Opinie o Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K. w Krapkowice ul.Ciepłownicza 8

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K. w Krapkowice ul.Ciepłownicza 8

slodziak

Brawo, ja tez do wszystkich czuje to co Ty(wstret i obrzydzenie oczywiscie) .Oni maja super bryki i to sie liczy niewolnik to niewolnik.:)ZAL

slodziak

polak

Do właścicieli Coroplastu. nie wstyd wam że oferujecie wynagrodzenie 1850 pl brutto?, to około 300 euro na ręke!. Nie ma w was żadnej ambicji, żadnego poczucia przyzwoitości, żadnego sumienia???. Odbieram was jako najeżdźców, kolonizatorów którzy przyjeżdzają do Polski by na krzywdzie i biedzie polskiej dokonywać ekonomicznej eksploatacji. Dajcie spokój polskim kobietom, niemieckim babom zaoferujcie wynagrodzenie 300 euro. Gardzę wami, czuję do was wstręt i obrzydzenie.

martema

Ale pikne foldery reklamowe daja szkoda ze zdjecia nie sa z Krapkowic .Szkoda ze na ta impre nie zaprosili.

planista produkcji

Rozmowa nie odbyła się, ponieważ osoba, z którą rozmowa miała się odbyć, nie przyszła na spotkanie, stracone 20 minut życia. Odesłano mnie z kwitkiem, bez przeprosin, bez wyjaśnienia, a przecież czas i koszty dojazdu i poświęcony czas na przybycie na spotkanie nie jest za darmo.

Nie zadano.

marian

tam nikt nie musi spelniac wymagan teraz to juz biora ludzi z pierwszej lapanki byle pani krysia juz miala spokoj bo sie nie wyrabia z przyjmowaniem wypowiedzen jak dla mnie to firma jest ok byle zarobki wieksze tam byly przynajmniej ludzie maja prace

martema

Ale one chyba niechca pracowac skoro sie zwalniaja to chyba proste. Jest tyle zakladow w okolicy ze z pocalowaniem raczki przyjma je do pracy .

Jowisz

Święta prawda!!!!

agaaaaa

skoro brygadzistki siedzą tyle godzin i odpoczywają to niech kierownik im krzesła zabierze z mistrzówki

byla

Najlepsze są nocki i popołudnie po 18 brygadzistki nie wychodzą z mistrzówki. Na nockach potrafią 5-6 godz. leżec na stołach i sobie drzemac a wszczególnosci zm.c audi B8. najlepiej być pania z jakości na tej zmianie nic nie robi zbierze etykiety z testera 10 min. po rozpoczętej pracy i spokój na 7 godz. taka jej cała praca. Jak to mówią kota niema myszy harcują.

agaaaaa

Cos zle się dzieje w coroplast Krapkowice brygadzistki i majstrowe się zwalniają pewnie licz ana wieksza pensje

@agaaaaa

a co ma sie dziac zlego wszystko ok takie napewno znajda prace w koncu to fachowcy i specjalisci z wysokiej półki.

Jojo

Jesteś idiota i debil ciemnotoa

@Jojo

Jojok uwazaj co piszesz pozdrawiam .

martema

w wigilie maja odrabiac Sylwestra i urlopy na zadanie wstrzymane?

dobry jak mniod

To nie zakrawa to jest mobbing!!!!do potegi 100000000000000000000!nie od dzis. Zastraszaja i kazdy milczy ,potrzeba tam porzadnej kontroli,audytu na tych cwanych paniusiach leniuchach,obibokow.Brygadzistki itd.Bartek opisz sytuacje do Niemiec ,bo to sie musi skonczyc.Sami dajemy im na to przyzwolenie,nie zglaszajac.Tylko sie smieja.Masakra.Wesolych swiat i zastanowcie sie nad soba.Wstyd mi za was!!!Wiecie o kim mysle.!!!

martema

To juz zakrawa na mobbing.

marina

Nie ma rozmow, o czym tu rozmawiac jak wystarczy podstawowka:) Jak Cie pognebia troche :) to juz z gorki.Moze zostaniesz po probnym,albo nie.Zalezy .Tam nic i nikt nie jest normalny:) Powodzenia.

