counter
1 1 21 5 1
Paweł

Hej! Czy warto skladac cv do tej firmy ? Jest to stała praca ? Szukam czegoś na stałe, gdzie będę mógł się rozwijać

TakNie25
Ariel

Aha i te negatywne opinie piszą osoby które zostały zwolnione za chlanie w miejscu pracy za przychodzenie na takim kacu ze na km czuć i za kradzieże więc co się dziwić.

TakNie8
Szymon Nowy wpis
Kandydat

czesc chce aplikowac na spawacza czy ktos sie orientuje jak wyplata czy sa jakies premie i mozna sie rozwinac przeprowadzilem sie do grudziadza i szukam pracy a oni powiedzieli ze rozwaza jak wysle cv dziena na odpowiedz

TakNie3
Paulina Nowy wpis
@Szymon

Ja niestety nie jestem w stanie Ci napisać, jakie są zarobki na stanowisku spawacza w Hydro-Vacuum, ale może ktoś inny coś nam powie na ten temat. A mógłbyś napisać, na jakie zarobki liczysz? Od Twojej opinii minęło trochę czasu, więc jeżeli sam dowiedziałeś się czegoś więcej, to napisz koniecznie, będę bardzo wdzięczna. Pozdrawiam.

TakNie
Ewelina Nowy wpis

@Ariel a w firmie istnieje problem z alkholem?

Tak1Nie

TakNie8
Pracownik Nowy wpis
@Ariel

Czytając Twoje wpisy zastanawiam się na jakim stanowisku możesz pracować ? Dla mnie jesteś kompletnym analfabetą i nie afiszuj się z tym, że pracujesz w HV, bo przynosisz wstyd firmie.

Tak5Nie2

Obecnie coś dzieje się w firmie Hydro-Vacuum S.A. w miejscowości Grudziądz? Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem na temat pracy? Czekamy na nowe wieści odnośnie Hydro-Vacuum S.A., napiszcie co u nich słychać!

Tak2Nie1

@Administrator

Pracuje w tej firmie parę lat i nie narzekam. Nie jestem emerytem ani rencistem jestem młodym człowiekiem a ten kto pisze negatywne opinie to poprostu nie potrafią pracować tylko chcieli by siedzieć na (usunięte przez administratora) pić kawkę i palić papieroski a jak im się każe coś zrobić to wielkie pretensje to po (usunięte przez administratora) się przyjmują? Żeby siedzieć? To (usunięte przez administratora) do biura niech idą. To jest taka branża a nie inna to skoro się decydujesz tam na pracę to pracuj a nie puerdz w stołek!!!!!

TakNie5

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Janek

@leonidas ale to na start żeby coś się nauczyć, złapać doświadczenie to fajna praca?

TakNie1
Wkurzony

Kupujesz nową pompę za tyle pieniędzy a pompa psuje ci się po dwóch tygodniach a jak chcesz ją oddać do naprawy na gwarancji to przyjmują ci pompę z łaską do naprawy i trzymają ci miesiąc czasu, widzę że to już nie są te pompy które były kiedyś, kompletna porażka zastanówcie się jak podchodzicie do indywidualnych klientów bo macie ich gdzieś.

Tak15Nie
Paweł

TakNie25
leonidas
@Paweł

nie rozwiniesz sie. mlodzi odchodza jak sie czegos naucza. zostaja emeryci...

Tak26Nie
Szopen
@Paweł

nie, nie warto

Tak15Nie
Paulina
@Szopen

Fajnie, że włączyłeś się do dyskusji, ale Twoja odpowiedź jest ogólnikowa. Brak w niej jakichkolwiek konkretów. Hydro-Vacuum szuka na ten moment między innymi Operatora CNC, Metrologa, Mistrza obróbki skrawaniem oraz Pracownika działu serwisu: http://www.hydro-vacuum.com.pl/html/praca.html Dlaczego właściwie nie polecasz nam tego pracodawcy? Brak rozwoju czy słabe zarobki?

TakNie6
Dziwny

Byłem w tej firmie.Rzeczywiście czas zatrzymał się w latach 80.Kadrowe opryskliwe,mają poczucie wyższości,ale czasy się zmieniają i nie mogą się z tym pogodzić. Szkoda czasu.Nie polecam.

Tak20Nie
Witek

Firma ma świetne opinie i dziwię się, że niektórzy tak napisali!!

TakNie41
Samson
@Witek

przejdz sie przez warsztat......

Tak27Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 479 dni.

Co wchodzi w socjal Hydro-Vacuum S.A.?

TakNie6
Malta

Firma działająca trochę jakby czas zatrzymał się w latach 80-tych. Zarząd nie pracuje aby osiągnąć zysk, ale aby firma nie przynosiła strat. Biorąc pod uwagę że zarząd stanowią właściciele kilkudziesięciu % akcji - dla mnie dziwne. Płace jak na warunki Grudziądza poniżej średniej, w większości zespoły stanowią pracownicy którym zależy głównie na dotrzymaniu do emerytury, albo tacy pogodzili się z tym że tak już jest. Ambitni i zdolni po zdobyciu doświadczenia lądują w firmach w okolicy, które płacą znacznie lepiej, mają poczucie misji i są dobrze zarządzane. Niestety obecny zarząd firmy uczył się zarządzania w czasach, gdzie bezrobocie sięgało 20%, pracowników można było zmieniać jak rękawiczki, a za główny motywator stosowano werbalny przymus. W obecnych czasach się to już nie sprawdza. Efekt - dobrzy pracownicy traktują pracę w firmie "ma przeczekanie", w kluczowych działach firmy ciągła rotacja, a pracowników na wiele stanowisk uzupełnia się z łapanki. W mojej ocenie firma bez perspektyw, dobra do zdobycia doświadczenia zaraz po studiach.

Tak34Nie
nowy
@Malta

Czy tak samo jest w dziale eksportu? Aktualnie szukają specjalisty ds eksportu. Zwolnili kogoś, sam odszedł, czy może rozwijają dział i zwiększają tam zatrudnienie. Czy to duży dział, bardziej handlowy czy praca jako inżynier ds produktu i bardziej liczy się doradztwo produktowe? Jakie zarobki, praca stacjonarna czy wyjazdowa, jakie cele sprzedażowe, atmosfera, godziny pracy, szkolenia?

Tak9Nie1

victorinox
@Malta

absolutna racja i to sie poglebia w kazdym nimal dziale

Tak14Nie1
były pracownik

Stanowczo ODRADZAM współpracę z tą firmą. Na początku wszyscy są zadowoleni z pracy proponują podpisanie umowy o pracę, a po podpisaniu (obojętnie czy na czas określony czy nieokreślony) można oczekiwać wypowiedzenia umowy z dnia na dzień i to się tyczy wszystkich pracowników, od fizycznych po dyrektora. Firma kompletnie nie szanuje ludzi dlatego pracują tam głównie Ukraińcy albo więźniowie. Wynagrodzenie niskie a do tego niepewność zatrudnienia, od środka widać ze komuna nadal trwa i to w najlepsze.

Tak18Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Hydro-Vacuum S.A. - Grudziądz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad