Opinie o spokey.pl - Spokey sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Spokey Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Spokey Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja sprzętu sportowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spokey Sp. z o.o. w Katowice

Merci

Jakie umowy są proponowane pracownikom Spokey? Nie ukrywam, że jest to dla mnie dość ważna kwestia.

kan
@Merci

a co ma oferowac? ani martes, ani 4f to nie jest. firma-widmo, kwestia 2 lat do zamkniecia biznesu. nawet zagraniczne studia nic nie daja(usunięte przez administratora)

Kodo

Aha czyli jak ktoś przychodzi i jest nastawiony prosto na pracę na b2b to jak najbardziej jest taka opcja, świetnie :D

Pracownica
@kan

Firma widmo??? 16 lat na rynku to widmo? Zmiana siedziby na nowocześniejszą, budowanie nowych zespołów - to jest firma widmo? Czy może jesteś z konkurencji, że piszesz takie głupoty?

kan
@Pracownica

@pracownica, pochwal sie ile was tam pracuje, skoro sie rozwijacie. z tego co wiem, lokal na Rozdzienskiego jest znacznie mniejszy, niz kompleks na (usunięte przez administratora), ktory od 4 lat nie moze sie sprzedac. Cena zaporowa, jak ego mlodego. Kiedys byly eventy, ambasadorzy, Easy mialo handlowcow. A teraz cisza, zadnych sklepow w galeriach handlowych, ale co sie dziwic jak kazdy wie, ze produkty to slabej jakosci tani azjata ze stemplem slaskiej spolki. Macie renome Manty z branzy elektronicznej.

Manuka
@kan

Rozwijać może się nawet firma jednoosobowa, liczba pracowników nie jest wskaźnikiem

Baczko

Czy ktoś mógłby powiedzieć jak wygląda kwestia zarobków w dziale handlowym?

odp
@Baczko

Nie da się określić jednoznacznie zarobków dla dzialu handlowego, bo są one uzależnione od różnych czynników jak np. ilość sprzedaży i który to konkretnie dział w tym handlowym

odp

Skąd Ty to możesz wiedzieć jako niby klient to po pierwsze? A to że ktoś pyta i odpisuje to chyba jeszcze nic złego, w końcu po coś ten portal jest, jak se czasem tu wejdę to odpowiem jak znam odpowiedź czy to aby nie jest logiczne? Czy w Twoim rozumowaniu nie ma miejsca na logikę?

Sejo
@odp

Czekaj, to w dziale handlowym jest więcej "działów"? Jak?

Osho
@Sejo

wydaje mi się, że to był niefortunny skrót myślowy

Pracownica

Uciekli, czy może zwolnili się Ci, którym nie spodobały się zmiany na lepsze, bo jak komuś było wygodnie, to nie chciało mu się zmieniać. I dzięki temu Spokey ma się coraz lepiej.

Neo
@Pracownica

Zwolnili najlepszych ludzi przed końcem roku aby wykazać się cyfrą. (usunięte przez administratora)Kiedyś była to super firma. (usunięte przez administratora)

Jowita

firma ma tylko jeden oddział czy są jakoś rozmieszczone po Polsce?

hehe
@Jowita

"cos" bylo w czechach i wegrzech, ale znacznie sie skurczyli jeszcze przed covid. nie wykluczone ze export padl i zjadly koszty, lokalnie rowniez nie za slodko. byl kiedys sklep online: republika sportu, kilkunastu handlowcow rejonowych, i juz nie ma. Z 15% oferty sklepow martes bylo ich brandem. wczoraj bylem w galerii wszedlem z ciekawosci, zmietli ich z Martensa, zostalo z 3% asortymentu sklepu, reszte " rynku" na polkach przejela Iquana i marka wlasna Martes. Spokeyowe widzialem pileczki do ping ponga i JEDNA hulajnoge elektryczna, watpliwej jakosci, zadnych plecakow i jakas drobnice jeszcze ze starym logo.

Tańczący z Chińczykami
@hehe

Czeszki są specyficzne - ale oddział skupiony na robocie. Złego słowa nie powiem. Dają z siebie dużo i warto z nimi współpracować.

