Opinie o Zakład Techniki Próżniowej Tepro w Koszalin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Zakład Techniki Próżniowej Tepro. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakład Techniki Próżniowej Tepro o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja pomp i sprężarek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Techniki Próżniowej Tepro w Koszalin

BYŁY

do @Irena : Mylisz się. Źle na tym wychodzi firma oraz ten, na którego donoszą, ofiara tych kłamstw i oszczerstw. Natomiast kierownictwo jest zbyt głupie i prymitywne, by zrozumieć, że staje się przedmiotem manipulacji cwaniaczków. Tak właśnie było w TEPRO. Podejrzewam, że tak jest i nadal.

Jakie są mocne strony pracodawcy Zakład Techniki Próżniowej Tepro?

Prosty Niemiec

W bardzo prosty sposób kierownictwo z Panem Dyrektorem mogą zweryfikować Twoją pracę, podśmiechując się z Ciebie miesiącami na naradach.

Luki

Ostatnia polozykowa wesz odchodzi. Radujmy sie :) odbudowac atmosfere.

@Luki

@były pracownik

Nie jestem Janek. Nie przedstawiam się, bo nie chce mi się zastanawiać, do czego ci zwyrodnialcy mogą być jeszcze zdolni.

do Luki (17.08) : Ciekaw jestem, KTÓRA to wesz. Możesz podać, czym w Tepro ta wesz zajmowała się (teoretycznie oczywiście). I chociaż inicjały lub imię, lub ksywkę ?

Czy kandydat na stanowisko Zbrojarz / Betoniarz / Cieśla w firmie Zakład Techniki Próżniowej Tepro ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Do Kolegi Parobka

Jak na osobę, która ukryła przed pracodawcą fakt bycia rencistą ze względu na zaburzenia psychiczne sposób wypowiedzi można uznać za elokwentny. Dlatego nie dziwi też donoszenie na kolegów na policję. Podobnie jak dialogi przeprowadzane w pracy samemu ze sobą. Przywodzi to na myśl Smigola z władcy pierścieni. To samo tyczy się spacerów po zaoranych polach. I innych podobnych akcji. Żal komentować częściowo wydumane a częściowo urojone twierdzenia. Co do sytuacji epidemicznej wszystko odbywa się zgodnie z zapisami EQV. Zawarte tam przepisy muszą być stosowane. A wszelkie migracje osobowe są monitorowane przez miejscowy urząd zdrowia. Podejrzewam, że Pan Parobek nie przyswoił przekazywanych informacji. A po próbie ich interpretacji powstały paszkwile jak poniżej. Jeżeli Panu Parobkowi nie odpowiada umeblowana kwatera, , pokoje max dwuosobowe, do dyspozycji lodówki, pralka, zmywarka, darmowy dojazd do pracy, legalna praca, pełna transparentność przy wypłacie, możliwość wglądu do wszystkiego to cóż... Odniosę się tylko do tematu sprzątania po sobie na stołówce. Gdzie jest tak, że na stole zostawia się po sobie (usunięte przez administratora) I kto został " srogo ukarany" za pozostawiony (usunięte przez administratora) Najwyżej upomniany. A co do czystości jako takiej to każdego obowiązują jakieś zasady higieny. Przede wszystkim mycia się. Włosów też. Przynajmniej raz na miesiąc.

@Do Kolegi Parobka

Jeżeli nie ma żalu to po co komentarz z stwierdzeniem , że wszystko jest w porządku . spychanie tematu na temat kwarantanny osób podlegającej pod nią z osobami nie muszącymi być na kwarantannie i wysyłanie osób w jednym transporcie oraz wspólna kwatera to spychanie tematu zdrowia i przepisów BHP na sytuacje panująca poprzez wypisywanie umeblowania i wyposażenia na kwaterze . Opis ukrywania renty i stwierdzenia schorzenia psychicznego poprzez samo ocenę do tego trzeba być lekarzem i weterynarzem z tygodnia miesiąc precyzyjna diagnoza zwłaszcza rozmowa samym sobą . Nie dopisze gdyż tylko osoby chore nie rozmawiają nawet z sobą jest to tak zwany stan zamknięcia umysłowego nie medytacji czy innych form relaksu . Stwierdzając całościowo nie porównuje sytuacji czy osoby do postaci fikcyjnych z książek czy innych materiałów publikacyjnych gdyż jest wewnętrzne rojenie 9a0 spowodowane w wielu przypadkach ciszą . Drugą formą jest uistaczanie realnej sytuacji oraz osoby do postaci albo wydarzenia to reakcja na strach związany sytuacją albo wydarzeniem . Nie zaprzeczam , że od kolejnych postów jedynymi racjonalnymi odpowiedziami są słowa wyrywkowe dotyczące przepisów zaś w rzeczywistości nie są stosowane tylko według własnego mniemania respektowane wpasować a czynić inaczej . Ostatnie zdanie w tej formalnej walce dotyczy donoszenia , większa zbrodnia to kłamać i zabijać wiedząc świadomie co się czyni . Przyjmę z radością określenie zachowania mojej osoby jako Golum jednak muszę przypomnieć że wcześniej był hobbitem tylko pierścień władzy go zgubił dlatego - pieniądze władza brak sprzeciwów itd. Bardziej to pasuje do Ciebie na Saurona nie wyrosłeś i nie wyrośniesz bo wybrałeś Goluma . Kończąc wpis przypominam że celowe działanie na szkodę życia człowieka w jakiejkolwiek formie to przestępstwo i książki z opowieściami idą na bok . Posiadasz na planie filmowym Witman oddzielne pomieszczenia sanitarne i na planie filmowym oddzielne pomieszczenia mieszkalne wyposażone w RTV i AGD by separować pracowników z kwarantaną i bez ? To pomyśl jak będziesz wynajmował miejsca z respiratorami dla pracowników i nie daj stalowe łózko prze sekcja piszą listy tego typu do rodzin to nie moja winna . Obecny post ma charakter wymiany zdań i nie wnosi nic nowego z tematyki praktyk firmy .

Gumka
@Do Kolegi Parobka

Od kiedy w tej firmie dojazd busem do pracy jest za darmo z czego mi wiadomo to pracownicy składali sie na paliwo A kierownik później zbierał rachunki i kasę podejrzewam do kieszeni brał nawet służbowym swoim autem do lekarza jak wiózł to 5 euro wołał

Homo homini
@Znamy się

Co to za język , ewidentnie widać że pracownik był mobingowany. Nawet jak by był niepełnosprawny ,to nie jest powód do dyskryminacji. Pozdrawiam

Do XXX

Troche mijasz się z prawdą bo nie jesteś byłym pracownikiem. Informacja o obowiązkowej kwarantannie na wjazd do PL pojawiła się wczoraj. Busy firmowe jakie mają jechać do Polski nie zostały odwołane. Kto powiedział, że nie jadą? Terminy na test? Proszę wejść na stronę. Pierwsze wolne ND na sobotę 3.03. W Schr. (25 km) nie szło wejść na stronę bo przeciążona. Inna sprawa jeżeli chcesz sobie zrobić test to załatw go sobie sam. Nic nie stoi na przeszkodzie. Możesz też zrobić test po wjeździe do PL co automatycznie zwalnia z kwarantanny po przyjeździe. Żaden kierownik nie jest obowiązany do organizacji testów czy na wjazd do DE czy do PL. To samo dotyczy zgłoszenia wjazdu do Niemiec z rejonu ryzyka jakim jest Polska. Następna sprawa kto komu zabronił jechać na święta do domu? Kwarantanny i testy są narzucone przez rząd Polski i Niemiec. Więc tam należy udać się z pretensjami. Zapraszam na zaplanowane zebranie o godz. 9.00. Żeby dowiedzieć się szczegółów, zanim zacznie się pisać bzdury.

@Do XXX

tylko nie zapomnij pomieszać ludzi zdrowych z chorymi oraz ludzi z testami i bez potrzeby testu oraz nie zapomnij zapakować wszystkich do jednych aut i nie zapomnij odkazić pomieszczeń oraz wielu innych spraw a tak poczytaj na temat praw obowiązujących na landach oraz ustawach i kolejności uchwał wraz z zasadą autorytetu praw EU / Kraj / własne bo mi tak wygodnie i przestań kłamać gdy będzie dana tobie okazja do wypowiedzenia prawdy . To początek spazmatyku . (usunięte przez administratora)

Znamy się. Jasne
@Znamy się

Myjesz włosy? Czy nadal tygodniami nie?

@Znamy się. Jasne

Sprostuje mam dredy obecnie prześle foto na ścianę będzie umilać czas zaś umywalka i prysznic z kafelek la Paris na marzenie przed snem .Ściskam czule i przesyłam przepis na kłamstwa - nie kłam . Ps swoje ściełeś czasu na mycie nie było albo nie czułeś się męski pamiętaj łysinę się kremem smaruje nie wazeliną . Po prostu wyolbrzymiaj do kwestii włosów i innych spraw to spychanie poważniejszego tematu czy zarazki z brudnego sumienia zmyjesz mydłem raczej nie adwokatem , plotkami sprawy BHP i narażanie zdrowia innych osób raczej nie więc nie róbmy na forum przepychanki słownej do moich włosów tylko było dokładniej czytać post czego tyczył nie dość , że nie nauczyłeś się słuchać rad to jeszcze czytać. Bagatelizujesz - zlewasz problem jaki tworzysz i stworzyłeś z prostej przyczyny jako jednostka firmy robisz wszystko by oddalić prawdę od stanu i sytuacji z tamtego miejsca pracy polecenia przełożonych , zysk . Pamiętaj opinie o tobie nie ja wydam tylko organy od rozpatrywania i osadzania przestępców jak ty wtedy idz po rozum i poskarż się do fryzjera jak obie i firmie łeb przed wyrokiem ogolą Dla wszystkich czytających ripostę postu jest to prywatna odpowiedz i ogólnik z wiadomości na temat firmy i jednego z nich przedstawiciela .

Znamy się. Jasne
@Znamy się

Człowieku. O czym ty piszesz? Zanim zaczniesz dalej pisać te paszkwile, to proponuje się wstrzymać i wznowić terapię. Osoby z zaburzeniami psychicznymi są na nią skazani na lata. Mam nadzieję, że zdajesz sobie z tego doskonale sprawę. Odwiedziny u psychologa albo psychiatry na pewno obniży ci poziom frustracji i poprawi ogólnie samopoczucie.

PAROBEK

PRAKTYKI ZDROWOTNE Na początku osoby po przybycie do miejsca zamieszkania wynajmowanego przez firmę oraz mieszkań wybudowanych przez ta samą firmę dla pracowników , są to domki 2 piętrowych z wspólną kuchnią i pokojami 2 i 3 oraz 1 osobowymi z wspólnymi 2 łazienkami . Nowo przyjezdni podlegają 10 dniowej kwarantannie ,jest skracana do 5 dni po wykonaniu kolejnego testu na covid po stronie niemieckiej jeżeli test jest negatywny czy pozytywny osoba(y) nie są odizolowywane tylko dalej przebywają z zdrowymi mieszkańcami domostwa mimo nałożonej kwarantanny . Mieszkają z lokatorem w pokoju i korzystają z wszystkich części mieszkania . Następnie takie osoby albo zostają albo są odsyłani do Polski z powrotem dotyczy to osób z pozytywnym wynikiem testu na cocid . Tyle mojej osobie wiadomo w temacie pierwszej praktyki stosowanej . Obecnie nowi zrekrutowani pracownicy nie czekają na okres przeminięcia okresu kwarantanny 5-10 dniowej ani na drugi wynik testu na covid po stronie niemieckiej tylko są mieszani z osobami które długo zamieszkują wspólnie dane domostwo pracują dojeżdżają do pracy wspólnie i przebywają razem . Są podawani do urzędu w Niemczech po przyjeździe z Polski jako grupa i obowiązuje ich tak zwana kwarantanna zbiorowa praca –dom , mimo że nie ma jeszcze drugiego wyniku testu ale są ręce do pracy . Miejsce pracy wykonywanej nie jest przystosowane do warunków pracy dla osób na kwarantannie zbiorowej nie ma oddzielnych stanowisk pracy , sanitariatów , pomieszczeń socjalnych ani oddzielnego dowozu do miejsca zamieszkania i z powrotem pracy i środków dezynfekcji . Osoby na kwarantannie zbiorowej maja ciągłą styczność z osobami które nie podlegają kwarantannie z powodu nie przekroczenia granic kraju czy przemieszczenia się do drugiego landu albo po prostu stałego pobytu na miejscu mam na myśli pracowników z strony Niemiec kadr itd.. Osoby z tych domostw którzy zostali dobrowolnie w domostwie i nie wyjeżdżali nigdzie nie podlegają tym samym kwarantannie , mogą dowolnie wychodzić robić zakupy itp. Są zmuszeni do przebywania z osobami na kwarantannie nie ma wydzielonych dla nich oddzielnych pomieszczeń sypialnych , sanitarnych . Muszą wspólnie przemieszczać się z nimi do pracy przebywać w jednym domostwie czy to nowo osoby czy osoby z długim stażem przebywania na wspólnym mieszkaniu- kwaterze . Mieszkania - kwatery nie są i nie były nigdy odkażane mimo wydarzeń jakie się rozgrywały dotyczy to pomieszczeń oraz wszelkich elementów z których osoby zakażone korzystały i przebywały przekładowo poszewki - pościel była wyrzucana albo oddawana do prania na wymianę jakby była zwyczajnie brudna . Celowa jest też praktyka dla osób które wyjeżdżają poza terytorium UE takie osoby zgłasza się do urzędu w Niemczech że wyjechały do Polski z obawy , że wynik badań laboratoryjnych będzie nie uznawany przez Niemcy oraz by samemu nie mieć kłopotów tym samym zrzucając odpowiedzialność na wyjeżdzającego w razie kontroli że on kłamał podając fałszywe dane wyjazdu do urzędu . Wszystkie przytoczone i opisane według mojej oceny jasno praktyki i sytuację są stosowane na co dzień według samo mniemania osoby wymienionej w tym piśmie z pełna świadomością działań tego człowieka przez co naraża on osoby na utratę zdrowia i życia osób innych niż on sam . Wszelkie próby sprostowań zaistniałych sytuacji były daremne osoby które w jakkolwiek sposób próbowały zapobiegać były usuwane zaś odpowiedzią na wszystko powyższe poczytaj . Podsumowując wszystko sam decydujesz się czy chcesz się w to bawić czy też nie . Da poparcia wszystkiego zawartego w piśmie dołączę skany , filmy by wszyscy mogli indywidualnie ocenić co jest prawdą a wyobraźnią i proszę o cierpliwość ze względu że składam materiał filmowy . Jeżeli coś pominąłem to dopiszę i uzupełnię oraz skoryguje zapraszam na you tube wkrótce jest to treść nie reklamowa w żadnym tego słowa znaczeniu . Uprzedzam że jeżeli post zostanie usunięty przez administratora po uprzednim wcześniejszym nie powiadomieniu zamieszczającego i podaniu powodu oraz przyczyny sprawa zostanie skierowana i zgłoszona do jednostki policji z odpowiednim charakterem działań na podstawie prawa do swobodnej wypowiedz , wierzeń wyznań itd. Tekst nie zawiera danych poufnych ani żadnych wulgaryzmów jest do wglądu ogólnego bezprawne i bez podstawne usunięcie będzie miała charakter przestępstwa na tle swobody wypowiedzi i działań w cyberprzestrzeni .

