Opinie o Renata Kądziela No.1 w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Renata Kądziela No.1. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Renata Kądziela No.1 na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Nauczyciele języków obcych
Nauczyciele języków obcych Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Renata Kądziela No.1 w Warszawa

Tina

co do Renaty mam niewiele zastrzeżeń. natomiast jej maz to inna historia. człowiek który nawet nie jest ani zatrudniony w firmie ani nawet współwłaścicielem prowadzi obozy tam organizowane oraz zajmuje się pracownikami. odnośnie pracy lektorow nie ma nic do gadania. natomiast jeżeli chodzi o kierowców, pracowników biurowych i osoby pracujące na obozach to jakaś porażka. Notorycznie przeklina, zdaza mu się obrażać pracowników. Wymaga o wiele więcej niż jest zawarte w umowie nie płacąc dodatkowo (kierowcy muszą kosić trawę, kopać dziury na działce itp.). Od pracowników obozow również wymaga o wiele więcej niż stanowisko tego wymaga, a s nagrodę pozwala pracować. Praca jako lektor wydaje się wporzadku, natomiast każda inna należy unikać.

Jak długo trwa proces awansu w Renata Kądziela No.1?

Odpowiedź Nowy wpis

Jakiego awansu? Na co chcesz awansować tam? To nie korpo ani ogromna firma tylko mała firemka bez szczebli. Jak chcesz awansować to znajdź sobie porządną pracę na pewno nie tam.

Tina Nowy wpis

Czy w Renata Kądziela No.1 wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Gery Nowy wpis

Nie. Obiecywane są premie/prezenty/owocowe czwartki itp i nic z tego nie ma. Kiedyś pracownicy za ciężka pracę dostali w nagrodę pluszowego misia z rossmana.

Była lektorka

Kiedyś pracowałam w tej szkole, ale stwierdziłam, że to nie dla mnie i zrezygnowałam. W innych szkołach panuje lepsza atmosfera. Tutaj właścicielka była niemiła, sztuczna, miałam wrażenie, że nie lubi pracy z ludźmi. Taka osoba powinna raczej pracować w innym zawodzie, a nie z dziećmi i młodzieżą. To nie jest praca dla każdego i ta pani była tego bardzo dobrym przykładem

Potwierdzam
@Była lektorka

Tak właśnie zapamiętałam tą szkołę. Nic dodać nic ująć.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Renata Kądziela No.1.
Ala

Jestem ciekawa atmosfery pomiędzy szefostwem a pracownikami, ktoś coś ?

obiektywizmtojedno

Trudno zgodzić się z taką opinią. Często sami przyczyniamy się do tworzenia atmosfery mało sprzyjającej pracującym.

Abc
@obiektywizmtojedno

To prawda- jeśli pani właściciela chodzi obrażona i czasami nawet nie umie odpowiedzieć 'dzień dobry', pamiętam zdziwinie lektorów jak miała do nich drobne uwagi i zakomunikowała je za pomocą kartek chociaż mijała te osoby na korytarzu i wystarczyły 3 minuty rozmowy. To naprawdę bardzo profesjonalne podejście. Tak to się kończy kiedy ktoś sam mianuje się dyrektorem metodycznym. W dużych szkołach taką funkcję pełnią osoby, które się do tego nadają, a nie takie które same się tak nazwały.

Abc

Kiedyś pracowałam w tej szkole jako lektor. Właścicielka wiecznie naburmuszona i obrażona na cały świat, dziwne zasady, które sama wprowadza, potajemnie nagrywanie zajęć. Źle wspominam atmosferę, inni lektorzy mieli podobne odczucia. Nachalna promocja jako najlepszej szkoły. Jeśli szkoła jest najlepsza to każdy o tym wie, nie ma sensu na siłę i na każdym kroku o tym przypominać. Łatwo znaleźć lepszego pracodawcę.

Dominika

Dobrze się pracuje? Może podzielicie się swoimi uwagami?

prezio

nauczyciele też nie wyglądali na mega niezadowolonych

Iza.z

Mają lepszą opiekę, tzn jaką Radzio?

