Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o.

Wałbrzych

Opinie o Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o.

YetiZdalekiejKamczatki

Ludzie piście o wynagrodzeniu za cały miesiąc netto z podziałem na firmę zewnętrzną i bezpośrednie zatrudnienie. Ale z tego co wyczytałem to środowisko podobne do Dr. Schneider w Radomierzu.

Patrycja

@Piterrozumiem, że jednak Ty nie jesteś pracownikiem firmy i piszesz o informacjach, które usłyszałeś od innych osób. Czy ktoś z obecnych pracowników mógłby odnieść się do poruszanych przez @Piter kwestii?

Piter

Nie polecam robią ludzi w balona ,kolega zatrudnił się przez pod firmę był do pewnego czasu pracownikiem a potem go zdegradowali do młodszego pracownika produkcji bez słowa wyjaśnień,powiedzieli że po przejściu pod Toyotę będzie pracownikiem produkcji i będzie miał wyższą stawkę i co, zrobili go w balona jak był młodszym pracownikiem tak nim pozostał i na takiej samej stawce co w pod firmie i co myślicie jest to w pożądku?Firma oszukuje i jest nie godna zaufania wiele ludzi o tym wie i ciekawe jak ludzie pouciekają do mercedesa i nie będzie miał kto pracować bo do tego dążą a odzyskać zaufanie będzie im ciężko .Na obecną chwile z tego co wiem już wiele osób się zwalnia i dobrze może Firma przyjdzie po rozum do głowy.

Patrycja

Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jakim firma jest pracodawcą, jednak bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Przypominam, że wszystkich użytkowników portalu obowiązują zasady regulaminu. Przez zamieszczeniem opinii należy zapoznać się z jego treścią: http://www.gowork.pl/regulamin

Patrycja

@claudiinapraca na jakim stanowisku, czy też w jakim dziale firmy Cię interesuje? Może po podaniu takich dodatkowych informacji, pracownikom firmy będzie łatwiej odpowiedzieć na Twoje pytania.

claudiina

jaki jest system zmian/ godzin pracy w tym zakładzie? czy w weekendy też pracują??

Patrycja

@Magda zajrzyj na stronę internetową firmy. Jeśli chodzi o stanowiska biurowe to nie ma obecnie aktywnych ofert pracy. Na stanowisko Pracownika Produkcji firma rekrutuje przez Agencje Pracy Tymczasowej. @ja możesz powiedzieć coś więcej o tym jak wygląda praca biurowa w Toyota Motor Manufacturing Poland? Co sprawiło, że nie polecasz innym tej pracy? Chętnie poznamy szczegóły. Tym bardziej, że to co Tobie nie odpowiadało, dla innych osób może nie mieć aż takiego znaczenia.

Magda

Proszę on informację czy w najbliższym czasie przewidywane są przyjęcia do Waszej firmy.Jeśli tak to tylko przez pod firmę czy również bezpośrednio przez TMMP.

Ktos

Szukam info nt niejakiego remigiusza g pracujacego u was do niedawna...nagle sie wzial w naszej firmie i lata jak kot z pecherzem!!! Kto to jest????

ja

Biuro to patologia. Byłam, widziałam, zrezygnowałam. Nie polecam.

rpao

Na pewno do tej podstawy zarobków sa jeszcze jakieś premie.

ggg

Pracowałem w TMMP 3 lata i mam jak najlepsze zdanie o tej firmie . Kultura i podejście do pracowników tymczasowych na wysokim poziomie . Może jesteś za bardzo wymagający .

żona

tak na przyjacielskich relacjach . zwłaszcza jak pracownica tego zakładu (mężatka) pcha się do łóżka swojemu koledze z działu i niszczy razem z nim życie dwóm rodzinom. przyjazn i nie tylko kwitnie w tym zakładzie . pozdrawiam Aguniu L.

CHCIAŁBYM TYLKO WIEDZIEĆ DLACZEGO WIELOLETNI PRACOWNICY TMMP UWAŻAJĄ PRACOWNIKÓW TYMCZASOWYCH ZA LUDZI NIŻSZEJ KATEGORII , ZA KOMPLETNYCH DEBILÓW I NĘDZARZY ? NIE MÓWIĄC JUŻ O TYM , ŻE PRACOWNICY CI SĄ TRAKTOWANI JAK POWIETRZE. PRZECIEŻ CZĘSTO ZDARZA SIĘ , ŻE PRACOWNIK ZATRUDNIONY PRZEZ AGENCJĘ PRACY POSIADA KWALIFIKACJE I UMIEJĘTNOŚCI DUŻO WYŻSZE NIŻ ZATRUDNIONY TAM NA STAŁE ROBOKOP , KTÓRY NAWET ŚRUBY NIE POTRAFI WKRĘCIĆ . ZA KOGO LUDZIE TAM ZATRUDNIENI SIĘ UWAŻAJĄ ??? ZA GÓWNO OJCA ŚWIĘTEGO ???

