Altom Sp. z o.o. Sp.k.

3.9 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Altom Sp. z o.o. Sp.k.

Bylas

Pytanie- najniższa krajowa to ulubiona propozycja pracodawcy, plus premia ale oczywiście nie będzie wliczona do umowy. Polecam doprecyzować tą kwestie w trakcie jakichkolwiek rozmów. Na początku jak zawsze obiecują złote góry, cudowną atmosferę, piękne zarobki a jak przychodzi co do czego, to zajadą Cię zadaniami na śmierć za nędzne grosze.

Beata
@Bylas

niedawno sie zatrudniles w tej firmie ze wiesz takie rzeczy? rozumiem ze dostales info o premii na rozmowie a po miesiacu okazalo sie ze nic z tego, o to chodzi ? nie mozna negocjowac umowy i prosic o wpisanie premii na niej wlasnie?

@Bylas

Szanowny Panie, temat zarobków jest zawsze omawiany podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Otwarcie poruszamy tę kwestię przed podpisaniem umowy, aby dojść do zadowalającego obie strony rozwiązania. Dzięki temu każdy Kandydat przed podjęciem decyzji poznaje wysokość pensji oraz premii, która jest nieodłącznym elementem wynagrodzenia zapisanym w umowie. Dopiero gdy dojdziemy do konsensusu dotyczącego warunków zatrudnienia, na który zgadza się Kandydat, podpisujemy umowę. Pozdrawiamy, Altom.

Tuba
@Altom Sp. z o.o. Sp.k.

Pomijając wszystko inne, jeśli ktokolwiek wyrabia sobie opinię o firmie na podstawie GoWork, to nie świadczy najlepiej o tej osobie. Wylewanie frustracji (może nawet słusznych) na różnego rodzaju forach jest oznaką pewnych dysfunkcji, dlatego zanim użyjesz tego portalu skontaktuj się z lekarzem lub farmaceutą (albo dobrym dealerem). ;-) A firma jak każda, ma swoje + i –. Nie jest lekko, ale można i zarobić i zdobyć doświadczenie. Na dłużej niż 3-4 lata nie polecam, chyba że jesteś z rodziny (w końcu to firma rodzinna ;-)).

Kolo
@Tuba

Się pracowało to się wie

Małgorzata Nowy wpis
@Tuba

No zgadzam się. Wyrzucanie frustracji na takich forach faktycznie nie jest najlepszym rozwiązaniem. Moim zdaniem najlepiej rozmawiać twarzą w twarz.

Ja
Kandydat

Byłam umówiona na rozmowę o pracę, przyjechałam na miejsce i dowiedziałam się, że kierownika nie ma ale może wróci, czekałam godzinę i pojechałam do domu, nawet się nie odezwali żeby to wyjaśnić, niepoważna firma a widzę, że ciągle szukają dalej.

Czesław
@Ja

Hej, a nie kontaktowałaś się później sama żeby to wyjaśnić i umówić się ponownie na rozmowę? Ja bym tak zrobił jeśli byłbym zainteresowany pracą w danej firmie. Może kierownikowi po prostu coś wypadło?

HR level hard Nowy wpis
@Czesław

Ale chyba nie tędy droga? Z tego co pisze Ja, to ona stawiła się na umówione spotkanie. Nie po jej stronie powinno być wyjaśnianie, dlaczego druga strona „zawaliła"...

Nowy wpis

@Ja

Dziękujemy za przesłanie swojej opinii. W naszych standardach jest uprzedzanie i informowanie zaproszonych kandydatów o statusie procesu rekrutacyjnego. Zawsze uprzedzamy kandydata o ewentualnych zmianach i umawiamy inny termin spotkania. W tym konkretnym przypadku, doszło jednak do braku komunikacji i osoba odpowiedzialna nie skontaktował się z Panią. Jest nam bardzo przykro i przepraszamy Panią, że doszło do takiej sytuacji. W przyszłości będziemy jeszcze uważniej kontrolować ten proces.

Stefan Nowy wpis
@Altom Sp. z o.o. Sp.k.

