In-Net S.C. Usługi Komputerowe Monika Brączyk Robert Siewiera

Dzierżoniów

Opinie o In-Net S.C. Usługi Komputerowe Monika Brączyk Robert Siewiera

FuSioN

Jednego dnia ping 40, drugiego jednak albo traci pakiety albo ping skacze stopniowo co 5 sekund od 30 do 300. Godziny nie maja nic do rzeczy bo w nocy jest to samo.

Miałeś doświadczenie w pracy w firmie In-Net S.C. Usługi Komputerowe Monika Brączyk Robert Siewiera? Pomóż innym znaleźć pracę i podziel się swoją opinią.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o In-Net S.C. Usługi Komputerowe Monika Brączyk Robert Siewiera - Dzierżoniów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie In-Net S.C. Usługi Komputerowe Monika Brączyk Robert Siewiera