Opinie o Electrolux Poland w Oława

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Electrolux Poland. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Electrolux Poland o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Electrolux Poland w Oława

2080 brutto

ewela

są przyjęcia, bo zaproszono mnie na rozmowę:)

ewela

a czy mógłby mi ktoś przybliżyć ile mają na start osoby przyjmowane na montaż?

Rafał

Po drugiej stronie jest inna firma produkująca opakowania , kiedyś ten zakład należał do SCA teraz to jest Smith , wiem że zatrudniają nowych pracowników. To jest super zakład bardzo fajna atmosfera i dobre zarobki dużo wyższe niż tutaj. Ja tam uciekłem i nie żałuję !!!

logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Młodszy księgowy / Młodsza księgowa
O2A Polska Sp. z o.o.
logo firmy ( PS ) Pracownik produkcji/ montaż AGD
Oława
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
ola

chciałabym sie dowiedzieć jaką pracę wykonują kobiety

@ola

Wiązki, podest i testy to są typowo damskie stanowiska, oczywiście jakiś męski rodzynek się znajdzie. W większości liderami są Kobiety.

pawel

Witam, szukam prace y vas

Dzin

Witam. Tydzień pracy to pon -piątek ? Jak wygląda praca na utrzymaniu ruchu? Pozdrawiam

audik

Czy ktoś ma opinię o Krzyśku K. mechaniku od form wtryskowych?

operator

Witam, szukam osób, które dojeżdżają do pracy z Brzegu, konkretnie od poniedziałku (tj. 25.04.2016) na nocki. Proszę o kontakt 601494654.

F3

Ten prawdziwy F3, bo ktoś mnie próbuje naśladować, ale wali ortami, czyli jest hadziajem i do tego magorem, głąbem, jełopem i cymbałem. Teraz ja, tak od siebie: Prawie mogliśmy zarabiać więcej, sporo wiecej. Prawie, bo nasz kochany rząd znalazł lekarstwo, coby się gorolom w łepie nie poprzewracało i sprowadził na nas Ukrainę. Żeby nie było, nic do nich nie mam. Ale hola.. jak weszliśmy do UE, to Niemcy zastosowali wobec nas okres ochronny. A ci Ukraincy nawet w EU nie są a mimo to pracują i jeszcze nasz rząd do nich dokłada! No sorry, tego jeszcze nie grali. Także, zamiast godziwych pieniędzy za Waszą pracę, macie tanią siłę roboczą ze wschodu. Chyba piszę to ostatni raz, bo z Wami nie ma o czym rozmawiać. Wcześniej Komory i Tuski Was oszukały a teraz Pisuary robią to ze zdwojoną siłą. A Wy dalej tylko kręcicie te śrubki... ogarnijcie się do jasnej cholery! Pokażcie, że jesteście chociaż trochę bardziej inteligentni od średnio rozgarniętej małpy i walczcie o siebie i swoje rodziny!

Kolejny lider? Umowa o pracę.

gość
@ja

Jasne będziesz się po jajach drapać i dostaniesz furę kasy !!!

mateo

kołhoz, gułag i inne określenia moge tylko użyć wobec tej firmy po godzinie juz nie ma sił w tym kamieniołomie a co dopiero 8 nie polecam no chyba ze ktos nie ma wyboru

długi

JOHNY A Ty z (usunięte przez administratora) się urwałeś że tak bluźnisz !!! wracaj do Hameryki ;-)

JOHNY

ALE WY LUDZIE PIERDOLICIE :D

M-na

STARY PRACOWNIK nie żartujesz. Jak jest zmiana modelu zwłaszcza na topach (w tym miejscu pozdrawiam serdecznie panią Anie pseudo Cherry albo Cleo) to nie lidera sprawdzała modele tylko JA ! Bo lidera w tym czasie papierosy paliła. A jak wpadła na linie to w popłochu niby sprawdzała, a gdy robiła to sama bez niczyjej pomocy to buble puszczala. Np cały model ze złymi naklejkami. Strzelał fochy jak dziecko i faworyzowala swoich ulubieńców którzy jej odnosili na innych a sami buble puszczali.

A ten stary zbuk zaglądał mi w zęby !!! A może to lekarz od koni ??? Chamski lekarz trzeba bardzo uważać co się mówi bo można zostać uznany za idiotę i nie uśmiechać się bo ten konował ani pani pielęgniarka tego nie lubi !!!!! Pierwszy raz spotkałem się z tak chamskim traktowaniem mnie przez lekarza ,czułem się jak bym był na przesłuchaniu SS i miałem pójść alb o do roboty albo do ziemi .Moja przyjaciółka miała w Eluxie wypadek ,dźwignęła ciężar i pękł jej kręgosłup a ten (usunięte przez administratora) zrobił z niej śmiecia.

A mnie stary konował zaglądał w zęby jak koniowi !!! A może to weterynarz i coś mu si (usunięte przez administratora) o !!!!!! Czułem się jak bym był na jakimś przesłuchaniu albo robota albo odstrzał. A swoją drogą bardzo możliwe że ten konował robił jakieś doświadczenia na ludziach w czasie wojny . Jego pielęgniareczka też jest dobra trzeba bardzo uważać ,nie uśmiechać się bo uznają Cię za idiotę.

gość

Właśnie miałem rozpocząć pracę w Electrolux od jutra, rozmowa z panią była bardzo miła, pani od BHP również zrobiła na mnie bardzo miłe wrażenie umawiając się ze mną na szkolenie w dniu jutrzejszym ,miałem już oficjalnie zacząć pracę.Kiedy stałem na korytarzu czekając na lekarza który się dość znacznie spóźniał. Spotkałem parę osób które znałem, nadmienię że pracowałem już w tym zakładzie 7-lat temu i bardzo cieszyłem się że znowu tam będę pracować .Bardzo lubiłem tą Firmę .Wreszcie przyszedł lekarz starszy pan. Kazał mi stanąć na prawej nodze przechylając się mocno w prawo na równi z nogą podnosząc jednocześnie lewą nogę miałem sobie pobrudzić spodnie lewą stopą od kolana w dół jednocześnie unieść ręce do boku i zamknąć oczy. I to samo w drugą stronę .Dobrze że nie kazał mi jeszcze gdakać. W sumie nie za bardzo utrzymałem równowagę. Ciekawe czy pan lekarz by utrzymał . W końcu zostałem uznany za nie zdolnego do pracy. Życzę panu lekarzowi żeby mu nigdy nie zabrakło chleba.

szef

Zalezy ile pracujesz od 1900zł do nawt 3500zł netto

STARY PRACOWNIK

Pracowałem kiedyś w tym zakładzie i nie było tak źle i jak niektórym nie odpowiada lora lidera to to niech pomyślą że przy zmianie modelu mają co robić sprawdzają wszystko oni nie wy

Zostaw merytoryczną opinię o Electrolux Poland - Oława

• Jak się pracuje w Electrolux Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Electrolux Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Electrolux Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 5 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Electrolux Poland?

Kandydaci do pracy w Electrolux Poland napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Electrolux Poland