Pruszynka Gastronomia Piotr Pruszyński

Opinie o Pruszynka Gastronomia Piotr Pruszyński

ONA

Witam przy okazji zawitałam na ten portal , ja tu pracuję naście lat i nie zgadzam się z obrażonym Michałkiem, którego nie ma już w Naszym zespole sam odszedł a pożniej szukał powrotu bez powodzenia a teraz brzydkie i nie prawdziwe rzeczy pisze o firmie - Michał trochę odwagi i podpisz się pod opinią z imienia i nazwiska .

Olga Nowy wpis
@ONA

Serio? To czemu on odszedł i teraz tu takie rzeczy pisze? Bo to wygląda w takim razie jakby miał żal o to odejście przecież a sam to zrobił. A skoro się nie zgadzasz to może wyklarujesz jak to na prawdę jest?

ONA Nowy wpis
@Olga

DLACZEGO ODSZEDŁ NALEŻY JEGO ZAPYTAĆ , ŻAL MA ZA TO ŻE PONOWNIE NIE ZOSTAŁ PRZYJĘTY. CO TU WIĘCEJ TŁUMACZYĆ TO CAŁA PRAWDA

Olga Nowy wpis
@ONA

Ale to nie czuliście w zespole, że dzieje się coś nie tak? Bo to nienormalne jeśli atmosfera i prace idą spoko i nagle ktoś odchodzi

ONA Nowy wpis
@Olga

OLGA jeśli atmosfera była by zła to zapewne nie chciałby aplikować po raz kolejny , to chyba jasne , Pozdrawiam

Olga

Tak miło to napisałeś, że aż w szoku jestem. A co takiego jest w nich niejadalnego? Jaką konkretnie zamówiłeś i ile kosztowała?

konsument

oj śmierdzi nieuczciwą konkurencją w naszej firmie codziennie 40 osób je zupki z Pruszynki i nie ma takich rażących opinii , oczywiście jednemu bardziej innemu mniej smakuje ale to kwestia gustu, ale jak pojawi się barszcz ukraiński to wszyscy bez wyjątku chwalą .

Olga
@konsument

40 aż? Wy firmowo bierzecie jakiś pakiet czy każdy kupuje sobie indywidualnie?

Weronika

oczywiście, że urlop płatny w 100%

Daniel Dębkowski

Pomyliłem się z adresem, wszystko rozumiem. Lecz z Gajowej na Pietkiewicza jest blisko. Musiałem dwa razy zapłacić za dostawę pizzy którą zamówiłem bo tak "szefowa" zachciała sobie obciążyć mnie dodatkową opłatą. Jako klient, który zawsze wracał - Wystawiam tą opinię tylko dlatego że mimo dobrego jedzenia więcej nie zamówię w Pruszyce.

Piotr Pruszyński
@Daniel Dębkowski

Witam W związku z Pana nie zadowoleniem i wystawioną opinią wyjaśniam Panu ,że to nie jest nasze celowe działanie aby obciążyć dodatkowymi kosztami . W woli wyjaśnienia - firma kurierska , która nas obsługuje tzn. dostarcza pizzę - pobiera opłatę za ,,zgłoszony przez nas adres odbiorcy- kurs '' w sytuacji która miała miejsce - dostawa pod kolejny adres firma kurierska kasuje nas jako następny kurs i nie ma znaczenia czy jest to blisko czy daleko tak działają w firmy kurierskie , także proszę o zrozumienie sprawy nie jest tak ,, bo szefowa zechciała'' staramy się dbać o swoich klientów, Proszę o zrozumienie . Pozdrawiam Piotr Pruszyński

Firma Pruszynka Gastronomia Piotr Pruszyński prowadziła rekrutację na stanowisko Pomoc kuchni /kucharz. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
smakoszpizzy

najlepsza pizza jaką znam , kosztujemy pizzę z Pruszynki 2-3 razy w miesiącu ponad 5 lat i zawsze jest pyszna , piszę z rana ponieważ dojadam po wczorajszej kolacji i nadal jest naj , tak trzymajcie, trzymam kciuki

Maciek

Czy firma zwalnia bez powodu?

Sosna

jedna z bardzo porządnych firm ,

Tatiana

Jak sobie radzicie w czasie pandemii? Miałam zamiar starać się o pracę ale teraz trzeba zmienić chyba plany, coś wiecie ?

Ilona

Pruszynka .ok

Katarzyna

Pruszynka - ja nie narzekałam pracowałam w tej firmie 4 lata i wspominam bardzo dobrze, dużo się nauczyłam ci którzy poprawnie pracują otrzymują godne pieniądze i szacunek w tej firmie .

marczello

Pruszynka spoko przepracowało się troche

Zostaw merytoryczną opinię o Pruszynka Gastronomia Piotr Pruszyński - Białystok

• Jak się pracuje w Pruszynka Gastronomia Piotr Pruszyński?

Zobacz opinie na temat firmy Pruszynka Gastronomia Piotr Pruszyński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pruszynka Gastronomia Piotr Pruszyński?

Pruszynka Gastronomia Piotr Pruszyński