MPRC

Crewe

Opinie o MPRC

szpino

na pewno trzeba wykazać się znajomością branży @alan oraz po prostu być spokojnym i sumiennie odpowiadać na pytania, pewnie pani z działu human resources :) poza tym zadbaj o dobrą prezencję i schludność

manski

też tam pracowałem , nawet narzędzi do pracy nie zapewniają , musisz ukraść innemu pracownikowi , nawet jak już ukradniesz , lub sobie kupisz na mieście , to nie ma gdzie ich trzymać lub schować , więc wkrótce tobie też ukradną , a niby anglia jest bardziej cywilizowana od polski

źyczliwy

wytrzymałem niecałe 2 miesiące . Za 6 funtów na godzinę wyjechałem poprzez gowork z polski a tam na miejscu byłem zatrudniony przez advancepersonnel , co do samego MPRC to firma jak każda , ale pośrednicy doili na wszystkim ( a obietnice składane w polsce nijak sie miały do rzeczywistości - inne komorne , kasa za dowóz do firmy , inna kaucja za mieszkanie , brak urlopu itp ), więc na miesiąc zostawało 2 tys zł w kieszeni , na utrzymanie rodziny w polsce . Bez sensu , w polsce zarabiam prawie dwa razy tyle i rodzinę mam na miejscu

Akord, ciśnienie na słupki, brak stabilności pracy

Słowa kojarzące się z MPRC (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w MPRC: Najbardziej nie podobało mi się w MPRC:

Zostaw opinię o MPRC - Crewe

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MPRC