Opinie o INSTYTUT ADN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie INSTYTUT ADN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie INSTYTUT ADN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INSTYTUT ADN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Warszawa

Kamila

Czy coś się zmieniło w firmie przez ostatni rok? Jest tu dużo pozytywnych komentarzy, więc zakładam, że wciąż pracuje się dobrze. Może pracodawca zdecydował się na podniesienie wynagrodzeń? Napiszcie, czy w obecnym czasie Akademia Biznesu stawia na pracę zdalną, czy może wszystko odbywa się w standardowym trybie.

@xxx a jakie szkolenia miałeś w tej firmie ?

Robert

Akademia Biznesu MDDP jedną z największych firm szkoleniowych w Polsce. Ich zespół tworzą doświadczeni menedżerowie najbardziej uznanych firm szkoleniowych i doradczych działających na polskim oraz międzynarodowym rynku. Oferują szerokie spektrum szkoleń, kursów i studiów w zakresie podatków, rachunkowości, finansów, prawa, a także praktyczne warsztaty z obszarów zarządzania strategicznego czy rozwoju wszelkich kompetencji biznesowych, zawodowych, osobistych i informatycznych. Osoby wypowiadające się jakiś czas temu o pracy miały pozytywne doświadczenia. Jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia i na jakie stanowiska pracodawca szuka pracowników? Dodawajcie swoje komentarze.

md.black

Praca bardzo rozwojowa, można się w niej realizować. Jeżeli aspirujecie wyżej i chcecie mieć możliwość wspinania się po szczeblach kariery zawodowej, to tutaj jest to możliwe.

Firma INSTYTUT ADN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko TRENER Z ZAKRESU DOSTĘPNOŚCI. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
julita

Pracę w mddp otrzymałam trochę dzieki kolezance, ktora umówiła mnie na rozmowę wstępną. Zatrudnienie jest stabilne, co jest dla mnie bardzo ważne, bo samotnie wychowuję córkę. Praca rozwijająca, często można uczestniczyc w szkoleniach.

@julita

W takim razie należałoby w sposób szczególny podziękować Twojej koleżance. Może namówisz ją, aby sama również zabrała głos na bieżącym wątku? Cieszymy się, iż praca w Akademii Biznesu MDDP spełnia stawiane przez Ciebie oczekiwania - to dla nas ważne. Od dawna jesteś tam zatrudniona? Nadmieniłaś, że często możesz uczestniczyć w szkoleniach. A czy są to szkolenia, które mają charakter cykliczny? Proszę, powiedz nam coś więcej na ten temat. Zachęcam Cię do tego.

Magdalena

W mojej ocenie firma ogromnie niepoważna. Po zaproszeniu na rozmowę kwalifikacyjną zostałam poproszona o uzgodnienie warunków odejścia z moim obecnym pracodawcą celem zatrudnienia w MDDP Akademia Biznesu. Ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu firma przestała się odzywać i odpisywać na maila. Powiem szczerze, że pierwszy raz spotkałam się z tak mało poważnym podejściem w stosunku do kandydata. Jestem w stanie zrozumieć, że zmianie mogą ulec okoliczności zatrudnienia, ale jakkolwiek nie poinformowaniem o tym kandydata jest wielce nieprofesjonalne i świadczy o kulturze organizacji. Zdecydowanie nie polecam.

agnieszka

byłam na rozmowie kwalifikacyjnej, z tego co piszecie warto się o pracę starać a i warunki przedstawione przez rekruterkę są interesujące, więc tym bardziej liczę na telefon:)

monika

W firmie pracuję od 3 lat, praca jest rozwojowa z realnymi możliwościami awansu. Wszystko do dogadania

luis

Praca jak praca, zależy co kto lubi. Ja czuję się dobrze na swoim stanowisku. OK

@luis

A jakie stanowisko zajmujesz? Co dokładnie robisz w firmie? Opowiedz proszę nieco więcej, wszelkie informacje mogą być ważne, ponieważ pojawiające się na forum komentarze są zwykle dość lakoniczne. Czy w firmie łatwo o awans i rozwój, a zaangażowanie jest doceniane?

