Opinie o INSTYTUT ADN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie INSTYTUT ADN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie INSTYTUT ADN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INSTYTUT ADN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Warszawa

Xyz

Praca mało rozwojowa, brak szkoleń, praktycznie wszystkiego uczysz się sam, zero benefitów, brak nawet opieki zdrowotnej dostępnej już wszędzie. Niskie zarobki, brak podwyżek, dokładnie pracy ponad ustalone obowiązki, awans po znajomości, brak szacunku wobec pracownika.

Agnieszka
@T

Ty też masz problem z wypłatą? Już sama nie rozumiem, bo z jednej strony piszesz o niewypłacanych pieniądzach, a z drugiej o najniższej krajowej i uciętych prowizjach. To wypłacają czy nie? I czy macie jakąś umowę na potwierdzenie zatrudnienia?

bitcoin123

Jeśli chcesz pracować w tej firmie warto żebyś wiedział że : -firma nie oferuje możliwości poszerzania kompetencji, udziału w jakichkolwiek szkoleniach ani rozwoju w firmie. Awans odbywa się najprawdopodobniej na zasadzie znajomości. -Większość pracowników jest tutaj zatrudniana po znajomości. -Atmosfera to jeden z niewielu pozytywów. Mam na myśli sympatycznych ludzi. Jednak całą atmosferę niszczy zrzucanie na pracowników masy obowiązków w związku ze złą organizacją firmy, ciągłą rotacją pracowników i zapewne nie odpowiednim dopasowaniem pracowników do obowiązków( Wielokrotnie byłem świadkiem sytuacji w której pracownik z przemęczenia i odpowiedzialności jaka została na niego zrzucona po prostu zaczynał płakać lub opowiadał jak wraca zapłakany do domu) -zdarza się firmie nie wypłacać pieniędzy na czas czego byłem świadkiem kilkakrotnie. -Firma masowo zwalnia pracowników . Pokazuje to tylko słabe zarządzanie w firmie i szacunek do pracowników jako że firma nie informuje o tym że jest to rodzaj pracy tymczasowej dla wielu osób i umowa zostanie po prostu rozwiązana. -umowę zlecenie myli się w tym miejscu z umową o pracę -firma obiecuje benefity typu multisport jednak nie wywiązuje się z tego (Jak to chodzi plotka tylko wybrańcy mogą posiadać tego typu benefity gdy wyrazi na to zgodę dyrektor) -Na umowie może się zdarzyć iż nie znajdziesz zapisu dotyczącego jasno i szczegółowego opisu twoich obowiązków więc właściwie można pod twój obowiązek podciągnąć wszystko. -Jeśli masz zbyt duże oczekiwania finansowe to najprawdopodobniej cię zwolnią lub nie podejmą współpracy. -Mało zgrane zespoły a w nich ciągle rotujący ludzie i ciągłe zwalanie wzajemne na siebie obowiązków powoduje brak współpracy, budowania zaufania, motywacji co za tym idzie zaangażowania i jakości. -podlizywanie się to również codzienność wielu osób -Panuje między pracownikami narzucana przez firmę “polityka ciszy” dotycząca zarobków za ten sam rodzaj stanowiska i wykonywanych obowiązków. Podsumowując :polityka firmy prowadzi do negatywnych skutków gdyż w atmosferze zróżnicowań pensji tym samym zaangażowania całego zespołu , możliwości rozwoju, poczucia bezpieczeństwa ludzie coraz częściej zaczynają na siebie wzajemnie plotkować, obrzucać się zadaniami, unikać pracy lub mniej produktywnie pracować, nie budują też więzi zespołowych ani zaufania bo zdają sobie sprawę że nie są one na długo. Jeśli są ci bliskie wartości tej firmy to serdecznie polecam.

Wiola
@xxx

Aż tak dużo jest obowiązków? Brakuje pracowników, czy nie? I ile w takim razie można zarobić, skoro mówisz, że kasa jest mała? Podasz widełki? Nie wiem, czy składać CV. Zastanawiam się.

Jolka Nowy wpis

Mąż to mega ambitna osoba i kładzie spory nacisk na rozwój. Jest zainteresowany jest praca w charakterze kierownika projektów szkoleniowych i tam wymieniono taką możliwość. Już jako nowy pracownik miałby swój budżet szkoleniowy z którego mógłby korzystać?

