Opinie o AMZ KUTNO SP.Z.O,O w Kutno

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy AMZ KUTNO SP.Z.O,O. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie AMZ KUTNO SP.Z.O,O o rekrutacji.

Branże: Samochody osobowe i ciężarowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AMZ KUTNO SP.Z.O,O w Kutno

PRACOWNIK TEJ ERY

PRACUJE TAM , LECZ POWIEM WAM ZE Z DNIA NA DZIEN TA FIRMA SPADA NA PSY GODZINY SKRACAJA ZA PRACE PONIEWAZ TO PRACA AKORDOWA .. HMMM JAK WAM TO WYTŁUMACZYC .... ( PONIEWAZ ZA PRACE PRZYSŁUGUJA GODZINY , WSZYSTKO PIEKNIE FAJNIE , TYLKO TY CZLOWIEKU JAK PRZYCHODZISZ DO TEJ FIRMY TO PRZEZ MIESIAC MUSISZ ZROBIC TO W TYM CZASIE JAK MAJSTER KTORY PRACUJE W TEJ FIRMIE OD 15 LAT I TO Z NIEGO SCIAGAJA CZAS PRACY JAKI TY ZWYKLY PRACOWNIK MUSISZ WYKONAC ,TO JEST POPROSTU NIE WYKONALNE!!! A NATOMIAST TEMU BY PRACOWNIKOM PRACOWAŁO SIE LEPIEJ WPROWADZILI KOMPUTEROWY ZAPIS GODZIN !! CO TO ZNACZY?? TO ZE MASZ NA JAKAS PRACE PRZYZNANE GODZINY ( FAJNIE TO BRZMI ) LECZ ICH TO NIE OBCHODZI ZE JAK ZACZNIESZ PRACE MUSISZ SOBIE WSZYSTKO PRZYGOTOWAC , LATAC Z HALI NA HALE 400 M TO JEST CZAS A CZAS TRO PIENIADZE W TEJ FIRMIE . A O POPRAWKACH NIE WSPOMNE {POPRAWKKI TO CZAS ZA FREE :) SOBOTY TEZ ROBIMY PRAKTYCZNIE ZA DARMO :) JEZELI KTOS NIE MA PRACY I DALSZYCH PERSPEKTYW NA ZYCIE TO OCZYWISCIE POLECAM BO JAK GLOSI PRZYSLOWIE LEPSZY WROBEL W GARCIE:p) A TYM KTORZY NORMALNIE SA SPRAWNI UMYSŁOWO POLECAM POSZUKAC LEPSZEJ FIRMY KTORA NIE SKRACA GODZIN:....pS Paweł ze stolarni:P

XxX

Kołchoz pracy to mało powiedziane , za przepracowany cały miesiac dostałem 910zł57gr ... ktoś słusznie wczesniej powiedział , mało co to zmieszają cie z błotem , firma spadła na psy , jeśli ktoś bedzie chciał tam iść odradzę

sandokan

Praca mogłaby być fajna gdyby nie organizacja pracy . Dla prezesów tylko się kasa liczy a majstrowie i dyrektor to wielka porazka .to są ludzie którzy są tam zbędnym balastem ale cóż wrazie czego prezesi mają na kogo zgonić winę .Ogólnie firma pada a to są skutki bubli które produkuje

ali
@sandokan

Ta firma pada już od kilku lat i jakoś trzyma się na rynku to taki urok tej firmy

vvvovp

To jak to jest z tymi zarobkami na produkcji w AMZ, jakie dają umowy, firma jest potencjalnie stabilna czy to zwykła kuźnia pana jana ?

Aplikowałeś do firmy AMZ KUTNO SP.Z.O,O? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
nikos

co tam nowego słychać w Amz autobusz produkujecie jeszcze

byly_pracownik

AMZ Bis to jedna wielka porazka za 240 godzin ktore wypracowalem powinienem dostac 2500 ze stawki ktora mialem a dostalem raptem 1700, nadgodziny wiec jak widac wyplacaja jak chca, wazystko zalezy od zony zalozyciela Fabisiaka. Mobbing nieziemski, mistrzowie leserzy ktorzy za byle co mieszaja cie z blotem. Z tego co sie orientuje, bo juz tam nie pracuje, zwalniaja ta stara brygade ktora ma pojecie o co w tym chodzi. A lizusow ktorzy cie sprzedadza zeby miec dobre uklady z mistrzami jest tylu, ze wyliczysz na palcach te osoby ktore sa wporzadku.

bolo

Ta firma chyba jest do likwidacji :-D

Ciekaw

Czy to prawda ze zamykaja dzial autobusow?

Znawca

I stało się, dział eksportu a potem działo handlu zagranicznego czy jakoś tam został zlikwidowany. Żenujące posunięcia w eksporcie doprowadziło firmę to tzw, niebytu na rynkach zagranicznych. Nic tylko pogratulować "mózgom". Komunistyczna firma zawsze zostanie komunistyczną firmą!

skype

jak by nie było starego exportu, to byście nie mieli pracy - tam to byli ludzie jacy dbali o firmę i wizerunek, nie to co teraz....

Mistrz

Widze ze AMZcik to już nie masz działu eksportu tylko dział handlu zagraniczego. Odchodza ludzie masowo... Ale nie ma się co dziwic, raz ze kołchoz, dwa ludzie którzy odeszli mieli takie pojecie o tym co robia ze rownie mogli sprzedawac smietane na rynku. Tak to jest gdy buraki bez szkoły biora się za poważne rzeczy.

chyba czwórki garbów ;) Pracowałem tam kilka lat i takiego kołchozu nigdzie nie przechodziłem. Nie wypłacali nadgodzin, w zimę na hali musiałem ubierać kurtkę, czapkę. W toaletach nie było mydła ani ciepłej wody. Jak chciałeś iść za potrzebą to musiałeś wziąć klucz z portierni i wpisać się na listę. Było ciche przyzwolenie na przychodzenie do pracy pod wpływem. Niektórzy walili sake w pracy bez oporów, jeśli nie bełkotałeś to nie było problemu. O mobbingu nie wspomnę. Jest dużo więcej kwiatków ale żal tylko przypominać sobie to wszystko. Z tego co wiem to po odejściu Cezarego K. jest jeszcze gorzej. Niestety tak jest i tak będą traktować ludzi na końcu łańcucha. Może wypowie się na ten temat jakiś obecny pracownik?

iiii
@były pracownik

sprecyzuj o której firmie piszesz bo coś się nie zgadza?

lukasz
@były pracownik

czworke to maja brygadzisci pajacu, ty tam zarobisz 1500 max bez nadgodzin a z nimi 2100,ale i tak kombinuja jak ci zabrac,tzw akord jest o kant d..py ,banda .i lysa pala na czele

olek

Ponoć około czwórki można zarobić na monterce

kot

Sluchajcie podobno w carpolu maja taka bajke ,że zarobki i praca ok pełna kultura, traktowanie pracowników z godnością i szef produkcji fajny kolo.Może tam warto uderzyć ???

dada

Potwierdzam, pracowałem tam 2 lata 1200zł 1300zł miesięcznie. Młyn, pieniądze wgl nie adekwatne do wysiłku włożonego w pracę.

bolo

umowę o pracę.Firma jest w potrzebie także negocjuj twardo stawkę

BOLO

Tzn. że firma nie ma płynności finansowej i możesz pracować 250h to i tak Ci zapłacą ile chcą większych pieniędzy możesz się spodziewać dopiero gdy zafakturują klienta

lucek

Co tak cicho się zrobiło czyżby nic się nie działo w AMZ-tach

alcapone

Różnie średnia to 1500 zl. No i jak trzeba to soboty są w czynie społeczym a na amz bis to masz najniższą

ABSURD!!!
@alcapone

NAPIEWNO NIE MNIEJ NIZ MASZ PODSTAWE NA UMOWIE.... TO DODATKOWE TO PREMIJA JAKA JEST NALICZANA, CZASEM ABSURDALNIE TO WYCHODZI ALE CUŻ JAK NA TO SIE CZLOWIEK GODZI TAK MA.... OGÓLNIE NIE POLECAM ZAKLADU... ALE NIESTETY W KUTNO NIE MA ZBYT DUZO DO WYBORU...

alcapone

Właśnie tego nikt nie rozumie , nikt z pracowników. Masz np.13zl na godz i zarobisz mniej niż ten co ma 11 zl lub tyle samo przy tych samych godzinach. Gdyby pracownicy dostawali tzw. paski to może wiadomo by było o co w tym wszystkim chodzi no i dyrektor może manipulować godzinami jak mu się to podoba .

Zostaw merytoryczną opinię o AMZ KUTNO SP.Z.O,O - Kutno

• Jak się pracuje w AMZ KUTNO SP.Z.O,O?

Zobacz opinie na temat firmy AMZ KUTNO SP.Z.O,O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AMZ KUTNO SP.Z.O,O?

AMZ KUTNO SP.Z.O,O
1.7/5 Na podstawie 76 ocen.
  • Sklęczkowska 18
    99-300 Kutno