Kasia1234

Pracuję tu od niedawna i na razie nie mam na co narzekać. Fajna ekipa, nie ma problemów z ustaleniem wolnego czy urlopu, zarobki na odpowiednim poziomie. Naprawdę fajnie.

zadowolonypracownik

Pracuję tu już 3 rok. Zarobki dobre, zakres obowiązków odpowiada moim kompetencjom.

zzabiurka

Przyjemna atmosfera, praca z fajnymi ludźmi, mamy dostęp do darmowych szkoleń. Dobry kontakt z szefem.

sylvi

Sama praca bardzo mi się podoba, nie ma czasu na nudę. Kierownictwo jest wymagające, ale z podejściem pro-pracownicznym. Zawsze można się dogadać, kiedy potrzebny jest dzień wolny. Zespól bardzo zgrany, nie ma tu miejsca na wyścig szczurów - gramy zespołowo, a to się ceni.

Sox

Praca rozwijająca, dużo wyzwań, możliwość uczestniczenia w licznych szkoleniach sprawia, że czuję, że pracodawca we mnie inwestuje, a tym samym zwiększam swoją wartość na rynku pracy. Chcę zatrzymać się tu na wiele lat.

Maks

Jestem zaskoczona tym, że kierownictwo wyższego szczebla nie dotrzymuje danego słowa. No cóż taka widać kultura organizacyjna firmy. Z drugiej strony, dobrze, że stosunek kierownictwa do ludzi ujawnił się przed podpisaniem umowy.

nina

Pracowałam tu 2 lata przed zajściem w ciążę. Nie powiem, żeby łatwo było mi odejść, ale teraz powiększająca się rodzina jest dla mnie na pierwszym miejscu. Nie mniej jednak to doświadczenie bardzo dużo mi dało – przede wszystkim rozwój osobisty i taka stabilizacja zawodowa, której potrzebowałam, aby odnaleźć się w dorosłym życiu. Mam nadzieję, że jeszcze tu wrócę

Sandra

Czy ktoś z Państwa wie gdzie można znaleźć informacje o aktualnych wolnych etatach u tego pracodawcy? Zależy mi na zatrudnieniu tutaj

@Sandra

@Sandra, na stronie internetowej firmy pod tym linkiem znajdziesz najnowsze oferty: http://www.akademiamddp.pl/kariera/ Dlaczego interesuje Cię praca akurat w MDDP? Słyszałaś dobre opinie o firmie? Daj znać, jeśli już aplikowałaś. Innych na pewno interesuje także przebieg rekrutacji, czy mogłabyś go opisać? Masz może jakieś rady dla osób, które zamierzają starać się o posadę w firmie?

gazel

Pracuje tu od nie dawna, ale czuję, że zostanę na dłużej. Tak naprawdę nie ma na co narzekać – wypłata jest na czas, obowiązków sporo, ale dzięki temu czas mi szybciej mija. Do zespołu zostałam przyjęta lepiej niż mogłabym się spodziewać – wszyscy są mili i pomagają mi się wdrożyć.

Zbysz_90

Jak wygląda proces rekrutacyjny do pracy do tego pracodawcy?

Kamila

@elstar, wspominasz o dobrej atmosferze, czy pracodawca dba o nią, organizując wyjścia integracyjne? Można liczyć na pomoc współpracowników? Co jeszcze oceniasz jako plus zatrudnienia w tym miejscu? Czy miałaś szansę poszerzać swoje kompetencje?

Zostaw merytoryczną opinię o INSTYTUT ADN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Warszawa

• Jak się pracuje w INSTYTUT ADN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Zobacz opinie na temat firmy INSTYTUT ADN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INSTYTUT ADN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

INSTYTUT ADN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA