Opinie o WALLRAV Sp. z o.o. w Zielona Góra

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie WALLRAV Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w WALLRAV Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WALLRAV Sp. z o.o. w Zielona Góra

malyna

Jak tam wielkooki pogromca rowerufff?

Były2

No to się coś dzieje wśród tego kwiatu inteligencji z Scharell. Chłopaki wskoczcie do kotła to przynajmniej będzie barszcz czerwony.

PiotrekZG

Witam.Takich pierdół dawno nie czytałem.Więc tak? Zatrudniony jesteś w PL,a w DE masz kontrakt.ZUS itd.płacą minimum od 3500 zł.bo tak ustawa mówi.Są kontrakty dobre jak w Kutller gmbh w Niedereshah ,a jest syf jak w Brunks.Zawsze dają dobre mieszkanie i pieniądze na czas.Przez 10 lat 2 razy się spóznili o ok.2-3 dni i juz były dymy pracowników i tłumaczenia firmy.Na rękę 7 euro -1 miesiąc 6.80.Przejazdy oni płacą minim.1 raz w miesiącu tak by był dzień roboczy na załatwienie swoich spraw.Minusem jest praca z Polakami-knucia,obgadywanie,donoszenie ,awantury itd.Im wiecej godzin zrobisz tym wiecej zarobisz.Dieta jest wliczona w przejazdy i mieszkanie.Kierownik który był ze mną na konkrakcie ,jak wszędzie .Miał swoich ulubieńców i takich co się czepiał,jednak zawsze wszystkich starał się kryć w miarę jak mógł.Byłem 7 miesięcy i dobrze wspominam ,wypłacili mi tu wszystko bez problemu.Jeśli chodzi o sadowe sprawy ,to tak były i ludzie wygrali ,a dostały po gaciach nawet Niemieckie firmy i pozmieniali zapisy w umowach na swoje .Pracowałem jako spawacz na nierdzewce i aluminium i liczyła się dokładność a nie tempo.Kierownik Skrzypacz sam ze mną wielokrotnie zasówał jak koń na szlifierce aby było idealnie wszystko ,gdyż były robione detale i zawsze coś innego.Mimo doświadczenia w PL,nauczyłem się tam naprawdę jak powinna wyglądać idealna robota.Mam do dzisiaj znajomości z tamtąd i utrzymuję je ,oraz cenię sobie je.Teraz mam własną firmę i zatrudniam ludzi ,a doświadczenie wyniesione pomogło mi tutaj.Polecam jechać i przekonać się osobiście.Może inni dają więcej,ale czy potem nie walczysz o te więcej z nimi ?

pipa
@PiotrekZG

gdy pisałeś te głupotyto chyba byłeś pijany albo naćpany

megaman

oszukam was wszystkich w moich modrzykowicach hahahahah

Czy rozmowa kwalifikacyjna w WALLRAV Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zielona Góra
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Zielona Góra
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
logo firmy Samodzielny referent
Służba Cywilna
Robak

Pracowałem kiedys w tej firmie jako frezer ustawiacz, później kontrakt przejęła inna firma i mogę tylko powiedzieć, że w Walravie było wszystko płacone na czas, mieliśmy 8 euro na rękę a niektórzy mieli i wiecej. Dzisiaj siedzimy wszyscy w domu, ponieważ Niemcy roboty nie mają. Mam z walrafem bardzo dobre doświadczenie. Dziwią mnie też złe opinie....Ale jak już ktoś napisał, pewnie to zależy od kontraktu.

migmagspaw

A ty nie mogłeś sobie wymyśleć innego pseudo tylko tego essesmana i poganiacza.

byku

sowa kojarzy sie z madroscia dlatego zmien nick a wracajac do twoich wypocin na temat pracy to patrz na siebie a nie na innych bo widze ze skaczyles 8 klas a masz 12 swiadectw

Sowa

He, to pewnie ty to ten, co na kantówce miał robić i po tygodniu uciek z roboty, bo nic nie umiał. Chłopie ogarnij się i roboty naucz. Skąd oni was biorą, szok . Ja bym ci dał pieniądze... Za co, człowieku? Ze maszyny nie umiales włączyć nawet. Nie moja sprawa w sumie ale tych bzdur nie idzie czytać normalnie. Nauczycie się, że Niemiec wam prezentów robił nie będzie. Tu się pracuje a nie w (usunięte przez administratora) wali, to nie kraj! Chcesz zarobić 6 koła, to pracuj, jak cos umiesz. Przez takich przygłupów wszyscy na dziale maja teraz syf.

byly

Witam. Bylem tam jako operator CNC, i powiem wam szczerze ze takiego syfu dawno nie widzialem jak zyje. Na dodatek musze walczyc o swoje pieniadze, ktorych pewnie nie dostane. Szkoda slów.

Stary

Ale dobre te wpisy - chyba konkurencja sie uaktywniła - bez produkcji w Polsce nie pociągnięcie za długo. Co do urlopu i sadów, zapraszam do wyroków Sadu w Zielonej Gorze lub protokołów PIP. Ciekawe ile to będzie jeszce tolerowane przez Wallrav aby tak jechać na ta firmę - ja bym zrobił cos Panowie i z tymi tzw. Pracownikami i tym chorym portalem... Moja opinia Panowie - przynajmniej dla operatorów CNC w Niemczech - robota warta zachodu, kasa może nie najwyższa ale 8 EUR na rękę i do tego mieszkania i zjazdy na koszt firmy co miesiąc. Kasa co miesiąc, czasami godzin mało bo norma, w sierpniu co roku urlop, ekwiwalent co miesiąc. Zanim zacząłem, sprawdziłem dosadnie i jak na razie jest ok, a jestem tu juz ponad 24m. Nie jest to mój pierwszy eksport - dodam.

ter
@Stary

ty j.....ty i tyle ci powiem

migmagspaw

Witam! Czy ktoś z byłych pracowników wallrav składał do sądu pozew o ekwiwalent za urlop,proszę o wpis na forum jak ta sprawa wygląda.

operator
@migmagspaw

nie

migmagspaw

Witam!Wszystko co pisze Stachu to prawda robiłem w tym obozie pracy u BRUNSA za 6,50 na 3 etatach monter,spawacz i szlifierz.Praca oczywiście po 12h.Majstrowie szkoda gadać,nie liczy się człowiek tylko godziny dla firmy.

Stachu

nie radze nikomu tu przyjezdzac... najwyzsza stawka 6.70 EURO na reke dla spawacza. Ciezka praca, majstrowie polscy[usunięte przez admina] . Na zwolnienie lekarskie nie pojdziesz bo ,, Mozesz jechac ale nie wracac'' urlopu zero, najwyzej bezplatny ale tez im sie nie podoba bo godzin dla firmy nie robisz i ta sama gadka ,, mozesz jechac ale w jedna strone'' pierwsze trzy dni robisz za darmo ( nazywaja to szkoleniem) nie dostajesz diety ale musisz podpisac ze ja otrzymales. Jezeli nie podpiszesz to tez lecisz z pracy. Robilem w tej firmie calkiem niedawno wiec pewnie sie nic nie zmienilo i nie zmieni sie. Kiedys bylyu stawki po 7.20 ale nie za moich czasow. firma pozniej obnizyla stawke do 6.70 i tak zostalo.

jojo

witam mam pytanko, ile mozna zarobic jako operator cnc? i jak jest z tym zakwaterowaniem dla pracowników z odleglejszych miast? z góry dzieki za odpowiedz pozdrawiam

dell

hgz a sluchaj a mozewsz powiedziec jaka stawka? ja na maszyny cnc nerwy bo jest norma duza?U mnie nie ma pracy bede jechal z 600 km daja podobno mieszkanie

dell

Wyslalem do nich swoje cv prosze o aktualna informacje dotyczaca pracy w tej firmie

hgz
@dell

dell daj sobie spokoj z ta firma chcesz miec nerwy zszarpane nacharojesz sie jak wól za szmatlawe pieniadze tam jest glodowa stawka wstyd za te pieniadze robic

hajko

(usunięte przez administratora) w tej firmie to juz przegiecie totalne nie polecam tam pracy

hajko

nie polecam pracy (usunięte przez administratora)

anonimus

Jak zarobki? Mają tam jakis magazyn? Dużo pracownikow biurowych? Bylbym wdzieczny za odp.

ja tam tesz nie mam problemów. Szukałem kiedyś lepszej roboty ale wszedzie jeden (usunięte przez administratora). Tu przynajmniej za mieszkania nie płace i warunki dobre nawet. A kto dzisiaj jeszcze auto na zjazdy daje. A z resztą, jak sie któremu nie podoba, to teraz można w u Niemca normalnie pracować.

Zostaw merytoryczną opinię o WALLRAV Sp. z o.o. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w WALLRAV Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy WALLRAV Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WALLRAV Sp. z o.o.?

WALLRAV Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 88 ocen.

WALLRAV Sp. z o.o.