PAROBEK

PRAKTYKI FINANSOWE i BHP PRACY Jest to ostatni punkt z zakresu higieny kultury pracy i współpracy między ludzkiej i dyskoteki na halli jeżeli lubisz głośna muzykę na słuchawkach to tutaj tych słuchawek nie otrzymasz może tobie łeb pęknąć od hałasu ale sam musisz się zaopatrzyć jak ze wszystkim powyższym w szczególności z płacami i ich wyjaśnianiem jeżeli lubisz wygodna prawdę to praca dla ciebie jednak do celu płac objaśnień odcinków płatniczych , dokumentów urlopowych , wypowiedzeń i kłamstw . Odcinki płatnicze są drukowane w formie bezwartościowej dla jakiegokolwiek rzędu , nie posiadają podpisu od wystawiającego ani nie maja podpisu odbiorczego .Nie ma na nich żadnych sprecyzowanych informacji dla obierającego czy urzędnika na temat ile zarobiłeś wliczając w to nadgodziny , premie , pełny podział na koszty podatkowe i inne typu urlop . Przed odbiorem odcinka płatniczego czyli niby tego wydruku na drukarce nie jesteś informowany o godzinach pracy , twoje zapiski godzinowe nie są brane pod uwagę ani rozpatrywane przed uprzednim złożeniem podpisu o zgadzaniu się stanu godzin z twoimi wpisami godzinowymi . Jest to jedna wielka mistyfikacja finansowa zrobiona w sposób bardzo prosty mająca na celu w razie kontroli umywać ręce od kłopotów. Wszelkie dokumenty urlopowe są przynoszone puste nie wypełnione składasz podpis na kartce pustej i tym samym zgadzasz się na to czym je zapełnia potem tego nie cofniesz . Ekwiwalent to bzdura nie otrzymasz przysługującej kurtki , obuwia ani osprzętu prędzej otrzymasz tytuł złodzieja . Na tym tyle z tematyki dokumentacji moimi ostatnimi słowami przelanymi na kartkę wypiszę co się naprawdę zgadza . - wymieniane ubrania robocze tyle że nie firmowe a wydawane przez firmę piorącą -terminowa płatność Podsumowując wszystko sam decydujesz się czy chcesz się w to bawić czy też nie . Da poparcia wszystkiego zawartego w piśmie dołączę skany , filmy by wszyscy mogli indywidualnie ocenić co jest prawdą a wyobraźnią i proszę o cierpliwość ze względu że składam materiał filmowy . Jeżeli coś pominąłem to dopiszę i uzupełnię oraz skoryguje zapraszam na you tube wkrótce jest to treść nie reklamowa w żadnym tego słowa znaczeniu . Uprzedzam że jeżeli post zostanie usunięty przez administratora po uprzednim wcześniejszym nie powiadomieniu zamieszczającego i podaniu powodu oraz przyczyny sprawa zostanie skierowana i zgłoszona do jednostki policji z odpowiednim charakterem działań na podstawie prawa do swobodnej wypowiedz , wierzeń wyznań itd. Tekst nie zawiera danych poufnych ani żadnych wulgaryzmów jest do wglądu ogólnego bezprawne i bez podstawne usunięcie będzie miała charakter przestępstwa na tle swobody wypowiedzi i działań w cyberprzestrzeni .

PAROBEK

PRAKTYKI FINANSOWE i BHP PRACY Stołówka i ciekawe rozporządzenie dotyczące sprzątania po sobie jakby był to twój obowiązek w pracy albo druga praca dorywcza , powodem tego rozporządzenia jest ułatwienie pracy paniom sprzątającym jakby własnych obowiązków nie miał a za dodatkowe miał płacone . Za niezrobienie tego grozi wysoka kara przeważnie puszczą plotę żeś brudas albo (usunięte przez administratora) co kto woli . Nie ważny jest punkt A opisany powyżej tylko czy w toalecie spuściłeś wodę nie nasikałeś na podłogę i posprzątałeś stół z krzesłami na stole . Trzeba je ustawić po zjedzeniu posiłku na blat bez znaczenia czy w kurzu na stołówkę przyszedłeś albo smarze i siadłeś. Ostatnim przysmakiem uwielbianym na terenie pracy jak się zorientowałem jest dynks , sok z gum jagód jak się długo pracuje to wszystko wolno aby nie oficjalnie bo brzydko wygląda . Ulubionym dniem według harmonogramu jest poniedziałek i koniec tygodnia jeżeli się mylę proszę o sprostowanie przez specjalistów z tego zakresu praccy i wiedzy . Z mojej strony dobra porada kulinarna picia uważaj z kim siadasz co mówisz każdy się uśmiecha przytakuje , wypytuje i słucha nawet nie będąc w twoim towarzystwie . Następnie jak się uda albo nie uda to doniosą , dolepia ubarwia czyli sprzedadzą ciebie bo to Panowie a ty jesteś parobkiem oficjalne mniemanie kierownika i jego kolesiów to ci co z tobą pija i robią powyższe udając przyjaznych o nowych pracownikach .

