Hydro-Vacuum S.A.
0 0 10 5 1
Paweł Nowy wpis
 Pytanie

Hej! Czy warto skladac cv do tej firmy ? Jest to stała praca ? Szukam czegoś na stałe, gdzie będę mógł się rozwijać

Pomocna?
TakNie4
Zgłoś
leonidas Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja
@Paweł

nie rozwiniesz sie. mlodzi odchodza jak sie czegos naucza. zostaja emeryci...

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś
Witek

Firma ma świetne opinie i dziwię się, że niektórzy tak napisali!!

Pomocna?
TakNie23
Zgłoś10
Samson Nowy wpis
@Witek

przejdz sie przez warsztat......

Pomocna?
Tak9Nie
Zgłoś
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 116 dni.
 Pytanie

Co wchodzi w socjal Hydro-Vacuum S.A.?

Pomocna?
TakNie3
Zgłoś
Malta

Firma działająca trochę jakby czas zatrzymał się w latach 80-tych. Zarząd nie pracuje aby osiągnąć zysk, ale aby firma nie przynosiła strat. Biorąc pod uwagę że zarząd stanowią właściciele kilkudziesięciu % akcji - dla mnie dziwne. Płace jak na warunki Grudziądza poniżej średniej, w większości zespoły stanowią pracownicy którym zależy głównie na dotrzymaniu do emerytury, albo tacy pogodzili się z tym że tak już jest. Ambitni i zdolni po zdobyciu doświadczenia lądują w firmach w okolicy, które płacą znacznie lepiej, mają poczucie misji i są dobrze zarządzane. Niestety obecny zarząd firmy uczył się zarządzania w czasach, gdzie bezrobocie sięgało 20%, pracowników można było zmieniać jak rękawiczki, a za główny motywator stosowano werbalny przymus. W obecnych czasach się to już nie sprawdza. Efekt - dobrzy pracownicy traktują pracę w firmie "ma przeczekanie", w kluczowych działach firmy ciągła rotacja, a pracowników na wiele stanowisk uzupełnia się z łapanki. W mojej ocenie firma bez perspektyw, dobra do zdobycia doświadczenia zaraz po studiach.

Pomocna?
Tak21Nie
Zgłoś
nowy
@Malta

Czy tak samo jest w dziale eksportu? Aktualnie szukają specjalisty ds eksportu. Zwolnili kogoś, sam odszedł, czy może rozwijają dział i zwiększają tam zatrudnienie. Czy to duży dział, bardziej handlowy czy praca jako inżynier ds produktu i bardziej liczy się doradztwo produktowe? Jakie zarobki, praca stacjonarna czy wyjazdowa, jakie cele sprzedażowe, atmosfera, godziny pracy, szkolenia?

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
victorinox
@Malta

absolutna racja i to sie poglebia w kazdym nimal dziale

Pomocna?
Tak8Nie1
Zgłoś
Ranking
  1. GoWork.pl 3 115 175
  2. olx.pl 2 736 098
  3. pracuj.pl 2 718 511
  4. linkedin.com 2 689 259
były pracownik

Stanowczo ODRADZAM współpracę z tą firmą. Na początku wszyscy są zadowoleni z pracy proponują podpisanie umowy o pracę, a po podpisaniu (obojętnie czy na czas określony czy nieokreślony) można oczekiwać wypowiedzenia umowy z dnia na dzień i to się tyczy wszystkich pracowników, od fizycznych po dyrektora. Firma kompletnie nie szanuje ludzi dlatego pracują tam głównie Ukraińcy albo więźniowie. Wynagrodzenie niskie a do tego niepewność zatrudnienia, od środka widać ze komuna nadal trwa i to w najlepsze.

Pomocna?
Tak9Nie
Zgłoś
Administrator

Obecnie coś dzieje się w firmie Hydro-Vacuum S.A. w miejscowości Grudziądz? Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem na temat pracy? Czekamy na nowe wieści odnośnie Hydro-Vacuum S.A., napiszcie co u nich słychać!

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw opinię o Hydro-Vacuum S.A. - Grudziądz

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Hydro-Vacuum S.A.