Opinie o BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Rzeszów

Marzena

Cóż jeśli ktoś lubi za grosze sie upokarzać to valełant to bardzo dobra firma .Premie i narzędzia to fikcja jak cała ta firma wydmuszka . Dla nie znających branży zdecydowanie odradzam, w tym molochu jest sie mega malutkim nic nie znacznym trybikiem ,którego każdego dnia pogania sie głupimi mailami smsami .

takitam

Kolejny spadek :) Z 60$ na 30$ :) Prezes dostał kopa :) Mmmm skoro takie rzeczy dzieją się w firmie która "ma się dobrze" to co się dzieje w firmach w których dzieje się źle? :) Możecie sobie dalej zakłamywać rzeczywistość, ale fakty są niestety nieubłagane. Valeant to trup :)

takitam

Widzę, że management broni trupa jak może :) Dla niezorientowanych polecam zapoznanie się z tym co piszą na amerykańskich portalach finansowych :) Polecam szczególnie wiadomości o spadku cen akcji z 240$ do 70 w ciągu dwóch miesięcy i śledztwie federalnym :)

Iwona

Propozycje

Przedstawiciel medyczny

Standardowa bez niespodzianek.

Standardy "wygooglane" w internecie : wady, zalety, sukcesy, porażki, trochę o poprzedniej pracy itp.

logo firmy Koordynator projektów marketingowych
NRF Poland Sp. z o.o.
ggg

W Kardio jest OK

Pola

Tak szukają bo 40 % ludzi uciekło z tego badziewia . Chora atmosfera i brak szansy na normalne zarobki powodują exodus . Zdecydowanie odradzam wszystkie negatywne wpisy usunęli żeby sie wybielić ;) totalny kibel

xxx

W firmie pracuje się Ok- wszystko jest na czas, fajne leki, super ludzie. Pracuje 2 lata i nic nie szukam bo tu jest dobrze, oczywiście są rzeczy do poprawy ale ogólnie jest GITES

Boks
@xxx

To najmij się tam na kwartał i sprawdź durniu, a nie wywiad robisz.

pracuje w tej firmie od kilku lat, rzeczywiście zmiany są duże, ale gdzie ich nie ma. Mnie się pracuje dobrze, jak się robi swoją robotę to jest wszystko ok, teraz jest ciśnienie w każdej firmie, więc jak ktoś liczy na święty spokój to trzeba zmienić branże.

nico
@Marta

Marta, kim jesteś? RKSem czy tanim rEP-iną kupionym za 3,5 netto? Czy taka kwota serio powoduje, że jestes w stanie tak zafałszowywać sobie rzeczywistość pracy w tym syfie z Rzeszowa, w którym robisz? Czy jestes naprawde tak tania osobą?

opoka
@nico

nico po twojej wypowiedzi widzę że jesteś zmanierowanym sprzedajnym cepem który zepsuł branżę i całe to środowisko. 3500 netto to dla niektórych marzenie a ty masz czelność pisać że ktoś się sprzedał . Ciekawe ile ty dajesz za sprzedaż żeby mieć premię . Lepiej nie odpisuj bo możesz zostać pozamiatany.

onu

Super firma - polecam, kultura, dobre premie, flota ok.

aaaa

Witam, jakiś czas temu byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w Lublinie i mimo, że nie mam doświadczenia w branży medycznej, ponieważ przez 7 lat jestem przedstawicielem handlowym w branży biurowej, zaproszono mnie właśnie na tą rozmowę może okazać się to śmieszne ale mam za to wielki szacunek do Firmy z tego względu że nie skreślają ludzi i nie dyskwalifikują ich za to że nie mają doświadczenia w branży medycznej tylko takie osoby tez zapraszają na rozmowy. Pomijając cały fakt sama rozmowa była bardzo miła, przyjemna, spokojna trwała około pól godziny. Osoba rekrutująca bardzo miła, przyjazna.Nie ukrywam że bardzo ale to bardzo się stresowałam przed rozmową a na niej cały stres znikł jak dla mnie coś nieprawdopodobnego. Cały czas porównuję tą rozmowę do innej na której byłam miesiąc wcześniej w Firmie Berlin Chemie całkowicie odwrotność w Firmie Berlin "MASAKRA" stres podczas całej rozmowy, beznadziejne pytania, zero dialogu ciągle tylko pytania, pytania większość z kosmosu ogólnie nie przyjemnie. Kończąc napiszę że nie dostałam pracy w Firmie Valeant ale mimo to mam do Nich wielki szacunek. Pozdrawiam

Anika

Pracuje ktoś stacjonarnie w Warszawie?? Jakie warunki pracy? Łatwo się dostać czy raczej te oferty to fikcja?

Stary rep

Nie wiem jakie leki ale atmosfera w tej linii jest super. Ludzie pracują po 5 lat i dłużej. Jakaś fajna szefowa jest

frgz

czy ktoś wie jakie sa obecnie leki w promocji dla linii pulmonologicznej i pediatrycznej? ruszam na rozmowę i chciałbym się przygotować wcześniej. z góry dzięki!

lili

Hej, a ja mam pytanie jak pracuje się w linii internistyczno-specjalistycznej? Pojawiło sie ogłoszenie na teren Łodzi i zastanawiam sie czy wysłać CV

emi

Cześć wszystkim, Czy ktoś pracował/pracuje w Valeant w Warszawie w obszarze finansów i mógłby się wypowiedzieć jak wygląda praca w tej firmie?

Iwo

Cześć. 18.03 jadę na 2 etap do Waszawy. Rekrutacja na Cardio. Czy moze mi ktoś powiedzieć czego moge sie spodziewać ?

kaska

cześć, pytanie do pracujących. Jakie warunki finansowe i klimat w okulistyce. Zauważyłam ofertę na mazowieckie

jojo

Hej ludzie. Szukają do Łodzi do działu internistyczno- specj. Ktos, cos wie? Jak sie pracuje? warto isc? Jaka kasa?

polak

podziękowali za 1 etap-oddzwonili w czwartek tak jak mówili na rozmowie. PLUS dla nich za słowność. Rozmowa raczej luźna pytali o klientów, o aktualna i poprzednie prace... dla mnie obsługa Krakowa/małopolski bez grup i sieci jest bez sensu bo Kraków to wylęgarnia grup i sieci a pojedynczych aptek jest malutko.Tym co się dostali POWODZENIA.

karol

Ja sie zastanawialam czy aplikować jak ostatnio bylo ogloszenie na Bielsko. A jak wrazenia po pierwszym etapie?

Zostaw merytoryczną opinię o BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Rzeszów

• Jak się pracuje w BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 5 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.5/5 Na podstawie 595 ocen.
  • Przemysłowa 2
    35-959 Rzeszów