Zbyt często firma zabiera głos na tym forum. Musi być bardzo przewrażliwiona na temat pisanych tu opinii. Pytanie czy nie lepiej nie tworzyć takich sytuacji i poświęcić czas na pracę z ludźmi. Pisanie o standardach w sytuacji nie pojawienia się na spotkaniu z kandydatką to chyba nieporozumienie szanowna firmo. To nie zrozumiałe. Do kandydatki: proszę się cieszyć gdyż skoro na rozmowie zdarzają się takie "kwiatki" to po zatrudnieniu może być różnie. Dzisiaj to pracodawca musi starać się o pracowników, a jeżeli tego nie potrafi to będzie miał nieustanną rotację. Kasa to nie wszystko to nie są lata 90-e

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Altom Sp. z o.o. Sp.k.? 10 stycznia na portalu GoWork.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Przedstawiciel Handlowy. Ktoś z Was aplikował?

edi

ZGADZAM SIE Z TOBA , JAKAS KICHA Z TYM , ZE FIRMA SPRAWDZA PRACOWNIKA GPS I POTWIERDZAM ZE W ALTOMIE JEST TAK NISKA PODSTAWA.NADAL NIC SIE NIE ZMIENILO NA DOBRE W ALTOMIE.PRZEDSTAWICIEL POWIENIEN MIEC JEDNAK Z JEDNEJ STRONY SWOBODNE , CZUC SIE BEZPIECZNIE BY MOGL SIE SKUPIC NA EFEKTYWNEJ PRACY.A TAK JADAC AUTEM PRZEDSTAWICIEL MYSLI CZY MOZE ZATRZYMAC SIE ,ZROBIC SIKU .SAMOCHOD SLUZBOWY JEST JAK NAJBARDZIEJ NATURALNIE DO WYKONYWANIA SWOICH OBOWIAZKOW W PRACY ALE I TEZ DO PRYWATNEGO PRZECIETNEGO UZYTKU.ALTOM TWORZY JAKIES KOMUNISTYCZNE RYGORY A POTEM DZIWIA SIE CZEMU LUDZIE ODCHODZA.SZANUJMY SIE , TEGO W ALTOMIE BRAKUJE BRAKOWALO I BRAKOWAC ZAWSZE BEDZIE

J23
@edi

Niestety, co do archaicznych i skostniałych zasad pełna zgoda. Również szacunku do ludzi i ich pracy władze Altomu powinny się nauczyć niejako od nowa. Obawiam się jednak, że jest to mało realne - pandemia tylko pogłębiła przepaść dzielącą „zwykłych" ludzi od Zarządu.

BobbyOne
@J23

Tylko szumny zarząd zaraz nie będzie miał kim rządzić. Będzie zarząd na kupie niczego.

Gilgotek
@J23

Zapomniałeś dodać, że to wszystko za nędzne grosze. Kwotami nie wolno tutaj rzucać, więc napiszę, że przy obecnych cenach węgla MOŻE byś kupił za wypłatę ze dwie tony i tyle.

były PH
@edi

Pamiętam tych orłów, co przed komputerem siedzieli i patrzyli, która kropka gdzie się porusza. Pełna inwigilacja trasy, czasu i kilometrów. A auta o pomstę do nieba wołały. W pół roku dwie corsy mi padły a flotowcy twierdzili, że wszystko OK auta po remontach. No i ta opłata miesięczna za samochód. Nie wiem czy jeszcze są ale kiedyś się płaciło za auto co miesiąc. I spotkania regionalne po godzinach pracy, żeby tabelki pooglądać. I nikogo nie interesowało, że po takim spotkaniu się wracało do domu 20-21, rano o 8 człowiek zwarty i gotowy. I nie ma mowy odebraniu nadgodzin. 10 minut przed 16:00 w domu i telefon, że się wcześniej pracę kończy. I mi też powiedziano, że telefon firmowy cały czas przy (usunięte przez administratora) - światek, piątek czy niedziela. Nie ma, ze boli.

Aktualność
Altom to firma rodzinna pielęgnująca polskie tradycje i szanująca wolność i niepodległość. Wyrażamy sprzeciw wobec bezpodstawnej agresji Rosji na Ukrainę. Mamy przyjaciół, znajomych i pracowników z Ukrainy wśród nas i w pełni solidaryzujemy się z Wami, jak i z wszystkimi obywatelami Ukrainy.

Dla naszych pracowników uruchomiliśmy specjalny numer kontaktowy. Jeżeli potrzebujesz pomocy w dostępie do informacji, wsparcia prawnego, pomocy medycznej czy wsparcia w uzyskania statusu uchodźcy, zadzwoń: +48 506-000-961

Możesz do nas zadzwonić, napisać lub przyjść osobiście.
Hr@altom.pl
Tel: 506-000-961
ul. Roosevelta 116a, 62-200 Gniezno

Aktualność
Wierzymy, że nasze działania dzisiaj mają wpływ na czyjeś jutro, dlatego z radością przekazaliśmy nasze produkty Altom Design na akcję charytatywną organizowaną przez PWS Gniezno "Anielskie Skrzydła" wspierającą Seniorów DPS Gniezno! Serdecznie gratulujemy PSW Gniezno tak wspaniałej inicjatywy i cieszymy się, że możemy stać się jej częścią ;) Mamy nadzieję, że herbata i kawa pita w naszych kubkach Altom Design rozgrzała niejedno serce :)

Aktualność
Za nami intensywne dni szkoleń organizowanych przez sprawny.marketing z doświadczonym strategiem marek i właścicielem agencji MIDEA Pawłem Tkaczykiem z zakresu marketingu sprzedażowego i storytellingu.

Forma teoretyczno - warsztatowa pozwoliła nam zdobytą wiedzę zamienić w konkretne pomysły, które później będziemy mogli wdrożyć podczas naszej codziennej pracy! A godziny intensywnej nauki umilała pyszna kawa pita w naszej eleganckiej porcelanowej filiżance MariaPaula z kolekcji Platynowa Linia.

Dziękujemy Pawłowi Tkaczykowi i sprawny.marketing za zdradzenie nam tajników pisania skutecznych tekstów

Aktualność
Wierzymy, że nasze działania dzisiaj mają wpływ na czyjeś jutro, dlatego z radością firma Altom już po raz kolejny włączyła się do ogólnopolskiej charytatywnej zbiórki,  by wspólnie zagrać z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Hasłem tegorocznej zbiórki było „Przejrzyj na oczy”. Na stronie WOŚP podkreślono, że „wzrok to najważniejszy zmysł człowieka”.
Z przyjemnością informujemy, że podczas 30. finału WOŚP firma Altom wraz z biegowym sztabem Klubu Sportowego zebrała ponad 55.000 złotych!

Aktualność
14 stycznia odbyła się Gala wręczania Orłów Gnieźnieńskiego Sportu, które przyznawane są zarówno za indywidualne, jak i drużynowe osiągnięcia, a także za wyjątkowe wydarzenia sportowe czy zasługi na rzecz szkolenia młodego pokolenia. Firma Altom od lat wspiera wszelką aktywność fizyczną i miała zaszczyt być sponsorem Gali oraz fundatorem nagród dla zwycięzców.

Tytuł Sportowca Roku powędrował do Pawła Kozłowskiego wychowanka GKS ,,Orzeł” Gniezno, II miejsce zajął żużlowiec Oskar Fajfer lider gnieźnieńskiego „Startu”, a na III miejscu uplasował się z kolei koszykarz Dariusz Dobrzycki.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym!

Nick
Kandydat

Ludzie narzekacie na małe wypłaty a czy zdajecie sobie sprawę jakie są koszty pracodawcy? Przy najniższej krajowej brutto 2600zł (umowa o prace) pracodawca wydaje na nas 3123 zł a do kieszeni mamy 1921 zł. Czyli 1200 zł idzie dla naszego cudownego rządu! Wiec może zamiast narzekać ruszcie (usunięte przez administratora) na wybory!

Oktawka
@Nick

Dobra! To idę pracować pro bono, bo Altom musi płacić podatki i składki od pracownika. Oj biedny altom. Człowieku czytaj, co piszesz. Dają racje głodowe bo tylko na tyle cenią człowieka. A weź zapytaj o podwyżkę?! Oblecą pół firmy by znaleźć na ciebie skargi, które dowodzą, że nie zasłużyłeś na podwyżkę. W nowej firmie na wejście dostałam tyle, ile nie zarabiają tam pracownicy biurowi z 20. letnim stażem. O czym tu gadać.

Ejeky
@Nick

Jak pracodawca nie placi godziwych pieniedzy tylko ochlapy, to nie powinien miec firmy. Rzad swoja droga, ale polak tylko patrzy jak wycisnac pracownika za frytki...

Greeneye
@Oktawka

Wynagrodzenie za pracę, której nie wykona pierwsza lepsza osoba po przyuczeniu, jest poniżej godności. I nawet przy rekordowych wynikach sprzedażowych - wiecznie za mało. Kompletny brak szacunku dla pracownika. Atmosfera wzajemnej nieufności i gumowe uszy kierownictwa Są równi i równiejsi. Na rozmowie obiecują wyrównanie w premiach, które potem są nie do osiągnięcia. I kadrowa, która we wszystko się wtrąca, nawet w kwestie merytoryczne - taki watcheye... Ale można się tam dużo nauczyć, więc jeśli ktoś chce ruszyć z miejsca i popracować przez rok na głodowej pensji dla zdobycia praktyki, to polecam.

@Greeneye

Dziękujemy za podzielenie się opinią odnośnie funkcjonowania naszej firmy. Przede wszystkim chcielibyśmy podkreślić, iż jesteśmy otwarci na Państwa opinie - nawet jeśli są one krytyczne. Kwestie wynagrodzeń są ustalane przed podpisaniem umowy o pracę, na co dwie strony wyraziły zgodę. Jesteśmy otwarci na rozmowę, również w kwestii finansowej. Jeśli jest coś co Pana niepokoi w miejscu pracy, np. atmosfera wzajemnej nieufności, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu, także anonimowego pod adresem e-mail: hr@altom.pl Tylko poznając szczegóły będziemy mogli dokładnie zbadać sprawę, by móc wypracować rozwiązanie.

????
@Altom Sp. z o.o. Sp.k.

Lepszej "reklamy" PRACODAWCY nie trzeba. To dopiero zachęta do aplikowania...nawet byłych chcą zastraszyć, ile dni moja opinia będzie widoczna?

Robb
@Greeneye

Luzik. Kadrowej już nie ma....

@????

Szanowny Panie/ szanowna Pani, Porusza Pan/Pani kwestie, których nasza firma nie chce pomijać milczeniem. Zastraszanie pod każdą postacią, zarówno obecnych jak i byłych pracowników jest niedopuszczalne w naszej organizacji oraz podlega odpowiedzialności karnej, dlatego proszę o bezpośredni kontakt z hr@altom.pl

Dzień dobry,
dziękujemy za opinie, które pojawiają się na naszym profilu. Altom to firma otwarta na dialog zarówno z przyszłymi, obecnymi, jak i byłymi pracownikami.  Śledzimy treści pojawiające się na forum i cenimy zarówno pozytywne opinie, jak i konstruktywną krytykę, która pozwala nam wyciągać wnioski.

W tym miejscu chcemy zaznaczyć, że wolność wypowiedzi nie jest równoznaczna z pozwoleniem do naruszania czyjejś godności, świadomego kłamstwa i obrażania kogokolwiek. Pamiętajmy, iż godność, dobre imię i dobra osobiste są pod ochroną prawa. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię, propagujących faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa. Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem i regulaminem portalu GoWork będą usuwane przez administratora.

Ze względu na fakt, iż wielu kandydatów odwiedza nasz profil, pragniemy przybliżyć sylwetkę naszej firmy i publikować informacje z życia #team Altom.
W przypadku chęci rozmowy, zapraszamy do kontaktu (także anonimowego)  na adres e-mail: hr@altom.pl

Braliście udział w rekrutacji na stanowisko Grafik DTP w Altom Sp. z o.o. Sp.k.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy? Na co powinny zwrócić uwagę osoby, które rozważają złożenie swojej aplikacji? Podzielcie się informacjami!

Kristina

Jak tam w Altomie przedświąteczna sr@czka? Dalej za mało rąk do pracy a za dużo zamówień? Przedświąteczny Gwiazdor z chińską porcelaną już był? Jakoś dziwnym trafem wiadomości w tym miejscu po kilka sztuk co jakiś czas jest kasowanych, hmmm czyżby niewygodna prawda bolała?!

@Kristina

Kristina dziękujemy za Twoją opinię. Okres świąteczny jest czasem wzmożonej pracy w większości działów w firmie, lecz nauczeni tym doświadczeniem potrafimy tę pracę dobrze zorganizować. Zamówień z roku na rok jest więcej, cały czas się rozwijamy, sukcesywnie powiększając naszą kadrę i optymalizując działania. Jeśli chodzi o prezenty - co roku przygotowujemy co innego - w tym roku nie jest to porcelana (pamiętaj kto przed wiekami ją wymyślił ;). Na koniec odnosząc się do „znikających” komentarzy - jesteśmy otwarci na merytoryczną dyskusję i nie mamy nic do ukrycia, jeśli jednak komentarze są obraźliwe i niezgodne z regulaminem - są usuwane.

Karolina

Widzę, że poszukują kogoś na stanowisko Grafika Kreatywnego. Będę wdzięczna za informacje na temat działu graficznego w Altomie i przełożonych oraz ogólnie atmosfery w pracy.

Jkk
@Karolina

Atmosfera ok, zalatuje lekkim korpo. Open space itp. No i typowa spychologia stosowana.

spychacz
@Jkk

zalatuje lekkim korpo? człowieku, Altom i korpo? śmiechu warte.

Jkk
@spychacz

Tak, mają aspiracje. Ale średnio to wychodzi

Gilgotek
@Jkk

Zalatuje lekką wiochą co najwyżej. Korpo jakie jest, takie jest ale "działowi kreatywnemu" sorry ale daleko do poziomu korpo. Zresztą dział kreatywny, ze słowem kreatywny mało ma wspólnego. Praca odtwórcza i kopiowanie baz stockowych żeby nie musieć kupować plików. Zacznijmy od tego, że grafik kreatywny pracuje przy produkcie, więc współpracuje z kupcami z działu zakupów. Altomik ma wszystko podpięte pod marketing ????. No i jakoś to się kula.

Odbiorca
Klient

Co się dzieje w Altomie? Dostawy produktów są bardzo ograniczone nie mówiąc już o rosnących cenach?

InnaStrona
@Odbiorca

Ciesz się odbiorco, że towar dostajesz. A cena jest jaka jest. Wszędzie są podwyżki. A przecież swoje zarobić trzeba. Słupki się muszą tu i tam zgadzać.;)

Małgorzata
@InnaStrona

Wszędzie tzn. u was też? To chyba warto teraz się zatrudnić, dobra jest kasa?

Robcio
@Małgorzata

W kieszeni bonza zdecydowanie jest. Handlowcy. Nie mają źle, ale daleko do dobrego poziomu płacy.

Toznasz

Nie. W biurze są najmądrzejsi. I co ona tam będzie opowiadał jeden z drugim, że coś można poprawić. Ci z terenu nic nie wiedzą, nie znają się

Jan

To chyba niezly szok czesc przeżyła PH na spotkaniu. Tyle nowych mordek.... A bedzie jeszcze wiecej. FLOREK I Zwiger dalej czekaja...;)

Bary
@Jan

Ha ha jaki Florek biorą z Altomu niby perełki co ledwo zipia nie dają rady wypaleni a Zwieger ma swoją załogę i myślę że Altom dla nich to smród

A N D R Z E J
Klient

Z tym Sklepem, personelem i ich towarem nie chcę mieć nic wspólnego.Towar od nich, to za darmo mnie nie interesuje.Nie polecam i pozdrawiam serdecznie...

Jędrek
@A N D R Z E J

Andrzeju. Cóż to sie wydarzylo? Kolejny niezadowolony klient...

@Jędrek

Tam sobie odpuść zakamuflowany sarkazm, towar jest spoko tylko Ty szukasz po tanim.kursie JANUSZU, ...co wyrzucili?

Mar
@Były pracownik

Zaden sarkazm. Produkty sa ok. Ale etap dostawy do klienta - brak slow.

Maciej
@Były pracownik

Hej, co możesz powiedzieć o pracy w Altom jako były pracownik? Co uważasz za największy plus tego pracodawcy, a co mogłoby działać lepiej w tym miejscu? Wybrałbyś to miejsce ponownie ?

A N D R Z E J

Dr Stranger
@A N D R Z E J

(usunięte przez administratora) Nie ma co się wstydzić Najgorzej takie objawy są nieleczone ...

Stary

Zawsze, najlepiej w pierwszym tygodniu miesiąca firma ma wtedy czas do ostatniego piątku w danym miesiącu, czasami naprawdę warto.

Danka
@Stary

Hahah aż tak długo się zastanawiają? Nieźle, chyba niewiele się tam w Altomie znieniło w podejściu do pracowników :-/

Julia
@Stary

Jak często można o taką podwyżkę się ubiegać w Altomie? :) Co jest przy tym brane pod uwagę? Czy staż pracy ma znaczenie czy bardziej oceniane są wyniki pracy? Ile taka podwyżka może wynosić?

Stary
@Julia

Składa sie na to wiele czynników, najwazniejszy to czy bedziesz pasowac do strategicznego planu, czy twoje zdolnosci rynkowe będą kompatybilne z potrzebami firmy. Firma ma juz swoja pozycje w rynku ale to nie oznacza ze przestala kalkulowac. Takze smialo trzeba pytac a przy okazji.bedzie mozna sie dowiedziec jak firmie zalezy na pytajacym o podwyzke.

Mar
@Julia

Można sie ubiegac, jezeli masz wyniki to oczywiscie taka mozna dostac. Ale cii..... nikt nic nie wie.

Zostaw merytoryczną opinię o Altom Sp. z o.o. Sp.k. - Gniezno

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Altom Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Altom Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Altom Sp. z o.o. Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Altom Sp. z o.o. Sp.k.?

Liczba opinii klientów firmy Altom Sp. z o.o. Sp.k., to 4, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a, 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Altom Sp. z o.o. Sp.k.?

Kandydaci do pracy w Altom Sp. z o.o. Sp.k. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Altom Sp. z o.o. Sp.k.