Witam, znalazłem na pracuj.pl ofertę pracy dla kierownika projektów szkoleniowych. Na wstępie jest mowa, że praca jest w całości stacjonarna. Z kolei w opisie zadań już na początku jest organizacja szkoleń na terenie całego kraju. Czy to się trochę nie gryzie? Chyba, że wszystkie te szkolenia są zdalne?

XYZ Nowy wpis

Pracujesz z biura i ogarniasz z biura. Telefonicznie i mailowo.

XYZ Nowy wpis

W sensie organizujesz stacjonarne szkolenia z biura, konatktujesz się z hotelami, ośrodkami i wszystko załatwiasz z biura, nie ma potrzeby żeby jeździć po całej Polsce :)

Brak profesjonalizmu w podejściu do kandydatów do pracy.

Manu
@Anonim

Hej a możesz napisać coś więcej?

Tosia Nowy wpis
@Anonim

No właśnie, ja też jestem ciekawa, bo chciałam wysłać cv na stanowisko kierownika projektów szkoleniowych, bo szukają obecnie kogoś. Mam pytanie, czy wiecie jak kandydat wysyła cv, to dostaje odpowiedź nawet, jak jest negatywna, czy tylko jak jest pozytywna?

Rob

Opinia o tej firmie jest...średnia. Z plusów: spoko ludzie. Zdarzają się oczywiście tacy, z którymi nie po drodze, ale generalnie: ok. Można się dogadać i współpracować. Choć to też zależy do jakiego działu trafisz. Dobra lokalizacja - łatwy dojazd. - karta multisport I to wszystko. Minusy: - bardzo kiepskie wynagrodzenie, praktycznie minimalna krajowa - onboarding- nie istnieje, uczysz się sam, trochę podpytujesz innych, itp. - praca tylko stacjonarnie- w wyjątkowych sytuacjach zdalnie - możliwości rozwoju - praktycznie żadne. Jak utkniesz w jednym dziale tak tkwisz 6,7,10 lat - firma jest mało innowacyjna, jakby zatrzymała się w rozwoju 10 lat temu i korzysta z tego co wypracowała 10 lat temu, nie ma szkoleń, specjaliści są srednio słuchani, szkoli z różnych rzeczy inne firmy ale sama nie bardzo umie korzystać z wiedzy,która sprzedaje Zmieniłem robotę po kilku latach i widzę to wyraźnie. Nie oceniam jednoznacznie negatywnie, bo serio ludzie spoko i jak nie masz.jakis wielkich ambicji to polecam. Ale jeśli ktoś chce się rozwijać- to nie polecam.

Lidka
@Rob

Kurcze, słabo z tym onboardingiem. Ale jak tak nowa osoba pyta innych i prosi o pomoc, to są pomocni czy raczej zajęci sobą, nie za bardzo chcą wspierać świeżaka?? No bo może ludzie nie chcą się dzielić wiedza albo nie mają czas na pomoc, bo sami są zawaleni robotą.

Rob
@Lidka

Powiem tak, zależy jeszcze do jakiego działu trafisz. Jak do sprzedaży- to ludzie dość niechętnie dzielą się swoim know-how, są nieufni i nie dlatego, że są nieserdeczni, ale to wymuszą trochę polityka firmy. Jak aplikujesz do administracji - to spoko, dzielą się jak o coś podpytasz.

@Rob

No dobra, a co powiecie na temat stanowiska specjalisty ds. organizacji szkoleń? W tym dziale jest lepiej? Rok temu szukali kogoś takiego, a ja teraz dopiero to znalazłem, ale i tak będę próbować. W sumie z ogłoszenia to najbardziej interesują mnie te elastyczne godziny pracy, które podają. Co to znaczy w praktyce?

Firma INSTYTUT ADN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko TRENER Z ZAKRESU DOSTĘPNOŚCI. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
Pracownik ADN

Cześć, nie podważam żadnej oceny, ale zwróćcie proszę uwagę, ze ADN to kilka spółek. Instytut ADN to nie to samo, co Akademia ADN. To różne podmioty i różne osoby nimi zarządzają.

bitcoin123

YYYYY
@bitcoin123

Ta polityka ciszy jest jakoś sformalizowana? Podpisuje się klauzulę? Czy po prostu wynika to z dobrych praktyk że ludzie nie rozmawiają o pieniądzach? Zastanawiam się też ile wynosi taki przeciętny staż pracy tutaj skoro piszesz o dużej rotacji?

xxx
@bitcoin123

sama prawda. właśnie tak jest na prawdę w tej firmie. oczekiwania oczekiwania oczekiwania- kasa mała i najlepiej zajechać pracownika do ostatniego tchu. i niech się cieszy, że ma prawo pracować

Wiola

Danuta

Lepiej jako koordynator wybrać UZ czy pracę w oparciu o B2B? Zwłaszcza, że tam tylko podali, że 10 h dydaktycznych pracy, to już sama nie wiem, co się w takiej sytuacji mi opłaca bardziej. wiadomo, co trzeba sobie samemu opłacić na B2B i co się bardziej opłaca? Jak ktoś wyjaśni, będę niesamowicie wdzięczna.

mela

Do mddp trafiłam we wrześniu zeszlego roku. Firma już podczas rozmowy kwalifikacyjnej zrobiła na mnie dobre wrażenie, rekrutacja przeprowadzona profesjonalnie, udzielono mi wszystkichil informacji, ktorych oczekiwałam i potrzebowałam przed podjeciem pracy. Po kilku miesiącach w firmie można liczyć na elastyczność czasu pracy w razie potrzeby, atmosfera jest dobra.

Zofia
@mela

Widzę, że wiele osób poleca tego pracodawcę. Często też przewija się temat szkoleń, co jest moim zdaniem wyjątkowo zachęcające. :)

MS
@mela

Czy to jest poprzednia nazwa ADN akademii? Czy inna firma?

kaczmarek

MDDP to 3 firma w której pracuję. Po moich poprzednich doświadczeniach, jestem bardzo pozytywnie nastawiona, no i odzyskałam wiarę w ludzi – zespół bardzo sympatyczny, szybko się zaklimatyzowałam.

Klaudia
@kaczmarek

Hej, nadal tam pracujesz? Powiesz o nich coś więcej? Jak wygląda atmosfera w pracy? :)

@pracownik
@Klaudia

Atmosfera może i ok, bo ludzie są spoko, cała reszta to masakra. Wynagrodzenie niskie, wymagania wysokie (siedzenie po godzinach mile widziane - w każdym razie jeżeli chcesz mieć przedłużoną umowę to polecam). Bałagan, nerwy, zero benefitów.

@@pracownik

Jak często siedzi się po godzinach? Rozumiem, że nadgodziny są wypłacane?

Jakie są powody, że instytut szuka nowego kierownika? Pojawiło się ogłoszenie dla kierownika projektów szkoleniowych. Jaką formę zatrudnienia można wybrać zlecenie, kontrakt b2b, a także umowę o pracę. Ile w takim razie może wynieść pensja zasadnicza przy UoP? I czy zatrudnione tu osoby nie mają trudności by ze sobą współpracować?

Alicja

Firma podobno dość mocno przyszłościowa. Słyszałam, że mają ciekawą ofertę dla pracowników. Oferowane przez nich szkolenia wydają mi się bardzo konkretne i interesujące. Podobno jest na nich wiele praktycznych przykładów.

Ewelina
@Alicja

O, to super z tymi szkoleniami. A czy te szkolenia to są tylko takie początkowe, onboardingowe? Czy też oferują szkolenia pracownikom już w trakcie pracy, które mają rozwijać kompetencje?

Obserwuje, że w ostatnim czasie ADN Akademia bardzo dynamicznie się rozwija. Ich szkolenia również wydają się bardzo interesujące. Wyglądają na firmę, którą warto brać pod uwagę wybierając miejsce pracy lub specjalistyczne szkolenie.

Edzia
@Monika

Pytanie jak tu płacą, wiesz może? Bo szkolenia to jedno, fajnie się rozwijać, ale czy pracownicy tutaj mają z tego jakieś większe wynagrodzenie albo awanse?

@Xyz

Nie za dużo tych negatywów w jednym zdaniu? :( Serio benefitów brak? A socjal jak wygląda?

@Renata

Nie za dużo, dałoby się to jeszcze rozwinąć na szersze aspekty. Nie ma premii, opieki medycznej, generalnie nie ma niczego poza podstawową umową. Brak pozytywnego feedbacku na temat pracy.