Nowa
@hehe

Co za bzdury piszesz Jowita, takie wprowadzanie w błąd to pomówienia, powinno być chyba jakoś karane. Pracuję w Spokey od kilku miesięcy, więc powiem jak to wygląda z mojej perspektywy. Co zrobił COVID w Spokey? Zwiększył sprzedaż, co jest naturalne, skoro ludziom zamknęli siłownie i kluby fitness, a ci chcą ćwiczyć dalej. Mamy oddział w Czechach, handlowcy i marketing. Partnerów na Węgrzech, Chorwacji, Grecji, Holandii. Praca jest bardzo dynamiczna, wymagająca elastyczności i kreatywności. Złego słowa nie powiem po tych kilku miesiącach. A sklep online ma się super, zapraszam na www.sklep.spokey.pl. Republika sportu już dawno nie działa, więc Jowita to pokazuje jak nieaktualne masz dane....

Czy jest szansa na praktyki?

Drop
@Tomek

jest szansa i to nawet w tym momencie do działu sprzedaży jeśli to Cię właśnie interesuje ;p

Drop

nie wiem o co ci chodzi, więc pozwolę sobie to zostawić bez większego komentarza

Bip
@Drop

Chodzi o to, że jest to przykład osoby, która nie byłaby sobą bez wtrącenia swoich 3 groszy do rozmowy, byle tylko coś dogadać i źle powiedzieć ;>

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Spokey Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Specjalista ds. Marketingu? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Jakie są opcje premii i dodatków w Spokey?

hehe

jakieś tam opcje zawsze są jak to w każdej firmie teraz :D

@hehe

No to właśnie moje pytanie dotyczyło tego jakie są te opcje.. czego nie zrozumiałeś

Odp

Są premie uznaniowe.

@Odp

A no właśnie właśnie, dzięki w takim razie

dok

Jak wygląda praca w dziale obsługi klienta?

Oko
@dok

tzn co konkretnie Cię interesuje? Jaka atmosfera czy jakie obowiązki czy co ;p doprecyzuj to może będę w stanie coś powiedzieć

dok
@Oko

Najchętniej pod każdym względem. Zarówno atmosfera, organizacja pracy, obowiązki (chociaż te jestem w stanie wywnioskować)

Oko
@dok

atmosfera jest w porządku z tego co mi wiadomo i co tam mówią ogólnie w firmie, nie słyszałem żadnych zażaleń

Lemur
@Oko

No a ta organizacja pracy i obowiązki? bo sam też jestem ciekaw

Chester

jak długo trwa rekrutacja do firmy? dużo tych wszystkich etapów, czy nawet nie?

@Chester

Na stronie masz to wszystko graficznie przedstawione, polecam zaglądnąć ;)

@Jelon

a faktycznie. dziękuję. a macie jakieś wskazówki odnośnie tego jak najlepiej przygotować się do rozmowy?

@Chester

Ciężko podać konkrety. Najpierw to wypadałoby poznać stanowisko, na które aplikujesz.

@Jelon

już nieważne. nie ma rekrutacji na stanowisko, w które celowałem ;)

@Chester

Oh, no cóż. Problem rozwiązał się sam.

Pytanko

Jakie działy konkretnie są w firmie Spokey? Zastanawiam się czy jest jakiś dział, który by mnie interesował i pokrywał się z moim wykształceniem i doświadczeniem, stąd to pytanie.

@Pytanko

To może inaczej - jakie masz wykształcenie i doświadczenie?

@Songo

Eee..myślałem, że rozmawiamy o firmie, a nie o mnie. Przecież nikogo nie interesuje moje życie zawodowe

@Pytanko

Pod kątem zatrudnienia interesuje. Wtedy faktycznie będzie się w stanie dostosować dział, do którego byś pasował. Nie pytam dlatego, żeby być wścibski, ale dlatego, żeby lepiej odpowiedzieć na Twoje pytanie :) Tak po prostu będzie prościej, niż gdyby ktoś miał wypisywać Ci wszystkie działy.

@Songo

No w porządku. Ukończyłem studia z zarządzania i marketingu (także internetowego) więc interesuje mnie właśnie taka sprzedaż głównie internetowa.

@Pytanko

No to w tej kwestii - jest dział marketingu oczywiście i dział e-commerce, myślę że te dwa mogłyby Ci podpasować

@Songo

Dzięki. Będę zatem robił rozeznanie w kwestii rekrutacji.

