Opinie o Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o. w Gorzyce

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o. w Gorzyce

Władziu

Jak to mawia dyrektor personalna zimoń,pieniądze się nie liczą zdrowie jest najważniejsze.przebudzicie się w końcu jak wam nie będzie miał kto pracować,ludzie zaczną się zwalniać.panie prezesie nikt tu nie będzie pracował za (usunięte przez administratora)osobiscie bardzo gorąco będę ludzi namawiał aby wypisali się ze związków to co się tam dzieje to jest kpina z ludzi.

Lustereczko
@Władziu

No jak będą nas cisnęli z terminami, jakością itd. to też trzeba odpowiadać, że termin, jakość itd. nie liczą się - zdrowie jest najważniejsze

Kndzio

Dlaczego usuwane są komentarze o kierownikach i liderach którzy się cały czas (usunięte przez administratora)a braki idą. Ludzie to widzą piszą o tym , ale kogoś boli , że wychodzi jak wygląda praca na tych taboretach

Co sądzisz o pracownikach, którzy nie chodzą na chorobowe? Podczas twojej nieobecności, twoje zadania są przesuwane na innego pracownika, który ma do wykonania własna pracę , Twoją i jeszcze jednego/dwóch cwaniaków na L4. A potem dostaje (usunięte przez administratora)i gorszą ocenę okresową za niedostatecznie dobrze wykonaną pracę na trzech stanowiskach. A tacy jak TY chodzą w blasku chwały - bo nigdy nic nie (usunięte przez administratora) i zawsze wyrobili się z robotą.

Szparga

A co? Byłeś na szparagach w Niemczech?

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Elektryk Utrzymania Ruchu.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Gorzyce
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy SPAWACZ TIG -za granicą od zaraz
ATN Service ApS

Witek

Ale związki się postarały załatwiły podwyżki KIEROWNIKOM a ci co za....dalaja na nich znów dostali ochłap. LUDZIE WYPISUJCIE SIĘ Z TYCH ZWIĄZKÓW . A za luty ma premia być zabrana , będzie bonus świąteczny to żeby się robił nie kapną a ci co znowu braków narobili roczną premię wezmą i się śmieją. Federal dawniej był firmą na okolice a teraz to najgorsza firma rodzinna

potwierdzone info 6% podwyżki związki walczą żeby było 5. Pozdrawiam

robol
@pracownik

Z punktu "siedzenia" związkowców, wynegocjowanie niższej podwyżka dla wszystkich jest jak najbardziej pożądane. Potem dla równiejszych (czyt.swoich) będzie można wynegocjować wyższe podwyżki indywidualne. Następnie my wszyscy będziemy musieli wypracować co najmniej dwa razy większy zysk, żeby nasz zarząd mógł pochwalić się czymś przed szefostwem w USA. Stąd to szukanie oszczędności i przycinanie czasów.

@robol

Szczytem możliwości zrobienia czego kolwiek przez te pseudo związki to rozdanie bona do biedronki wypłacenia zapomogi i to by było na tyle no ale czego można się spodziewać po dziadkach co odchodzą na emeryturę siedzą sobie po cichutko w swoich pokoikach i udają że coś mogą zrobić

Jak masz coś do pracujących na O-60 to przedstaw się ładnie ja z miłą chęcią poczekam na ciebie za bramą bo anonimowo to każdy bohater

Głupie ludzie po co się zgodziliście na elektroniczne pity. I po jakiego(usunięte przez administratora)podawaliscie swoje maile przecież w kodeksie pracy nie musicie podawać swojego prywatnego maila

@69

I co w tym takiego strasznego

Wiecie, czy Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

zdalny

Jeśli będziesz pracował a chcesz zdalnie o wszystkim się dowiesz.

Darku

Jak jest w końcu z tym oddawaniem krwi ? Zabierają ta premie? Jeśli nie jawne zniechęcanie do oddawania krwi to jak to nazwać ? Człowiek w nogrode za szczytny cel Ma zabraną premie no ludzie co za nieczuły człowiek to wymyślił

@Darku

Nie zabierają premii tylko ten dodatek

Dawca krwi
@Darku

Z ostatniej chwili: Pilnie potrzebna krew❗️???????? Krew można oddawać we wszystkich regionalnych i terenowych oddziałach RCKiK. Prosimy o zgłoszenie przy rejestracji woli oddania krwi dla Łucja Rak. Łucja jest hospitalizowana w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach w oddziale hematologii i onkologii dziecięcej i zmaga się z ostrą białaczką limfoblastyczną. Nasza pomoc i pomoc wszystkich krwiodawców w tej sytuacji jest niezbędna.???????????? O miejscach akcji krwiodawstwa na terenie powiatu staszowskiego dedykowanych Łucji powiadomimy wkrótce. My już szykujemy serca gotowe oddać cząstkę siebie a Ty dzieciaku walcz o powrót do beztroskiego dzieciństwa, jesteśmy z Tobą. Prosimy o udostępnienie❗️

Rdt
@Darku

Czy są dane z Sandomierza ile osób zrezygnowało z oddawania krwi 50,% czy więcej

Jak to jest że lider pan S z brygady A sobie na nockach śpi a jak się go obudzi to wielce problem ?! Ja się pytam kto się za to weźmie ..

Polo

Co ty (usunięte przez administratora) jak sobie pozwolili tak mają !! Ale za takie zachowanie powinny być konsekwencje .. ale to można wiele takich osób znaleść co nie robią nic nie tylko na tej brygadzie bo zobacz co się dzieje na B brygadzie tam to jest dopiero Meksyk … Pan M powinien zrobić porządek i się za to wziąć bo premię czy dodatki to wiedzą jak zabrać a za nieróbstwo i przekręty to cicho sza .. i normy podnosić bo sobie siedzą w telefonach i kończą wcześniej i pokazują to jak brygada b … ,,(usunięte przez administratora) „tyle można napisać ! Zakład (usunięte przez administratora)

@Polo

Ale wszędzie jest to samo wystarczy przejść się koło kabiny liderów na O50 tam zawsze światełko zgaszone dwóch trzech liderków sobie leży wywalonych w fotelach komputer włączony albo film leci albo się mecz ogląda żyć nie umierać

Gorzyce

Dokładnie tak na O-60 na kontroli też ciekawie tam liderzy pseudo koordynatorzy jakieś śmieszne logistyki wszystko leży w fotelach przy biurku i sielanka

Myślę że każdy go chyba widzi bo ciężko nie zauważyć łysego brodziatego siedzącego 90% zmiany w fotelu no ale tatuś załatwił to się teraz bumeluje ci zrobić ech

Dziękujemy za głodowe podwyżki!

Fit

A wiadomo już jakie to będą podwyżki?

@Fit

Od 7,5 do 13 % w zależności od stawki i od oceny

Robił dostanie jakieś 450 zł a kierownicy prawie drugie tyle,bo podwyżki procentowe od stawki . BRAWO ZWIĄZKI

Apollo

Jakie podwyżki idą zwolnienia ibędą 3 zmiany i obniżki wynagrodzeń

Pracownik%

Związki nieistnieja , panowie związkowcy aby do emerytury - tak trzymać i nie róbcie z siebie więcej posmiewiska. Tak na marginesie to dziwię się pracownikom że fundują im dobrą zabawę..Brawo panie prezesie po 24 latach pracy w tym zakładzie 350 zł netto podwyżki przy inflacji 17% .... i tylko patrzyć jak ten zakład się rozpadnie.

