Akademia Biznesu MDDP

Opinie o Akademia Biznesu MDDP

w3ert
użytkownik zarejestrowany

hej z tego co ja wiem to poszukauja takze na stanowisko account manager w Warszawie oferuja niezbędne narzędzia pracy szkolenia podnoszące kwalifikacje

aaa

Pracuję w tej firmie ponad 5 lat, jeżeli chce się pracować i ma się wyniki potrafią docenić i awansować. To nie te czasy, że za samo przychodzenie do pracy pensja się należy.

bik

Jeśli chcesz praować w srzedaży szkoleń, zastanów się trzy razy zanim zaczniesz pracę w tej firmie. Podstawa do raktycznie najnoższa krajowa, prowizje za sprzedaż są śmieszne, na dodatek czasem "zapomina się" o ich wypłacaniu. Warunki pracy tragiczne (BHP leży). Lepiej poświęcić trochę więcej czasu i znaleźć pracodawcę szanującego pracownika przynoszącemu firmie największe dochody..

Zostaw opinię o Akademia Biznesu MDDP - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Akademia Biznesu MDDP