@Pytanko

aktualnie to są chyba tylko na staże i praktyki rekrutacje, chyba że to Ci odpowiada bo jest akurat na stażyste do działu e commerce

@informator

Nie mam doświadczenia w tym zakresie, jedynie wykształcenie w tym kierunku, więc staż nigdy nie zawadzi. Dzięki za cynk.

@Pytanko

no a po stażu zawsze można liczyć na jakieś zatrudnienie jak się sprawdzisz ;> powodzenia życzę

ciekaw
@informator

to częsta praktyka? że zatrudniają po stażu?

@ciekaw

raczej tak, jeżeli faktycznie stażysta wykazał się na tyle, że firmie będzie na rękę przyjąć go na etat

Kolo
@ciekaw

jak najbardziej możliwa do realizacji a były takie przypadki jak najbardziej

ciekaw
@Kolo

to świetnie, w takim razie bardzo wam dziękuję za informacje dość pozytywną :)

Kuba

Witam chciałbym dowiedzieć się jak wygląda praca na magazynie? Jakie zarobki?

Merci
@Kuba

No wygląda jak typowa praca na magazynie, musisz doprecyzować pytanie, bo nie wiem za bardzo jak na nie odpowiedzieć, ja no albo ktoś inny

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Spokey Sp. z o.o.?

Anima

Raczej bez większych zawirowań, rzekłabym. Jesteśmy tylko ludźmi, więc jest różnie, ale jest w porządku.

Zenko
@Anima

no podpisuje się pod tym, jak dla mnie bardzo spoko nie miałem nigdy żadnych nieprzyjemności

Julian

Gdzie najczęściej pojawiają się oferty rekrutacyjne do firmy?

@Julian

Najczęściej nasze oferty pracy znajdują się na portalu Pracuj.pl, zachęcamy również do śledzenia naszego profilu na portalu LinkedIn, gdzie również są umieszczane informację o prowadzonych przez nas rekrutacjach, a także o naszej działalności i firmie.

Odyn
@Julian

Na swojej stronie aktualizują oferty pracy i mają też profil na pracuj ;p

Julian
@Odyn

Okej, czyli standardowo raczej czuwać na stronie pracuj pl tam najlepiej i najwygodniej :) dziękuję

Jak kształtują się godziny pracy w Spokey?

Godziny pracy są w centrali elastyczne zaczynamy między 7.30 a 9.00, jedynie na magazynie są stałe godziny pracy 8.00-16.00.

@Spokey Sp. z o.o.

Bardziej chodziło mi właśnie o magazyn, bo to leży w kręgu moich zainteresowań dzięki

Jaki dress code obowiązuje w Spokey Sp. z o.o.?

o_jej

faceci mogą jak chcą. My w koordynacji musimy ładnie i elegancko. To nasza największa zaleta w rozmowach z uwielbionymi klientami :)

Wow
@o_jej

Od kiedy macie videotelefony??? :)

@
@o_jej

Nigdy dress code nie było, kto wypisuje takie bzdury?!

Cooonnan
@o_jej

To koordynacja zaczęła coś robić? Hehehe wesoło(usunięte przez administratora)

B.K
@Cooonnan

No, kiedyś to koordynacja nic nie musiała robić, wystarczy że se człowiek na piękne dziewczyny popatrzył........

Odp

Drescode raki dres zamszowy za swoje-:)

Marti

Pracowałem w tej firmie 10 lat jako RMS. Zostałem zwolniony z dnia na dzień mimo iż byłem w pierwszej trójce najlepszych RMS - ów. To była najlepsza firma w jakiej pracowałem. Chętnie bym tu wrócił.

@Marti

To ludzie tworzą firmę i są jej największym jej kapitałem. Jest wiele osób, których zwolnienie ze Spokeya było bardzo dużym błędem. Czasami było tak,że nie przepadałam za daną osobą( pewnie ona za mną też nie). Natomiast zawsze miałam cywilną odwagę głośno powiedzieć " Nie przepadałam za tą osobą , ale to ogromna strata dla Spokeya". Jednak ktoś podpowiadał i to nie jedna osoba ,żeby takie konkretne zwolnienia miały miejsca i w ten sposób działał na szkodę Firmy. Co kierowało tymi osobami, jakie były tego powody- na to każdy powinien odpowiedzieć sobie sam.

@Maria

Ja działem na szkodę firmy? Poświęciłem tej firmie 10 lat życia. Traktowałem ta firmę jak swoją. Bardzo mi przykro, że tak mnie Pani postrzega.

@Marti

Pani Mario chętnie do Was wrócę.

@Marti

??? Nie rozumiem. Może trochę napisałam chaotycznie. Ale chodziło mi zupełnie o coś odwrotnego. Osobami działającymi na niekorzyść firmy były te osoby , które podpowiadały zwolnienia w szczególności dobrych pracowników z dużym potencjałem i doświadczeniem zawodowym, często unikalną wiedzą. Przy czym za tym nie szedł realny pomysł na usprawnienie i podniesienie efektywności działania Firmy . Dlaczego tak się działo jeszcze raz powtarzam każdy powinien odpowiedzieć sobie sam. Przy czym jest to moja osobista ocena a ja nie jestem żadnym autorytetem.

@Maria

To ja źle zrozumiałem Pani opinie przepraszam. To było najlepsze 10 lat w mojej karierze zawodowej. Szkoda, że nie ma przyjęć do Spokey-a. Bardzo chętnie bym wrócił .

@Marti

Marcin nie chodziło o Ciebie ale miejze trochę honoru chłopie. . P Mario jakim cudem tak można stracić kontrolę? No jakim. To skrajna głupota.

Marti

Pani Mario. To najlepsza firma w jakiej pracowałem od 10 lat.

@Eli

Spokey to super firma. Nigdy się nie poczekalem na jej winiki. Pani Maria ma rację. Nie ma co dyskutować z hejterami tej firmy.

@Marti

Dziecko ja tu nikogo nie hejtuje, bo mam w sumie podobne zdanie, firma była ok. Jak nigdzie indziej nie pracowałeś to nie masz porównania więc nie bucz.(usunięte przez administratora) Weź się ogarnij chłopie. To nie wypada. P Mario nie wiem czy komuś się pani naraziła. To pani sprawa. Winny się tłumaczy. Czy to miejsce jest dobrym miejscem na pisanie takich rzeczy ? Nie jest.

Maria

A jednak mam rację Spokey to niezwykła firma - skoro wywołuje tyle emocji. Nie rozumiem dlaczego właściciel firmy powinien zdradzać tajemnice handlowe i dyskutować z bliżej nieznanymi anonimowymi osobami?

Borowik
@Maria

Może dlatego, że źle traktują ludzi? Jeśli ludźmi targaja emocje, to chyba coś w tym musi być - pozytywne opinie są zdecydowanie promilem.

@Borowik

Obecnie rynek pracy należny do pracownika i zawsze można zmienić pracodawcę. Spokey zawsze przestrzegał praw pracowniczych Natomiast te cogodzinne kawki trwające po pół godziny były naprawdę wkurzajace i mało którego pracodawcę na to stać. Było to również nie fair wobec pracowników. Acha do tego trzeba dodać przerwy na papierosa , a właściwie kilka papierosów . Czyżby na tym polegało to zle traktowanie? Aaa no i jeszcze obiadek...

@Maria

Pani Marysiu po co ta hipokryzja, pani też siedziała za zamknietymi drzwiami całe dnie i przecież nie po to by omawiać "Co miał na myśli ustawodawca"

ola
@Maria

za nadgodziny ? kiedys komus zaplacili ?

@Maria

Oj Pani Marto. Pamiętam czasy kiedy RMSom dawało się wypowiedzenia łapuac ich w trasie. Jeżeli to są standardy to chyba wewnętrzne, bo przyznam sporo tam trzeba było naprawiać, chociaż znam i gorsze firmy , gdyż ogólnie te oceniam pozytywnie. Jednak trochę skruchy by się przydało. Co do reszty, to nikt tu wam wzrostów i spadków pisał nie będzie.(usunięte przez administratora) Szkoda, ze potem poszło to w druga stronę. Możecie to jeszcze zmienić

@Ewa

Akurat prawo podatkowe i gospodarcze to moja specjalności i praktycznie nie było umowy, którą bym nie opiniowala po konsultacji z główną księgową. A hipokryzja byłoby teraz narzekać.

@Ewa

Pani"Ewo" A może Pani uważa, że przy tak szybko zmieniającym się prawie podatkowym i wielorodnosci zdarzeń gospodarczych nie było co omawiać? A trzeba pamiętać, że takie omawianie było poprzedzone wielogodzinnymi analizami prawa . To można jeszcze mi zarzucić, że nic nie robiła tylko czytała.

@Maria

Szklane drzwi to słaba izolacja dźwiękową :)

@Ewa

A może Pani/Pan się przedstawi? Jeżeli mam nadal dyskutować w sposób merytoryczny i oparty na faktach chciałabym wiedzieć z kim rozmawiam? Skoro ma Pani /Pan coś mi do zarzucenia to proszę mieć odwagę i się przedstawić. Wtedy i ja może będę mogła coś ciekawego o Pani/Panu opowiedzieć, a poza tym tak jest uczciwie. A teraz do wszystkich: głównym powodem dla którego zabrałam głos było przerwanie fali hejtu , który tutaj wylewał się na Firmę Spokey. Chciałam zwrócić uwagę na to ,że prawda zawsze leży po środku (to jak przy rozwodzie). Wszystko co napisałam jest zgodne z prawdą i moimi przekonaniami. Przy czym nie mam nic do ugrania , ponieważ z przyczyn losowych nie mogę pracować ani w Spokeyu , ani gdziekolwiek indziej. A teraz do głównego "Prowodyra" tych pyskówek i tego hejtu. Czy pochwalił się Pan swoim kolegom, których Pan szczuje na Spokeya jak dużą otrzymał Pan odprawę od Firmy Spokey i na jak dobrych warunkach został Pan zwolniony? Pozdrawiam wszystkich obecnych i byłych Pracowników Firmy Spokey. Trzymam za Firmę i za Was kciuki. Szkoda życia i zdrowia na taką nienawiść.

@Ewa

A Pani/Panu radzę w nowej pracy bardziej skupić się na wykonywaniu swoich obowiązków, niż na podsluchiwaniu bo może skończyć się jak w Spokey- zwolnieniem.

@Borowik

To była fajna forma Mieli braki w podstawach w zarządzaniu, co ja pracująca w sieciach widziałam. m.in. to była nieumiejętność dawania wypowiedzen , karania, motywowania ale ogólnie firma fajna. Posypała się przez no cóż , ale skrajne braki kontroli nowych właścicieli. A Obyście wyciągnęli konsekwencje. Był moment, że logo tej firmy każdy znal, dzięki reklamie z Koleckim. Był moment, że to szło naprawdę do przodu. Była też dobra kasa przy niewielkim w sumie wkładzie, bo pracowałam ciężej. (usunięte przez administratora), zwolnili Cię po 10 latach A Ty tu żebrasz o robote? (usunięte przez administratora)

@Maria

Prawda w rozwodzie lezy posrodku? Nieee.

@Jaa

Faktycznie pośrodku nie po środku. Jeszcze w jednym miejscu napisałam nie z przymiotnikiem oddzielnie a powinno być razem :) Sorry.

Blondzia

Poznałam wiele fantastycznych osób ????Bardzo się zżyłam z nimi i klientami którzy niestety przy zamówieniach nie otrzymywali towaru z uwagi na jego brak ???? Jakość jest super ! Dostępność ???? Super firma , super towar ????

Rozmowe kwalifikacyjna konkretna niestety pomimo zapewnień ze będzie informacja o wyniku rekrutacji nikt nie raczył poinformować i tutaj zaczyna się pytania retoryczne dlaczego kandydaci zapraszani na rozmowe nie sa traktowani z szacunkiem... przecież taka zasada powinna być wpisana w etyke pracodawcow. Bo moze być sytuacja ze w trakcie następnego naboru warto wrócić do kandydatow... tak robi sie w innych cywilizowanych krajach... u nas niestety rozmowa usmiech i niedotrzymywanie zobowiązań . Wiec rozczarowanie a szkoda bo fimra konkretna i przyjazna...

