PH DOMINIK HURT OPAŁU

Grudziądz

Opinie o PH DOMINIK HURT OPAŁU

nie polecam firma nie wiarygodna nie przyjeżdzają w umowionym czasie nawet nie potrafią oddzwonić ze transport odwołany robią ludzi w konia zamiast węgla są kamienie

Firma zajmuje się sprzedażą opału, węgla i drewna paczkowanego-wiązanego w małe porcje. Reklamuje się, że ma opał o najwyższej kaloryczności, bzdura totalna - nie mówi nic o najwyższej zawartości kamienia. Ciekawostka - ile oopału włożysz tyle wyciągniesz popiołu i kamienia to RUSKI węgiel. Firma, która jest dystrybutorem tegoż opału na Polskę to WĘGLOPOL. Klienci kupują ten opał tylko raz. Taki dobry? Co do drewna opałowego śmiech na sali ponieważ pięć razy większy pęczek w markiecie ma tą samą cenę.

Zostaw opinię o PH DOMINIK HURT OPAŁU - Grudziądz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PH DOMINIK HURT OPAŁU