Tapflo

Tczew

Opinie o Tapflo

MT

A jakie są warunki pracy w Tapflo? Jak traktuje się pracownika? Czy jest system szkoleń i czy działa? Jak wygląda wynagrodzenie na stanowisku inżynierskim?

Instalator

Moja opinia dotyczy załatwiania spraw reklamacyjnych przez tę firmę. LUDZIE UNIKAJCIE JAK OGNIA KUPOWANIA U NICH DROGICH PRODUKTÓW . Tanie drobiazgi owszem zareklamują ale nigdy nic powyżej 1000 zł. Zawsze procedura ciągnie się miesiącami- a potem i tak jest wina użytkownika. Często Tapflo kłamie że odesłało sprzęt do producenta na ekspertyzę , ale jak zgodzisz się na naprawę odpłatną to zrobią na "pojutrze". Kupujcie sprzęt gdzieś , gdzie was potraktują uczciwie.

Klient
@Instalator 29.07.2014 16:36

Proszę się zastanowić, bo niezadowolenie co do obsługi po stronie firmy to jedno, a zarzucenie kłamstwa to drugie. Jak dla mnie to zwykły hejt. Ta strona chyba dotyczy opinii o pracodawcach? Bo nie wiem co Pana opinia ma z tym wspólnego.....

Zostaw opinię o Tapflo - Tczew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tapflo