Opinie o Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o. w Wałbrzych

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja silników samochodowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o. w Wałbrzych

kula

Jesteś dyrektorem gdzie indziej choĆ nawet polskiego nie umiesz. :D

zamienik

Pracowałem kiedyś w tmmp. Okres spędzony w firmie uznaję za owocny. Te wszystkie korpodyrdymały jakie tam poznałem pozwoliły mi z team membera dziś się stać dyrektorem zakładu w innej organizacji.Jeśli firma komuś nie pozwala się spełnić szukajcie miejsca gdzieśindziej na świecie.Mówięcże pracowałeś/aś w toyocie ludzie widzą w okół Ciebie super aurle fachowca i specjalist chodz wcale nim nie musisz być.No i słynne hasełka kanban 5S QCC itd.Bracia toyociarze świat jest wasz.:)

Adam Nowak
@zamienik

To sie nazywa polskie podejście menadżerow do załogi: jak sie wam nie podoba to wypierdalac....z takim myśleniem to budujemy drugi Meksyk w Europie...acha...juz wkrotce przez PiS bedzimy poza Europą:-/

staś

Trochę takie masłomślane drogi lokomotywa, nie uważam w ogóle żeby rozmowa rekrutacyjna w jakikolwiek sposób pozwoalała określic kondycje firmy, zupełnie nie wiem skąd Ty wziąłeś takie informacje. Słyszłem, że Toyota Motor Manufacturing Poland w Wałbrzychu rozpoczęła produkcję nowego 1-litrowego silnika benzynowego. Rozwiajają się, jak widać

lokomotywa

nie ukrywam że wolałabym wiedzieć dokładnie jak przebiega rekrutacja i związana z nią rozmowa w TMMP, bo proces rekrutacyjny jest dla mnie priorytetowym wyznacznikiem do oceny kondycji pracodawcy i firmy, w ten sposób w pewnym sensie to ja rekrutuję pracodawcę. będę wdzięczna za każde info rzetelne o ich rekrutacjach, pomożcie?

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Pracownik Produkcji w dziale Logistyki Wewnętrznej? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
dzonybambo

ogłoszenia z randstadu wiszą w necie kilka dobrych miechów, ludzie, którzy spełniają warunki i tak są olewani po tej całej śmiesznej rozmowie kwalifikacyjnej. Żenada.

gregory

Może ktos napisze jak tam odbieracie szefa w TMMP, czy czasem pójdzie człowiekowi na rekę, da wolne, pozwoli wyjśc później?

Sami

Domyślam się, że miał spięcie z pracodawcą. To takie dziwne? Ciekaw jestem czy to był pojedynczy przypadek czy to jest notoryczne w tmmp..

mayday

no to teraz oni zostali pozwani przeze mnie i nie skończy się na 8000 zł. w sądzie pracy może na 9000 ale późniejej już są w planach. 2 kolejne sprawy cywilne już za grubsze pieniądze, co nie zmienia faktu że zdrowia już nie odzyskam. A najciekawsze zostanie na koniec, mianowicie, podanie całej prawdy o firmie do wiadomości publicznej.

Globalny

i to jest konstruktywna rozmowa osoby mającej tak ogromną wiedzę o zarządzaniu firmą? Jak pisałem komentarz to nie byłem robolem, obecnie po kolejnym awansie też nim nie jestem. Sam widzisz jaką mamy kadrę zarządzającą. Awansują nieodpowiednie osoby. I to jest ta Twoja wiedza o zarządzaniu firmą...

Lukasz

Poszukuję osób, które rozwiązały umowę z TMMP, bez zachowania okresu wypowiedzenia lub takich które nie musiały przepracować okresu wypowiedzenia. Bardzo proszę o kontakt: lukaszkonopski@gmail.com

KONOP

TMMP zaczyna reperować swój budżet, pozywając do sądu pracowników, którzy odeszli z firmy bez wypowiedzenia. Niestety kondycja firmy jest słaba, a takie akcje pozwolą podreperować nieco straty firmy. Pozwy opiewają na kwoty ok. 8000 PLN, więc może to przynieść spory przypływ gotówki do firmowej Kasy.

wew

Widać że nie przeczytałeś regulaminu zakładowego. Bo gdybyś przeczytał to byś nie pisał bzdur o dawaniu czegoś w zamian za coś.

Kolego dzięki mitingom masz przerwę 20 minut bo inaczej byś jej nie miał.

CINEK

Te wszystkie tpm-y to sciema i strata czasu poto aby [usunięte przez administratora] nalapali ngodziny.Atym co zalerzy aby miec pare groszy to (usunięte przez administratora) nie biora.Co to (usunięte przez administratora) za sprawiedliwosc.

Zatrudniani przez firme randstad to polowa to luje a droga to normalna. Kiedys byl dobry zaklad teras sie zjebal z lekka. A (usunięte przez administratora) jest na Silnikach. Tego kina co tam sie dzieje nikt niewidzi

CINEK

Pracuja tam sami dilerzy i narkomani i duzo kryminalistow o ktorych kadra nic niewie. Jaka to uczciwosc tacy sa wymagajacy i co

CINEK

Najbardziej chory zaklad w Walbrzychu ryja ludzia glowy i sa nie fer wobec pracownikow. Zaklamana kadra i przelorzeni

Globalny - 2009-11-25 11:16:53 ok to spójrzmy szerzej... jak pracownicy rozmawiali o podwyżkach powołując się na zarobki z innych, bliźniaczych firm Toyoty to padła odpowiedź, że jak nie pasuje to zatrudnij się w innym zakładzie, tylko kto Cię przyjmie, albo inaczej jedź za granicę tam są krainy mlekiem i miodem płynące..., a jak nie masz pojęcia o zarządzaniu firmą to sie nie wypowiadaj robolu

zico

PIEPRZYSZ TAKIE BZDURY, JA RÓWNIEŻ ROZMAWIAŁEM O PODWYŻKACH I NIKT JAKOŚ TAK DO MNIE NIE POWIEDZIAŁ A JESTEM Z MONTAŻU. Takie historyjki to opowiadają największe lenie ze związków zawodowych i tylko agitować o jak największą ilość członków by tak naprawdę posiedzieć w biurze!!

Robolek

Podwyżek nie było, norma rośnie- czy tak się objawia kryzys?

bzyku

W firmie mówi się ze jest kryzys, a normy są wyższe niż do tej pory, podwyżka była tylko od Group Lidera w górę , robią z ludżmi co chcą.

Zostaw merytoryczną opinię o Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o. - Wałbrzych

• Jak się pracuje w Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 67.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 5 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o.