PAROBEK

PRAKTYKI FINANSOWE i BHP PRACY W firmie panuje przekonanie że człowiek jest nieśmiertelny albo że gra w grę w każdej chwili można zrobić load i save aby naprawić błąd utraty życia albo zdrowia . Panuje zasada że wszystko jest sprawne i prawidłowe zaś wykonywana praca jest wykonywana w sposób bezpieczny i zgodny z normami i przepisami BHP . Niestety jest to jawna bzdura na poparcie tego aroganckiego wpisu dla osób którym bardzo zależy żeby nigdy nie został zamieszczony ani opublikowany nigdzie i nigdy przytaczam parę przykładów wymienionych w podpunktach . Maszyny i narzędzia używane na co dzień w miejscu pracy są nie prawne technicznie to samo dotyczy kabli i przedłużaczy raz że jest ich za mało i panuje moda pożyczania to nie są serwisowane i nikt tego nie ma zamiaru robić . Jeżeli chcesz pracować bezpiecznie to musisz sobie sam narzędzia kupić a wszyscy będą to mieli gdzieś , że wydajesz na nie swoje potrzeby elektryk na miejscu Niemiec odmówił naprawy kabla z dwóch przyczyn prywatny i nie nadaje się już do użytku . Ciekawym pomysłem jest używanie młotków cieśli do pracy z betonem ale to najważniejsze pamiętajcie by pilnować młotka to najważniejsze . Obuwie , kurtki elementy wymienne zapomnijcie ja przerobiłem w własnym dziurawym obuwiu dobrze że przywiozłem własne kurtkę otrzymałem po kimś dokładniej sam wziąłem nie była prana jeśli oto chodzi trochę pachniała potem ale bez drobiazgów . Rękawiczki raz na tydzień lepiej się nie upominać gdyż napiszą raport , najlepiej brać dwie pary - można jedną . Ciekawym rozwiązaniem jest praca na schodach wysokość pod kontem z bezpiecznym wejściem na górę - chciałby brak barierek są tylko od strony platformy byś z niej nie wypadł i materiał nie zleciał . Zapylenia i odprowadzania nie wspomnę jedno istnieje a drugie jak podmuchasz . Kaski i odblaski nie są potrzebne patrz wstęp jednak kiedy przychodzą play lamerzy czyli komisja BHP trzeba grać swoja rolę że wszystko jest ok i działa jak należy rannych znoszą pod prysznice bo są takowe . Korzystamy z nich gdy się nie spieszymy do zakwaterowania tam covid czyli nigdy lepiej w kolejce czekać na kwaterze . Ciekawym sposobem jest praca nie na stołach ja nic nie potrafię na stole więc nie będę się rozpisywał opiszę tylko pracę na tych schodach skrótowo jeden stoi na krawędzi od dołu do góry albo odwrotnie i lata z buławą czekając aż na mordę poleci kolejny z łopatom stoi na schodach i macha beton na wyższe stopnie liczy że się odchyli do tyłu na mordę poleci albo na plecy .Dodatkowi pracownicy to zmiennicy albo sędziowie - asekuranci czekający na ocenę skoku na łeb jaki kto jaki styl woli i przyznać punkty . Żadnych kasków , szelek linek czy punktów podpięcia jak polecisz to ty nie uważałeś .

Darek

@Xyz a była jakaś podwyżka chociaż przez te 9 lat?

@Darek

Tak, niektórzy dostali kilka razy, ci bliżej koryta...........

Renata
@Marek

Czyli tak naprawdę czym trzeba się wykazać aby móc liczyć na podwyżkę w Zakład Techniki Próżniowej Tepro? I ile ona wynosi? Zastanawiam się po prostu na jak wysokie wynagrodzenie można liczyć w firmie. Przybliżysz jaka to jest mniej więcej kwota?

Hehe
@Renata

E tam :) lizaka można za to kupić

Xyz

Przyszło mi dziś powspominać pracę w Tepro....Ok. 9 lat pracy w tej firmie i oscylowanie wokół najniższej krajowej.... Przykre i upokarzające! Ale w końcu nerwy puszczają i trzeba powiedzieć dość! Szacunek dla własnej osoby i co najważniejsze... trzeba doceniać swój własny potencjał i uciekać od ludzi, którzy nigdy nie chcą nas doceniać.

Inny były pracownik
@Xyz

Ja miałem nieszczęście pracować tam jeszcze dłużej. W pełni podzielam Twoje zdanie. Dodam od siebie, że nigdy wcześniej i nigdy później nie spotkałem nigdzie tak dużego odsetka psychopatów.

niefrajer
@Xyz

myslisz ze jak uciekles z firmy to kasy ludziom nie musisz oddawac ?

GW

Rudy - jednego czubka mniej

XXX
@Xyz

Nie polecam tej firmy nikomu. Najgorszemu wrogowi nie poleciłbym tej firmy. W Polsce wprowadzają kwarantannę i z automatu busy firmowe które miały jechać z ludźmi do Polski są wstrzymane. Terminy na zrobienie testu "niby wszystko zajęte" tak twierdzi kierownik . Chcesz pojechać prędzej to itc.: Jak pojedziesz to zgłaszam cię do góry i nie masz po co wracać " no (usunięte przez administratora) to że oni nie muszą jechać bądź nie mają do kogo to nie znaczy że reszta nie ma do kogo pojechać .

