AMZ KUTNO SP.Z.O,O,

Kutno

Opinie o AMZ KUTNO SP.Z.O,O,

Jaruś

Ciekawe kto będzie pracował po Nowym Roku... Gratulacje dla zarządzających... Doktorat powinniście dostać... z zarządzania !!! A jak Zygmunt zainteresuje się tematem to może być za późno...

anonymous

Hmmm... Praca ciekawa ale... Nie ma ludzi do pracy..., kasa masakrycznie słaba..., ale kto przyjdzie jak takie opinie są... Zarządzanie firmą leży - a dlaczego ? A dlatego, że ktoś kogoś posłuchał, bo niektórzy obiecali, że ustawią wszystko - tyle, że przestali to ogarniać... (inicjały DJ, MW, & JK), i którzy to biorą kasę za okradanie pracowników) Kuba niby się stara ale to są tylko pozory... (metodą kija i marchewki bez marchewki nic głąbie nie osiągniesz) NIC NIE POTRAFI OGARNĄĆ !!!!!!!!! A Darek nic z tym nie robi... A dlaczego ? Zarządzaniem firmą powinien zajmować się ktoś kto się na tym zna a nie Kubuś (zero pojęcia o zarządzaniu) I co dalej ??? Powiem Wam - jeśli ta firma będzie dalej tak zarządzana to wróżę jej jakiś rok, dwa.... A później do piachu ! Czy podobają się Wam Porsche, 2 x Audi, Lexus ?????????????????? A gdzie są pieniądze dla ludzi, którzy umożliwili Wam to kupić ????????? Zastanawiam się jeszcze nad jednym - czy właściciel firmy widzi jak wszystko się wali ? Czy ktoś w tej PRLowskiej firemce przejrzy na oczy ? I życzę wszystkim Wesołych Świąt (mogą być pracujące)

Iza

@Ja piszesz, że nie polecasz pracy w AMZ KUTNO SP.Z.O,O, Dlaczego, Twoim zdaniem, firma nie cieszy się zainteresowaniem przyszłych pracowników? Co może wpływać na taki stan? Mogłabyś rozszerzyć te część swojej wypowiedzi?

Iza

Czy na forum są obecni aktualni pracownicy firmy? Może napisze ktoś z Was i odniesie się do powyższych postów, jak aktualnie wygląda sytuacja czy coś pod względem warunków zatrudnienia się zmieniło? Padały propozycje o zapisach komputerowych godzin pracy pracowników, zostało coś wdrożone?

Ja
@Iza 05.09.2017 10:08

każdy pracownik ma określony czas na wykonanie danej czynności . Np. o godz 7 pracownik za pomocą kodu kreskowego który otrzymuje i jest przypisany tylko jemu (usunięte przez administratora) czas na wykonanie pewnej czynności . ma na to powiedzmy 2 godz . Po 2 godzinach musi znowu podejść do monitora zatrzymać ten czas jako wykonał tą czynność i uruchomić czas przeznaczony na wykonanie następnej czynności . To nie jest skomplikowane . Jeśli chodzi o samą firmę nie polecam chyba że ktoś nie ma wyjścia . Obecnie zakład szuka ludzi ale chętnych brak . Jeżdżą nawet po wioskach i rozwieszają ogłoszenia o zatrudnieniu . No cóż . Zapracowali sobie na ten brak zainteresowania zresztą opinie o tym zakładzie które krążą w sieci i w samym Kutnie do pozytywnych nie należą

Jarosław S

Śpieszmy się szanować pracowników - tak szybko odchodzą... To motto dla zarządu (celowo z małej litery :) bo na Dużą nie zasługują) Myśleć i dawać a nie tylko brać.....

budzikał

23we, z tego co mi wiadomo od bardzo długiego czasu nie potrzebują nikogo do pracy.

PRACOWNIK TEJ ERY

PRACUJE TAM , LECZ POWIEM WAM ZE Z DNIA NA DZIEN TA FIRMA SPADA NA PSY GODZINY SKRACAJA ZA PRACE PONIEWAZ TO PRACA AKORDOWA .. HMMM JAK WAM TO WYTŁUMACZYC .... ( PONIEWAZ ZA PRACE PRZYSŁUGUJA GODZINY , WSZYSTKO PIEKNIE FAJNIE , TYLKO TY CZLOWIEKU JAK PRZYCHODZISZ DO TEJ FIRMY TO PRZEZ MIESIAC MUSISZ ZROBIC TO W TYM CZASIE JAK MAJSTER KTORY PRACUJE W TEJ FIRMIE OD 15 LAT I TO Z NIEGO SCIAGAJA CZAS PRACY JAKI TY ZWYKLY PRACOWNIK MUSISZ WYKONAC ,TO JEST POPROSTU NIE WYKONALNE!!! A NATOMIAST TEMU BY PRACOWNIKOM PRACOWAŁO SIE LEPIEJ WPROWADZILI KOMPUTEROWY ZAPIS GODZIN !! CO TO ZNACZY?? TO ZE MASZ NA JAKAS PRACE PRZYZNANE GODZINY ( FAJNIE TO BRZMI ) LECZ ICH TO NIE OBCHODZI ZE JAK ZACZNIESZ PRACE MUSISZ SOBIE WSZYSTKO PRZYGOTOWAC , LATAC Z HALI NA HALE 400 M TO JEST CZAS A CZAS TRO PIENIADZE W TEJ FIRMIE . A O POPRAWKACH NIE WSPOMNE {POPRAWKKI TO CZAS ZA FREE :) SOBOTY TEZ ROBIMY PRAKTYCZNIE ZA DARMO :) JEZELI KTOS NIE MA PRACY I DALSZYCH PERSPEKTYW NA ZYCIE TO OCZYWISCIE POLECAM BO JAK GLOSI PRZYSLOWIE LEPSZY WROBEL W GARCIE:p) A TYM KTORZY NORMALNIE SA SPRAWNI UMYSŁOWO POLECAM POSZUKAC LEPSZEJ FIRMY KTORA NIE SKRACA GODZIN:....pS Paweł ze stolarni:P

XxX

Kołchoz pracy to mało powiedziane , za przepracowany cały miesiac dostałem 910zł57gr ... ktoś słusznie wczesniej powiedział , mało co to zmieszają cie z błotem , firma spadła na psy , jeśli ktoś bedzie chciał tam iść odradzę

sandokan

Praca mogłaby być fajna gdyby nie organizacja pracy . Dla prezesów tylko się kasa liczy a majstrowie i dyrektor to wielka porazka .to są ludzie którzy są tam zbędnym balastem ale cóż wrazie czego prezesi mają na kogo zgonić winę .Ogólnie firma pada a to są skutki bubli które produkuje

ali
@sandokan 08.04.2015 21:06

Ta firma pada już od kilku lat i jakoś trzyma się na rynku to taki urok tej firmy

vvvovp

To jak to jest z tymi zarobkami na produkcji w AMZ, jakie dają umowy, firma jest potencjalnie stabilna czy to zwykła kuźnia pana jana ?

nikos

co tam nowego słychać w Amz autobusz produkujecie jeszcze

byly_pracownik

AMZ Bis to jedna wielka porazka za 240 godzin ktore wypracowalem powinienem dostac 2500 ze stawki ktora mialem a dostalem raptem 1700, nadgodziny wiec jak widac wyplacaja jak chca, wazystko zalezy od zony zalozyciela Fabisiaka. Mobbing nieziemski, mistrzowie leserzy ktorzy za byle co mieszaja cie z blotem. Z tego co sie orientuje, bo juz tam nie pracuje, zwalniaja ta stara brygade ktora ma pojecie o co w tym chodzi. A lizusow ktorzy cie sprzedadza zeby miec dobre uklady z mistrzami jest tylu, ze wyliczysz na palcach te osoby ktore sa wporzadku.

bolo

Ta firma chyba jest do likwidacji :-D

Ciekaw

Czy to prawda ze zamykaja dzial autobusow?

Znawca

I stało się, dział eksportu a potem działo handlu zagranicznego czy jakoś tam został zlikwidowany. Żenujące posunięcia w eksporcie doprowadziło firmę to tzw, niebytu na rynkach zagranicznych. Nic tylko pogratulować "mózgom". Komunistyczna firma zawsze zostanie komunistyczną firmą!

skype

jak by nie było starego exportu, to byście nie mieli pracy - tam to byli ludzie jacy dbali o firmę i wizerunek, nie to co teraz....

Mistrz

Widze ze AMZcik to już nie masz działu eksportu tylko dział handlu zagraniczego. Odchodza ludzie masowo... Ale nie ma się co dziwic, raz ze kołchoz, dwa ludzie którzy odeszli mieli takie pojecie o tym co robia ze rownie mogli sprzedawac smietane na rynku. Tak to jest gdy buraki bez szkoły biora się za poważne rzeczy.

były pracownik

chyba czwórki garbów ;) Pracowałem tam kilka lat i takiego kołchozu nigdzie nie przechodziłem. Nie wypłacali nadgodzin, w zimę na hali musiałem ubierać kurtkę, czapkę. W toaletach nie było mydła ani ciepłej wody. Jak chciałeś iść za potrzebą to musiałeś wziąć klucz z portierni i wpisać się na listę. Było ciche przyzwolenie na przychodzenie do pracy pod wpływem. Niektórzy walili sake w pracy bez oporów, jeśli nie bełkotałeś to nie było problemu. O mobbingu nie wspomnę. Jest dużo więcej kwiatków ale żal tylko przypominać sobie to wszystko. Z tego co wiem to po odejściu Cezarego K. jest jeszcze gorzej. Niestety tak jest i tak będą traktować ludzi na końcu łańcucha. Może wypowie się na ten temat jakiś obecny pracownik?

iiii
@były pracownik 10.03.2014 21:01

sprecyzuj o której firmie piszesz bo coś się nie zgadza?

lukasz
@były pracownik 10.03.2014 21:01

czworke to maja brygadzisci pajacu, ty tam zarobisz 1500 max bez nadgodzin a z nimi 2100,ale i tak kombinuja jak ci zabrac,tzw akord jest o kant d..py ,banda .i lysa pala na czele

olek

Ponoć około czwórki można zarobić na monterce

kot

Sluchajcie podobno w carpolu maja taka bajke ,że zarobki i praca ok pełna kultura, traktowanie pracowników z godnością i szef produkcji fajny kolo.Może tam warto uderzyć ???

dada

Potwierdzam, pracowałem tam 2 lata 1200zł 1300zł miesięcznie. Młyn, pieniądze wgl nie adekwatne do wysiłku włożonego w pracę.

bolo

umowę o pracę.Firma jest w potrzebie także negocjuj twardo stawkę

BOLO

Tzn. że firma nie ma płynności finansowej i możesz pracować 250h to i tak Ci zapłacą ile chcą większych pieniędzy możesz się spodziewać dopiero gdy zafakturują klienta

lucek

Co tak cicho się zrobiło czyżby nic się nie działo w AMZ-tach

ABSURD!!!
@alcapone 09.06.2013 13:38
Różnie średnia to 1500 zl. No i jak trzeba to soboty są w czynie społeczym a na amz bis to masz najniższą...

NAPIEWNO NIE MNIEJ NIZ MASZ PODSTAWE NA UMOWIE.... TO DODATKOWE TO PREMIJA JAKA JEST NALICZANA, CZASEM ABSURDALNIE TO WYCHODZI ALE CUŻ JAK NA TO SIE CZLOWIEK GODZI TAK MA.... OGÓLNIE NIE POLECAM ZAKLADU... ALE NIESTETY W KUTNO NIE MA ZBYT DUZO DO WYBORU...

alcapone

Właśnie tego nikt nie rozumie , nikt z pracowników. Masz np.13zl na godz i zarobisz mniej niż ten co ma 11 zl lub tyle samo przy tych samych godzinach. Gdyby pracownicy dostawali tzw. paski to może wiadomo by było o co w tym wszystkim chodzi no i dyrektor może manipulować godzinami jak mu się to podoba .

maniek

Opis firmy: 1.Terminy wzięte z kosmosu 2.Technologia ma się nijak do rzeczywistości 3.Brak narzędzi 4.Zła gospodarka magazynowa Skutki tego odczuwają pracownicy głównie w kieszeni

alcapone

katastrofa zarobki z miesiąca na miesiąc coraz niższe . Dyrektor ucina pracownikom godziny dlatego coraz cześciej wołaja na niego " gilotyna'. Możesz mieć i 20zł na godz. a i tak zarobisz mniej niż ten co ma 10 zl. Paska z wypłatą nikt tam jeszcze nie widział

maksior

To jest tragedia prezesik prowadzi firmę do upadku wogóle nie ma pojęcia co pracownik robi i niema poszanowania krzyczy i wyzywa za nic dla niego trzeba cały czas być przy aucie i robić nic wiecej nawet po narzedzia sięgnąć czy iśc do magazynu totalna porażka zarobki 1000tys na reke za fachowa prace niema chyba nawet co komntowac

marciniak

CO ZA BEŁKOT. TO OPIS CALKIEM INNEJ FIRMY

kcprtoklasko

Do maja było OK ale teraz mamy nowego prezesa od [usunięte przez moderatora] co potrafi tylko kadrami straszyć zarobki bardzo słabe zero poszanowania dla pracowników

steve

lepiej tam nie szukajcie pracy

liliput

ogólnie kiepsko, rodzinna klika traktująca wszystkich spoza klanu jak czarnuchów; możliwości rozwoju zero, zarobki nieadekwatne do wkładu pracy ...

Roman

dobrego słowa powiedzieć nie mogę... jeśli się da omijać szerokim łukiem

BANAN

Słowa kojarzące się z AMZ KUTNO SP.Z.O,O, (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ..DOBRY. . Atmosfera i ludzie tam pracujący są WPORZĄDKU... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w AMZ KUTNO SP.Z.O,O,:WSPÓŁPRACOWNICY Najbardziej nie podobało mi się w AMZ KUTNO SP.Z.O,O,:PENSJA

Zostaw opinię o AMZ KUTNO SP.Z.O,O, - Kutno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AMZ KUTNO SP.Z.O,O,