Opinie o Tapflo w Tczew

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Tapflo. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Tapflo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja pomp i sprężarek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tapflo w Tczew

Dyrektor

Jest mi niezmiernie przykro, że takie opinie pojawiają się w intrenecie od anonimowych osób. Pracuję w tej firmie bardzo długo i wszyscy wiedzą, że mogą do mnie przyjść z każdym problemem - drzwi zawsze są otwarte. Przy tak dynamicznym rozwoju firmy, a co za tym idzie, zwiększającą się liczbą zatrudnionych osób, niezwykle ciężko utrzymać zasady obowiązujące w małej, rodzinnie firmie, mimo to jest to dla mnie najważniejsze zadanie. Dlatego też proszę o kontakt osoby, które kiedykolwiek zostały w naszej firmie potraktowane w sposób, który nie jest zgodny z jej zasadami.

Natalia

Skoro podpisujesz się jako były pracownik to zakładam że już nie pracujesz. Co się stało że zrezygnowałeś? Możesz napisać jakie były powody? Ludzie tu często odchodzą?

Jaka ocena pracy w tej firmie? Jaka jest atmosfera? Czy warto składać papiery?

@Zainteresowany

Ogólnie zarobki jak na tczew myślę że Spoko ale są stanowiska za które pracownicy powinny dostać znacznie więcej mowa tu o ślusarzu,kontrola jakości hmmmm no cóż wszędzie musi być, kierownictwo hmmm ogólnie kiedyś było znacznie lepiej atmosfera rodzina a teraz hmmm

Był już kto na rozmowie w sprawie pracy dla Młodszego Konstruktora, co by się wyjaśniło, ile wyniesie początkowe wynagrodzenie, i na ile czasu zawierana jest pierwsza umowa o pracę? Z tekstu oferty wynika, że stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę mają do zaproponowania, a do tego atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanej wiedzy i kompetencji. Ale to znane teksty, stosowane przez różne firmy, które niekoniecznie atrakcyjnie płacą i niekoniecznie skłonne są zatrudniać na stałe. Stąd moje pytanie.

Cześć w ogłoszeniu - Młodszy Konstruktor - co je niedawno wystawiono jest wśród benefitów jeden krótszy dzień (usunięte przez administratora) Ten dzień jest z góry ustalony, i o ile wcześniej się wychodzi do domu?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Czy rotacja pracowników w Tapflo na inżynier automatyk jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 3 marca na Pracuj.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

" no wysluchiwanie tekstow typu jak sie komus cos nie podoba to moze zlozyc wypowiedzenie i (usunięte przez administratora).... do fleksa A on na to miejsce przyjmie kogos kto bedzie chetnie wykonywal jego polecenia Albo tekst ile mam Ci premii (usunięte przez administratora) zebys robil tak jak ja mowie Nie jest to zbyt mobilizujace i nie podnosi morali pracownika Masakra z tym czlowiekiem"

Praciwnik Nowy wpis

No cóż dla kierownika też nie jest mobilizujące jak ktoś przyjeżdża wiecznie na kacu i lata co chwilę na fajkę wiecznie ma coś do powiedzenia i nie przestrzega przepisów BHP . Zresztą nie na darmo mówią na niego chlor nietrzeźwy w pracy jak i za kółkiem samochodu oby nikomu krzywdy nie zrobil

Czy rekrutacja na stanowisko Młodszy Specjalista IT w firmie Tapflo odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?

Hejka. Widziałem, że jest otwarta rekrutacja i firma chodzi o posadę młodszy konstruktor. Szukam właśnie nowej pracy, ale nie wiem, czy warto aplikować i rzucać obecną pracę. Opowiecie coś o tej posadzie? I szukam miejsca, gdzie będę mógł awansować. Tu w ofercie jest podane, że dają możliwość nabycia nowych umiejętności i podniesienia kwalifikacji zawodowych. Czy wiecie konkretnie, czego się można nauczyć? A i czy to pomaga potem w awansowaniu?

X

Aplikować możesz bez rzucania starej pracy, awans na zasadzie wykazujesz się to dostaniesz, z awansem oczywiście wzrost płacy, podwyżki w miarę regularne, nauczyć się można dużo, zależy od Ciebie

Julka
@X

Podwyżki są jednakowe dla wszystkich czy to zależy od tego jak ktoś się wykazuje w pracy? Że ten dostanie tyle a tamtej inna kwotę?

Monia

Pracuje tu ktoś albo pracował jako młodszy konstruktor? Wpadła mi w ręce taka oferta do nich, szukałam czegoś na poziomie juniora właśnie. W ogłoszeniu wspomnieli o opcji podniesienia kwalifikacji, ale czy jest szansa na przejście po czasie na wyższy poziom z juniorskiego? Komuś się udało?