olewnik

Widac ,slychac...brygadzistka a od kiedy trzeba się prosić o wypracowany urlop po 2 tygodnie trzeba się prosic a od kiedy się mówi ze wczesniej ze zachorowales!!! No mozgami to nie jesteście a oceniacię innych,sami równo rozbicie w porównaniu z ludźmi którzy naprawdę pracują,a dobre opinii pisza tylko z góry albo teee waaazne PAN IEEE w zoltych dramat zastanowcie się trochę mam ochotę napisać do Niemiec i opisać sytuacje jaka jest i nie popuszcze

zgadnij kto

Ma Pan racje BESSELER taki na caly swiat jaki okrutny,bezwzgledny ,opetany nienawiscia moze byc mieszkaniec ziemi.Jedynym celem ma byc zniszczenie,zadreczenie,zastraszenie innego czlowieka tylko dlatego,aby poczuc sie lepiej,wazniej, wspanialej, super ,czadowo,wysmienicie tak wyglada psycha przecietnego pracownika w tej firmie i calej przelozonych ,ktorzy maja pilnowac porzadku,uczestnicza w tym syfie,podjudzaja,namawiaja i sie ciesza ze swojego stanowiska i wladzy.ŻAL.!!!

a więc moja opinia o Coroplast: hmmm... zdecydowanie NIE POLECAM !!! i nie będę się rozpisywać dlaczego, bo książkę można napisać ...

ziom

skąd u was tyle nienawiści ? piszecie że brygadzistki takie złe itd. a jak tylko pójdziecie do innej pracy to każdy mówi jaki tam był luz(fajeczka telefonik urlopek przerwa co godzinka 5min ploteczki itd) a nie obóz ! co prawda to prawda kasa jest smieszna ale praca wcale nie tak cięzka wystarczy że ktos zauważy że jestes bystra to od razu możesz pełnic lżejsze aczkolwiek bardziej "odpowiedzialne" prace tylko takich ludzi tam naprawdę jest nie wiele ! mądrzyć w internecie to sie każdy teraz z was potrafi a jak przychodzi wykonać polecenie od przełożonych to głupiej najprostszej sprawy nie potraficie załatwić i każdemu brygadzistka kilka razy musi mówić żeby dotarło a na drugi dzień jest znów to samo ! Nikt nikogo tam na siłe nie trzyma i zawsze możecie poszukać lepszej pracy tylko czy ktoś z was sie nadaje do czegoś innego jak tylko do narzekania ? na głupiej maszynie nie poraficie co niektórzy sprawdzac co dopiero pracować w firmie na poziomie gdzie odpowiedzialnośc i zdolność myslenia to podstawa . Nie ujmując nikomu są wyjątki i im sie dziwie ze jeszcze tam pracują !!!

TUTUS

WILKI W OWCZEJ SKUZE. STRACH SIE BAC. TAK BYLO POWIEDZIANE , NIE ODROZNISZ WILKA [W SKUZE BARANA, KTORY PROBUJE CIE WSYSAC, zezrec. I SSSIE . BOZE WIDZISZ I NIE GRZMISZ. NIC DDDAC ZIOMKI.JAKIE CZASY

marina

Za taka kase i tyle upadlania sie . Pajde chleba ze szmalcem i jakos do przodu.A te co szynki zra i tak duuupa urosnie bo na chemi robiona,ha,ha. Nie dac sie !!!!TYMI SAMYMI METODAMI SIE ODWZAJEMNIAC TO DZIALA , nie maja prawwa uprzykrzac zycia w robocie, to samo kiedys je spotka,beda zdziwione dlaczego.Dylaki, krapkowice te same reguly gry. lubie,nie lubie bedziesz jak. zechce,albo nie bedziesz.TYLKO W GRUPIE DO PRZODU I W ORGANIZOWANEJ GRUPIE.100 NA JEDNEGO TO ....TCHURZE JAKICH MALO!!!MAJTY ZOLTE AZ POD GUMIN:)

Zostaw merytoryczną opinię o Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K. - Krapkowice

• Jak się pracuje w Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K.?

Kandydaci do pracy w Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K.