Thomas

Praca na oddelegowaniu do Niemiec dla angemillera w miejscowości untersiemau jest kiepska. Wszystko przez zorganizowaną bandę ludzi którzy tam pracują. Przyjmowani są pracownicy którym się wmawia że wszystko zależy od Ciebie jakie będziesz miał wynagrodzenie bo liczy się tonaż. Jak dużo przerobisz to i dobrą premię dostaniesz. Jak się z czasem okazuje to nie ma na co liczyć bo jakie wynagrodzenie masz otrzymać to i tak je dostaniesz. Majster wmawia Ci że otrzymujesz premie a w rzeczywistości to jest mit. Te premie które przychodzą są dzielone głównie na brata majstra, jego przyjaciela i resztę bandy jak zasłużą. Przyjeżdżają ludzie żeby ta grupka ludzi mogła na nich pożerować. Później znajdują sposób żeby się pozbyć tego niewygodnego człowieka co już się zorientował o co na tym werku chodzi. Czy dla firmy to jest priorytetem? Czy firma przymyka oko na działania majstra i tej grupy? Czy firma o tym wie?

@Thomas

Brawo Ty ....

Mariusz
@Thomas

...praca na delegacji w Niemczech na budowie czy w firmie mechanicznej w Koszalinie to taka sama popelina, towarzystwo wzajemnej adoracji, szkoda gadać.

Thomas
@Mariusz

Zgadzam się z Tobą tylko należy o tym pisać żeby ludzie uczyli się na błędach innych i nie przyjmowali się do pracy do takich firm. Przedstawmy ludziom jak wygląda taka praca i co się dzieje w takiej firmie bo naprawdę szkoda zdrowia.

Tom 78
@Mariusz

Och człowieku małej wiedzy... Jedna grupa Pracowników Tepro zatrudniona jest w Koszalinie, która zajmije się głównie produkcją urządzeń do opakowań próżniowych. Druga grupa pracowników jest zatrudniona w Niemczech. Pracownicy w Niemczech, w zawodzie cieśla, zbrojarz zatrudnieni są w oddelegowaniu (nie jest to delegacja) na terenie zbrojarni. Nie są to budowy, pracownik jest "przyporządkowany" do jednej ze zbrojarni. Szkoda, że wypowiadasz się o firmie nie mając o niej podstawowych wiadomości. Życzę sukcesów w celnych opiniach.

anonimowy pracownik

Coś o obecnej sytuacji : KORONAWIRUS i TEPRO totalne ignorowanie problemu ( tak to wyglądało) - to poprzedni tydzień. Tydzień bieżący ( od 16 marca) - pojawia się termometr na wejściu , ograniczenie wizyt osób z zewnątrz - to OK! Ale zakupione środki dezynfekcyjne ( mała ilość) trafiły głównie na "pięterko" : marketing , księgowość , kadry..... w łazienkach na hali ich nie ma. Rękawiczki jednorazowe trafiły tylko na pięterko , tak trochę jakby w tajemnicy - powód - mało i małe rozmiary ( jak to zobaczyłem to mnie krew zalała) Maseczki - zapomnijcie nie ma...............może będą ........ Reszta narodu siedząca na dole ma sobie jakoś radzić i zrozumieć , że ciężko obecnie kupić takie rzeczy. Są tam pracownicy mający kontakt ze "światem zewnętrznym" i to bardziej niż towarzystwo z pięterka , zresztą czy reszta pracowników to gorszy sort, który ma zasuwać bo plan trzeba wykonać - bez oglądania się na niebezpieczeństwa? Jeden z członków zarządu paraduje po hali produkcyjnej w rękawiczkach i "goni" do roboty towarzystwo , któremu nie dano maseczek , rękawiczek..... przecież dbanie o bezpieczeństwo pracowników to jeden z ich obowiązków. Nie żałuję nikomu tych rękawiczek - tylko na jakiej podstawie dokonano takiego podziału pracowników? Ano bo jakiś dział "kumpluje" się z kimś ważnym, być może?

XDD

Kto pracuje w Tepro, ten sie w cyrku nie śmieje.

Jezeli jest tak zle ,to co tam ciagle robisz. Dla takich orlow jak ty praca czeka. Dziwne ze na 12 osob tylko ty jestes pokrzywdzony .