@Monia

na każdym stanowisku w firmie jest przewidziany awans stanowiskowy: młodszy, starszy, specjalista itp.

@@pracownik

Cześć. Awans w tej firmie jest jednoznaczny ze wzrostem płacy? W jaki sposób uzyskuje się tu awans?

Janek

Czy w najbliższym czasie będzie rekrutacja na stanowisko produkcyjne lub magazynowe?

Tapflo prowadzi rekrutacje w miejscowości Tczew. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

Jaka ocena pracy w tej firmie? Jaka jest atmosfera? Czy warto składać papiery?

Pik
@Zainteresowany

Z tego co mnie słuchy doszły warunki pracy spoko wynagrodzenie mogło by być lepsze aczkolwiek tragedii nie ma . Jedyną tragedią i nie wiem dlaczego ludzie to tolerują to podejście młodego kierownika który ludzi ma za nic odzywając się beszczelnie nie szanuje ich doświadczenia i umiejętności być może tylko dlatego że dyrekcja nie wie o jego postępowaniu i traktowaniu ludzi

@Pik

Wcześniej miła i rodzinna atmosfera Niestety prawda jest co opisane wyżej na temat kierownika który wprowadzil atmosferę korporacyjna (wyścig szczurów (usunięte przez administratora) na współpracowników)a patrząc na jego postępowanie i traktowanie ludzi pruboje zrobić (usunięte przez administratora) pracy lub prywatny (usunięte przez administratora)

Katarzyna

Jeśli kilka osób zauważa problem to może warto o tym z kimś pogadać? Poza tym piszecie że z zarobkami tragedii nie ma. To może jakieś widełki jesteście w stanie podać? Bo tak się zastanawia jakie kwoty macie na myśli

@Katarzyna

Z czystym sumieniem mogę potwierdzić powyższe wpisy A dlaczego nikt nic nie mówi ? Bo się boją ludzie wypowiadać głośno swoje zdanie bo za to grozi utrata premii A nawet zwolnienie Młody kierownik bez skrupułów i empatii Szacunku nawet dla pracowników O wiele starszych od siebie niema Jego motto "Pracownik ma trzy prawa Milczeć Słuchać Zap szybko i durzo robić znaczy się

Helena

A za co macie premię, jakie są wymogi, żeby ją zdobyć? Czy ktoś utracił już tą premie lub stracił pracę przez to, że chciał zgłosić złe traktowanie?

@Helena

No oficjalnie za to nie Ale młody szybko wyszukuje słabości pracowników i je temperuje z uśmiechem na twarzy

To wszystko przykre ale prawdziwe Dla młodego pracownik to zło konieczne i nie liczy się ze zdaniem pracowników

@pracownik

a kto kiedykolwiek został z firmy zwolniony za poskarżenie się dyrekcji na złe traktowanie? Komu została zabrana premia za poskarżenie się dyrekcji na złe traktowanie?

gosc

Macie ludzie problem z (usunięte przez administratora)zrobic porzadek bo psuje opinie firmy.W firmie w ktorej pracuje prezes zrobil porzadek z (usunięte przez administratora) kierowniczyna ponad rok temu.Takze nie ma swietych (usunięte przez administratora).U waszych sasiadow rowniez nie bylo swietych krow polecial dyrektor,kadrowa oraz kierownik zreszta ponoc slusznie zwolnionych przez wlasciciela ze skandynawii.

@gosc

Ale chodzi o to, że nikt nie składa do dyrekcji żadnych skarg, to jak dyrekcja ma zrobić "porządek "? Anonimowy komentarz może sobie napisać każdy. Mi w tapflo pracuje się dobrze, dobre warunki pracy, wypłata zawsze na czas.

Czyli Twoim zdaniem skoro anonimowy wpis na forum, to problem z kierownikiem wyssany z palca? Podobnie ma się sprawa z obawami zgłaszania nieprawidłowości do dyrekcji? Chętnie dowiem się więcej, co rozumiesz pod pojęciem dobre warunki pracy? Jeśli możesz bardziej konkretnie podaj kwotę wynagrodzenia.

Dyrektor

@Dyrektor

Rzeczą oczywistą Pani Dyrektor jest dla wszystkich że drzwi do Pani otwarte i że zawsze pani wyslucha doradzi spojrzy obiektywnym okiem i postara się sprawę załatwić tak by każdy był zadowolony Aleeeeeee Wszyscy też wiemy że JJ jest dociekliwy pamiętliwy i mściwy i jak sie tylko dowie kto na niego złe słowo powiedział do Pani ( a wcześniej czy później się dowie) taka osoba nie będzie miała życia w firmie bo ja dojedzie finansowo albo psychicznie

Proponuję iść do Pani Dyrektor i porozmawiać zamiast wystawiać anonimowe komentarze. Sądzę, że jeśli faktycznie jest taki problem to Pani Dyrektor nie zostawi tak tej sprawy.

roger
@Dyrektor

Mam pytanie do dyrekcji.Czy w najblizszym czasie beda jakies wakaty na operatora produkcji.Staram sie sie o prace u panstwa od wielu lat z miernym skutkiem rzadko widze ogloszenia na stronach firmy oraz portalach typu olx,pracuj pl itp

@Dyrektor

Dobrze napisane. Nie rozumiem tego hejtu ze strony anonimowych pracowników, szczególnie że nie ma w Tczewie firmy z takimi zarobkami na produkcji (wysokie) , z takim socjalem , dodatkowymi bonusami i wyrozumiałym kierownictwem.

Pra

Może i faktem jest że ogarnia tematy z rozwojem firmy Ale do kierowania ludźmi i współpracy z nimi kompletnie się nie nadaje Jego ego i wysokie mniemanie o sobie wprowadza bardzo niemałą atmosfere

Natalia

Pytaliście dlaczego ten pan pracuje tylko na jedną zmianę? Może to jakieś względy zdrowotne są brane pod uwagę? Możesz dać znać czy atmosfera jest dobra? Z twoich wpisów ciężko wyciągnąć wnioski na ten temat

Pszczółka Maja
@Natalia

Praca super, atmosfera też spoko. Jak w każdej pracy znajdzie się kilku maruderów, którym wszystko się nie podoba. Polecam !

jacek
@Pszczółka Maja

Dlaczego chodza opinie o firmie,ze nowe stanowiska sa rozdzielane po cichu bez zamieszczania ofert na ogolnodostepnych portalach.Ja takowych nie widuje od wielu lat.

@Pra

O kim piszesz? Z opinii o pracy które tutaj są wynika że polecają. Jak ogólnie oceniasz atmosferę w firmie między współpracownikami? Pisałeś że ta osoba wprowadza złą atmosferę - jak to się ma do komfortu pracy?

@jacek

a czemu muszą być oferty na publicznych portalach? Skoro przychodzą ludzie z polecenia, część osób zostawia CV na stróżówce. A oficjalne rekrutacje były rok temu, na spawacza i operatora maszyn. W związku z nowym działem firma zatrudniła przez 1,5r 9 nowych operatorów.

To ja

Z chęcią zajmę Twoje stanowisko, bo zarobki większe niż inne w innych zakładach

Czy w Tapflo zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Bambaryla

W Base Group szukaja operatorow maszyn. Ale trzeba dojechac.

Ile średnio zarabia standardowy pracownik produkcji na stanowisku operatora CNC?

Alicja
@Zainteresowany

Ktoś pisał, że wynagrodzenie to dramat.. ale to było troche czasu temu, tez jestem ciekawa jak jest teraz. Może jakis pracownik się z lituje i odpowie? :D

MT

A jakie są warunki pracy w Tapflo? Jak traktuje się pracownika? Czy jest system szkoleń i czy działa? Jak wygląda wynagrodzenie na stanowisku inżynierskim?

@MT

Warunki pracy ? Zwykły (usunięte przez administratora) pracownik jest śmieciem. System szkoleń ? Dobre sobie. Wynagrodzenie dramat.

Instalator

Moja opinia dotyczy załatwiania spraw reklamacyjnych przez tę firmę. LUDZIE UNIKAJCIE JAK OGNIA KUPOWANIA U NICH DROGICH PRODUKTÓW . Tanie drobiazgi owszem zareklamują ale nigdy nic powyżej 1000 zł. Zawsze procedura ciągnie się miesiącami- a potem i tak jest wina użytkownika. Często Tapflo kłamie że odesłało sprzęt do producenta na ekspertyzę , ale jak zgodzisz się na naprawę odpłatną to zrobią na "pojutrze". Kupujcie sprzęt gdzieś , gdzie was potraktują uczciwie.

Klient
@Instalator

Proszę się zastanowić, bo niezadowolenie co do obsługi po stronie firmy to jedno, a zarzucenie kłamstwa to drugie. Jak dla mnie to zwykły hejt. Ta strona chyba dotyczy opinii o pracodawcach? Bo nie wiem co Pana opinia ma z tym wspólnego.....

Zniesmaczony
@Klient

Jeśli (usunięte przez administratora)ludzi, to się potem gościu nie dziw, że ktoś prawdę napisał.

Zostaw merytoryczną opinię o Tapflo - Tczew

• Jak się pracuje w Tapflo?

Zobacz opinie na temat firmy Tapflo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tapflo?

Tapflo
2.5/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Czatkowska 4 B
    83-110 Tczew