Maria

Spokey to najlepsza firma w jakiej pracowałam i myślę,że wielu pracowników obecnych jak i byłych myśli podobnie. Stąd tyle emocji i dyskusji. Właściciele Spokeya na pewno chcieli dla Firmy jak najlepiej. Szkoda tylko,że bardzo często na rynku pracy występują " Zawodowi Dyrektorzy" , którzy podejmują się zarządzania Firmami za bardzo duże pieniądze nie mając żadnego pomysłu ani wiedzy . Taki " Zawodowy Dyrektor" nie potrzebnie traci czas i zasoby Firmy - szczególnie jest to niebezpieczne gdy Firma przechodzi trudniejsze momenty. Moja opinia nie dotyczy obecne zarządu czyli Pana Piotra i Pana Janka. Trzymam za Spokeya kciuki.

@Maria

Jeżeli to o pani(usunięte przez administratora) to pozdrawiam, życzę powodzenia z firmą i z doborem kadry. Nie warto i nie można wierzyć ludziom bezgranicznie.

Lebo
@Maria

Jeśli było tak dobrze to czemu Cie tam nie ma? Pięknie zapakowane (usunięte przez administratora) , bez szans na przetrwanie na rynku.

@Lebo

Z przyczyn leżących po mojej stronie(osobistych).

Maria

Nie mobbing, a powody leżące po mojej stronie losowe.Pisalam o tym wcześniej.

Długo zastanawiałem się czy napisać tutaj opinię i chyba przyszedł czas na mnie. Atmosfera w firmie jest koszmarna. (usunięte przez administratora)Wypłaty wypłacane na ostatnią chwilę. Żadnych gratyfikacji, pakietów, wyjazdów integracyjnych. Wymagania wyssane z palca każdy robi wszystko. Brak przepływu informacji. (usunięte przez administratora)Produkty oferowane najtańsza możliwa chińszczyzna. To aż strach brać do ręki. Nikt z nikim nie rozmawia. Jak próbujesz uzyskać informacje zapomnij. Wiele pracy jest robionych bezsensownie na już. Prezes zna się na wszystkim od poprawności parzenia kawy, po sprawy importu czy sprzedaży - patrz wtyka nos w działki na których się w ogóle nie zna. Planowane działania - totalny brak - wieczny chaos. Wynagrodzenia non stop obcinane - człowiek zarabia z roku na rok mniej. Więc o podwyżkach można pomarzyć. Nie polecam, odradzam - szukam innej pracy.

Iza
@pracownik

Dobrze, że ostatecznie jednak zdecydowałeś się na pozostawienie tu opinii. Nawet nie wiesz, jak ona mi pomogła. Wspomniałeś, iż w Spokey raczej nie można liczyć na żadne gratyfikacje, pakiet oraz na wyjazdy integracyjne. A co z ubezpieczeniem zdrowotnym - jest ono zapewnione?

Pzl
@pracownik

A doszły w ostatnim czasie nowe osoby zarządzające w dziale sprzedaży? Planują jakieś zmiany lub rozwój?

@Pzl

To trzeba ich pytać. Nie sądzę. Nawet jeśli mają plany to prezes bardzo mocno wybije im to z głowy.

@Iza

Tylko to co jest przez państwo wymagane, żadnych dodatkowych możliwości.

Gocha
@pracownik

Cały Dział handlowy, który uciekł w ubiegłym roku wygrał los na loterii

Iza
@pracownik

W takim razie to wielka szkoda. Ale byłabym ciekawa jeszcze jednej rzeczy. Chodzi mi mianowicie o to, czy w Spokey można liczyć na dostęp do szkoleń branżowych (zarówno tych wewnętrznych, jak i zewnętrznych). Powiesz mi coś o tej kwestii?

Pilot
@Gocha

Ale z tego co słyszałem to handlowcy pracują w terenie bez zmian? To nowe osoby?

Tralala
@Pilot

A ilu zostało tych handlowców że wszystkich ? 4? Na Polskę. Może 5. Tak zostali starzy. Ci którzy się boją.

Luśka
@Iza

Jest pakiet ubezpieczenia. Ale opłata za niego jest potrącenia z wypłaty.

Ajwar

Został jeden człowiek, ale na stanowisku nie mającym wpływu na działanie handlowe

Zostaw merytoryczną opinię o Spokey Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Spokey Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Spokey Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spokey Sp. z o.o.?

Spokey Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 587 ocen.

Spokey Sp. z o.o.