Gadam
@Adam

.......a jest 12 osób ?, w Niemczech ? bo w zakładzie mechanicznym jest grubo ponad 150 osób ;-)

Zarobki dawno (usunięte przez administratora)

Czym Zakład Techniki Próżniowej Tepro zachęcają? Jakie mają dodatki?

primo

Tepro oferuje cały wachlarz świadczeń socjalnych. Są wczasy pod gruszą, premie świąteczne na Wielkanoc jak i Święta Bożego Narodzenia. 13-tek akurat w Tepro nie ma, ale są też inne premie z różnych okazji. Dodatkowo są organizowane różne festyny dla dzieci z okazji mikołajek lub dnia dziecka. Można liczyć na +20% premii do wypłaty, ale też można je łatwo stracić. W zakładzie obowiązuje całkowity zakaz palenia który akurat jest omijany nagminnym paleniem pracowników w toaletach. I dosłownie jest na to ciche przyzwolenie przełożonych. Przepracowałem w tym zakładzie ponad 10 lat i niestety zarobki nie są na wysokim poziomie. Według mojej opinii jeżeli ktoś nie ma doświadczenia, lub ma je bardzo małe, warto przyjść do pracy do zakładu i się czegoś nauczyć. Ale w perspektywie długoletniej pracy można stwierdzić że w niektórych przypadkach głową muru nie przebijesz. Jeżeli ktoś myśli że jak na tak duży zakład, można dostać jakikolwiek awans, to myślę że może się przeliczyć. Jeżeli będziesz za dobry w tym co robisz, to zapomnij o jakimkolwiek awansie. Żaden kierownik poszczególnego działu nie odda swojego pracownika który jest dobry. Po prostu nie będzie miał kim obsadzić jego stanowiska.

@primo

Wspomniałeś, że warto przyjść do pracy w tej firmie, chociażby dla nauczenia się cennych rzeczy i złapania doświadczenia. W takim wypadku zastanawia mnie, czy nowo zatrudniona osoba bierze udział w szkoleniu wprowadzającym, czy może to na barkach pozostałych pracowników spoczywa obowiązek wprowadzenie w zakres obowiązków nowo zatrudnioną osobę?

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Zakład Techniki Próżniowej Tepro?

primo

Etap rekrutacji jest prosty. Składa się CV w kadrach lub elektronicznie. Kadry zanoszą Twoje CV do kierownika odpowiedniego działu. Kierownik decyduje czy chce taką osobę czy też nie. Jeżeli tak, to jesteś zapraszany na rozmowę na której będą omawiane Twoje zarobki ale też kierownik może prosić Ciebie o przedstawienie swoich umiejętności na konkretnym stanowisku. Czyli np. spawacza poprosić o zrobienie paru próbek

Bartłomiej Gajewski

Chciałem dać w mordę dyrektorowi gdy odchodziłem z pracy ale zlitował się nad nim. Niech spada.

Teresa
@Bartłomiej Gajewski

Możesz powiedzieć coś więcej na temat pracy w tej firmie? Rozumiem, że byłeś na tyle niezadowolony, że wolałeś zrezygnować z pracy tutaj... Czy poza niedogadywaniem się coś tutaj jeszcze było nie tak?

Bartłomiej Gajewski
@Teresa

Znalazłem dobre miejsce pracy. Gdzie kierownik nic nie rozumie w produkcji. W tepro(gówno) było bardzo źle. Cieszę się, że twoja firma ma problemy z zamówieniami.

Mikołaj

Zastanawiam się po co dodajesz na forum pracowniczym tego typu informacje. To wcale nie jest zabawne i nie świadczy o Tobie dobrze. Czekam na informacje o warunkach pracy, a w szczególności o wysokości wynagrodzenia. Może ktoś zechce je dodać?

Stary znajomy
@Mikołaj

Witajcie Praca jest ok zarobki są zróżnicowane operatorzy zarabiają w zależności od umiejętności. Powyżej 20 zł na godzinę. Poza tym mają chyba najbogatszy park maszynowy w regionie. Moim zdaniem warto pracować w Tego.

@Stary znajomy

Czy zatrudniane są również osoby bez doświadczenia zawodowego? Twoja opinia jest bardzo zachęcająca, dlatego mam nadzieję, że pracodawca daje szanse osobom, które chciałyby rozwijać się w tym zawodzie.

Pra
@Mikołaj

Tak zatrudniają są osoby bez doświadczenia. Najlepiej kontaktować się z Dyrektorem Produkcji

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Techniki Próżniowej Tepro - Koszalin

• Jak się pracuje w Zakład Techniki Próżniowej Tepro?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Techniki Próżniowej Tepro tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Techniki Próżniowej Tepro?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakład Techniki Próżniowej Tepro

Zakład Techniki Próżniowej Tepro