@Pracownik%

To ile ty dostałeś 7% czy jak ile masz brutto po tylu latach pracy

darek
@Apollo

ok,może być,wiecej wolnego

Fred
@Pracownik%

Przecież ten prezes to jest wielkie jedno nie porozumienie pokazał klasę na przejściu fuchs federal... nic nie wiedział nie był w stanie odpowiedzieć na proste pytania ..... nie mówiąc o podjęciu konkretnej rozmowy z ludźmi... dno wodorosty i 3 metry mulu

Robuś
@Fred

Człowieku ,czy po to jest prezes że ma ci odpowiadać,ciesz się ze dostałeś umowę i przywileje a komu było nie pisane tu zostać to zmienił miejsce pracy.

Xyz

Co tam się dzieje ?

Robol

Jak to jest że wszędzie szuka się oszczędności a na całym zakładzie rozwiesza się plakaty odnośnie BHP nie wiadomo po co? Dodatek wakacyjny śmieszna sprawa. Dali 350 brutto a zabrali 8 % premii. Poprostu majstersztyk księgowy teraz druga część dodatku w wypłacie za sierpień. Tylko że to dodatek wakacyjny a we wrześniu to już będzie po wakacjach. No a że malo zamówień na sierpień to będzie okazja uwalić znowu 8% . Ciekawa polityka zakładu wszyscy dostają po (usunięte przez administratora) za kierownika W50 a tylko wybrani są nagradzani za pomyślny przebieg audytów. Brawo dla zarządu. Co do związków to wywalić ta ekipę wzajemnej adoracji. I tak nic dla pracowników nie robią. Były kiedyś paczki dla dzieci a teraz wielkie 0.

Kropka

To jakieś kpiny, zabierać premiera za dni wolne ustawowo za oddanie krwi. Wstyd prezesie, zamiast chwalić takie działania to zabieracie premie. Zastanów się Pan czy to moralne. Bo dla mnie to (usunięte przez administratora)

Rafał
@Kropka

Człowieku czy ty wiesz co piszesz,nikt ci nie zabiera premii za oddanie krwi.

….
@Rafał

Rafał właśnie się mylisz!!! Oddajesz honorowo krew ratująca życie a w zamian Pani dyr. Personalny zabiera dodatek premniowy. Oby nigdy osoba/osoby które to wymyśliły i wprowadziły nigdy nie była potrzebna krew… BRAWO !!!!!

Czy w firmie Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o. praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Hydraulik, na które poszukują na InfoPraca.pl to dość istotna kwestia.

Teraz była premia kwartalna to ten kierownik co zawalił to premię wziął i się śmieje a nam robolom pewnie za miesiąc zabiorą jak będzie premia wakacyjna 300zł

Lysy

Tak jest praktykowane ale zabieranie premii tylko nie tym co powinni zabrać bo to kolega prezesa

Tymek

Brawa dla Prezesa i związków, tak powinno być zabrać premię (usunięte przez administratora)bo zarabiają tak dużo, że nawet nie odczuwają inflacji bo podwyżka 300 zł brutto początkiem roku to najwięcej ile mógł tak dobrze prosperujący zakład zaoferować pracownikom, medale od Prezydenta RP dla Naszego kochanego Prezesa za to, że jest tak przyjazny pracownikom. Brawo wstańmy i bijmy brawo dla Naszego wspólnego dobra!!!

Twoj kolega
@Tymek

Jak byś cokolwiek kumał to nie prezes i związki nie są winne za to że tak mało zarabiasz.Jeśli jesteś tak zmęczony w tym zakładzie możesz zmienić na bardziej przyjazny a zobaczysz czy będziesz mógł skorzystać z telefonu ,na którym cały czas piszesz sms-y.

@Tymek

Panie Prezesie może pora pomyśleć o zmianach na stanowiskach kierowniczych na tych wydziale dzięki którym nie mamy pełnej premii.

@pracownik

Drugi raz zabrana premia przez nieudolnego KIEROWNIKA W50 . Panie prezesie jak długo on jeszcze będzie kierownikiem wydziału. Dlaczego na innych wydziałach niema zwrotów tylko wiecznie w50. On na koniec roku roczną premię bierze a nam przez niego mamy zabrana.

