AMZ KUTNO SP.Z.O,O

Kutno

AMZ KUTNO SP.Z.O,O

Opinie o AMZ KUTNO SP.Z.O,O

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w AMZ KUTNO SP.Z.O,O? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

JAJAJAJAJA

Super firma, super zarobki (nic nie trzeba robić a płacą ponad 20 tys.), wszystko super, zarządzający super, socjal super (mamy karnety na basen, tenisa, kręgle i solarium) - przecież nie pracuje się po to, żeby zarabiać, żeby coś osiągnąć, żeby coś sobie kupić - ważne, żeby właściciele mogli co rok wymienić samochody, żeby mogli pobudować nowe domy i je wyposażyć. I jak to widzimy to jesteśmy naprawdę szczęśliwi. My tego nie potrzebujemy ale ważne, że Wy macie... - To mówiłem JA - JARZĄBEK :D

Iza

@To ja, to forum nie jest dobrym miejscem do zamieszczania takiego typu opinii na nim odnoszących się do konkretnych osób. Jeżeli pracownicy mają jakiś problem z innymi pracownikami to warto takie sytuacje rozwiązywać bezpośrednio w firmie. Tutaj powinny znajdować się wyłącznie opinie dotyczące warunków zatrudnienia, jego formy, możliwości awansu i innych aspektów pracy w AMZ KUTNO, które nie naruszają czyjegoś dobrego imienia.

Iza

@Zawiedziony, wyraziłeś swoje zdanie na tym forum na temat AMZ KUTNO SP.Z.O,O, jako usługodawcy. To miejsce jednak służy pozostawianiu wyłącznie merytorycznych opinii o tej firmie, ale jako pracodawcy. Użytkownicy forum chętnie dowiedzą się więcej o warunkach zatrudnienia i atmosferze w tym miejscu pracy.

Zawiedziony

Taka firma a obsługa klienta na najniższym poziomie, że napisałem email "do wszystkich świętych" bo mnie ignorowano ,"zadzwonię za chwilkę" i nikt nie odpowiadał, to wystawiono mi ofertę na kwotę zaporową, porostu żenada, u konkurencji za dokładnie to samo zapłaciłem połowę ich ceny ofertowej , Panie Prezesie proponowałbym przyjrzeć się pracy biura obsługi klienta.

Możecie opisać nową sytuację AMZ KUTNO SP.Z.O,O,? Przyda się to wielu użytkownikom zainteresowanym pracą tam.

Iza

@Jaruś, Twój wpis jest niepokojący. Mógłbyś opisać pozostałym użytkownikom forum sytuację jaka aktualnie występuje w AMZ KUTNO SP.Z.O,O,? Rozumiem, że w tym momencie w firmie panuje rotacja. Co bezpośrednio, Twoim zdaniem, na nią wpływa? Twoja wypowiedź będzie ważna dla osób poszukujących pracy u tego pracodawcy.

Jaruś

Ciekawe kto będzie pracował po Nowym Roku... Gratulacje dla zarządzających... Doktorat powinniście dostać... z zarządzania !!! A jak Zygmunt zainteresuje się tematem to może być za późno...

anonymous

Hmmm... Praca ciekawa ale... Nie ma ludzi do pracy..., kasa masakrycznie słaba..., ale kto przyjdzie jak takie opinie są... Zarządzanie firmą leży - a dlaczego ? A dlatego, że ktoś kogoś posłuchał, bo niektórzy obiecali, że ustawią wszystko - tyle, że przestali to ogarniać... (inicjały DJ, MW, & JK), i którzy to biorą kasę za okradanie pracowników) Kuba niby się stara ale to są tylko pozory... (metodą kija i marchewki bez marchewki nic głąbie nie osiągniesz) NIC NIE POTRAFI OGARNĄĆ !!!!!!!!! A Darek nic z tym nie robi... A dlaczego ? Zarządzaniem firmą powinien zajmować się ktoś kto się na tym zna a nie Kubuś (zero pojęcia o zarządzaniu) I co dalej ??? Powiem Wam - jeśli ta firma będzie dalej tak zarządzana to wróżę jej jakiś rok, dwa.... A później do piachu ! Czy podobają się Wam Porsche, 2 x Audi, Lexus ?????????????????? A gdzie są pieniądze dla ludzi, którzy umożliwili Wam to kupić ????????? Zastanawiam się jeszcze nad jednym - czy właściciel firmy widzi jak wszystko się wali ? Czy ktoś w tej PRLowskiej firemce przejrzy na oczy ? I życzę wszystkim Wesołych Świąt (mogą być pracujące)

Iza

@Ja piszesz, że nie polecasz pracy w AMZ KUTNO SP.Z.O,O, Dlaczego, Twoim zdaniem, firma nie cieszy się zainteresowaniem przyszłych pracowników? Co może wpływać na taki stan? Mogłabyś rozszerzyć te część swojej wypowiedzi?

