Advance Personnel

Crewe

Opinie o Advance Personnel

Agnieszka

Jak oceniacie pracę w Advance Personnel? Spełniła Wasze oczekiwania?

M

Atmosfera w Advance Personnel jest bardzo bardzo dobra, no co mam Ci powiedzieć @sar ja uważam, ze jest nawet lepszą niż kiedykolwiek, w tym momencie jest najlepszy czas w branży na takie rzeczy, więc polecam próbować się tutaj dostać jakoś szybko no

bielik

Advance Personnel jest polsko-angielską spółką. Są typową dosyć agencją pracy , która swoim pracownikom proponuje chociażby: - Nieodpłatną pomoc, - Zakwaterowanie po atrakcyjnych cenach, - Umowę o pracę podpisywaną jeszcze w kraju, - Przygotowują osoby do rozmowy z pracodawcą, Także kompletnie przygotowują pracownika do wyjazdu

pawełek

mi się wydaje, że warunki pracy są ogólnie dobre i tak naprawdę można spokojnie pracować, zależy też od Twojego stanowiska co tak naprawdę robisz i czy nie przeszkadza Ci hałas, nie wiem jakieś rozmowy czy open spece? to zależy od człowieka bardziej mi się wydaje, a nie od tego jak cała firma działa jednak.

JACEK

Witam emigrantów ze wschodniej Europy.Pracowałem i mieszkałem w Crewe 3 lata,oczywiście jak większość z Was przez stary ADWANCE.Od pierwszych dni mojego pobytu wysłali mnie do serów o nazwie Joseph Heler.Moje pierwsze dni były bardzo (usunięte przez administratora),wieczne wyśmiewanie się z nas ,czyli Polaków.Mijały dni i tygodnie aż przyszedł czas gdzie wszystko miałem w (usunięte przez administratora).Harowałem jak wół aż w końcu przyszedł menadżer i powiedział JUTRO MAM WOLNE Do agencji pracy nie mam pretensji,wręcz przeciwnie.Przez 3 lata tylko 2 razy miałem małe nieporozumienie.

Lalka

Mowiac szczerze nikomu nie zycze pracy przez ta agencje ! mozna tam stracic zdrowie i nerwy .

mieciu - 2009-11-22 19:16:57 Ja akurat nie mam takiego problemu z agencjami pracy bo ja pracuje w komendzie Głównej w Londynie jako pracownik cywilny i bardzo dobrze zarabiam a mianowicie 30000 tysiency funtuw rocznie na stanowisku szefa informatoruw policyjnych (usunięte przez administratora)br/> Ciekawa jestem w jakim języku tam sie porozumiewasz, bo nawet swojego ojczystego nie znasz hahhahh

Joanna
@anonim 07.06.2011 23:23

I co takis Pan super i w Polsce braklo miejsca dla Pana?

Joanna
@anonim 07.06.2011 23:23

I co takis Pan super i w Polsce braklo miejsca dla Pana?

lp

ortografia- masakra ,lepiej nie kompromituj sie

norbert

hmm akurat poszukuje pracy moze ktos powie ile i komu dac to ulatwi mi znalezienie pracy

KTOŚ

Masz całkowitą rację.Naszych coraz mniej widać w pracy,a za to Słowaków ,Cyganów i innych ciapatych jest w bród.Jaka to przyczyna?Ano taka że oni płacą za robotę-wiem od Słowaka,który jeżdzi do piekarni;10 funtów za dniówkę,za miesiąc 2 stówy.I takim sposobem iinni pracy nie maja i po 2 tyg.A lalunie dodatek do pensyjki mają.(usunięte przez administratora)

katarin

Noi tu sienie zgodze bo nawet polki znajace jezykangielski (usunięte przez administratora)jak fizole i nikt nie daje nawet propozycji lepszej pracy, a jakim prawem pracuje tam tylu cyganow skoro na bank niezdali testow jezykowych ja tego niepojmuje zatrudniaja jakis dziadow zamiast ludzi ktorym zalezy na pracy ale slyszalem od jednego slowaka ze chodzi do pracy cala jego rodzina bo placa avance zeby miec prace i czy to jest fairplay??

mieciu

łysy

Masz racje polacy i polki bez wykształcenia mieszkajonce w polskim gettcie i wynajmujonce nory za 55 funtuw tygodniowo mogom jedynie pracowac przez Advance biegajonc z mopem za 5 funtuw 87 pensuw bo do niczego innego sie nadajom z powodu brakuw w swoim wykształceniu(usunięte przez administratora)

były - 2009-08-27 21:18:44 beznadziejna firma , (usunięte przez administratora) , doili na wszystkim , w dokumentach podali inne opłaty niż były w rzeczywistości ( zaniżone ) , kolegę okradli na 70 funtów opłaty za załatwienie prawa pobytu ( ja się nie dałem , -uciekłem po miesiącu ) (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Advance Personnel - Crewe

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Advance Personnel