Daston Commercial

Kutno

Opinie o Daston Commercial

Anonim

Kolega wyzej ma rację syn szefa spoko gozej z szefem nie wie co chce jedno wie na pewno chciał byśmy robili po 4.5 zł ma jąkaś wizje ale brak wykonania jego wizja zanika po tygodniu a legendą juz jest przeprowadzka do nowego budynku od 7 lat , szef ogłasza sie podaje super warunki pracy umowa o prace po okresie próbnym ale to tylko bajkaa potem przemiał jak w pini nikt mu nie pasuje

A jak ocena cię interesuje. Najbardziej jest spoko taki młody chłopak on chyba jest synem szefa. ma ok 21/22 lat.

Zostaw opinię o Daston Commercial - Kutno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Daston Commercial