KDK Info Sp.z o.o.

Opinie o KDK Info Sp.z o.o.

Iza

Z facebooka wynika, że KDK Info organizuje coraz więcej szkoleń, poza zmianą siedziby nie wiadomo jednak z waszej strony nic więcej. Przede wszystkim brakuje informacji od trenerów, czy warunki oferowane przez firmę teraz się opłacają?

Iza

@sobol jak wyglądają aktualne warunki pracy? Czy nowa siedziba firmy spelnia wszelkie niezbędne wymagania? Takie informacje mogą też być dodatkowym atutem i zachętą dla nowych, potencjalnych pracowników.

sobol

Firma od stycznia znajduje się w nowej siedzibie na Al. Jana Pawła II 25. Jest to następstwo zmiany zarządu firmy. Poza zmianą organizacyjną w KDK, położono również nacisk na komunikację z Klientami: kompleksowa obsługa, dostarczanie wartości poprzez artykuły branżowe oraz udostępnianie nagrań fragmentów szkoleń. Przyznam, że przynosi to efekty i spotyka się z pozytywnym odbiorem.

miniek

no i jak wygląda u nich oferta pracy jako sprzedawca? wydaje mi się, ze niekoniecznie jest u nich nowa oferta.

m

Omijać szerokim łukiem.

Ciekawy

Witam, napiszcie proszę jakie tam można zarobić pieniądze jako PH? Co sądzicie o szefowej działu sprzedaży szkoleń, pani [usunięte przez moderatora]. I jak generalnie wygląda praca PH w tej firmie, bo na pierwszej rekrutacji niczego nie można było się dowiedzieć.

Zgadzam sie boją się zadzwonić, normalnie poromawiać i sprzeadać tylko spamują - pozatym jak dobrze poszukacie to sie okarze, ze ceny są dużo niższe w innych firmach niż u nich podejrzewam, że trzepią niezłą marżę

Zostaw opinię o KDK Info Sp.z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KDK Info Sp.z o.o.