Sport Life

Dzierżoniów

Opinie o Sport Life

Adam

Czy do Sport Life jest jakiś nabój teraz czy nie ma zupełnie?

były pracownik

Sport Life to było dno do kwadratu.Miałem przyjemność,a raczej nie przyjemność pracować tam kilka miesięcy.Dobrze że padł ten ( usunięte przez administratora ) Pozdrawiam Panie( usunięte przez administratora )

feloon

Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami. Przepracowałem w firmie prawie 5 lat i to mówi samo za siebie. Miła atmosfera, rozwój i możliwości finansowe. Wystarczy odrobina zaangażowania i sukces gwarantowany. POLECAM

cakowicie sie zgadzam i odradzam

Firme tą uważam za niedorozwiniętą pod względem posiadanego sprzętu, wiedzy tak jak i kierownictwa. Nieprzestrzegane są prawa pracowników. nie polecam

Zostaw opinię o Sport Life - Dzierżoniów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sport Life