuszcza na swojej zmianie nikogo i zawsze ma najlepszy wynik hahahah. (usunięte przez administratora) telefony od (usunięte przez administratora)jak nie ma utargi i sie tłumacz dlaczego-(usunięte przez administratora)Grafik ustalany z tygodnia na tydzień ale zmienia sie co 2 dni bo ludzie się zwalniają. rekrutacja ogromna. Nawet ja zostałam zwolniona (usunięte przez administratora)Winnych sklepach można spotkac te same ciuchy za polowe ceny. Praca nie warta żadnej ceny i żadnych nerwów. Pracuje teraz w tej samej branży ale warunki o niebo lepsze. Odradzam, nie polecam, szerokim łukiem omijajcie !

Weraaa
@aNNewroom

Ojjj tu sie zgodze ! Byłam wytrzymałam miesiąc i podziękowałm ! To pomyłka a nie praca ! P(usunięte przez administratora) A nawet nie wierzcie w te głupoty ze elastyczny czas pracy hahahha i płaca dobra ???????????? ludzie dajcie sobie spokój

Ka

Śmieciówki już są rzadko spotykane więc żadna łaska. U nas 12h co drugi dzień. Atmosfera lipna, jedna młoda wśród kilku starych betonów koło 40stki, jeszcze nie daj boże miej lepsze statystyki to sie gotowały, zwłaszcza taka jedna, nie bede przywoływac imienia, ale kto u tej wciskary kupił zadowolony, bo tak zachwalała, już raczej nie wracał jak w domu zobaczył. :) autentycznie od kiedy tam nie pracuję znam takie przypadki hahaha ale liczą się statystyki. :) towar stary, chiński z wycinanymi metkami. Kierowniczka nic w sobie z kierownika nie miała, nie znała prawa pracy, nie umiała swoich dziewczyn obronić.

gama
@Ka

co to za wyrażenie "stare betony kolo 40-ki". Żenujące. Jest Pani niewiarygodna.

Bronisław
@gama

Odpowiadasz na dosyć stary wpis na temat pracy w firmie Giacomo Conti. Zastanawia mnie, czy pracujesz obecnie w tej firmie? Z uzyskanych dotychczas informacji wiemy, że jest to marka odzieżowa powstała w 2006 roku, od lat plasująca się w ścisłej czołówce branży mody męskiej. Chciałbym wiedzieć, czy przekłada to się również na oferowanie dobrych warunków pracy dla zatrudnionych osób? Pracując w tej firmie, można liczyć na godziwe wynagrodzenie?

Małgosia
@Ka

Ja ma 43 lata to stara jestem???

Ka
@Małgosia

Tak

Aktualność
Na początku stycznia mieliśmy przyjemność współpracować z redakcją magazynu "W Ślizgu", a tym samym ubrać do sesji okładkowej fantastycznego sportowca i niezwykłego człowieka - Przemysława Miarczyńskiego - brązowego medalistę olimpijskiego z Londynu oraz najbardziej utytułowanego polskiego zawodnika RS:X.

Serdecznie zachęcamy do obejrzenia efektów sesji :)
Martin

Normalna robota napewno nie dla leni smierdzacych i leserow. Salon to nie lumpeks standardy są po żeby ich dotrzymywac. Raz zapieprz raz spokój jak to w handlu i sieciowce.Atmosfere i zespół tworzą pracownicy. Gwiazdeczki niech otwierają swoje biznesy tam będą mogły wszystko.

MK.
@Martin

To prawda nie dla leni -zaden len nie miałby tyle nadgodzin ;) Nikt nie mówi o zapieprzaniu tylko o presji ktora wywieraja na pracownikach kierownicy a sami tylko zamieszanie robia i kręcą sie po galerii badajac konkurencję. Zostaja tam w pracy same (usunięte przez administratora) z dlugami dlatego ryja tam bo nie maja wyjścia. Nikt normalby nie wytrzyma tam klimatu. Obgadywania, (usunięte przez administratora), krzywe tematy. Dlaczego komentarze z Gorzowa sa usunięte? Ha :) Pozdrawiamy M.K.

Karina
@MK.

Gorzów to salon własny czy franczyza ktoś wie?

@MK.

MK , komentarze z Gorzowa usunęli , bo ukazały prawde i tylko prawde bez ogródek . Cieszy jednak to , że dużo osób zdążyło te opinie przeczytać . Dobry ,zgrany zespół został zwolniony oprócz jednej egoistycznej osoby , która dziury nie zrobi a krew wypije . Szkalowała do szefostwa wszystkie dziewczyny z zespołu . Szczuła też jedną na drugą i o zgrozo , za to dostała awans .

Hubert
@Były Pracownik

Ooo, a czym spowodowane były te zwolnienia?

Były Pracownik

W Gorzowie zwolnili bardzo dobrą krawcową , i od pół roku co miesiąc dają ogłoszenie na to stanowisko , To aktualne ukazało się 04-01 - 2019 r To jest właśnie dowód na to , że firma nie szanuje dobrych i sprawdzonych pracowników . Wstydzisz się Giacomo Conti ???? , to dlatego usuwasz komentarze z Gorzowa ?????

@Były Pracownik

Chciałabym wyjaśnić Tobie, że komentarze na forum usuwane są tylko wtedy, gdy łamią regulamin serwisu, który akceptuje się przed dodaniem komentarza. Zapoznaj się z nim w celu wyjaśnienia wszelkich Twoich wątpliwości: https://www.gowork.pl/regulamin Usunięte wpisy mogły zawierać wulgaryzmy, obrażać innych lub wskazywały na konkretnego pracownika firmy Giacomo Conti. Takie działania są niezgodne z postanowieniami regulaminu. Skoro jednak postanowiłeś się tutaj wypowiedzieć, to może powiesz nam, jak oceniasz atmosferę między pracownikami w tym miejscu pracy?

Rozbawiona

Nie polecam pracy w tym przybytku! Pracownika traktują jak śmiecia, niezdrowa presja i telefony "dlaczego pani nie sprzedała tej koszuli?" Premia dawana pod stołem, ciągła rotacja! Wyścig szczurów, tam zostają tylko konfidenci, którzy wymyślają rzeczy wyssane z palca- kierownictwo regionalne łyka wszystko jak pelikan. Na stanowiska kierownicze szukają osób głupich i pozbawionych własnego toku myślenia- takich do ułożenia pod swoje dyktando! Prezes firmy nie szanuje ludzi, widzi tylko cyferki, a to dzięki sprzedawcom robi jakiś wynik. Firma myśli, że z taką premią każdy będzie chciał tam pracować, ale to bzdura! Te pieniądze są nic nie warte. Tylko zjedzone nerwy...radzę omijać szerokim łukiem! Ta firma jest żałosna i z takim podejściem do pracowników szybko padnie

R

Pracowalam i podzìękowałam. Pierwsza lampka zapala sìę jak się jak się dowiadujesz ze premia jest w kopercie. Druga lampka- bardzo zła atmosfera pracy, rywalizacja, wyścig. Im lepiej umiesz urobic Klienta- tym lepiej, nie wazne czy uczciwie. W sklepie, w ktorym pracowalam jest non stop ogłoszenie, pracownicy uciekają albo są zwalniani. My z dziewczynami mialysmy umowę zlecenie i wydaje nam się ze o to chodzi, zaniast dac umowę o pracę- lepiej zwolnic i wziac następnego na zlecenie. Dzis omijam szerokim łukiem . Wydawało mi się, że to fajna, innowacyjna firma i to polska. Pomylilam się, moi znajomi też unikają.

John
@R

Tak jak w kazdej firmie z odzieza eksluzywna, w londyskich sklepach angielskich marek masz to samo

Dora

Ta firma to chyba jakiś poślizg kontrolowany ,dlatego zwalniają kompetentnych kierowników a na ich miejsce przyjmowani są idioci niepotrafiący nawet liczyć pracuję w jednym z salonów i na pewno nie chodzi tu o pilnowanie interesu

@Dora

Przede wszystkim, nie obrażaj osób trzecich, ani nowo zatrudnionych pracowników. Forum GoWork.pl skupia się na opiniach, ale przede wszystkim na tych rzetelnych i merytorycznych. Obrażanie innych osób nie jest w stanie nikomu pomóc. Postaraj się pisać w taki sposób, by Twój komentarz był zrozumiały dla wszystkich użytkowników forum. Zapoznaj się także ponownie z regulaminem GoWork.pl: https://www.gowork.pl/regulamin

frufru

to co się dzieje na Warszawie to patologia... i tyle w temacie . Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: zmienić kierowników salonów.

Klient.
@frufru

Atmosferę tworzy caly zespół, a w którym salonie w Warszawie ?

Były pracownik...

Pracowałem w tej firmie i nie polecam,praca tam nie jest warta żadnych pieniędzy.

Dlaczego? ,wiecej szczegółów proszę. Bo ide na rozmowę do Lublina

Brzydula
@Były pracownik...

Zgadzam się z Tobą ...żadnych pieniędzy nie....gardzę Tą firmą ale klientami nie !!!! Dzisiaj w innym mieście w innym miejscu...spotykam klienta.....dziękuję!!!!SUPER WYGLADAŁEM!!!Dziękuję bardzo!!!! A ja ....ja już tam nie pracuję....ale jak to...Pani????? Mowi się trudno...jak firma nie docenia to co ma to ma (usunięte przez administratora)

nowy pracownik
@Były pracownik...

Dlaczego nie polecaszm, bo ma isc na rozmowę, w jakim salonie? jaki menadżer? jakie wynagrodzenie ? czy sa premie

Róża

A co z salonem w Płocku? Tamtejszy Pan kierownik to ciężki człowiek chyba, bo była spora rotacja a teraz pracują z nim same starsze panie...

@Róża

O bardzo dobrze, że starsze Panie, bo młode absolutnie nie nadają się do takich salonów :)

Klient.
@anonymous

Młode tylko.namawiają i bezsensu gadają. Nie maja fachowej wiedzy. Tylko sądzą ze jak tony tapety, sztuczne rzęsy to wszystko.

Róża
@anonymous

Też jestem tego zdania, w innych ich sklepach każą się umizgiwać do panów, kompletnie nieprofesjonalne, a tu to zastąpi konkretna porada także tylko na plus. A kiero jest w porządku? Bo można często zauważyć jak krąży z groźną miną i rękami w kieszeniach

XYZ

W Gorzowie zwolnili bez powodu bardzo dobrą Krawcową która pracowała od otwarcia sklepu , a teraz po dwa razy w miesiącu dają ogłoszenie na to stanowisko . Chore kaprysy osób rządzących to domena tej firmy , która nie szanuje pracowników .

ABWZ

Giacomo usuneło wszystkie opinie o Gorzowie , które ukazały całą prawdę o firmie . Mam nadzieje , że GC paliło się ze wstydu . Wybielanie firmy przez BTMP to tylko wazelina .

Zostaw merytoryczną opinię o Giacomo Conti - Poznań

• Jak się pracuje w Giacomo Conti?

Zobacz opinie na temat firmy Giacomo Conti tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Giacomo Conti?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 2 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Giacomo Conti?

Kandydaci do pracy w Giacomo Conti napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Giacomo Conti