Iwona
@Xyz

A niskie zarobki, to... Chyba nie minimum krajowe?

Zgoda
@Xyz

Niestety potwierdzam w każdym calu. Dawno nie współpracowałem z tak nieprofesjonalną firmą. Do dziś czekam na wynagrodzenie.

Olga
@Zgoda

Od dawna czekasz na wynagrodzenie? Z tego co tu czytam to nikt nie pisał o tego typu problemach. Wiesz z czego wynikają? Czy to jakaś pojedyncza sytuacja tylko?

T
@Zgoda

Brak słów.. zlecane zadania i projekty, nie wypłacane za to pieniądze. Wywijanie kota ogonem żeby tylko nie musieli płacić. Najniższa krajowa, obiecanki o wielkich prowizjach a na koniec ucięta z niewiadomej przyczyny. Brak benefitów. Dla młodych ludzi chcących się rozwijać... zdecydowanie nie polecam. Nerwów tyle co straciłem to moje.

Agnieszka
@T

Renata

pracował ktoś jako koordynator szkoleń i napisze jak to wygląda? organizacja pracy w praktyce ostateczna kasa, bo widełki rozbieżne podali to pytam. elastyczność godzin to tylko przesunięcie o jedną w przód i tyle? i co z tymi negatywnymi opiniami, poważnie zwalniali ludzi? ktoś napisze coś więcej o sytuacji firmy?

Tak
@Renata

Zwalniają z dnia na dzień bez przyczyny.

Gabriela
@Tak

Od kiedy te rotacje w takim razie trwają? Co było ich punktem zapalnym? Czy pracownicy, którzy mają umowę o pracę też mają się czuć zagrożeni? Widzę, że nawet jest ogłoszenie, że poszukują pracowników na stanowisko Trenera w różnych miastach. Czy to aplikacja na te wolne posady po zwolnionych pracownikach? Ciekawi mnie, jak to właściwie jest, bo jedni piszą dobrze o tej firmie, a inni źle... Taka sinusoida w tych opiniach.

Macie jakieś doświadczenia z pracą w firmie INSTYTUT ADN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA? Jakie są oferowane przez nich warunki? Czy warto brać udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych?

Studentdebil

Mi się osobiście nie podobało dużo wymagań a mało dają w zamian

xxx

Praca ciekawa, możliwość awnasu dla najlepszych, liczne szkolenia. Zarobki średnie, częste nadgodziny oraz liczne zwolnienia

gggg
@xxx

haha, czy to żart? Jaki awans dla najlepszych? Awans po znajomości, Twoja wiedza i możliwości nie mają żadnego znaczenia, bezsensu zwalniają ludzi, zero perspektyw rozwoju, wkółko klepiesz to samo.

kasia

Jak wygląda rozmowa o pracę w tej firmie? Czy przeprowadzają oprócz rozmowy jakiekolwiek testy sprawdzające?

sosna
@kasia

Kasiu, byłaś na rozmowie w tej firmie? Możesz cos wiecej napisac jak wygladala rozmowa kwalifikacyjna?

kasia
@sosna

Tak, byłam : ) Rozmowa bardzo sympatyczna, miła. Luźna atmosfera, zwykła rozmowa z miłą Panią. Jestem zadowolona z jej przebiegu i z niecierpliwością czekam na wynik rekrutacji .

@kasia

Hej, bo minął miesiąc i aż ciekawa jestem jaki był ostateczny wynik? Udało się? :)

Akademia dynamicznie się rozwija. Na pewno szukają nowych osób. Czy na ich oficjalnym profilu nie ma informacji? Widziałam też, że Akademia MDDP zmienia nazwę na ADN Akademia.

Kamila

Czy coś się zmieniło w firmie przez ostatni rok? Jest tu dużo pozytywnych komentarzy, więc zakładam, że wciąż pracuje się dobrze. Może pracodawca zdecydował się na podniesienie wynagrodzeń? Napiszcie, czy w obecnym czasie Akademia Biznesu stawia na pracę zdalną, czy może wszystko odbywa się w standardowym trybie.

@xxx a jakie szkolenia miałeś w tej firmie ?

Zostaw merytoryczną opinię o INSTYTUT ADN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Warszawa

• Jak się pracuje w INSTYTUT ADN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Zobacz opinie na temat firmy INSTYTUT ADN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

INSTYTUT ADN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA