Opinie o Altom Sp. z o.o. Sp.k. w Gniezno

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Altom Sp. z o.o. Sp.k.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Altom Sp. z o.o. Sp.k. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Altom Sp. z o.o. Sp.k. w Gniezno

Alev

Hej mam pytanie ile płacą pH jaki samochód i jak się pracuje bo z tego co piszecie brrrr ???? duża rotacja jak w tramwaju?

Olo
@Alev

Dostaniesz Lambo albo Mustanga Cobrę do wyboru. Praca bajka, 8h walisz w LOL albo WoW. 99% pracuje tu od urodzenia.

Alev
@Alev

Nic. Zaczęli zwalniać.

Otto

A czemu nikt nie wspomni o Krzysztofie, Wojciechu, Franciszku, Marcinie, Damianie?

Kilka lat temu pracowali we firmie i odeszli do konkurencji. Dawid jest w Dajarze handlowcem. Magda kupcem, Ania merchandiserem i Dominik grafikiem w Pepco. Poza tym lubili na głos mówić, co myślą.

Emre
@Otto

A co się stało z tymi panami?

@Emre

Zamawiarka za nich robi robotę.

@Otto

Osoby o których wspominacie to byli pracownicy firmy Altom, a pożegnanie kolegi Bartka to prywatne wydarzenie, które nie powinno być komentowane publicznie. Klucz zaproszeń na takie wydarzenie - to raczej prywatna sprawa Bartka. Przypominamy, że serwis go work służy do merytorycznej wymiany informacji nt. firmy i pracy w niej a nie spraw prywatnych. P.S. A co do zamawiarki, nazywanej również e-hurtownią - to narzędzie wspierające pracę handlowców a nie robiące pracę za nich - jednak nie wszyscy to rozumieją ;)

Altom Team

Odpowiedź dotyczy pierwszego pytania, które rozpoczęło dyskusję - wystarczy czytać ze zrozumieniem a jeśli interesuje Cię co u Franka czy Marcina to zadzwoń do nich i zapytaj :)

Czy Altom Sp. z o.o. Sp.k. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Altom Team

Umowę o pracę, chyba że kandydat oczekuje współpracy w innej formule np. praca w różnych godzinach czy dorywczo wówczas wyrażamy zgodę na zlecenie. Dotyczy to jednak tylko prac, które mogą być w ten sposób realizowane np. konfekcjonowanie czy pomocnicze pracę na magazynie. Prace w biurze nie mogą być realizowane w ten sposób. Wszystko zależy więc od kandydata i jego możliwości oraz oczekiwań.

Otto

To na zamówienie takie pytanie?

@Otto

Na nasze nie - jak widać są tutaj również osoby oczekujące merytorycznych informacji.

Daniel

Jeśli nie potraficie zauważyć, że Altom jest bardzo dobrym pracodawcą to może trzeba szukać innej pracy?

Ktos
@Daniel

Osoby mądrzejsze już zauważyły, że to Altom Birkenau i odeszły. Zarabiają lepiej gdzieś indziej ????

@Ktos

Proszę Państwa – jako świadomy pracodawca i firma z blisko 30-letnim doświadczeniem na polskim i zagranicznym rynku – nie możemy tolerować i przechodzić obok takich komentarzy obojętnie. Jego autor wykazał się absolutnym brakiem taktu i znajomości podstaw wiedzy historycznej o naszym kraju. Birkenau było i jest miejscem kojarzonym z niebywałą zbrodnią, kaźnią osób młodych, starych czy niepełnosprawnych bez względu na płeć – tylko i wyłącznie za to kim byli. Możemy tutaj dyskutować i wymieniać się opiniami (merytorycznymi – przecież każdy z nas patrzy na świat trochę inaczej) NIE MA JEDNAK NASZEJ ZGODY na brak podstawowego szacunku do drugiego człowieka i naszej wspólnej historii. Nie są to sprawy z których ktokolwiek, kiedykolwiek powinien żartować! Tego typu komentarze godzą w nasze dobre imię jak i osób pomordowanych w czasie II wojny światowej – zgłosiliśmy to w odpowiednie miejsca.

Rsk
@Daniel

Sporo osób sobie wzięło to do serca. Na dzień dzisiejszy 3 wakaty, a z tego co wiem będzie ich liczba lawinowo rosła. Szkoda.

Magazynier
@Altom Team

Nieststy takie sformułowanie to codzienność na magazynie.

@Magazynier

Nie mamy takich głosów, że jest to codzienność - nie zmienia to jednak faktu, że nie ma zgody z naszej strony na takie sformułowania i jeśli występują, będziemy je eliminować.

Specjalista Ds. Reklamy

Spóźniłam się na rozmowę rekrutacyjną 20 minut, byłam pewna, że już jej ze mną nie przeprowadzą, lecz zaprosili mnie do firmy i to nie wpłynęło negatywnie na przebieg rozmowy, co mnie pozytywnie zaskoczyło. Na rozmowie oprócz mnie były 3 osoby: Menager działu, osoba z działu z którą bym ściśle współpracowała i jedna osoba z HR. Każda z nich zadała kilka pytań, najwięcej Menager, on był osobą prowadzącą rozmowę. Atmosfera była w porządku, rozmowa trwała ok. godzinę. Na końcu ja zadałam kilka pytań. Po kilku dniach zaproszono mnie na asystę, czyli dzień próbny, który również wspominam bardzo dobrze, gdyż osoby z zespołu byli dla mnie bardzo życzliwi. Po kilku dniach podpisaliśmy umowę i tak mija już rok w Altomie ;)

Już dokładnie nie pamiętam, bo minął od tego czasu ponad rok, ale na pewno: 1. Jakie jest moje doświadczenie? - bardzo dużo o tym rozmawialiśmy i o moich umiejętnościach 2. Znajomość programów itp. 3. Czy odnajdę się na open space? 4. Czy chciałabym przyjść na dzień próbny zobaczyć, jak wygląda praca na co dzień. Nie pytano mnie o kwestie wrażliwe, czyli stan cywilny, czy planuję dzieci itp.

logo firmy Opiekunka seniorki
Gniezno
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawalnik - Inżynier jakości
JWW INVEST S.A.
kandydat

"Pozostałym Kandydatom zaproszonym na spotkanie rekrutacyjne zawsze udzielamy informacji zwrotnej o wyniku rekrutacji"-to jeden z punktów rekrutacji w Waszej firmie, niestety po rozmowie rekrutacyjnej nie otrzymałam od ponad miesiąca odpowiedzi zwrotnej.Brak profesjonalizmu.

@kandydat

Widzimy że Pan zorientowany ;) Tak - jest prowadzona rekrutacja, tutaj są wszystkie szczegóły: http://bit.ly/2OSW0BU :) Bartek postanowił rozwijać swoje inne umiejętności na rzecz regionu - trzymamy za niego kciuki i kibicujemy żeby spełniał swoje zawodowe marzenia :)

Grafik lokalny

Czy jest prowadzona rekrutacja na stanowisko grafika? Z tego, co wiem Bartek opuszcza firmę. Jaki zakres obowiązków? Jakie wynagrodzenie wchodzi w grę?

Grafik

Wszystkie problemy się biorą ze złego toku myślenia i to od samego początku. Pracownik dobrze opłacony, który nie jest pod presją rozkapryszonego przełożonego, który nie jest na każdym kroku kontrolowany i traktowany, jak dziecko pracuje LEPIEJ. Sprzedaż to dobre pomysły, dobry produkt a nie przedsawiciele cudotwórcy. Marketing to nie gazetki i naklejki, tylko dobrze sprecyzowana strategia, podążanie za trendami. W każdej szanującej się firmie kolekjca jest opracowywana na podstawie trendbooka, a nie jest trendbook budowany i upychany, gdy już ma się gotowe produkty i myśli się do czego to pasuje. W konsekwencji powstają trendy, które nie idą w parze z ogólnymi na rynku. Świat swoje, a firma swoje. Źle, źle... Według mnie tego się nie uda naprawić. Nie warto tracić cennego czasu i iść pracować tam, gdzie ktoś to doceni.

@Grafik

Drogi Grafiku – cieszymy się, że tak dogłębnie znasz wewnętrzne problemy w dziale marketingu ale mamy trochę inne spojrzenie na tą sytuację – zwłaszcza, że dział ten od kilku lat rozwija się poszerzając swój skład osobowy a nie odwrotnie ;) To o czym piszesz to strategia marki na dany rok a nie Trendbook. Trendbook to jej rezultat :) Na szczęście w naszej firmie to Product Managerowie (a nie graficy), kreują z dużym wyprzedzeniem kolekcje do których inspiracje czerpią największych targów wnętrzarskich w Europie i na świecie. Na tej podstawie powstaje strategia a dopiero na końcu tworzony jest Trendbook, który służy klientowi ostatecznemu i B2B jako wskazówka i kompendium wiedzy skąd czerpana była idea dla danej kolekcji czy w jaki trend się wpisuje. Z naszej wiedzy – raczej nie brałeś udziału w żadnym tworzeniu naszego Trendbooka (raczej byśmy o tym wiedzieli ;) z którego my jak i nasi partnerzy oraz klienci jesteśmy bardzo zadowoleni :) Nieskromnie zaznaczymy – że jako pierwsi w naszej branży zaczęliśmy je tworzyć, trzy lata temu a w tym roku naszym tropem poszło już kilka mniejszych i większych firm konkurencyjnych – więc nadal uważamy, że nasz pomysł na to wydawnictwo jest słuszny :)

Jasiek

@Paulin Żurek Zawsze można siedzieć w domu. Jeśli chcecie zarobić dobrą kasę to trzeba popracować!!Tym bardziej, że to bardzo dobry pracodawca.

Bogdan
@Jasiek

Masz rację, trzeba przyłożyć się do pracy, żeby dobrze zarobić. Widać, że jesteś zadowolony z zatrudnienia. Chętnie dowiem się co sprawia, że masz taką opinię i jakie widzisz pozytywne strony pracy. Rozwiń swoją wypowiedź i dodaj więcej szczegółów.

Dawny
@Bogdan

Paulina to Ty ? Przecież to język żywcem ze szkoleń.

Myślący
@Dawny

Ty tak serio? Przecież to komentarz admina zachęcający do dalszej dyskusji - jeśli myślisz, że Paulina nie ma co robić i siedzi tu pisząc komentarze to chyba rzeczywiście dość dawno nie byłeś w firmie...:D a ogólnie zgadzam się że jak ktoś jest ambitny i ma pomysł na siebie to może w firmie sporo osiągnąć...jak ktoś przychodzi żeby odrobić pańszczyznę to niech nie oczekuje kokosow hehe :D

Ktoś
@Myślący

Nawet z aspiracjami można tam się dorobić tylko garba. Nic więcej.

Izabela

Niestety, ale z mojej perspektywy, jako osoby, która nie jest związana w żaden sposób z firmą Altom, Twój ton wypowiedzi nie stawia jej w dobrym świetle. Poza tym myślę, że mało którego potencjalnego kandydata, który szuka tu info o tym pracodawcy, interesuje co sądzisz o innym pracowniku. Liczą się konkrety i na taką odpowiedź liczę - oprócz podstawy, można liczyć tu premię?

@Izabela

Dziękujemy Izabela – uważamy podobnie. Zawsze możemy dyskutować ale merytorycznie – chyba, że ma to być miejsce do rozładowywania swoich osobistych frustracji. Co do zasad wynagrodzenia - są one ustalane indywidualnie w zależności od stanowiska, jednak jesteśmy firmą handlową - premię nie są więc czymś niespotykanym :)

Izabela

Podzielisz się informacja jak wygląda w Altom praca na magazynie? Czy pierwszeństwo mają osoby z doświadczeniem?

@Izabela

Doświadczenie zawsze jest mile widziane :) Nie jest to jednak jedyny argument decydujący o zatrudnieniu – jeśli ktoś nie ma doświadczenia a chce pracować – na pewno znajdziemy wspólny język :)

Franiu

Jak tam teraz jest? Czy coś się zmieniło w zarobkach, atmosferze i jak się miewa Pan prezes?

@Franiu

Dziękujemy – całkiem dobrze :) Przygotowujemy się właśnie do świąt, atmosfera w porządku a p. Prezes ma się bardzo dobrze :)

Czy Altom Sp. z o.o. Sp.k. zatrudnia studentów?

Altom Team

Oczywiście. Szczegółowe warunki do ustalenia w kontakcie osobistym z kadrami, w zależności od zapotrzebowania Firmy i możliwości Kandydata :)

Robson

Wynagrodzenie na poziomie minimalnej krajowej, atmosfera nie do zniesienia, generalnie nie polecam pracy na magazynie.

Paulin Żurek

Jeżeli ktoś po raz kolejny chce się dowiedzieć, czy warto pracować w tej firmie, to zacytuję dwa określenia, które krążą po firmie. 1. Idziesz do Altomu, zapomnij o domu. 2. Altom-Birkenau Smutne, ale tam się nie szanuje pracownika, czci szefa jak boga i musisz się cieszyć z nędznej wypłaty. Jak dostaniesz 30 zł premii, to musisz wręcz całować szefa po stopach. Lepiej iść gdzieś indziej. Chciałem napisać "i pracować za mniej w miłej atmosferze", ale za mniej się już nie da pracować.

Jo
@Paulin Żurek

Pracujesz w altomie zapomnij o domie tak brzmi wersja prawidłowa. Magazyn na początek 1900 2200 Max. Po dłuższym czasie może pod 2500 się dokulasz. Jako ph 3200 3500 Max. Praca jednak od rana do wieczora plus zebrania w soboty bo słaba sprzedaż i miliony telefonów od kierowników A w szczególności KT dlaczego tak słabo dlaczego tak mało jak to nadrobisz jaki masz pomysł. Jeśli masz dużo dystansu i nerwów dasz radę. Moim zdaniem z roku na rok co raz gorzej A to chyba efekt sukcesji;)

stranger
@Paulin Żurek

Bardzo rozważny o mądry komentarz osoby niewątpliwie inteligentnej i dobrze poinformowanej zawierający jednocześnie cenne sugestie dla czytelników tego forum. Szkoda że tak mało tego

Magda

A praca jako referent w dziale księgowości? Wczoraj pojawiła się oferta nie wiem czy składać czy nie robić sobie problemów?

Kewin

Jak tam sie pracuje w altomie Warto sie tam starac o prace?

Tulipan
@Kewin

Jeżeli nie masz ambicji i jesteś zdesperowany to pewnie, skladaj papiery. Warunki nieciekawe, atmosfera jedna z gorszych. Zastanawiam sie jak ta firma jeszcze daje radę funkcjonować.

DucksAreDelicious
@Tulipan

Nie jesteś sam. Miliony osób zadaje sobie to pytanie od 1991

Dobrze radzi

Nie warto

Paulin Żurek

Nie warto. Chyba, że się utrzymasz za 1900 zł

Daria

Pracowałam na pakowaniu towaru w akordzie grupowym. Brygadzista bardzo niemiły i opryskliwy, wymaga dużej wiedzy, mimo że się nie pracowało w takiej firmie wcześniej. Atomsfera nie do zniesienia.

Były PH

Opowiedzcie co nowego w dziale handlowym. Już 5 lat tam nie pracuję i wtedy dyrektorem był Krzysiu T, ale sądząc po wpisach to i jego włażenie do ... nie pomogło. Prawda to, że KR Halinka też odpuściła? Jak teraz żyją PH?

Eicardo
@Były PH

(usunięte przez administratora)nie pracuje już od jakiegoś czasu. Ogólnie atmosfera straszna, co raz więcej problemów, wymagania co raz to wyższe a pensja idzie w dół. Widać to najlepiej po rotacji PH. Znowu szukają kogoś na Szczecińskie. W tej firmie będzie już tylko gorzej, tak więc lepiej tu się nie pchać, chyba że wystarczy Ci podstawa...

Radosław

Dzień dobry, szukam pracy jako przedstawiciel handlowy. Czy mógłby któryś z PH wypowiedzieć się na temat premi, (czy są osiągalne,) godzin pracy, atmosferze w grupie? Czy są jakieś obostrzenia typu kary umowne np. za nie wykonanie jakiś obowiązków. Ogólnie firma szanuje pracownika?

Były
@Radosław

Oprócz dobrej atmosfery w grupie niczego lepszego nie spodziewaj się.

Prawda

Uważajcie na Kosa. Czy on tam jeszcze robi czy nie? (usunięte przez administratora) jakich mało.

Ramzes
@Prawda

To akurat pionek ale uważać trzeba szczególnie na tych którzy szczerze się uśmiechają. Im szczerzej tym bardziej trzeba się bać

Prawda
@Ramzes

Specyficzna postać. Pasuje do Twojego opisu. A ten były zomowiec. to był kawał h....aaa

Pracuś
@Prawda

Kos już nie pracuje trzy lata ;)

Valdinox

A skąd wśród Was cisza taka? Czy jest tak super, czy aż tak źle?

@Valdinox

Tak super

Maja

Często jest tak, że gdy w firmie pracuje się dobrze, to na forum nastaje cisza. Jak rozumiem - sądzisz, że jest tak również w tym przypadku? Co jeszcze możesz powiedzieć na temat pracy w Altomie? Jak wygląda kwestia benefitów pozapłacowych w tym miejscu pracy?

@Maja

Ale Ty mi zaimponowałaś Maja.

Bujaj się
@Valdinox

Valdinox nie martw się, cisza pewnie jest chwilowa. Wielkie show będzie, jak trzeba będzie podwyższyć najniższą krajową w przyszłym roku aż o złotówkę !! Pewnie teraz takie kalkulacje Waldek robi , że zaraz osiwieje jeszcze bardziej :D Ja się dziwie, że niektórzy jeszcze tam pracują, szok. Nie wiem jak można tam robić kilka lat za takie pieniądze.. Pamiętajcie, że są o wiele lepsze firmy z perspektywą, które dbają o pracowników i dają im świetne benefity ! Cieszę się, że mam już tą pełną stresu i niedoceniania pracę za sobą.

Bujaj się

Ahhhh wyczuwam sarkazm hahah Jest super normalnie cudownie ! Waldek jesteś niesamowitym pracodawcą !

@Bujaj się

Tak myślałem.., że nic się nie zmieniło-)))))))))))))))

Zostaw merytoryczną opinię o Altom Sp. z o.o. Sp.k. - Gniezno

• Jak się pracuje w Altom Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Altom Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Altom Sp. z o.o. Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Altom Sp. z o.o. Sp.k.?

Kandydaci do pracy w Altom Sp. z o.o. Sp.k. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Altom Sp. z o.o. Sp.k.