Iza

Czy na forum są obecni aktualni pracownicy firmy? Może napisze ktoś z Was i odniesie się do powyższych postów, jak aktualnie wygląda sytuacja czy coś pod względem warunków zatrudnienia się zmieniło? Padały propozycje o zapisach komputerowych godzin pracy pracowników, zostało coś wdrożone?

Ja
@Iza 05.09.2017 10:08

każdy pracownik ma określony czas na wykonanie danej czynności . Np. o godz 7 pracownik za pomocą kodu kreskowego który otrzymuje i jest przypisany tylko jemu (usunięte przez administratora) czas na wykonanie pewnej czynności . ma na to powiedzmy 2 godz . Po 2 godzinach musi znowu podejść do monitora zatrzymać ten czas jako wykonał tą czynność i uruchomić czas przeznaczony na wykonanie następnej czynności . To nie jest skomplikowane . Jeśli chodzi o samą firmę nie polecam chyba że ktoś nie ma wyjścia . Obecnie zakład szuka ludzi ale chętnych brak . Jeżdżą nawet po wioskach i rozwieszają ogłoszenia o zatrudnieniu . No cóż . Zapracowali sobie na ten brak zainteresowania zresztą opinie o tym zakładzie które krążą w sieci i w samym Kutnie do pozytywnych nie należą

Jarosław S

Śpieszmy się szanować pracowników - tak szybko odchodzą... To motto dla zarządu (celowo z małej litery :) bo na Dużą nie zasługują) Myśleć i dawać a nie tylko brać.....

budzikał

23we, z tego co mi wiadomo od bardzo długiego czasu nie potrzebują nikogo do pracy.

PRACOWNIK TEJ ERY

PRACUJE TAM , LECZ POWIEM WAM ZE Z DNIA NA DZIEN TA FIRMA SPADA NA PSY GODZINY SKRACAJA ZA PRACE PONIEWAZ TO PRACA AKORDOWA .. HMMM JAK WAM TO WYTŁUMACZYC .... ( PONIEWAZ ZA PRACE PRZYSŁUGUJA GODZINY , WSZYSTKO PIEKNIE FAJNIE , TYLKO TY CZLOWIEKU JAK PRZYCHODZISZ DO TEJ FIRMY TO PRZEZ MIESIAC MUSISZ ZROBIC TO W TYM CZASIE JAK MAJSTER KTORY PRACUJE W TEJ FIRMIE OD 15 LAT I TO Z NIEGO SCIAGAJA CZAS PRACY JAKI TY ZWYKLY PRACOWNIK MUSISZ WYKONAC ,TO JEST POPROSTU NIE WYKONALNE!!! A NATOMIAST TEMU BY PRACOWNIKOM PRACOWAŁO SIE LEPIEJ WPROWADZILI KOMPUTEROWY ZAPIS GODZIN !! CO TO ZNACZY?? TO ZE MASZ NA JAKAS PRACE PRZYZNANE GODZINY ( FAJNIE TO BRZMI ) LECZ ICH TO NIE OBCHODZI ZE JAK ZACZNIESZ PRACE MUSISZ SOBIE WSZYSTKO PRZYGOTOWAC , LATAC Z HALI NA HALE 400 M TO JEST CZAS A CZAS TRO PIENIADZE W TEJ FIRMIE . A O POPRAWKACH NIE WSPOMNE {POPRAWKKI TO CZAS ZA FREE :) SOBOTY TEZ ROBIMY PRAKTYCZNIE ZA DARMO :) JEZELI KTOS NIE MA PRACY I DALSZYCH PERSPEKTYW NA ZYCIE TO OCZYWISCIE POLECAM BO JAK GLOSI PRZYSLOWIE LEPSZY WROBEL W GARCIE:p) A TYM KTORZY NORMALNIE SA SPRAWNI UMYSŁOWO POLECAM POSZUKAC LEPSZEJ FIRMY KTORA NIE SKRACA GODZIN:....pS Paweł ze stolarni:P

XxX

Kołchoz pracy to mało powiedziane , za przepracowany cały miesiac dostałem 910zł57gr ... ktoś słusznie wczesniej powiedział , mało co to zmieszają cie z błotem , firma spadła na psy , jeśli ktoś bedzie chciał tam iść odradzę

sandokan

Praca mogłaby być fajna gdyby nie organizacja pracy . Dla prezesów tylko się kasa liczy a majstrowie i dyrektor to wielka porazka .to są ludzie którzy są tam zbędnym balastem ale cóż wrazie czego prezesi mają na kogo zgonić winę .Ogólnie firma pada a to są skutki bubli które produkuje

ali
@sandokan 08.04.2015 21:06

Ta firma pada już od kilku lat i jakoś trzyma się na rynku to taki urok tej firmy

vvvovp

To jak to jest z tymi zarobkami na produkcji w AMZ, jakie dają umowy, firma jest potencjalnie stabilna czy to zwykła kuźnia pana jana ?

nikos

co tam nowego słychać w Amz autobusz produkujecie jeszcze

byly_pracownik

AMZ Bis to jedna wielka porazka za 240 godzin ktore wypracowalem powinienem dostac 2500 ze stawki ktora mialem a dostalem raptem 1700, nadgodziny wiec jak widac wyplacaja jak chca, wazystko zalezy od zony zalozyciela Fabisiaka. Mobbing nieziemski, mistrzowie leserzy ktorzy za byle co mieszaja cie z blotem. Z tego co sie orientuje, bo juz tam nie pracuje, zwalniaja ta stara brygade ktora ma pojecie o co w tym chodzi. A lizusow ktorzy cie sprzedadza zeby miec dobre uklady z mistrzami jest tylu, ze wyliczysz na palcach te osoby ktore sa wporzadku.

bolo

Ta firma chyba jest do likwidacji :-D

Ciekaw

Czy to prawda ze zamykaja dzial autobusow?

Znawca

I stało się, dział eksportu a potem działo handlu zagranicznego czy jakoś tam został zlikwidowany. Żenujące posunięcia w eksporcie doprowadziło firmę to tzw, niebytu na rynkach zagranicznych. Nic tylko pogratulować "mózgom". Komunistyczna firma zawsze zostanie komunistyczną firmą!

skype

jak by nie było starego exportu, to byście nie mieli pracy - tam to byli ludzie jacy dbali o firmę i wizerunek, nie to co teraz....

Mistrz

Widze ze AMZcik to już nie masz działu eksportu tylko dział handlu zagraniczego. Odchodza ludzie masowo... Ale nie ma się co dziwic, raz ze kołchoz, dwa ludzie którzy odeszli mieli takie pojecie o tym co robia ze rownie mogli sprzedawac smietane na rynku. Tak to jest gdy buraki bez szkoły biora się za poważne rzeczy.

były pracownik

chyba czwórki garbów ;) Pracowałem tam kilka lat i takiego kołchozu nigdzie nie przechodziłem. Nie wypłacali nadgodzin, w zimę na hali musiałem ubierać kurtkę, czapkę. W toaletach nie było mydła ani ciepłej wody. Jak chciałeś iść za potrzebą to musiałeś wziąć klucz z portierni i wpisać się na listę. Było ciche przyzwolenie na przychodzenie do pracy pod wpływem. Niektórzy walili sake w pracy bez oporów, jeśli nie bełkotałeś to nie było problemu. O mobbingu nie wspomnę. Jest dużo więcej kwiatków ale żal tylko przypominać sobie to wszystko. Z tego co wiem to po odejściu Cezarego K. jest jeszcze gorzej. Niestety tak jest i tak będą traktować ludzi na końcu łańcucha. Może wypowie się na ten temat jakiś obecny pracownik?

iiii
@były pracownik 10.03.2014 21:01

sprecyzuj o której firmie piszesz bo coś się nie zgadza?

lukasz
@były pracownik 10.03.2014 21:01

czworke to maja brygadzisci pajacu, ty tam zarobisz 1500 max bez nadgodzin a z nimi 2100,ale i tak kombinuja jak ci zabrac,tzw akord jest o kant d..py ,banda .i lysa pala na czele

olek

Ponoć około czwórki można zarobić na monterce

kot

Sluchajcie podobno w carpolu maja taka bajke ,że zarobki i praca ok pełna kultura, traktowanie pracowników z godnością i szef produkcji fajny kolo.Może tam warto uderzyć ???

dada

Potwierdzam, pracowałem tam 2 lata 1200zł 1300zł miesięcznie. Młyn, pieniądze wgl nie adekwatne do wysiłku włożonego w pracę.

bolo

umowę o pracę.Firma jest w potrzebie także negocjuj twardo stawkę

BOLO

Tzn. że firma nie ma płynności finansowej i możesz pracować 250h to i tak Ci zapłacą ile chcą większych pieniędzy możesz się spodziewać dopiero gdy zafakturują klienta

Zostaw opinię o AMZ KUTNO SP.Z.O,O - Kutno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AMZ KUTNO SP.Z.O,O