PARAMEDIC

Krotoszyn

Opinie o PARAMEDIC

Agnieszka

@ahmed dlaczego tak uważasz? Czy możesz napisać nam więcej na ten temat? Uargumentuj swoją wypowiedź. Chętnie dowiemy się od Ciebie więcej. Czekamy na Twoją opinię.

miętusek

ahmed
@miętusek 14.05.2016 20:15
czy ktoś ma jakiekolwiek wieści czy ta firma istnieje i czy najdę ich stronę w internecie jakąkolwiek?...

gdzie istnieje chyba na papierze bo w rzeczywistosci jej nie ma

janośik

Czytam te wasze pierdoły o Paramedic . Było lepiej wziąć się do pracy a nie bumelować. Dziwie się że wam płacił Paramedic za te leserstwo na karetkach . Do wszystkich nowych co chcą się przyjąć do firmy nie czytajcie tych pomówień , dzwońcie bezpośrednio do firmy i rozmawiajcie . Powiem wam jedynie że w tej firmie niema miejsca na kłamczuchów,obiboków a tym bardziej słabeuszy .

Miksele

Podejrzewam, że ten, kto będzie chciał się wykazać w firmie to będzie miał do tego sposobność. Najistotniejsze jest tylko to aby się w ogóle do nich dostać. Możecie powiedzieć jakie są kryteria przyjęcia nowych ludzi do pracy, bo nie wiem czy warto się w jakiś sposób przygotowywać do podjęcia rozmowy i pracy.

byly pracownik

te firme to sobie odpusc lepiej w pogotowiu poszukaj lub w szpitalu na sorze a z tej pseudo firmy zrezygnuj bo z dlugami pujdziesz tak jak ja

Oddajcie nasza kasę!!!!!!

on

ale ciekawe że w ogóle istnieje bo pan [usunięte przez moderatora] powiedział że firmy nie ma.

Firma jak firma , uczciwa, wynagrodzenie na czas. wszystko ok

ŁO

Do dzis nie dostałem ani grosze !!![usunięte przez moderatora]

jaroslaw.kowaslski@gmail.com

Pracodawca uczciwy , wynagrodzenie wypłacane na czas , panuje batrdzo miła i fajna atmosfera w pracy,. Aż chce sie tam przychodzić do pracy.

Zostaw opinię o PARAMEDIC - Krotoszyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PARAMEDIC