Encore Ramada Hotel. Crewe (UK)

Crewe

Opinie o Encore Ramada Hotel. Crewe (UK)

Alan

Widzę, że stronę mają całkiem fajną, szkoda tylko, że nie uwzględnili zakładki Kariera/Praca. Jestem zainteresowany współpracą z nimi, ale niestety nigdzie nie widzę aktualnych ofert. Może ktoś, coś wie w tym temacie i może mi pomóc.

Mogła bym prosić o jakieś namiary do tego hotelu,nr telefonu czy maila żeby zapytać się o prace tam

Gianna

Słowa kojarzące się z Encore Ramada Hotel. Crewe (UK) solidna, profesjonalna, rozwojowa i wyczerpująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo dobre, poniewaz pracuje tam od dwoch miesiecy, a przeszlam przez szereg szkolen (bezpieczenstwo i higiena pracy, ochrona przed pozarem, pierwsza pomoc) Atmosfera i ludzie tam pracujący są w porzadku, tym bardziej ze pracuja tam Anglicy, Słowacy, Polacy oraz ludzie z Rumunii. Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Encore Ramada Hotel. Crewe (UK): szkolenia, fajny klimat i otoczenie. Najbardziej nie podobało mi się w Encore Ramada Hotel. Crewe (UK): jak narazie wszystko mi sie podoba, nie nazekam.

Zostaw opinię o Encore Ramada Hotel. Crewe (UK) - Crewe

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Encore Ramada Hotel. Crewe (UK)