Nnnn
@Twoj kolega

A kto nie jak Prezes jest winien ze mało zarabiamy ?

Delegaci

Dzie są delegaci związków panie sobczyszyn przed wyborami tylko potrafiłeś przychodzić i ładnie gadać teraz dzie jesteś jebał pies te związki ludzie wypisywać się czy oni są czy nie nigdy nic nie zrobią a chylą się smiejeyike już milinów zakład stracił

Pisze komentarz ponieważ od mojego kontaktu z firmą minęło już kilka miesięcy, a ja nadal jestem zniesmaczona. Jakiś czas temu brałam udział w rekrutacji do firmy. Była to najgorsza rozmowa rekrutacyjna na jakiej byłam. Pani prowadząca rekrutacje, za punkt honoru wzięła sobie to by udowodnić mi, że nie nadaje się do tej pracy (nie miało to nic wspólnego z zaawansowanymi/dziwnymi technikami rekrutacyjnymi). Po rozmowie zupełnie nie rozumiałam dlaczego byłam na nią zaproszona, skoro jestem tak słaba. Zrezygnowałam z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym. Byłam bardzo zdziwiona gdy po kilku tygodniach dostałam e-maila z informacją, iż nie mogą mi zaproponować pracy, bo.... Serio bałagan. Wyrobiłam sobie bardzo negatywną opinię o firmie.

trybek
@Kandydat

Tak to wyglądało, bo akurat nikt nie był potrzebny, co się rzadko zdarza. Normalnie, to potrzebują pracowników, bo nie ma chętnych (nikt nie chce pracować za grosze w systemie czterobrygadowym, i w tym szkodliwym, że o mentalności nie wspomnę) i zatrudniają kogokolwiek.

Gall Anonim
@Kandydat

Miałem podobne odczucia po rozmowie rekrutacyjnej... czy można wiedzieć na jakie stanowisko się Pani ubiegała?

Plecak
@Kandydat

Może to była ustawka.? ( od poczatku było wiadomo kto zostanie zatrudniony ale rekrutacię trzebab było zrobić bo takie są procedury) "uczciwośc to nasz priprytet "

Bbvc

Pracownicy na stalowym za mało arabiają ok 3300-3500 i ciężko pracują trzeba się przyjrzeć kontroli KS tam leżą tylko na stołach kpina

@Bbvc

Na odlewni jest więcej jak ci mało

darek

ile 4000?

@darek

Młody na start ok 4500

trefl

Tak, milion od razu! W tym smrodzie, temperaturze i takimi kierującymi, to za dwa razy tyle, to mało

Monty
@trefl

Smród to jeszcze by zniósł ale ludzie mają straszne uczulenia i. Nie ma szkodliwego nikogo to nie obchodzi

seba
@Bbvc

co ty bredzisz ,mój dziadek dozorca zarabia 3500 za 160 godzin pracy,idzie do pracy 13 razy w miesiącu,nie pracuje fizycznie dosłownie wcale,wy to raczej zarabiacie ponad 5 ,6 tyś,plus szkodliwe i dodatki to co najmniej ponad 6 na ręke

sumo
@seba

Daj namiary na tę pracę, bo tutaj mam 3500 zł, w systemie czterobrygadowym i 23 dni w miesiącu. Poza tym muszę wyrobić normę.

Pelu
@sumo

Mam pytanie. Ja w poniedziałek zaczynam pracę jako operator maszyn skrawających czy jakoś tak. Kazano mi przyjść na pierwszą zmianę, ale to pewnie ze względu na wdrożenie. Kiedy zostanę przydzielony do brygady i dostanę już stały grafik?

Zostaw merytoryczną opinię o Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o. - Gorzyce

• Jak się pracuje w Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 293.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 265, z czego 49 to opinie pozytywne, 61 to opinie negatywne, a 155 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 272 ocen.

Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o.