Opinie o Renata Kądziela No.1 w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Renata Kądziela No.1. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Renata Kądziela No.1 na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Nauczyciele języków obcych
Nauczyciele języków obcych Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Renata Kądziela No.1 w Warszawa

anulam

Komputery owszem, można wykorzystywać, ale wszystko z umiarem. Później okazuje się, że komputeryzacja bardzo daje o sobie znać i że dzieci nie umieją pisać i czytać. Lektorzy powinni mieć co jakiś czas szkolenia, bo wszystko się zmienia. Z drugiej strony przerost formy nad treścią przekłada się na tzw, efekt WAW.. a nie na lepsze rezultaty w nauce.

ania

Moim zdaniem reklama tej szkoły jest strasznie nachalna. Uważam, że pracodawca powinien szanować pracowników, ewentualnie organizować dla nich dodatkowe szkolenia, a nie podważać kompetencje. Nie znam tej szkoły, ale fakt, że się reklamuje świadczy o tym, że mają mało chętnych (z komentarzy można wywnioskować, ze problem tkwi w atmosferze.

kasia

Ale co to znaczy, że szkoła jest najlepsza? Liczą sie efekty, a tablice interaktywne nie będą uczyć za dzieci. Wg mnie dzieci trzeba uczyć solidnej pracy i szacunku, do nauczyciela. Co to oznacza, że kwestionuje się wyksztalcenie osób po studiach? Właścielka szkoły powinna wg mnie oraganizowac szkolenia dla kadry, a nie ciagle podważać kompetencje osób uczących. Dzisiaj uczniowie chcą , by od nich wymagać, nawet jeżeli sobie narzekają pod nosem, to później to cenią.

nigdy więcej

Ja również odradzam pracę w tej szkole, ilość negatywnych komentarzy ze strony byłych lektorów dla tak małej szkoły musi o czymś świadczyć. Bardzo niemiło wspominam właścicielkę, która w ogóle nie potrafi nawiązać i utrzymać poprawnych relacji ze swoimi pracownikami, jest również bardzo sztuczna w kontaktach z uczniami, taka osoba nie powinna pracować z ludźmi.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Renata Kądziela No.1.
No 1 Best School

X - 2010-08-18 12:36:17 dodam, że na stronie szkoły znajdują się zdjęcia nauczycieli, którzy w tej szkole dawno już nie pracują, w tym między innymi angielski i hiszpański native speaker. szkoła opiera się na jednym nauczycielu, a studenci cały czas się skarżą, że nie ma ciągłości nauczania, bo nauczyciele zmieniają się cały czas. Nasi uczniowie pozytywnie reagują na zmiany nauczycieli i zapisują się na kursy i ich kontynuacje bo doceniają naszą pracę i nadzór nad kadrą lektorów.W naszej szkole liczy się klient i jego satysfakcja .Wszystkie zajęcia są przygotowane i prowadzone profesjonalnie i ludziom się to podoba a to ,że czasami lektor się zmieni to tylko jest dla nich pozytywne.Jesteśmy szkołą młodą i musimy się starać i ciężko pracować ...my i zespół naszych lektorów. Efekty już widać skoro jesteśmy największą szkołą na terenie Ursusa i w niektórych grupach nie mamy już miejsc dla nowych klientów .

No 1 Best School

x - 2011-01-06 21:06:56 I to tym ZŁYM nauczycielom podwyższa się znacząco stawkę za godzinę na przyszły rok na koniec roku, zapewnia o tym,że mają silną pozycję w szkole, robi zdjęcie na koniec roku do umieszczenia na stronie, prosi o wykonanie zarysu specjalistycznego kursu :-)) To tym ZŁYM nauczycielom przekazuje się wiadomość, że wszyscy rodzice zadowoleni z zajęć zapisują wszystkie najmłodsze dzieci na przyszły rok :-))To tym ZŁYM nauczycielom mówi się, że jedna z nastolatek osiąga poziom Advanced po przeprowadzonym przez lektora kursie :-)) I dodatkowo tych złych nauczycieli powiadamia się na spotkaniu podsumowującym rok o tym, aby nie bali się wziaść kredytu na mieszkanie, bo wystawią wszystkie dokumenty i dodatkowo zapewnia się, że prowadzone będą rozmowy z księgową na temat ewentualnej umowy o pracę :-)) Droga pani A.B lub "x". kilka postów wcześniej pani narzeczony Jarosław zarzuca nam jakieś tragiczne traktowanie lektorów , insynuuje niewypłacanie pieniędzy i inne takie a pani pisze post o rozgoryczeniu po stracie pracy w naszej szkole...??? nie wiem czy to nadal przemawia przez panią rozgoryczenie czy niestabilność emocjonalna ,która panią niestety dotyka ? Na pewno wie pani ,że naszą dewizą jest zadowolenie i satysfakcja naszych klientów więc decyzja o nie zatrudnieniu pani wynika z tego,że znaleźliśmy dużo lepszych lektorów na pani miejsce i biorąc pod uwagę to iż z pani grup CAE i CPE nie zapisał się na następny rok nauki żaden ze słuchaczy musieliśmy podjąć pewne decyzje personalne.Staramy się zapewnić naszym studentom nauczycieli na najwyższym poziomie i zgodnie z zasadami gospodarki wolnorynkowej mamy obowiązek zatrudniać lektorów No.1 Rozumiem pani rozgoryczenie ponieważ mamy świadomość możliwości rozwoju jakie daje praca w naszej szkole o godnym wynagrodzeniu nie wspomnę ...:-) Nasza szkoła ; http://www.najlepszaszkolawursusie.pl Szkoda ,że szkaluje pani swojego byłego pracodawcę ,który dałby pani dość pozytywne referencje ,które na pewno przydałyby się do pracy w szkole w Ząbkach.

No 1 Best School

X - 2010-08-18 12:33:35 hehe ja tam pracowałam tylko miesiąc. zarzucili mi to, że za rzadko korzystam z tablicy interaktywnej. śmiech na sali. nie ważne jakie są efekty pracy, ważne żeby na potęgę korzystać z tablic. i to niby ma być najnowocześniejsza szkoła. droga pani I., została pani zwolniona z pracy ze względu na kompletny brak przygotowywania zajęć , od momentu zakupu podręczników dla słuchaczy pani zajęcia polegały na przeglądaniu podręcznika na początku zajęć i robieniu zadań jedno po drugim .Nawet nie fatygowała się pani aby ten podręcznik przejrzeć przed zajęciami .Taki system zajęć jest niedopuszczalny w naszej szkole i to miała pani przekazane przed rozpoczęciem pracy .W naszej szkole nagrywanie zajęć odbywa się stale ,żeby mogli z tego korzystać nasi słuchacze i żeby nadzór metodyczny był stały i wyłapywał takie próby oszukiwania słuchaczy . Jesteśmy szkołą ambitną i nowoczesną ,naszym priorytetem jest klient i jego satysfakcja , więc leniom i pseudo-lektorom stanowczo odradzamy pracę z nami , ludzi ambitnych z pasja uczenia innych zapraszamy i zapewniamy godne wynagrodzenie i wsparcie w rozwoju warsztatu nauczyciela,

x

no1bestschool

anonim - 2010-09-07 15:07:55 Nie dajcie się skusić stawce 45 zł za 45 minut. Upokorzenia, wnoszenie kamer na zajęcia, ciągłe nagrywanie. Brak pomocy metodyka w czymkolwiek w ciągu roku. W grupach ludzie z pomieszanym totalnie poziomem znajomości języka. Pieniądze wypłacane pod stołem, aby nie placić ZUSu, bo niby nie ma na nic pieniędzy. KOSZMAR!!!!!!! Metodyk w naszej szkole jest dostępny cały czas, służy pomocą jeśli tylko lektor jej potrzebuje.Z każdej pomocy trzeba chcieć i umieć korzystać. Nagrywanie zajęć to standard ponieważ podczas nieobecności słuchacza, dostaje on film nagrany z lekcji. Co więc w tym takiego upokarzającego ? DOBRZY lektorzy Pracujący w naszej szkole nie mają z tym problemu, a wręcz sami chcą się oglądać, ponieważ szkolą swój warsztat i wciąż się rozwijają. Obecność metodyka czy kamery na zajęciach to już żadna różnica dla nich. Ten kto zna się na swojej pracy i wykonuje ją dobrze ma się czym pochwalić, innym pozostaje ciągły strach i rozżalenie z powodu utraty pracy .

no1bestschool

Lektor, który obawia się swoich studentów i się na nich obraża z powodu zadawania zbyt wielu pytań , nie jest chyba osobą, która może prowadzić zajęcia z grupami na wysokich poziomach :) warsztat pracy zawsze można poprawić, ale pewnych zachowań już nie :( a szkoda , bo Pańska narzeczona była bardzo pracowitą osobą), kwestię opinii w grupie pozostawiam już do przemyśleń, bo jak zawsze w takich sytuacjach prawda leży po środku. Zakupy i ich rozliczanie proszę pozostawić nam :)

pis

Oto co właścicielka pisze na jakimś forum: "Na początku były przykre doświadczenia ze szkołą językową, w której pracowałam. Jej właściciel nie znał się zupełnie na tym, co robił, nie wypłacał pensji i nie pozwalał na żaden rozwój. Wtedy narodził się pomysł odejścia i rozpoczęcia własnej działalności. " Że niby w tej szkole, której szanowna pani jest właścicielką ktoś pozwala na rozwój albo wypłaca pieniądze w całości. hahha. NIe ma żadnego rozowju i żadnej pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jarek

Witam Gorąco odradzam pracę w tej szkole. Nauczyciele upokarzani są wnoszeniem przez cały rok kamer na zajęcia, pieniądze wypłacane są pod stołem, bo niby nie ma na nic pieniędzy, a jak przychodzi co do czego właściciel kupuje kamerę za 10 000zł. Moja narzeczona pracowała tam przez rok, zarabiała ok. 2000 zł, na umowę wpisywano jej średnio 600 zł. Stres, płacz i nic poza tym. Na koniec zarzucono jej jakieś śmieszne rzeczy i powiedziano, że z powodu niezadowolenia klientów z grupy CAE i po przeprowadzeniu z nim rozmów nie zostanie z nią przedłużona umowa. Moja narzeczona skontaktowała się ze wszystkimi osobami z tej grupy mailowo (wysyłała im w czasie roku szkolnego na te maie dodatkowe materiały) i wszyscy potwierdzili, że żadnych rozmów nie było i są zszokowani tym jak postąpiła szkoła. Nie ma w tej szkole żadnego nauczyciela z tamtego roku. Szkoda nerwów, naprawdę.

X

X

kent

Będziecie mieli dosyć tej pracy po miesiącu. Szkoda nerwów.

Stanowczo odradzam pracę w tej szkole. Nauczyciele traktowani są niepoważnie. Pięniądze przy umowie zlecenia wypłacane są pod stołem, szkoła chce tylko zaoszczędzić kasę dla siebie. Nauczyciele upokarzani są poprzez wnoszenie kamer na zajęcia. I nie jest to zdrowy ani konstruktywny nadzór metodyczny, bo poza stresem i podważaniem kompetencji nie przyjmuje żadnych innych postaci.

Zostaw merytoryczną opinię o Renata Kądziela No.1 - Warszawa

• Jak się pracuje w Renata Kądziela No.1?

Zobacz opinie na temat firmy Renata Kądziela No.1 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Renata Kądziela No.1
2.5/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Al. Aleja Bzów 47
    02-495 Warszawa