Opinie o Sklep Zoologiczny ,,Zwierzak w Inowrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Sklep Zoologiczny ,,Zwierzak. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sklep Zoologiczny ,,Zwierzak o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sklep Zoologiczny ,,Zwierzak w Inowrocław

kido Nowy wpis

Zazwyczaj też @mai w takich firmach pracują młode osoby, często nawet i studenci, w przypadku studentów nie muszą właśnie odprowadzać wszystkich składek, dlatego też i oferują w tym wypadku umowę zlecenie

Były pracownik Nowy wpis

@zwierzakk -No skoro uważasz,że najniższa krajowa to dla Ciebie zarobek całkowicie satysfakcjonujący,praca w weekendy,kiedyś był otwarty do 20 w tygodniu,teraz z tego co wiem godz.się pozmieniały,bo brak klientów,to zadzwoń i dowiedz się czy masz szansę dostać się i rozwijać się w tym wspaniałym sklepie.A co do rotacji to nie wypowiadaj się jak nie znasz całkowitej sytuacji,bo tam przez ponad 3 lata przewinęło się ponad 100 osób,za nim kogoś wybrali i dali umowę.Ale trzymam kciuki,że coś zmienili i uda Ci się rozwijać skrzydełka,zwłaszcza na dziale akwarystycznym

Były Pracownik Nowy wpis

Witam,ja pracowałam w tym sklepie około 3,5 lata na dziale zoologii i tam się ekipa nie zmieniała jedynie na wędkarskim i akwarystyce :) I nie trzeba było mieć doświadczenia,a jedynie odpowiednią wiedzę,bo to nie polegało tylko na sprzątaniu kuwet,a trzeba było zamawiać w różnych hurtowniach towar,wyceniać go,wprowadzać faktury,metkować,opiekować,dbać o zwierzaki,wystawiać faktury klientom,rozliczać kasy,zajmować się reklamacjami,obsługiwać,sprzątać,pilnować terminów :) A co do pracodawcy to szkoda w ogóle się wypowiadać,bo w głowie się nie mieści,że tacy ludzie prowadzą swój biznes

stfur Nowy wpis

w zwierzaku na rąbinie co chwila szukają na dział zoologiczny, chyba trzeba mieć doktorat z zoologii i 20 lat doświadczenia w sprzątaniu kuwet :D

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Sklep Zoologiczny ,,Zwierzak? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Monter konstrukcji stalowych Rogaland
Fosdalen AS
logo firmy Ślusarz
OPAKMET Spółka z o.o.
sfp

słyszałem że tam xle traktują zwierzaki (afera z fredką która była w skandalicznych warunkach)

rachmistrz

non stop szukają do pracy, ciekawe czemu ? :D

max

na poczatku otwarcia była miła obsługa teraz to żenada jakaś, byle dalej

klient 1

to prawda tam jest [usunięte przez moderatora] dwie dziewczyny na trzy kasy i co chwile inne i stale nowa oferta pracy coś jest nie tak [usunięte przez moderatora] i już Ci właściciele zrobili sobie z nich białych [usunięte przez moderatora]

google

jak to u prywaciarza, [usunięte przez moderatora] za minimum

[usunięte przez moderatora] za najniższe, weekendy gratis, nie polecam, chyba że dla desperatów

Zostaw merytoryczną opinię o Sklep Zoologiczny ,,Zwierzak - Inowrocław

Sklep Zoologiczny ,,Zwierzak

Sklep Zoologiczny ,,Zwierzak