Opinie o PM Experts Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie PM Experts Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w PM Experts Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PM Experts Sp. z o.o. w Warszawa

PiotrS

OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM !!! Niestety wszystkie negatywne opinie sprzed lat potwierdzają się także w obecnej rzeczywistości. Pensja podstawowa nie jest regularnie wypłacana nie wspominając już o prowizjach, o które trzeba się dopominać albo nie są wypłacane wcale. Pan prezes jest bardzo wrogo nastawiony do swoich pracowników. Atmosfera pracy jest co najmniej toksyczna. Trzeba się liczyć z tym, że z dnia na dzień można dostać wymówienie ,,bo prezesowi coś nie pasuje". W ostatnim miesiącu pracy zarobiłem dla firmy sporo pieniędzy i nie zobaczyłem z tego ani złotówki prowizji. Jedyny sposób żeby to wyegzekwować to niestety droga sądowa, która swoją drogą też nie jest łatwa ponieważ firma każe podpisywać taką umowę z której bardzo trudno będzie wyegzekwować cokolwiek. Firma od lat zalicza spory regres. Spora rotacja pracowników, którzy albo są wyrzucani z dnia na dzień albo odchodzą sami bo mają dosyć. Nie ma żądnego wsparcia ani w sprzedaży ani w marketingu. Firma żeruje na pracownikach , którzy harują za grosze żeby zadowolić pana prezesa. ZASTANÓW SIĘ PROSZĘ 2 RAZY ZANIM POPDPISZESZ Z NIMI UMOWĘ !!!

AtomikAnna
@PiotrS

zgadzam się w 100%. chyba najgorsza firma, do której można trafić. (usunięte przez administratora) i tłamszenie ludzi oraz niewyleczone ego zdominowało szanse tej firmy na jakiś rozwój

Witam. :) widziałem na stronie ofertę dla IT Project Managera. Przyznam, że niestety się łapię się w wymogi, bo napisane jest, że 10 lat doświadczenia w zarzadzaniu projektami to minimum by się kwalifikować. Ciekaw więc jestem jakich zarobków można oczekiwać przy takich wymaganiach?

Hejka, widziałam te opinie dotycząca dbania o dobra atmosferę w firmę, opiszecie mi jednak szczegóły dotyczące sprzedaży przy Sienkiewicza? Dosłownie dwa miesiące temu była oferta z treści której wynikało, że potrzeba dwóch osób. Jak teraz rozmowy wyglądają, ta rekrutacja jest już całkiem zamknięta? Ciekawi mnie wdrożenie i to czy do końca roku będzie jeszcze szansa na prace?

Hej Nowy wpis

Hej, widziałem na ich stronie internetowej ogłoszenie. Możesz tam sprawdzić.

PiotrS

@PiotrS

"spora rotacja"? trzy lata temu pisali o "dużej"? Mimo wszystko jest mniejsza niż kiedyś? A co z docelową liczbą pracowników? Czy nastąpił wzrost? Jeśli tak to o ile i co w zasadzie jeszcze mogło przez te trzy lata się zmienić w warunkach?

AtomikAnna Nowy wpis

Panoramix Nowy wpis

Pracuję w firmie od kilkunastu miesięcy. Atmosfera jest naprawdę spoko, cały zespół się wspiera i razem rozwiązuje problemy, jeśli takowe się pojawią. Firma stawia na rozwój pracowników i nie pozwala na zastój. Pomysły pracowników są brane pod uwagę, przez co wprowadzane są usprawnienia do codziennej pracy. W żadnej firmie nie jest idealnie, nawet w wielkich korporacjach - niektórzy chyba o tym zapominają i oczekują, że wszystko będzie perfekcyjne. Różnice zdań zawsze będą się pojawiać. Jeśli ktoś jest fair to pmexperts odwdzięcza się tym samym. Jedynym minusem pracy tutaj jest brak owocowych czwartków ;-)

Sprzedaż

Jestem pracownikiem firmy od blisko dwóch lat. O dobrą atmosferę w biurze dbają wszyscy pracownicy od najniższego do najwyższego szczebla. Jeżeli jest potrzebna jakakolwiek pomoc merytoryczna, to Zespół wzajemnie się wspiera. "Problemy" nie są zamiatane po dywan, jak to ma miejsce w przypadku dużych korpo. Warunki współpracy są jasne i klarowne. Osoby, które wykonują rzetelnie swoje obowiązki mogą liczyć na odpowiednio wysokie zarobki adekwatne do swojego zaangażowania i wyników pracy (mowa tutaj o pracownikach działu sprzedaży, ale nie tylko). Firma stawia na rozwój swoich pracowników poprzez wsparcie kierownictwa i zarządu. Jest również możliwość udziału w szkoleniach wewnętrznych. Jeżeli jest się sumiennym, zaangażowanym i kreatywnym, to praca jest bardzo ciekawa i sprawia sporo "frajdy".

KochamyProjekty

Jako wieloletni pracownik mam szeroki kąt widzenia na pewne kwestie i na pewno mogę podkreślić, że firma przeszła sporą transformację na przestrzeni ostatnich lat. Obecna struktura w firmie doprowadziła do stanu, w którym komunikacja oraz atmosfera w zespole jest na bardzo dobrym poziomie. Oczywiście, zdarzają się sytuacje, kiedy musimy pożegnać się z kolegą lub koleżanką, jeśli ktoś nie przynosi efektów pracy i pomimo kolejnych szans powiela te same błędy podczas wykonywanych zadań. Jednak charakterystyka naszej branży polega na tym, że trzeba włożyć bardzo dużo pracy, aby efekty zobaczyć dopiero za jakiś czas, także jest to niewątpliwie zajęcie dla cierpliwych, pracowitych osób. Pracownicy bardziej doświadczeni chętnie wspierają tych nowych, polegamy na sobie, wychodzimy z założenia, że gramy do jednej bramki. Pensje są wypłacane na czas, sytuacja z opóźnieniem miała miejsce jeden jedyny raz odkąd tutaj jestem. Na własnych doświadczeniach mogę powiedzieć, że jeśli wykonuje się swoją pracę sumiennie, stawia się na rozwój oraz jest się uczciwym to współpraca jest również taka sama. Pracownicy są nagradzani według przynoszonych efektów, sumienności i zaangażowania, co w moim wypadku zostało docenione. Jak wszędzie są dni, kiedy ktoś zapomniał dopilnować jakiejś kwestii lub ma gorszy dzień i musi się zmierzyć z konsekwencjami swoich własnych niedopatrzeń, jednak w długim okresie czasu mogę powiedzieć, że praca tutaj jest rozwijająca i może przynieść wiele satysfakcji – trzeba tylko chcieć.

Roma

Cześć, specjalistka ds. marketingu może liczyć na terminowe wypłaty? Bo ktoś tu pisał, że są problemy w firmie ogółem, to chcę się upewnić. Jest oferta teraz w necie i przyciągnęło mnie to, że to praca hybrydowa. Wiadomo, ile godzin z domu tygodniowo się pracuje?

Nowa

Hejka :) Jest ogłoszenie o pracę jako doradca klienta/handlowiec w PM Experts Sp. z o.o. w Radomiu. Czy ktoś pracował w niedalekim czasie w tej firmie, bądź nadal pracuje i może opowiedzieć jak się miewa aktualnie sytuacja? Warto składać cv ? Godne pensje ? Czy na prawdę jest takie wsparcie merytoryczne ze strony kadry managerskiej? Bądź (tak jak piszą w ogłoszeniu) jest "bardzo wysokie wynagrodzenie bez górnego limitu" i "szerokie możliwości rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach sprzedażowych firmy"? Z góry dziękuję za opinie :)

bleble

Pokrótce, jestem po wstępnej rekrutacji, masakra, w ofercie Pracuj.pl to są same kłamstwa, nie polecam , bajko pisarze. Brak słów..........

@bleble

Może jednak nie taki brak? Napiszesz coś więcej na temat tych bajek? Które info w razie czego zdawało Ci się być niewiarygodne? Napiszesz, na które ewentualnie należałoby wziąć poprawkę i dlaczego?

Zdania co do pracy w tej firmie są mocno podzielone. Z poniższych komentarzy wyczytałam, że firma wcześniej stosowała umowy B2B. Wiecie czy coś się zmieniło pod tym względem? Czy jest możliwość zatrudnienia na umowę o pracę? Istnieje jakiś okres próbny, jak tak, to jakie warunki trzeba spełnić?

najgorsza firma, z którą można mieć do czynienia. zachowanie prezesa RZE NU JĄ CE. brak nastawienia na współpracę, tylko udowadnianie, że nic nie znaczysz. nawet jeśli masz mega power i umiejętności, to się odechciewa po krótkim czasie. Nie polecam.

Julia

Miałam przyjemność pracować w Łódzkim zespole PM Experts, doświadczenie było jak najbardziej pozytywne. Od procesu rekrutacji do zakończenia pracy- nie mam nic tej firmie do zarzucenia. Profesjonalny, a zarazem miły i ludzki zespół stwarza dobrą atmosferę do pracy. Firma dba o rozwój pracownika i zapewnia dogodne warunki pracy. Gdyby nie prywatna decyzja o zmianie branży, zostałabym na dłużej.

Szymon
@Julia

A ten rozwój to też szkolenia, czy tylko łapanie doświadczenia w pracy? Bo ciekawy jestem, czy firma organizowała jakieś kursy dla pracowników i za to płaciła?