kula

Jesteś dyrektorem gdzie indziej choĆ nawet polskiego nie umiesz. :D

zamienik

Pracowałem kiedyś w tmmp. Okres spędzony w firmie uznaję za owocny. Te wszystkie korpodyrdymały jakie tam poznałem pozwoliły mi z team membera dziś się stać dyrektorem zakładu w innej organizacji.Jeśli firma komuś nie pozwala się spełnić szukajcie miejsca gdzieśindziej na świecie.Mówięcże pracowałeś/aś w toyocie ludzie widzą w okół Ciebie super aurle fachowca i specjalist chodz wcale nim nie musisz być.No i słynne hasełka kanban 5S QCC itd.Bracia toyociarze świat jest wasz.:)

Adam Nowak
@zamienik 01.05.2015 19:47

To sie nazywa polskie podejście menadżerow do załogi: jak sie wam nie podoba to wypierdalac....z takim myśleniem to budujemy drugi Meksyk w Europie...acha...juz wkrotce przez PiS bedzimy poza Europą:-/

staś

Trochę takie masłomślane drogi lokomotywa, nie uważam w ogóle żeby rozmowa rekrutacyjna w jakikolwiek sposób pozwoalała określic kondycje firmy, zupełnie nie wiem skąd Ty wziąłeś takie informacje. Słyszłem, że Toyota Motor Manufacturing Poland w Wałbrzychu rozpoczęła produkcję nowego 1-litrowego silnika benzynowego. Rozwiajają się, jak widać

lokomotywa

nie ukrywam że wolałabym wiedzieć dokładnie jak przebiega rekrutacja i związana z nią rozmowa w TMMP, bo proces rekrutacyjny jest dla mnie priorytetowym wyznacznikiem do oceny kondycji pracodawcy i firmy, w ten sposób w pewnym sensie to ja rekrutuję pracodawcę. będę wdzięczna za każde info rzetelne o ich rekrutacjach, pomożcie?

dzonybambo

ogłoszenia z randstadu wiszą w necie kilka dobrych miechów, ludzie, którzy spełniają warunki i tak są olewani po tej całej śmiesznej rozmowie kwalifikacyjnej. Żenada.

gregory

Może ktos napisze jak tam odbieracie szefa w TMMP, czy czasem pójdzie człowiekowi na rekę, da wolne, pozwoli wyjśc później?

Sami

Domyślam się, że miał spięcie z pracodawcą. To takie dziwne? Ciekaw jestem czy to był pojedynczy przypadek czy to jest notoryczne w tmmp..

mayday

no to teraz oni zostali pozwani przeze mnie i nie skończy się na 8000 zł. w sądzie pracy może na 9000 ale późniejej już są w planach. 2 kolejne sprawy cywilne już za grubsze pieniądze, co nie zmienia faktu że zdrowia już nie odzyskam. A najciekawsze zostanie na koniec, mianowicie, podanie całej prawdy o firmie do wiadomości publicznej.

Globalny

i to jest konstruktywna rozmowa osoby mającej tak ogromną wiedzę o zarządzaniu firmą? Jak pisałem komentarz to nie byłem robolem, obecnie po kolejnym awansie też nim nie jestem. Sam widzisz jaką mamy kadrę zarządzającą. Awansują nieodpowiednie osoby. I to jest ta Twoja wiedza o zarządzaniu firmą...

Lukasz

Poszukuję osób, które rozwiązały umowę z TMMP, bez zachowania okresu wypowiedzenia lub takich które nie musiały przepracować okresu wypowiedzenia. Bardzo proszę o kontakt: lukaszkonopski@gmail.com

KONOP

TMMP zaczyna reperować swój budżet, pozywając do sądu pracowników, którzy odeszli z firmy bez wypowiedzenia. Niestety kondycja firmy jest słaba, a takie akcje pozwolą podreperować nieco straty firmy. Pozwy opiewają na kwoty ok. 8000 PLN, więc może to przynieść spory przypływ gotówki do firmowej Kasy.

wew

Widać że nie przeczytałeś regulaminu zakładowego. Bo gdybyś przeczytał to byś nie pisał bzdur o dawaniu czegoś w zamian za coś.

Kolego dzięki mitingom masz przerwę 20 minut bo inaczej byś jej nie miał.

assasin

na odlewni tez sa cyrki niezle jak sie nie frajeruje nie strzela z ucha i nie wlazi w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to ma sie najjgorsza robote i taki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] [usunięte przez administratora] jeszcze smieje sie z ciebie ze [usunięte przez administratora] jest jeszcze wiele innych rzeczy smieszne redukcje kosztuw kture odbijaja sie na pracownikach wymuszone szkolenia kture sa niepotrzebne juz nie wspomne o mitingach przed i po pracy za kture powinni nam placic!!!!ludzie boja sie odezwac z obawy o prace i dobre rotacje ogulnie odradzam wszystkim skladanie podan do tej firmy!!cinek daj znac pzdr

CINEK

Te wszystkie tpm-y to sciema i strata czasu poto aby [usunięte przez administratora] nalapali ngodziny.Atym co zalerzy aby miec pare groszy to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie biora.Co to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za sprawiedliwosc.

Zatrudniani przez firme randstad to polowa to luje a droga to normalna. Kiedys byl dobry zaklad teras sie zjebal z lekka. A [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jest na Silnikach. Tego kina co tam sie dzieje nikt niewidzi

CINEK

Pracuja tam sami dilerzy i narkomani i duzo kryminalistow o ktorych kadra nic niewie. Jaka to uczciwosc tacy sa wymagajacy i co

CINEK

Najbardziej chory zaklad w Walbrzychu ryja ludzia glowy i sa nie fer wobec pracownikow. Zaklamana kadra i przelorzeni

Globalny - 2009-11-25 11:16:53 ok to spójrzmy szerzej... jak pracownicy rozmawiali o podwyżkach powołując się na zarobki z innych, bliźniaczych firm Toyoty to padła odpowiedź, że jak nie pasuje to zatrudnij się w innym zakładzie, tylko kto Cię przyjmie, albo inaczej jedź za granicę tam są krainy mlekiem i miodem płynące..., a jak nie masz pojęcia o zarządzaniu firmą to sie nie wypowiadaj robolu

zico
@anonim 03.06.2010 07:19

PIEPRZYSZ TAKIE BZDURY, JA RÓWNIEŻ ROZMAWIAŁEM O PODWYŻKACH I NIKT JAKOŚ TAK DO MNIE NIE POWIEDZIAŁ A JESTEM Z MONTAŻU. Takie historyjki to opowiadają największe lenie ze związków zawodowych i tylko agitować o jak największą ilość członków by tak naprawdę posiedzieć w biurze!!

Globalny

ok to spójrzmy szerzej... jak pracownicy rozmawiali o podwyżkach powołując się na zarobki z innych, bliźniaczych firm Toyoty to padła odpowiedź, że "nie możemy patrzyć się globalnie na innych, musimy patrzyć się na siebie" w dobie "kryzysu" nie możemy patrzyć się tylko na siebie natomiast musimy spojrzeć na problem globalnie...

bobster

Normy są podwyższane, z tego względu, że na wybrane typy skrzyń zwłaszcza do samochodów małolitrażowych jest aktualnie wyższy popyt, dlatego w TMMP kryzys nie jest tak widoczny, jak w innych fabrykach Toyoty (TMIP w jelczu-Laskowice, TMUK w Deesite). Dodatkowo TMMP jako jedna z niewilelu fabryk grupy Toyota przynosi w dobie kryzysu zyski, niwelując tym samym w pewnym stopniu straty innych fabryk, dzięki czemu pracownicy z innch fabryk nie są zwalniani... na ten problem trzeba spojrzeć szerzej, pozdrawiam.

Robolek

Podwyżek nie było, norma rośnie- czy tak się objawia kryzys?

bzyku

W firmie mówi się ze jest kryzys, a normy są wyższe niż do tej pory, podwyżka była tylko od Group Lidera w górę , robią z ludżmi co chcą.

Słowa kojarzące się z TMMP (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ..ok. . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ...ok . Od jakiej stawki można negocjować pensję? 7Euro Najbardziej podobało mi się w TMMP: Najbardziej nie podobało mi się w TMMP:

Słowa kojarzące się z TMMP (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):solidna,wyczerpująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .dobry Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .odpowiedzialni Od jakiej stawki można negocjować pensję?10zł/h Najbardziej podobało mi się w TMMP:solidność Najbardziej nie podobało mi się w TMMP:system pracy

Zostaw opinię o Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o. - Wałbrzych

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o.