Opinie o Office Shoes w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Office Shoes. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Office Shoes na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Office Shoes w Warszawa

:-/

długi są to jest gorąco ;-)

Diabel

Mam oczy szeroko otwarte. Goraco tu. Atmosfera sie nagrzala

Rizotto

Znowu goraco w firmie. Teraz to juz nie wiem co zrobic.

ske8
@Rizotto

Co nawywijałeś/aś? W każym razie jedyna słuszna decyzja to uciekać stąd jak najszybciej i jak najdalej, będziesz dziękować sobie gdy tylko to zrobisz i szybko zorientujesz się że to mogła być najlepsza decyzja w twoim życiu od wielu lat.

Ikar

Zbliza sie majowka. Lepiej nie jest i nie bedzie. Bierzcie na zadanie. Zycie jest piekne

Sprzedawca

nic konkretnego - zatrudniony od zaraz

Brak konkretnych pytan : podobalam sie kierownikowi i tyle

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services
Muzykant

Chwalisz sie czy zalisz .....???????????? Do grona powinien trafic sam Boban i zrobic porzadek.

gib

Office shoes wspiera młodych polskich artystów oferując im pracę!!! Do grona piłkarzy dołączył raper.

Fly

No ciesz sie. Przyszlosci tu nie ma i nie bedzie. A swoja droga uwazacie ze zmiany jakie zaszly ostatnio sa dobre? Bo mi sie juz robi nie dobrze. Wszystko aby tylko udupic pracownika.

Byly pracownik

O jeju. Dobrze ze juz tam nie pracuje

Rose

Ciezko jest zrozumiec mentalnosc firmy. Rowniez zgadzam sie z tym ze za duzo obowiazkow ma sprzedawca. Obowiazki nie adekwatne do wyplaty. Nikt nic nie wie ale jednak kazdy wszystko wie. Nie lubie nie szczerosci i kretactwa dlatego rezygnuje z tej pracy. Dla wtajemniczonych : AMEN

Maya

Biorac pod uwage ostatni rok - zadna nowosc !!

Stephen

Priorytety - nie sa priorytetami

Nie liczy się sprzedaż, nie liczy się klient liczy się tylko liczba kliknięć skanerem - przecież to jest idiotyczne podejście! Sprzedaż powinna być na pierwszym miejscu moi drodzy!

Luzak

Drodzy Koledzy i Kokezanki lepiej w najblizszym czasie nie bedzie. Nie nastawiajcie sie na cuda. Jest 6 osob ktorych w tej firmie nie znosze. Szkoda Waszych staran o lepsze jutro ! Uwierzcie mi na slowo. Wiem co mowie. Jest jeden CUD ktory moglby sie wydarzyc i przyniesc NAM DOBRY POCZATEK LEPSZEJ WSPOLPRACY - Ale zostawie to dla siebie !!!!!!!! Pozdrawiam wszystkich rodakow. Ja juz szukam pracy - w tajemnicy przed Kierownikiem . Bo szczeroscia sobie nie pomoge!

Mizia

No Kochani. No ale coz mozecie sie spodziewac! Ja wiedzialam o tym od poczatku ze tak bedzie ! Od poczatku wielkiego Bum w firmie ze to sie nie sprawdzi. Przede wszystkim to trzeba zmienic kierownikow na uczciwych a nie na takich ktorzy mysla tylko o sobie a nie tak jak powinni o pracy. To jest podstawowy PROBLEM jaki zauwazylam podczas pracy w Office Shoes. Oczywiscie nie mowie ze wszyscy tacy sa. Ale kilku jest takich jak opisalam wyzej. Lizanie tylka zbyt mocno jeszcze nigdy nikomu nie wyszlo na dobre - UWAGA : pozna podraznic sobie pupe (dla tych co juz wyczerpali swoja moc i probuja w ten sposob zdzialac cuda) . Pozdrowienia dla tych najbardziej wytrwalych.

nikita
@Mizia

Zgadzam się!Zmienić kierowników którzy myślą o sobie i nie dają dobrego przykładu pracownikom! Zostawiają po sobie bałagan, zatrudniają swoich znajomych i niekompetentnych ludzi!

Bird

Beznadzieja sie zrobila co ? A bylo calkiem fajnie

Przyszlosc

Jak wyglada przyszlosc - kariera w OS ? Nijak ! A dlaczego ? Bo firma pozwala za bardzo pokazywac pazurki pewnej osobie ;( kiedys beda tego zalowac ! Dlaczego nadal zwalniacie ludzi ?!! Przyjdzie czas na sprawiedliwosc !!!

dr Who

1. Otwórz stronę Wikipedia 2. Wpisz hasło "Mobbing" 3. Przeczytaj ze zrozumieniem znaczenie wyszukanego słowa. 4. Ładnie przeproś użytkowników tego forum.

do who
@dr Who

lepiej wracaj do swoich obowiązków czyli do szukania dziury w całym w office shoes i robienia problemów pracownikom. Swoje cenne uwagi zachowaj dla siebie i lepiej sam zajrzyj do tej wikipedii, przyda wam się jak będziecie się bronić przed pozwami o tenże mobing.

dr Who

Tu nie chodzi o opowiadanie miłych rzeczy ale o tępienie hejtu. Chętnie przyjmę wyzwanie merytorycznej dysputy o ile w tym towarzystwie znajdzie się osobnik potrafiący spełnić ten warunek. Śmiem powątpiewać lecz Ty Guess who napiewasz mnie nadzieją :)

antymob
@dr Who

Hejtu? jakiego hejtu??? Zawsze bawią mnie ci wszyscy tępiciele hejtu. Nie można złego słowa powiedzieć na temat pracodawcy wykorzystującego mobbing w pracy bo od razu hejt. Hejt w wielu wypadkach jest efektem negatywnego działania osoby rzekomo hejtowanej i zazwyczaj bez przyczyny się nie bierze. Jeśli pracodawca jest takim pracodawcą jak w OS to nic dziwnego że oskarżenia płyną a ludzie mówią źle. Nauczcie się mówić co myślicie, nie siedźcie jak zakneblowani, jak zahukani, którzy nie mają własnego zdania i języka w buzi. Walczcie o swoje prawa

dr. who

ale macie muskuły. Można dotknąć?

Guess who
@dr. who

Koleś, jaki Ty madralinski jesteś ;) Z pewnością można stwierdzić, ze Ty na temat OS masz duzo miłych rzeczy do powiedzenia :)

...

Z dowodami, które zebrałaś podczas pracy w OS podejdź do radcy prawnego. Tam dowiesz się co dalej z tym robić i co jeszcze potrzebujesz aby złożyć pozew do sadu lub inspekcji pracy w zależności jaką miałaś umowe. Nie pisz juz na forum tylko działaj na portalach społecznościowych i zgaduj sie z innymi poszkodowanymi pracownikami.

Zostaw merytoryczną opinię o Office Shoes - Warszawa

• Jak się pracuje w Office Shoes?

Zobacz opinie na temat firmy Office Shoes tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Office Shoes?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Office Shoes?

Kandydaci do pracy w Office Shoes napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Office Shoes