Grażyna
@Julia

Co mamy rozumieć poprzez dogodne warunki pracy? Czy mogłaś liczyć na jakieś premie?

Urszula

Hej, interesują mnie ogółem rzetelne opinie o tym, czy dobrze pracuje się w PM Experts oraz czy warto iść na rozmowę o pracę do firmy i starać się o zatrudnienie w niej. Liczę na was, na pewno czasem zaglądają tutaj osoby tam zatrudnione. Byłoby super, gdyby się wypowiedziały na temat obecnych warunków. Jak oceniacie plusy i minusy pracy w firmie?

W firmie nic się nie zmieniło, negatywne opinie sprzed lat, wciąż są aktualne. Duża rotacja, większość ostatnich pracowników odeszła sama, kilka osób dostało wypowiedzenie umów, ten sam standard od lat. Prowizje nie są wypłacane regularnie, trzeba się o nie przypominać miesiącami, albo nie zostają wypłacane wcale. Pracownicy nie są w stanie pracować z Prezesem firmy, który oskarża swoich pracowników o manipulacje, „knucie” przeciwko niemu, sytuacje które nie maja miejsca. Na początku obiecywane są złote góry, niestety wszystkie te obietnice pozostają bez pokrycia i okazują się wielkim kłamstwem. Nie polecam.

Maciek

A pracuje tam Pani Kinga Wojciechowska. wiem że to absolwentka prawa. dobrze wypowiadała się o firmie, ale nie znam jej za dobrze. Czy można jej wierzyć/

A

Nigdy nie uczestniczyłam w gorszym procesie rekrutacji. Po wszystkim czujesz wstyd że uczestniczyłaś w czymś takim. Wodorosty. Nawet nie próbuję sobie wyobrazić pracy.

A
@A

Chyba pomylone z experts z Torunia przepraszam. Autor.

Robert

A to bardzo dziwne co napisali niektórzy na wątku. Firma z dobrą opinią pracodawcy, fajna atmosfera w pracy może trzeba tu pracować zanim się coś napisze?

Wciąż obecny mobbing.

Aleksandra

To niedobrze. Mobbing to przecież działania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym jego nękaniu lub zastraszaniu. Jest to karalne. Czy zgłosiłeś, że takie sytuacje mają miejsce w PM Experts Inspekcji Pracy?

Fredi

@Szczera Firma to stabilny pracodawca i wyróżniony jako dobry pracodawca!!!

Szczera

Ku przestrodze dla Kandydatów. Mimo ustaleń finansowych, które były potwierdzane po rekrutacji (firma dla oszczędności stosuje umowy B2B z pracownikami) w dniu podpisania umowy, po szybkiej konsultacji firmy z księgowym dowiedziałam się, że kwota jest znacznie mniejsza od wstępnej propozycji. Powód? Bo jako nowy przedsiębiorca (do tej pory pracowałam na umowach o pracę) nie muszę płacić składek ZUS!!!, więc postanowili zmniejszyć budżet na wynagrodzenie dosłownie moim kosztem. Nikt nie pytał mnie o zdanie, choć decyzja należy do mnie czy chce być ubezpieczona czy nie. Pomimo, że do ostatniej chwili była inna rozmowa (pokrywają pełen ZUS i podatek), to usłyszałam, że jestem mało elastyczna, jeśli robi mi to problem. Finalnie nie nawiązaliśmy współpracy, ponieważ firmy najwyraźniej nie stać na mnie. Szkoda tylko, że musiałam odmówić innym firmom i zostać na lodzie. NIE POLECAM tej firmy, jeśli takie rzeczy dzieją się na początku współpracy to tylko strach pomyśleć co będzie dalej. Zastanawiam się czy jest metoda na takie firmy, które za wszelką cenę omijają prawo. Czy ktoś jeszcze był u nich na rekrutacji? Uważajcie na szczegóły!!!

Adam Figurski

Pracowałem tu ponad 3 lata. Zdecydowałem się ostatecznie rozwijać dalej w innej branży, ale to co na pewno mogę powiedzieć to to, że w pmexperts można się wiele nauczyć a pracując tam możesz być autorem własnego sukcesu. The sky is the limit. Dla osób dla których to jest ważne, polecam.

@Adam Figurski

Skoro pracowałeś ponad 3 lata w firmie PM Experts to myślę, że będziesz w stanie pomóc osobom, które rozważają zatrudnienie w tym miejscu. Mógłbyś ocenić poziom wynagrodzeń, który oferuje pracodawca? Chciałbym mniej więcej zweryfikować, jak on wygląda.

Zostaw merytoryczną opinię o PM Experts Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w PM Experts Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PM Experts Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PM Experts Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PM Experts Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PM Experts Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PM Experts Sp. z o.o.