Opinie o Office Shoes w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Office Shoes. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Office Shoes na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Office Shoes w Warszawa

Mysle ze trzeba mu to przetlumaczyc i wyslac. Napewno nie Ty - Ty ktory nazwales to balaganem ! Sam to zrobiles! Balagan to Ty ! Pracujesz , jestes zadowolony i nazywasz to BALAGANEM ? Mozna sie tylko domyslac kto napisal ostatni komentarz ! I kto tak tego pilnuje. Raczej nie balaganu a swojej (usunięte przez administratora)

wwo

Boban ma Was daleko w pu pie. Myslicie ze kto bedzie mu pilnowal tego balaganu? Wy?

Sticky

Bo nikt z Was nie moze miec rodziny! Nie pytali Was na rozmowie? Nie mowili ze sie pracuje (za innych) ? I ze dobry jezyk to podstawa...

Jestem za. Mysla, ze nikt z nas nie ma rodziny i zyje tylko praca.

Sprzedawca

nic konkretnego - zatrudniony od zaraz

Brak konkretnych pytan : podobalam sie kierownikowi i tyle

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services

Napiszmy grupowy list do Bobana. Nie zniosa tego. Bedzie musial zareagowac.

Beiks

"Jeśli"? Przecież to niemożliwe. Szajka się czuje bezkarnie że nic tu się nie zmieni. Choć w sumie na gorsze to się pewnie może zmienić. Ale na lepsze nigdy. Taki typ ludzi, którzy dorwali się do władzy i robią co chcą, a pracownik jest dla nich jak robak którego można zgnoić. Ja też zamierzam wreszcie coś z tym zrobić i dobrze jakby więcej było do tego chętnych, może wtedy coś to zmieni jeśli na nich wpłynie szereg skarg.

Odrazu sąd rzecznik nic nie da

Klient

Witam serdecznie. Sytuacja zmusila mnie do wejscia na forum tej firmy. Trzeci raz zakupilem buty w tej sieciowce, jedne w Gdyni i dwie pary w Szczecinie. Przykra sytuacja - wszystkie trzy pary obuwia trafily do reklamacji. Zostaly odrzucone! Czy rzeczoznawca istnieje ? Czy wypisujecie papierki z pamieci?

Onlubona
@Klient

Radze kontakt z rzecznikiem praw konsumenta i w razie konieczności skierowanie sprawy do sądu cywilnego

Do Ciekawego

Ciekawy - nie umiesz czytac ze zrozumieniem

ciekawy

a kto się zwalnia??

Blad ! Nie zawalniaja tylko zwalnia ! Duza roznica .

gość

Każdego kto zadziera za bardzo nosa prędzej czy później się pozbywają. Dni każdego konfidenta i kapusia są w tej firmie policzone i chyba jest to jedyny pozytyw jaki można na temat Office Shoes powiedzieć. Niestety minusem jest fakt, że dopuszczają do takich patologii że ludzie wzajemnie się zwalczają i biją o pozycje i względy. A góra tylko na tym korzysta a w odpowiednim momencie wyrzucają wsyzstkich którzy cokolwiek mają do powiedzenia

Xyz

Nie wiem, czy myślimy o tej samej osobie, ale jezeli jest to ktoś, to zbyt wysoko zadarł nosek, to baaaardzo zadowoliła mnie Twoja wiadomość :)

A ja slyszalam ze kariera jednego z nas sie juz konczy.

Alfons

No to grubo

Megan

Mi chodzi o ogolna atmosfere. Chce przyjsc do pracy , zrobic swoje, miec kolegow i kolezanki a nie ciagle uwazac na to co mowie - bo kazde moje najkrotsze slowo jest przekazywane dalej. Niestety kiero nie wie ze ja wiem i ze jego tez dym...ja! I tak ciagle w kolko.

Abc

No nic nowego nie powiedzialas/es. Przeceny, przeceny i przeceny. A kolejnego dnia : przeceny, przeceny i przeceny . I tak do zatyrania!!!!!!!!

;)

A bedzie jeszcze gorącej :)

Salomon

Przestan pracowac uczciwie - zacznij lizac tylek. A bedziesz mogla wytrwac na wieki w office shoes . Oto jest recepta na lepsze jutro dla Ciebie. Skorzystaj inaczej Twoja ciezka praca pojdzie na marne i nikt tego nie doceni. Wiem co mowie. Sam niestety tak robie. Bo zycie mnie do tego zmusilo.

Megan

Wiecie co? Ja juz nie daje psychicznie tu rady. Ciagle tylko narzekanie i ploty. Ile mozna sie pytam. Jestem dobrym pracownikiem. I nie pracuje tu od miesiaca . Slepa nie jestem . Dlaczego biuro nadal nie zwraca uwagi na nasze problemy. Tylko manipuluje ludzmi. Myslalam ze to firma z zasadami ale sie mylilam. Od dzisiaj tez szukam pracy. Marzy mi sie normalna atmosfera

Zostaw merytoryczną opinię o Office Shoes - Warszawa

• Jak się pracuje w Office Shoes?

Zobacz opinie na temat firmy Office Shoes tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Office Shoes?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Office Shoes?

Kandydaci do pracy w Office Shoes napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Office Shoes