Kawil

Słyszałem że usługi mają bardzo dobre, ale mnie również interesuje forma pracy w No. 1 Best School z Warszawy bo chciałęm się w niej zatrudnić, lecz niestety nie mam skąd zaczerpnąć informacji na ich temat. Strony internetowej nie posiadają albo po prostu ja źle szukam. Mógłby mnie ktoś pokierować troszeczkę ?

s
@Kawil

www.najlepszaszkolawursusie.pl

hops

To No. 1 Best School jest w końcu polecanym miejscem jeśli chodzi o PRACĘ, czy nie? Czytałem wiele komentarzy w Internecie, ale większość dotyczy jednak poziomu ich usług, a takie informacje mnie nie interesują. Byłbym wdzięczny za informacje o co pytają na rozmowach rekrutacyjnych, jak sprawdzają wiedze kandydatów?

Larry

@garry, nie zawsze trzeba od razu rezygnowac, czasem warto spróbowac pomimo takich komentarzy, czy ich braku..

garry

Czy to, że kuba nie dostał odpowiedzi oznacza, że w no. 1 best school nie wiedzie się za dobrze? To ide szukac dalej..

?

anonim - 2013-08-31 13:54:04 a jak wyglada sprawa z feriami zimowymi czy wakacjami tez ma sie wtedy takie długie wolne jak uczniowie?Tak. Wakacje, ferie, święta- wszystko wolne.

?

anonim - 2013-08-30 19:26:14 Jak jest w no 1 best school z urlopami? Zawsze dostaje się wolne kiedy "uczniowie" maja wolne? W roku szkolnym też się da wziąć urlop?Są wszystkie przerwy świąteczne, dni wolne od pracy, dokładnie tak jak uczniowie mają. No i to zależy na ile urlop, ale myślę że wszystko jest kwestią dogadania. Ja nie brałam urlopów, przerwy od pracy mi w spokoju wystarczały.

?

anonim - 2013-08-22 23:31:34 Za co te bonusy i jak duże? Co z socjalem w no. 1 best school? Macie jakies paczki na święta, ekspres do kawy?Paczki na święta? Trochę bez sensu dostawać kawę, bombonierki... Poza tym myślę, że to zależy od pracy lektora, bo jeżeli kursanci są zadowoleni to polecają innym, którzy się zapisują i wtedy ma się więcej profitów. Teraz nie ma nic za darmo. Jeżeli chodzi o kawę to spokojnie można tam się napić..... Chociaż czy to jest ważne w pracy?

?

Przełożeni są sympatyczni, pomocni. Naprawdę polecam tą firmę, miałam z nią same dobre doświadczenia. Pieniądze wypłacane w terminie, czasem jakieś bonusy. Nie mam złego słowa

Zachęcam do pracy w Best School wszystkich lektorów z pasją i zaangażowaniem. Jeśli jest ktoś leniwy, niech nawet się jej nie podejmuje; bo potem zostaje im pisanie jaka to zła szkoła na tymże oto forum. Pracuję dwa lata, grupy zapisują się dalej, pracy mi nie brakuje, tak samo jak pieniędzy, zrozumienia i pomocy. Jest to szkoła na poziomie, pracodawcy są naprawdę bardzo pomocni i przyjaźni. Wypłatę otrzymuję w terminie. Polecam ją chcącym tu pracować i chcącym tu się uczyć!

Magdalena Małż

Uczyłam w No.1 języka hiszpańskiego przez dwa semestry. To, co najmilej wspominam z mojego pobytu w Warszawie to między innymi współpraca z tą szkołą. Gdyby nie mój wyjazd z Polski, bez wahania podjęłabym pracę od września. Pełen profesjonalizm, zero niedomówień, wypłaty w terminie, pomysłowe rozwiązania, bardzo dobry sprzęt, zadbane sale, zdrowa atmosfera, a przede wszystkim: otwartość i szczerość. To bardzo ułatwia współpracę. Do tej pory byli to moi najlepsi pracodawcy: cenią zaangażowanie, potrafią zauważyć i docenić wysiłek włożony w przygotowanie i prowadzenie zajęć, zarażają pasją do uczenia, zachęcają do szukania nowych dróg, nigdy nie odmówią pomocy, rady, fachowej wskazówki. Pozytywnie nastawieni do świata, aktywni i otwarci ludzie. Mogę śmiało polecić szkołę No.1 ubiegającym się o pracę lektora oraz szukającym kursu językowego na wysokim poziomie i z klasą. Pozdrawiam ciepło i do zobaczenia na pewno,

Zostaw merytoryczną opinię o Renata Kądziela No.1 - Warszawa

• Jak się pracuje w Renata Kądziela No.1?

Zobacz opinie na temat firmy Renata Kądziela No.1 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Renata Kądziela No.1
2.5/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Al. Aleja Bzów 47
    02-495 Warszawa